Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Μια Φορά κι Έναν Καιρό...

Πήγαινε κάτω 
+8
Lou.Sou.
Elena30
Κατερίνα
viv_don
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Nena
Μυρτώ
NeNaKi
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03, 2012 6:01 am

NeNaKi έγραψε:
Μερέντα!
Ούτε Νουκρέμες, ούτε Νουτέλλες... η μια και μόνη πραγματική Μερέντα, όπως ήταν κάποτε με την γεύση που όλη την γνωρίσαμε και όχι όπως έχει γίνει τώρα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][img][/img]


Τα πρώτα Πιτσίνια τα θυμάστε???
Θα 'μουνα δε θα' μουνα πέντε χρονών...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Και τα αγαπημένα μου, τα Φοφίκο!
Με γεύση κλάσης ανώτερης απο τα φουντούνια... απλά απίθανη!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


La Tipa!
Η Κολωνία της μαμάς μου... την είχα ξεκληρίσει στο γυμνάσιο ως έφηβη χαχαχα

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



4711 που αν δεν κάνω λάθος αργότερα ονομάστηκε Tosca!
Αυτή τη φορούσε η γιαγιά μου και σένα απο τα ντουλάπια του παλιού σπιτιού, πρέπει να έχει μείνει ένα ξεχασμένο αδειο μπουκάλι... ρετρό, θα ψάξω να το βρώ!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



O κοσμος χωριζεται σε αυτους που τρωνε μερεντα κ σε αυτους που τρωνε νουτελα. cyclops Εγω αγαπω μερεντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 03, 2012 11:02 pm

Κι εγω της Μερεντας ημουν, πιο πολυ διοτι δεν κυκλοφορουσε τοτε και πολυ η Νουτελλα στας επαρχιας, και ηταν και πιο ακριβη.

Επίσης, μια κι ερχεται Πασχα, θυμαστε κατι πλαστικα αυγα που ανοιγαν και ειχαν μεσα κουκλάκια? Τα Αυγουλίνια!!!!!

Τις προαλλες ειχε γενεθλια ο μικρουλης μου και εφτιαξα μια τουρτιτσα, και ειχαμε ενα μικρο χαπενινγκ στο σπιτι, εμεις κ εμεις. Και θυμηθηκα τα γενεθλια που κάναμε στα σπιτια μας, με τους γονεις στο σαλονι αι εμας στα δωματια να παιζουμε ή να χορεύουμε και να χορευουμε, μετα να μαζευομαστε στην τραπεζαρια για το κοψιμο της τουρτας, και μετα να ξαναπηγαινουμε στα δωματια..
Το σπιτι γινοταν χαλια βεβαια, τουρτες υπήρχαν μεχρι και στα ταβανια. Ομολογω οτι με βολευει η επιλογη του παιδοτοπου, διοτι το σπιτι δε χωραει και πολλά ατομα. Αλλά το χαρηκα ρε συ, η τουρτα, τα πατατακια, τα ποπκορν κτλ κτλ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 1:54 am

Πω πω τι μου θυμίσατε τώρα!!!!!
Το 21 Jump street αγαπημένο.Τώρα που βγήκε το καινούριο στο σινεμά δεν θέλω πολύ να το δω μην μου χαλάσει το συναίσθημα (για την περίπτωση που είναι μούφα δηλαδή)...
Και γενικά αρκετά από αυτά που αναρτήσατε μου θυμίζουν πολλά!!!
Θυμάστε την Κάντυ;Το κατέβασα να το δω με τις κόρες μου και εκτός που δεν τους άρεσε γιατί έχουν συνηθίσει τα παιδικά με πολλά χρώματα, ξενέρωσα κι εγώ.Πως μου άρεσε και δεν με έπιανε ψυχοπλάκωμα;Το ορφανό να το παραπετούν και να πεθαίνει ο αγαπημένος της κτλ κτλ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 2:23 am

Εγω ειχα βαλει κατι βιντεακια στο youtube με τον Φρου Φρου και τον ξυλουργο, και μιλαμε ενω στην αρχη συγκινηθηκα απο τις αναμνησεις, μετα απο 20 λεπτα ομιλιας του Φρου-φρου ηθελα να σπασω το λαπτοπ. Πωωωωωω, τι εκνευριστικο που μου φάνηκε!! Και ειχα κολλημα με τον φρου-φρου παλια!
Το κακο ηταν οτι τα εβλεπε και ο γιος μου, και δεν με αφηνε να αλλαξω βιντεακι, ηθελε μονο τον φρου φρου.
"Ελα ξυλουργε, δωσε μου λιγη πουτιγκουλα, γιατι δε μου δινεις, ελα δωσε μου, δωσε, γιατι δε δινεις, γιατι, γιατι, θελω πουτιγκουλα, δωσε μου, δωσε μου, γιατι δεν μου δινεις, δωσε μυουου..."
Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 4102688671 Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 4102688671 Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 4102688671
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 2:35 am

αγαπω φρου φρου Παππουλη παππουλη! αλλα εχεις δικιο Νενα τωρα πια μου φαινεται εκνευριστικο Rolling Eyes θυμαστε αυτες τις καραμελες που τις βαζαμε στο στομα και σκαγανε? πωωω ολα τα λεφτα πολυ μου αρεσαν! οπως επισης και οι τσιχλες τσιγαρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 3:04 am

ρε κοριτσια θυμαστε κατι τσιπς που ηταν καπως σα μελωμενα κ τα λεγανε μου φιανεται καπως ... μελένια?Δε μπορω να θυμηθω γαμωτο και ηταν τοσο ωραια....Τις τσιχλες-τσιγαρα τα θυμαμαι κι εγω...Οσο για την καντυ καντυ την εχω κι εγω αλλα δεν εω αξιωθει να το δω....Την Μικρη Σαντυμπελ θελω να βρω...Αυτον που βλεπω ακομη με τρελλο κεφι και γελαω ειναι ο Καμπαμαρου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 09, 2012 11:47 pm

Ti βαλατε ρε σεις?1!!
Την Οδυσσειαααα!ΠΩ!Εκανα το ρομποτακι, κ τον Φρου Φρου Laughing

Τους Dukes τους θυμαστε? Eιχαμε ερωτα με τον ξανθο ολες στο δημοτικο What a Face


Αυτο που θα θελα αν βρω αλλα δεν θυμαμαι τιτλο ειναι μια ταινια που εβαζε καθε Χριστουγεννα, με παιδακια που εμπαιναν σε μια ντουλαπα κ εβγαιναν στην αλλη πλευρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 10, 2012 11:49 am

Εγω θυμαμαι μια ταινια με τη Ντοροθυ και το καγκουρω, που ηταν στην Αυστραλια ενα κοριτσακι, η Ντοροθυ, και ηρθε ενα καγκουρω στη φαρμα τους, και το φροντιζε, και το καγκουρω μεγαλωσε κι επρεπε να φυγει, και δωωωωωστου κλαμα εγω οταν εφευγε το καγκουρω... Sad Sad

Επίσης βρηκα αυτη την εικονα απο παλια που παιζαμε κρυφτο - πειτε αν δεν το εχετε κάνει ποτεςςςςςςςςς Razz Razz
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 04, 2012 6:00 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 04, 2012 11:43 pm

Εσεις φτιαχνατε βαρβάρα στο σπιτι?
Εφτιαξε η μανα μου προχτες, παραμονη της αγιας Βαρβάρας, και ξαναθυμηθηκα τα νιατα μου. Δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιαζε η γευση της, εχω ενα θεματακι με το ταχινι το ομολογω, αλλά ο μικρουλης μου το τσακισε κυριολεκτικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 07, 2012 3:28 am

Nena έγραψε:
Εσεις φτιαχνατε βαρβάρα στο σπιτι?
Εφτιαξε η μανα μου προχτες, παραμονη της αγιας Βαρβάρας, και ξαναθυμηθηκα τα νιατα μου. Δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιαζε η γευση της, εχω ενα θεματακι με το ταχινι το ομολογω, αλλά ο μικρουλης μου το τσακισε κυριολεκτικα!

δεν το εχω ξανα ακουσει! ποσο μαλλον να το φαω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13, 2012 10:32 am

η βαρβαρα με αηδιαζε κι απο την μυρωδια ακομη!
τα κολυβα ομως μ'αρεσαν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνα!!!!
Χαμηλών τόνων
αθηνα!!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ηλικία : 39

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13, 2012 11:37 am

Ευάκι έγραψε:
η βαρβαρα με αηδιαζε κι απο την μυρωδια ακομη!
τα κολυβα ομως μ'αρεσαν!

μμμμμμμμ!!!κόλυβα!!!!!συμφωνώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13, 2012 11:10 pm

Ψηφιζω κ εγω κολυβα, με ματζουρανα και ροδι μεσα, αλλά χωρίς εκεινα τα ενοχλητικότατα ασημενια μπιλάκια και διάφορα άλλα καραμελοειδή που έβαζαν. Μου την εσπαγαν απιστευτα! Και οι σοκολατενιες ελιτσες μου αρεσαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια Φορά κι Έναν Καιρό...   Μια Φορά κι Έναν Καιρό... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

τι ειπατε τωρα; κολυβα; η γιαγια μου η συγχωρενη μας εφερνε καθε κυριακη και ειχανε μεσα κατι σαν σαντυγι .. πολυ ωραια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
 
Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Όσα φέρνει ο Άνεμος...-
Μετάβαση σε: