Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Αγαπημένες ταινίες

Πήγαινε κάτω 
+14
Μυρτώ
eirini
antonia32
dallia
kouki
Κατερίνα
Λίλη
Elena30
andith
viv_don
Despina
Lou.Sou.
Ευάκι
Nena
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 09, 2012 4:01 am

didumomama έγραψε:
Κατερινάκι ομολογώ ότι έκατσα χτες βράδυ και είδα το Αλκατράζ.Όλα τα επεισόδια.Δεν ήξερα ότι τελειώνει στο 13 κλαψ...Έκατσα από τις 9 που τα έβαλα για ύπνο τα μικρά μέχρι περίπου 6 και κάτι (είχα δει και κάνα δύο το μεσημέρι που έπαιζαν στο δωμάτιο τους.Πω πω κόλλημα!!!!
Βέβαια κατά τις 2 είπα να κοιμηθώ αλλά άνοιξαν ένα γειτονικό μου σπίτι και έπαιζε ο συναγερμός....Τα έκανα πάνω μου και σιγά μην πήγαινα για ύπνο πριν ξημερώσει...
Αν έχεις άλλη φοβερή σειρά στα υπόψιν πες μου την.Αύριο επιστρέφει το τρελό μου αγόρι άρα απόψε πρέπει να απασχολήσω τον εγκέφαλο μου μην μου ανοίξουν και το δικό μου σπίτι... Evil or Very Mad

βρε θηριο!!!!!!! Shocked σε καταλαβαινω παντως κι εγω για τον ιδιο λογο ξενυχταω οταν ειναι νυχτα ο αντρας μου.. δεν ξερω καμια αλλη σειρα ξεκινησα να βλεπω το grimm πριν απο το αλκατραζ..καλο αλλα αυτοτελη τα επεισοδια.. μου ειπανε (νομιζω η κουκι) οτι ειναι καλο το the game of thrones
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 09, 2012 4:31 am

Θα το κατεβάσω κι αυτό...Ούτως ή άλλως ο Μάνος μετά το Πάσχα θα ξαναφύγει.Έχω άπλετο νυχτερινό χρόνο... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 17, 2012 12:09 am

Είδα προχτές στο Μέγκα αν δεν κάνω λάθος, το "7 ζωές"..Πω πω ταινιάρα!!!!!Το κατέβασα να το ξαναδώ.Έριξα κλάμα...άστα να πάνε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 30, 2012 2:51 am

Χθες κατέβασα και είδα το breaking dawn part 2 και οφείλω να ομολογήσω πως μου άρεσε.

Επίσης προτείνω ανεπιφύλακτα το τανγκό των Χριστουγέννων. Πολύ ωραία ταινία και με μεγάλη ανατροπή στο τέλος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 30, 2012 3:11 am



το προτεινω.. εγω θα παω σιγουρα να το δω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 30, 2012 3:17 am

Εγω σημερα για καποιο λογο θελω να δω το Kill Bill. Και το ενα και το άλλο. Το ενα μετα το άλλο. Να δειτε που θα στειλω τον συζυγο για μπυρες και θα τα βαλω ενω ταυτοχρονα θα φτιαχνω τις διασημες χριστουγεννιατικες μπαλες μου (με επιασε η προκοπη νωρις φετος). Μη σφαξω καμια μπαλα όμως, παρασυρμενη απο το σπλατερ του Ταραντινο Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγαπημένες ταινίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Λόγια της Ψυχής...-
Μετάβαση σε: