Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Αγαπημένες ταινίες

Πήγαινε κάτω 
+14
Μυρτώ
eirini
antonia32
dallia
kouki
Κατερίνα
Λίλη
Elena30
andith
viv_don
Despina
Lou.Sou.
Ευάκι
Nena
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
eirini
Χαμηλών τόνων
eirini


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ηλικία : 38
Τόπος : πειραιάς

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 5:18 am

χτες είδα το the grey και μου άρεσε αρκετά
για μένα top είναι το avatar
επίσης:μυστικός κώδικας
nine
forest gump

έχει δει καμία το one day;;όλες μου οι φίλες τρελλάθηκαν κι εμένα δε μου άρεσε καθόλου.τι λέτε εσείς κορίτσια;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 6:14 am

eirini έγραψε:
χτες είδα το the grey και μου άρεσε αρκετά
για μένα top είναι το avatar
επίσης:μυστικός κώδικας
nine
forest gump

έχει δει καμία το one day;;όλες μου οι φίλες τρελλάθηκαν κι εμένα δε μου άρεσε καθόλου.τι λέτε εσείς κορίτσια;;

δεν το ειχα ακουσει καν.. θα το κατεβασω σημερα κι ολας και θα σου πω! ευχαριστω Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
eirini
Χαμηλών τόνων
eirini


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ηλικία : 38
Τόπος : πειραιάς

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 6:18 am


έχει δει καμία το one day;;όλες μου οι φίλες τρελλάθηκαν κι εμένα δε μου άρεσε καθόλου.τι λέτε εσείς κορίτσια;;[/quote]

δεν το ειχα ακουσει καν.. θα το κατεβασω σημερα κι ολας και θα σου πω! ευχαριστω Wink [/quote]

δες το να μου πεις.είναι αισθηματικό και υπάρχει και σε βιβλίο Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 3269726068
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 7:06 am

Χθες είδα το κορίτσι με το τατουάζ αλλά τη σουηδική ταινία. Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε. Το βιβλίο ήταν άπειρες φορές καλύτερο. Δε μου άρεσε γιατί έκαναν πολλές αλλαγές. Έκοψαν σημαντικά κομμάτια και στην ουσία άλλαξαν την ιστορία. Θα δω και την αμερικανιά σήμερα για να συγκρίνω.

Πάντως το βιβλίο είναι καταπληκτικό, να το διαβάσετε πριν δείτε την ταινία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 1:12 pm

eirini έγραψε:

έχει δει καμία το one day;;όλες μου οι φίλες τρελλάθηκαν κι εμένα δε μου άρεσε καθόλου.τι λέτε εσείς κορίτσια;;

δεν το ειχα ακουσει καν.. θα το κατεβασω σημερα κι ολας και θα σου πω! ευχαριστω Wink [/quote]

δες το να μου πεις.είναι αισθηματικό και υπάρχει και σε βιβλίο Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 3269726068 [/quote]

ουτε εγω ξετρελαθηκα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 2:52 pm

Δεν ξέρω αν είναι η αγαπημένη μου ταινία, αλλά σίγουρα είναι μια από τις καλύτερες που έχω δει. Ο λόγος περί:
Yamada: The Samurai of Ayothaya
Ο βασικός λόγος που με γοήτευσε η συγκεκριμένη ταινία ήταν ότι επρόκειτο για μια ταϊλανδέζικη παραγωγή, τουτέστιν μη χολιγουντιανή!!! και πολύ εξωτική...
Μέσω της ταινίας ταξίδεψα στο μακρινό Σιάμ και έμαθα και κάποια στοιχεία της κουλτούρας του.
Θα την ξαναέβλεπα και 4η φορά... Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 2424406019

Ενδεικτικές πληροφορίες:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 3:35 pm

Elena30 έγραψε:
Χθες είδα το κορίτσι με το τατουάζ αλλά τη σουηδική ταινία. Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε. Το βιβλίο ήταν άπειρες φορές καλύτερο. Δε μου άρεσε γιατί έκαναν πολλές αλλαγές. Έκοψαν σημαντικά κομμάτια και στην ουσία άλλαξαν την ιστορία. Θα δω και την αμερικανιά σήμερα για να συγκρίνω.

Πάντως το βιβλίο είναι καταπληκτικό, να το διαβάσετε πριν δείτε την ταινία.

Εγώ έχω δει την ταινία (σουηδική version) αμέτρητες φορές! Μου άρεσε πάααρα πολύ... Το βιβλίο το έχω, αλλά δεν το έχω διαβάσει ακόμα. Φοβάμαι ότι θα πάθω ότι έπαθες κι εσύ, κάτι από τα δύο δε θα μου αρέσει τελικά και πιθανότατα η ταινία... Την έχω πατήσει έτσι και στο παρελθόν βλέπεις...
Ίσως αν διαχωρίζαμε την ταινία από το βιβλίο και τα βλέπαμε σαν δύο διαφορετικές ιστορίες να ήταν μια λύση...

Καλή θέαση σε όσες σκοπεύουν να τη δουν...

Υγ.: Περιμένω σχόλια σύγκρισης σουδικής και αμερικάνικης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andith
Χαμηλών τόνων
andith


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 42
Τόπος : Λευκωσία

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 4:13 am

Lou.Sou. έγραψε:
andith έγραψε:
Elena30 έγραψε:
Αγαπημένες ταινίες έχω δύο:

The eternal sunshine of a spotless mind

Requiem for a dream


[color=#4b0082]Το όνομά μου είναι Σαμ [/

Αχ Ελενακι! τι μου θυμισες!!!και γω τις λατρευω αυτες τις ταινιες!!!!

Αμαν ρε andith!Δεν σε πετυχαινω σε κανενα θεμα να μιλησουμε! Smile

χαχα!ναι γιατι μπαινω απ τη δουλεια και οταν περναει καποιος το παιζω αδιαφορη και κυριως διαβαζω, το απογευμα η μικρη δεν με αφηνει να κανω ρουπι,οποτε μπαινω το βραδυ γραφω οτι θελω και βγαινω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 4:04 pm

andith έγραψε:
Lou.Sou. έγραψε:
andith έγραψε:
Elena30 έγραψε:
Αγαπημένες ταινίες έχω δύο:

The eternal sunshine of a spotless mind

Requiem for a dream


[color=#4b0082]Το όνομά μου είναι Σαμ [/

Αχ Ελενακι! τι μου θυμισες!!!και γω τις λατρευω αυτες τις ταινιες!!!!

Αμαν ρε andith!Δεν σε πετυχαινω σε κανενα θεμα να μιλησουμε! Smile

χαχα!ναι γιατι μπαινω απ τη δουλεια και οταν περναει καποιος το παιζω αδιαφορη και κυριως διαβαζω, το απογευμα η μικρη δεν με αφηνει να κανω ρουπι,οποτε μπαινω το βραδυ γραφω οτι θελω και βγαινω!

Ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε εισαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 3:17 pm

ειδα χθες το ' Φύλακας Αγγέλων- με τον Gerald Butler.

δεν θα σας πω τιποτα για την ιστορία ομως- θελω να εχετε την ιδια εντυπωση με την δικη μου στο τελος που την ειδα χωρις να γνωριζω το παραμικρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 4:18 am

kouki έγραψε:
ειδα χθες το ' Φύλακας Αγγέλων- με τον Gerald Butler.

δεν θα σας πω τιποτα για την ιστορία ομως- θελω να εχετε την ιδια εντυπωση με την δικη μου στο τελος που την ειδα χωρις να γνωριζω το παραμικρο.

χτυπησες φλεβα Κουκι! θα το δω και θα σου πω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 11:45 am

Κατερίνα έγραψε:
kouki έγραψε:
ειδα χθες το ' Φύλακας Αγγέλων- με τον Gerald Butler.

δεν θα σας πω τιποτα για την ιστορία ομως- θελω να εχετε την ιδια εντυπωση με την δικη μου στο τελος που την ειδα χωρις να γνωριζω το παραμικρο.

χτυπησες φλεβα Κουκι! θα το δω και θα σου πω
Και ότι έψαχνα ταινίες να δω... χμμμ μου κίνησες την περιέργεια, θα την ψάξω αμέσως.

Μαζί θέλω να κατεβάσω και μια ταινία για όλη την οικογένεια, έτσι κάπως ανάλαφρη με συναίσθημα, που άκουσα σήμερα στις ειδήσεις. Έκανε πρεμιέρα τον περασμένο Δεκέμβρη και έλαβε πολλές καλές Κρητικές και πάλι φυσικά σαν μια ταινία οικογενειακή.
We Bought a Zoo με τους Matt Damon και Scarlett Johansson.
Είναι η πραγματική ιστορία ενός δημοσιογράφου, πατέρα δύο παιδιών που μόλις έχασε την αγαπημένη του σύζυγο απο καρκίνο. Αποφασίζει να αλλάξει τη ζωή του, παραιτείτε από τη δουλειά του και μετακομίζει σε ένα νέο σπίτι εκτός πόλης. Μόνο που το σπίτι αυτό κάθε άλλο παρά συνηθισμένο είναι. Πρόκειται για έναν ζωολογικό κήπο, ο οποίος κλείνει, αφήνοντας τα ζώα στην μοίρα τους. Ο πατέρας παίρνει την απόφαση για χάρη τον παιδιών του να παλέψει για να τον κρατήσει ανοιχτό, δίνοντας νέο νόημα στη ζωή της οικογένειας του.

Απλά, μια ταινία για να χαλαρώσουνε μικροί και μεγάλοι μαζί Smile

Θα την δώ πρίν απο αυτήν της Κούκις, γιατί όταν βλέπω ταινίες που με βάζουν σε σκέψεις, δεν μπορώ να δώ τίποτα άλλο μετά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chicken
Χαμηλών τόνων
chicken


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Τόπος : Γλυφάδα

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 6:04 am

Lou.Sou & κούκι νομίζω είμαστε οι 3 μοναδικές που τους άρεσε πολύ το dogville. Cool

κατά τα άλλα, εμένα μου άρεσε και το The others (μιας και πιάσαμε την Nicole Razz )

Κούκι θα το κατεβάσω να το δώ σήμερα αυτό που προτείνεις διότι στερέψαμε απο ιδέες & μου κίνησες το ενδιαφερον Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 2:47 am

Από ταινίες έχω αρκετές....
Mamma Mia
GREASE
Life As We Know It με Katherine Heigl και το κουκλί Josh Duhamel αυτή η ταινία με έκανε να σκεφτώ πολύ σοβαρά....
P.S. I Love You με Hilary Swan,Gerard Butler και Jeffrey Dean Morgan
Man on Fire με τον απίστευτο Denzel Washington και την κουκλίτσα Dakota Faning
El Greco δεν υπάρχουν λόγια!!!!
Transporter όλα με τον Jason Statham
The Ninth Gate με τον Johnny Depp
Τα στίγματα
Rose Red και Το πράσινο Μίλι του πολυαγαπημένου Stephen King
Και από ελληνικές το I Love Καρδίτσα....

Και σίγουρα είναι και άλλες που αν τις θυμηθώ θα επανέλθω!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 04, 2012 11:00 pm

κοριτσια κατεβαστε το αλκατραζ! πολυ καλη σειρα! ειχα καιρο να κολλησω με κατι μετα το λοστ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 1:09 am

Κατερινάκι το έχω κατεβάσει (όσα έχουν βγει τουλάχιστον) αλλά δεν το κάνω απόφαση να το δω..Αξίζει λες ε;
Α, είδες τελικά το Supernatural;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 1:50 am

didumomama έγραψε:
Κατερινάκι το έχω κατεβάσει (όσα έχουν βγει τουλάχιστον) αλλά δεν το κάνω απόφαση να το δω..Αξίζει λες ε;
Α, είδες τελικά το Supernatural;

θα κολλησεις απο το πρωτο επεισοδιο!!! ειναι πολυ καλο!
θα το ξεκινησω το Supernatural
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 1:55 am

Ωραία! Το βράδυ έχω ραντεβού τότε με το Αλκατράζ.... cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 2:00 am

Καλα επαθα πλακα με το "Αλκατραζ" αλλα δε ξερω να τα κατεβαζω,χαχαχαχ....Ψσσσσσσσσσς,τελειο λεμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 2:04 am

Είδα τα πρώτα 10 λεπτά και ομολογώ ότι μου κίνησε πολύ την περιέργεια....
Το κακό όμως είναι ότι έχουν βγει λίγα και εγώ αν κολλήσω μπορώ να βλέπω όλη νύχτα...Λείπει και ο Μάνος άρα δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω...
Πάει η υπόσχεση που μου έδωσα ότι δεν ξαναβλέπω σειρά αν δεν έχει ολοκληρωθεί.Σε όλες έχω φάει κόλλημα βλέπε HAVEN (Νενάκι ακούς;;;;;Wink και αργεί μετά η επόμενη σεζόν....

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 2:09 am

didumomama έγραψε:
Είδα τα πρώτα 10 λεπτά και ομολογώ ότι μου κίνησε πολύ την περιέργεια....
Το κακό όμως είναι ότι έχουν βγει λίγα και εγώ αν κολλήσω μπορώ να βλέπω όλη νύχτα...Λείπει και ο Μάνος άρα δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω...
Πάει η υπόσχεση που μου έδωσα ότι δεν ξαναβλέπω σειρά αν δεν έχει ολοκληρωθεί.Σε όλες έχω φάει κόλλημα βλέπε HAVEN (Νενάκι ακούς;;;;;Wink και αργεί μετά η επόμενη σεζόν....

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

μμε το αλκατραζ εφαγα κι εγω κολλημα! στο HAVEN ειμαι ακομη στην πρωτη σαιζον! το κακο ειναι οτι εμενα ο αντρας μου δουλευει βαρδιες και πρεπει να τον περιμενω να παει απογευμα και πρωι για να δουμε παρεα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 2:11 am

Αυτό κάναμε κι εμείς παλαιότερα..Όλα τα βλέπαμε μαζί.Από πέρυσι όμως που άρχισε τα ταξίδια τα βλέπω μόνη μου και όταν με το καλό επιστρέφει για καιρό τα ξαναβλέπουμε,,,Είναι ωραίο όμως να το βλέπεις με τον έρωτα σου και να τρώτε μαζί το κόλλημα του "Ωχ τι έγινε τώρα;"
Αχ, μου λείπει ο Μάνος!!!!(άσχετο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 2:22 am

didumomama έγραψε:
Αυτό κάναμε κι εμείς παλαιότερα..Όλα τα βλέπαμε μαζί.Από πέρυσι όμως που άρχισε τα ταξίδια τα βλέπω μόνη μου και όταν με το καλό επιστρέφει για καιρό τα ξαναβλέπουμε,,,Είναι ωραίο όμως να το βλέπεις με τον έρωτα σου και να τρώτε μαζί το κόλλημα του "Ωχ τι έγινε τώρα;"
Αχ, μου λείπει ο Μάνος!!!!(άσχετο)

ναι ειναι ωραια αλλα και σπαστικο γιατι πρεπει να τον περιμενω Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 4102688671 !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 3:07 am

Εμενα παλι με περνει ο υπνος οταν παμε να δουμε τιβι μαζι....Εχει κατι που με νανουριζει...Ενω αμα ειμαι μονη,μπορω να κατσω ολη νυχτα ξυπνια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένες ταινίες   Αγαπημένες ταινίες - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 09, 2012 3:03 am

Κατερινάκι ομολογώ ότι έκατσα χτες βράδυ και είδα το Αλκατράζ.Όλα τα επεισόδια.Δεν ήξερα ότι τελειώνει στο 13 κλαψ...Έκατσα από τις 9 που τα έβαλα για ύπνο τα μικρά μέχρι περίπου 6 και κάτι (είχα δει και κάνα δύο το μεσημέρι που έπαιζαν στο δωμάτιο τους.Πω πω κόλλημα!!!!
Βέβαια κατά τις 2 είπα να κοιμηθώ αλλά άνοιξαν ένα γειτονικό μου σπίτι και έπαιζε ο συναγερμός....Τα έκανα πάνω μου και σιγά μην πήγαινα για ύπνο πριν ξημερώσει...
Αν έχεις άλλη φοβερή σειρά στα υπόψιν πες μου την.Αύριο επιστρέφει το τρελό μου αγόρι άρα απόψε πρέπει να απασχολήσω τον εγκέφαλο μου μην μου ανοίξουν και το δικό μου σπίτι... Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγαπημένες ταινίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Λόγια της Ψυχής...-
Μετάβαση σε: