Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Καλημέρα πέρα ως πέρα.....

Πήγαινε κάτω 
+21
kouki
elena_
tatijana
florentiab
Despina
Ευάκι
MariaM
ninaki
Kalliopi
Nena
Elena30
NeNaKi
marlenna
chicken
Lou.Sou.
blackrose
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Κατερίνα
αθηνακι
Λίλη
Νατάσα!
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 7:32 am

Μη λετε ευλογησον ρε κ σκιαζομαι affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 9:16 am

Nena έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
αθηνακι έγραψε:
η ονομασια του επομενου forum θα ειναι...δαρμενες,χωρισμενες forumιτισες!!!!

αχαχχαχαχαχαχχαχαχα σωστη Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 3620828361
Και με ταυτοχρονη δημιουργια φορουμ "Αντρες παραμελημενοι απο γυναικες που συχναζουν σε φορουμ"
tongue tongue tongue

Κατερινα, τελεια τα νεα εμοτικονς!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 1992828207



χαχαχαχαχ!!!!γιατι εκει που ηταν οι φωτο με τα ρολει τωρα μου βγαζει κατι περιεργα???? scratch scratch

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 9:36 am

αθηνακι έγραψε:
Nena έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
αθηνακι έγραψε:
η ονομασια του επομενου forum θα ειναι...δαρμενες,χωρισμενες forumιτισες!!!!

αχαχχαχαχαχαχχαχαχα σωστη Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 3620828361
Και με ταυτοχρονη δημιουργια φορουμ "Αντρες παραμελημενοι απο γυναικες που συχναζουν σε φορουμ"
tongue tongue tongue

Κατερινα, τελεια τα νεα εμοτικονς!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 1992828207



χαχαχαχαχ!!!!γιατι εκει που ηταν οι φωτο με τα ρολει τωρα μου βγαζει κατι περιεργα???? scratch scratch


δουλευουμε τους τιτλους ευγενειας μπας και γινεται να μπουν απο κατω απο τη φωτο! αλλα εσυ δεν εχεις φωτο Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 9:51 am

Κατερίνα έγραψε:

δουλευουμε τους τιτλους ευγενειας μπας και γινεται να μπουν απο κατω απο τη φωτο! αλλα εσυ δεν εχεις φωτο Razz

δεν εχω ουτε μια μονη μου!!!!ειπα μιας και το forum ονομαζεται ladies.....να μην βαλω παιδια γατια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 9:59 am

αθηνακι έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:

δουλευουμε τους τιτλους ευγενειας μπας και γινεται να μπουν απο κατω απο τη φωτο! αλλα εσυ δεν εχεις φωτο Razz

δεν εχω ουτε μια μονη μου!!!!ειπα μιας και το forum ονομαζεται ladies.....να μην βαλω παιδια γατια.....

Βάλε με τον Μήτσο ρε Very Happy !!!Και άλλαξε χρώμα γραμματοσειράς γιατι έχω μυωπία και αστιγματισμό Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 2584031210 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 2584031210 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 2584031210 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 2584031210 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 2584031210 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 2584031210 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 2584031210 !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 10:50 pm

Καλημέρα κοριτσάκια μου Very Happy !!!Τι κάνετε?Μάλλον κοιμόσαστε ε Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?Εγω πήγα για τις εξετάσεις πλήρωσα και την ΔΕΗ στην Πειραιώς γιατι σήμερα έχει λαική και θα γίνετε χαμός πιο μετάα κάτω Wink Wink Wink Wink Wink !!!Τα αποτελέσματα θα τα πάρω αύριο Very Happy !!!Την ώρα που μπήκα στο αυτοκίνητο έπαιζε στο ράδιο αυτο το κομμάτι και πραγματικά μου ανέβασε την διάθεση!!!Σας το αφιερώνω I love you I love you I love you I love you !!!





Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4103906420 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4103906420 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4103906420 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4103906420 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4103906420 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4103906420 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4103906420 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4103906420 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 4281251122
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:04 pm

!Καλημερα! Πειράζει που βαριεμαι να κουνηθω σήμερα ; ουφ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:09 pm

MariaM έγραψε:
!Καλημερα! Πειράζει που βαριεμαι να κουνηθω σήμερα ; ουφ...


Καλημέρα Μαράκι μου!!!Τι κάνεις Very Happy Very Happy Very Happy ?Δεν πειράζει καθόλου Very Happy !!!Αν είναι και ο μικρός ήσυχος κάτσε στον καναπέ σου... Wink Wink Wink Wink !!!!Και εγω βαριέμαι να κουνηθώ Embarassed Embarassed Embarassed !!!Θα σηκωθώ σε λίγο όμως να κάνω τις δουλείτσες μου γιατι μετά έχει βόλτα bounce bounce bounce bounce !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:28 pm

Μπονζουρ μες αμι!
Εχω κι εγω μιαν μικραν βαρεμαραν σημερα - αλλά θα βγαλω βολτα το μικρο λογω ηλιοφάνειας. Ακουσα οτι σας χιονιζει εκει κάτω. Εδω εχει κρυο μεν, ήλιο δε.
Αδιαθετησα σημερα και εχω μια μεση αστα να πάνε.
Τι νεα εσεις?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 1992828207 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 1992828207
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:40 pm

Ησυχος;;; χαχαχα! Η ησυχία και ο Γιάννης δεν πάνε μαζί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:48 pm

MariaM έγραψε:
Ησυχος;;; χαχαχα! Η ησυχία και ο Γιάννης δεν πάνε μαζί!
Τα παιδια των αλλων μας φαινονται πάντα πιο ησυχα Μαρια. Μπορει ο δικος σου να χαλαει τον κοσμο, αλλά στα ματια μου ειναι παναγιτσα Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:02 am

Καλά σίγουρα, εσύ έχεις δυο αγόρια, τι να πω εγώ με το ένα χαχαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:03 am

Καλημέρα κιουρίες μου!Πως είστε;
Και γω έχω μια απίστευτη σπαρίλα σήμερα...ΜΑκάρι να την έβγαζα στον καναπέ όλη μέρα!Κουράστηκα που ξύπνησα... Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:11 am

Χαχχαχαχαχχα!Μαρία αν και δεν εχω παιδιά συμφωνώ με την Νένα Razz !!

Καλημέρα Νένα!!Καλημέρα Καλλιόπη!!!Νένα λαική..?Μπορεί να σε πετύχουμε Very Happy Very Happy Very Happy !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:28 am

Νατάσα! έγραψε:
Χαχχαχαχαχχα!Μαρία αν και δεν εχω παιδιά συμφωνώ με την Νένα Razz !!

Καλημέρα Νένα!!Καλημέρα Καλλιόπη!!!Νένα λαική..?Μπορεί να σε πετύχουμε Very Happy Very Happy Very Happy !!
Δικιά μου είσαι εσύ. Είμαστε στο ίδιο mood σήμερα... αχχχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:36 am

Καλημέρα κοπελιές!
Μόλις με ενημέρωσε ο άντρας μου ότι στην Κομοτηνή χιονίζει. Μα είναι δυνατόν;
Στην Ξάνθη έχει έναν ήλιο ΝΑ μπούκαταρ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
florentiab
Χαμηλών τόνων
florentiab


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:44 am

Despina έγραψε:
Καλημέρα κοπελιές!
Μόλις με ενημέρωσε ο άντρας μου ότι στην Κομοτηνή χιονίζει. Μα είναι δυνατόν;
Στην Ξάνθη έχει έναν ήλιο ΝΑ μπούκαταρ!



Καλημέρα κοριτσια

Βλέπω όλες μέσα στην ενέργεια είμαστε Smile
Και εγώ βαριόμουν πολύ σήμερα, δεν ήθελα να έρθω στη δουλειά, έκανε και κρύο......

Ντέπυ κι εδώ χιονίζει, αλλά δεν βλέπω να το στρώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:06 am

..μπουκαταρ? Despina? Δεν γκαγκατιν τιποτα cyclops

καλημερα!Καλα ειστε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:24 am

Λίτσα άσχετο,είδα χτες τυχαία το άβαταρ σου σε τατουάζ και ενθουσιάστηκα!Απλά τα σπαει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:56 am

Kαλημερεςςςς!..
Παω σφαιρα να σκουπισω κ να σφουγγαρισω και να παω στην κουμπαρα της κουμπαρας μου να κουτσομπολευσουμε.Τι κανετε εσεις???Καυλα?Σμουτς. What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:21 am

Kalliopi έγραψε:
Λίτσα άσχετο,είδα χτες τυχαία το άβαταρ σου σε τατουάζ και ενθουσιάστηκα!Απλά τα σπαει...

ΩΩ θα θελα να το δω!

tatijana έγραψε:
Kαλημερεςςςς!..
Παω σφαιρα να σκουπισω κ να σφουγγαρισω και να παω στην κουμπαρα της κουμπαρας μου να κουτσομπολευσουμε.Τι κανετε εσεις???Καυλα?Σμουτς. What a Face

Γεια σου Τατ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:36 am

καλημερα!!!!!τι κανετε??/?και εδω καιρος χαλια!!!!!σταματησε και το χιονι!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:46 am

Despina έγραψε:
Καλημέρα κοπελιές!
Μόλις με ενημέρωσε ο άντρας μου ότι στην Κομοτηνή χιονίζει. Μα είναι δυνατόν;
Στην Ξάνθη έχει έναν ήλιο ΝΑ μπούκαταρ!

Ασε ρε, τωρα εδω εχει σηκώσει εναν αερα, έχει ερθει κι ένα καταμαυρο συΓνεφο (εσεις μας το στειλατε, απο τα μερη σας μας ερχεται tongue ).
Ενω το πρωί ειχε ηλιο και απλως ψοφοκρυο.
Εχω να μαζεψω και ρουχα γμτ.. Να τα αφησω καμια μερα ακομα?

Το καλο μου νέο για σήμερα ειναι οτι χωρεσα σε παλιο μου παντελονι. Το οποίο παντελονι το ειχα πάρει μόλις ειχα σαραντησει απο τον Αλεξ, αλλά τοτε η κοιλια ειχε πεσει γρηγορα γμτ. Αυτο λοιπόν το παντελονι οχι απλα δεν εκλεινε, αλλά δεν μπορουσε ουτε να ανεβει πάνω απο τα μπούτια. Το εβαλα και το εκλεισα παρακαλω, και βγηκα κι εξω. Φαινομαι σαν παραγεμισμένο λουκάνικο βεβαια, ξερετε, απο εδω ξεχειλιζει το ένα, απο εκει το άλλο, αλλα με το παλτο κανεις δεν ειδε τιποτα.

Ζω για τη μερα που θα φορεσω παντελόνι που αγορασα πριν μεινω εγκυος στον Αλεξ. pig pig pig Θα περιμένω πολύ μάλλον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:48 am

Nena έγραψε:
Despina έγραψε:
Καλημέρα κοπελιές!
Μόλις με ενημέρωσε ο άντρας μου ότι στην Κομοτηνή χιονίζει. Μα είναι δυνατόν;
Στην Ξάνθη έχει έναν ήλιο ΝΑ μπούκαταρ!

Ασε ρε, τωρα εδω εχει σηκώσει εναν αερα, έχει ερθει κι ένα καταμαυρο συΓνεφο (εσεις μας το στειλατε, απο τα μερη σας μας ερχεται tongue ).
Ενω το πρωί ειχε ηλιο και απλως ψοφοκρυο.
Εχω να μαζεψω και ρουχα γμτ.. Να τα αφησω καμια μερα ακομα?

Το καλο μου νέο για σήμερα ειναι οτι χωρεσα σε παλιο μου παντελονι. Το οποίο παντελονι το ειχα πάρει μόλις ειχα σαραντησει απο τον Αλεξ, αλλά τοτε η κοιλια ειχε πεσει γρηγορα γμτ. Αυτο λοιπόν το παντελονι οχι απλα δεν εκλεινε, αλλά δεν μπορουσε ουτε να ανεβει πάνω απο τα μπούτια. Το εβαλα και το εκλεισα παρακαλω, και βγηκα κι εξω. Φαινομαι σαν παραγεμισμένο λουκάνικο βεβαια, ξερετε, απο εδω ξεχειλιζει το ένα, απο εκει το άλλο, αλλα με το παλτο κανεις δεν ειδε τιποτα.

Ζω για τη μερα που θα φορεσω παντελόνι που αγορασα πριν μεινω εγκυος στον Αλεξ. pig pig pig Θα περιμένω πολύ μάλλον...

ελα να μπουμε ολες σε ομαδικο προγραμμα διαιτας............!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:53 am

αθηνακι έγραψε:

ελα να μπουμε ολες σε ομαδικο προγραμμα διαιτας............!!!!!
Περιλαμβάνει και ζυγισμα αυτο??? Ή απλα διαπιστωνουμε την πρόοδό μας φορωντας τα παλια μας ρουχα και βλέποντας σε ποιο σημειο ξηλώνονται???
Διοτι εγω εχω να ζυγιστω απο τοτε που γεννησα τον Θοδωρη. Θα κλεισω 2 χρονια όπου να'ναι... elephant
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλημέρα πέρα ως πέρα.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα πέρα ως πέεερα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Ωρα για καφέ!-
Μετάβαση σε: