Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Πες ό,τι θες #2

Πήγαινε κάτω 
+28
τουρτιτσα
florentiab
tatijana
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Μινα
Despina
lgeorgara
vassiliki
Λίλη
mamamatina
Kalliopi
αθηνακι
andith
kouki
Ευάκι
cassiani
marinaki <3 <3
didumomama
blackrose
elena_
Νατάσα!
viv_don
Elena30
NeNaKi
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Κατερίνα
Lou.Sou.
Nena
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 08, 2012 1:07 pm

Πόσο μου λείπει η νυχτερινή έξοδος...!Ούτε έξω βγαίνω πια ούτε τίποτα.
Της Αγίας Αικατερίνης μου λέει η παιδίατρός μας και φίλη ότι θα είναι σε μια ταβέρνα κοντά στο σπίτι μας γυναικοπαρέα κι αν θέλω να πάω να τις βρω. Τι το ήθελα; Σε 45 λεπτά με πήρε ο άντρας μου ωρυόμενος ότι το μωρό ξύπνησε και δεν μπορεί να το ηρεμήσει με τίποτα. Ήταν η τελευταία μου απόπειρα.
Τον τελευταίο καιρό σχεδιάζω να βρω τον τρόπο να πάω σινεμά. Που θα μου πάει θα τα καταφέρω.
Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός. Αν τα καταφέρω ποιος με πιάνει μετά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 09, 2012 3:55 am

Νυχτερινη εξοδος... Εμεις εχουμε στανταρ εξοδο το βραδυ της Πεμπτης (Thursday is the new Saturday What a Face ) εχουμε μαθημα tango και μετα milonga σε μπαρακι. Εδω και κανενα μηνα το ξεκινησαμε, ειναι 3-σε-1 η βραδυα, tango, party και μπυριτσα Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 1992828207 Αρχοντες!

Επισης φετος, μετα απο χρονια θα ξαναμαζευτουμε μετα την Πρωτοχρονια σε σπιτι για χαρτακι και παρτακι. Τελευταια φορα που το καναμε αυτο ηταν οταν ημουν εγκυος στον Θοδωρη.

Την επομενη Κυριακη εχουμε μπαζαρ χειροποίητων εδω και με εχει πιασει αμοκ να φτιαξω οσα περισσοτερα μπορω. Εξειδικευομαι στις χριστουγεννιατικες μπάλες (σε περιπτωση που δεν το ξερατε ήδη Razz ) κι εχω παρει σβαρνα τα παζαρια ψαχνοντας υφασματα, κορδελες κτλ. Μαζεύω ακομα και τα τουλια και τις κορδελες απο μπομπονιερες. Το σπιτι μου εχει γινει χωρος αποθήκευσης υφασματων και το χαλι ειναι γεματο με ψιλα, μικρα, μικρουτσικα κομματακια υφασμα... Ολη την ωρα σκουπα πρεπει να βαζω.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 1022295633 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 1022295633 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 1022295633

Σημερα με επιασε και η ορεξη για πρωινο αλα διαφημιση, με φρεσκους χυμους, αυγα τηγανητα, φρυγανισμενο ψωμι, βουτυρο, μελι, μαρμελαδα, καφε. Η μονη μας διαφορα με τη διαφημιση ηταν οτι τα παιδια μας δεν ηταν τοσο wel-behaved στο τραπεζι και μας εσπασαν τα νευρα Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 2485742442 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 2485742442 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 2485742442 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 220216016 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 4102688671
Α, και ο νεροχυτης εγινε χαλια. Και η κουζινα επισης. Αμα ξαναφτιαξω τετοιο για ολους να με χαστουκισετε. Μονη μου θα τα τρωω. Να μην μου γινονται κια τα νευρα κλωστες.

Ας σταματησω εδω και θα επανελθω μετα το μεσημεριανο. Μακια! Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 1507922814
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 09, 2012 9:03 am

Το χαλί σου μου θυμίζει το χάλι που έχει το χαλί της μεγάλης μου. Μονίμως χαρτάκια, υφασματάκια, σκουπίδια από ξύστρες και σβύστρες με τη διαφορά ότι εκείνη δεν παράγει τίποτα. Μόνο κόβει.
Να σου τη στείλω καμιά βόλτα για εξάσκηση μήπως τελικά της βγει σε καλό. Ε, καλή μου φιλενάδα What a Face ;
Μείον ένα παιδί σ' αυτό το σπίτι θα κάνει νομίζω τη διαφορά. Ειδικά όταν είναι το παιδί-ουρά. Φυσικά αυτή η ουρά μιλάει διαρκώς. Δύσκολες οι βροχερές μέρες του Χειμώνα Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 4102688671 .
Τους πήρε τώρα ο άντρας μου να πάνε να φέρουν βρόμικο να φάμε. Αχ, αυτά τα κιλά πότε θα φύγουν;;;;;;
Όλο λέω κι εγώ θα ασχοληθώ με χειροτεχνίες αλλά προς το παρόν ασχολούμαι με τα άλμπουμ των παιδιών. Της Ειρήνης το τελείωσα αλλά του Φίλιππου έχει μείνει κάπου πριν τα γενέθλια των δύο. Έπρεπε να εμφανίσω φωτογραφίες. Να σκεφτείς πήγα φωτογράφο και εμφάνισα 105 φωτός από τα τελευταία 3 χρόνια. Τώρα θα πρέπει να ξεκινήσω και το άλμπουμ της μικράς. Το αγόρασα προχθές και το έχω ακόμα με σελοφάν.
Και μετά θα ασχοληθώ με χειροτεχνίες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 09, 2012 9:05 am

Παρεπιπτόντως μ' άρεσε πολύ η ιδέα της Πέμπτης σας.
Το πρόβλημα σ' εμάς είναι προς το παρόν ο θηλασμός. Με περιορίζει πολύ.

Ώστε τανγκό ε; Μαζί και ο άντρας σου; Γιατί ο δικός μου δε θα ερχότανε ποτέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνα!!!!
Χαμηλών τόνων
αθηνα!!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ηλικία : 39

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 09, 2012 10:32 am

καλησπέρα!!!!άτιμο πράγμα ο πονοκέφαλος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 09, 2012 2:18 pm

Το ταπεινό ντεπονάκι κάνει θαύματα Αθηνα.
Μόλις κατανάλωσα ένα. Η σημερινή και η χθεσινή μέρα ήταν ζαλιστικές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 09, 2012 11:04 pm

Kαλημέρα όλη μέρα!
Περαστικα σε όσες πονοκοεφαλιαζουν drunken

Δεσποινακι, εχεις κάνει τα αλμπουμ των παιδιων? Μεγαλη δουλεια ρε συ οι φωτος, εγω εχω ακομα ξεκαρφωτες απο τον Αλεξανδρο λεχουδι (ναι 5 χρονια πριν).. Εχω και τις φωτος απο τη βραφτιση του Θοδωρη και το αλμπουμ και την κολλα και ακομα δεν το εχω φτιαξει ρε σεις. Να μη μιλησω για τις ψηφιακες φωτος που θελουν εκτυπωση. καμια 500ρα ειναι! Γενικα δε με τραβαει καθολου το σκραπ-μπουκινγκ, ακομα κι ενα ειναι μονο να περναω φωτος στα σελοφαν των αλμπουμ.
Deal: δεχομαι την κορη σου για ενα σ/κ αμα μου φτιαξεις τις φωτος! Ε φανταστικη μου φιλεναδα?
Επίσης, οταν εχεις ενα τοσο μικρο μωρο, και ειδικα οταν θηλάζεις, ειναι λιγο δυσκολο να ασχοληθεις με οτιδηποτε. Ειδικα οταν εχεις και άλλα δυο πιο πριν. Εδω εγω, που υποτιθεται οτι ειναι και σχετικα μεγαλα τα παιδια μου, και δεν μπορω να κανω τιποτα πριν πεσουν και τα δυο για υπνο, κοινως μετα τις 8μιση-9. Μονο υπομονη και σιγα σιγα θα βρειτε το ρυθμο σας.
Tango κι εγω ειχα την εντυπωση οτι ο δικος μου δεν θα ηθελε με τιποτα, αλλα βασικα αυτος μου το προτεινε, οποτε δεν εχασα την ευκαιρια! Επίσης την προηγουμενη Πεμπτη καταλαβα οτι απεχω αρκετα απο το να χορευω τουλαχιστον σαν ανθρωπος - 35 χρονια χορευω ποντιακα και τσιφτετελια και μου ερχεται ενας χορος που δεν πρεπει να σηκωνω ποδι και δεν πρεπει να κουναω κωλο? Θελει χρονο αυτο μανιτσα να το καταφερω! Τη γουσταρω παντως τη φαση πολυ!

Τι άλλα νιους ον δε γουεστερν φροντ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2012 7:09 am

8:30-9:00!!!!!!!!!!!!! Είσαι τζιμάνι ρε Νένα. Εμείς κοιμόμαστε στις 22:00 22:30. Βέβαια ο μεσαίος κοιμάται ακόμα το μεσημέρι. Η μεγάλη διαβάζει. Μέχρι να συμμαζέψω το βράδυ νυστάζω κι εγώ. Βέβαια φταίει και η έλλειψη καφέ...
Στο τανγκό δεν πρέπει να κουνάς κώλο ε; Χμμμμμ, όντως δύσκολο... χαχαχα.
Τι άλλα νέα περιμένεις Νένα; Όλα ευτυχώς κυλάνε ομαλά. Ο παιδικός, το σχολείο, το γυμναστήριό μου (ω ναι πάω γυμναστήριο) και ο άντρας μου που παίρνει άδεια και τον έχω συνέχεια στο σπίτι (και το λέω με αγανάκτηση αυτό). Οι άντρες δεν κάνει να είναι όλη μέρα στο σπίτι. Πρέπει να πηγαίνουν στη δουλειά. Ειδάλλως γίνονται πολύ εκνευριστικοί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2012 7:20 am

Γεια σας και απο μενα!!!!!!!

ειπατε αλμπουμ και θυμηθηκα πως και εμεις πρεπει να εκτυπωσουμε καποιες φωτο σιγα σιγα και το 2035 θα εχουμε τελειωσει! Razz ευτυχως τελειωσα το ημερολογιο της Φωτεινης και τωρα εχω μονο της Μελινας! Smile

Νενα πολυ ωραια ιδεα αυτη με το χρο αλλα οπως λεει και η Δεσποινα πρεπει να ακολουθει και ο αλλος! Εγω ξεκινησα παραδοσιακους χορους και του ειπα να ερθει να πηγαινουμε παρεα αλλα δεν ερχεται! No κατα τα αλλα εχουμε κλειστει πολυ αυτον τον καιρο! θελω κι εγω να παω σινεμα! ασχετο αλλα μου ειπαν οτι η ταινια του Παπακαλιατη ειναι καλη! την ειδε καμμια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2012 9:00 am

Despina έγραψε:
Οι άντρες δεν κάνει να είναι όλη μέρα στο σπίτι. Πρέπει να πηγαίνουν στη δουλειά. Ειδάλλως γίνονται πολύ εκνευριστικοί.
Δεν θα μπορουσα ποτε να φανταστω τι σε κάνει να λες κατι τετοιο... scratch scratch

Ο δικος μου δουλευει 3-4 μερες την εβδομαδα εκτος σπιτιου και οχι φουλ 8ωρα, ωρομισθιος ειναι, οποτε τον τρωω στη μαπα αρκετα Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 3501387745
Και οταν ειναι σπιτι εχει δουλεια στο πισι, οποτε διπλο το κακο, εμ τον εχω και ολη την ωρα γκρνιαζει για το ενα και για το άλλο, εμ δεν μπορω να τον ενοχλω διοτι "εχει δουλεια" Suspect Ανετα του ανοιγω το κεφαλι ωρες ωρες (ειμαι μια πολυ γλυκεια συζυγος όλες τις υπόλοιπες ωρες ομως Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 1507922814 )

Κατερινα, να μαζευτουμε ολες να φτιαξουμε τα αλμπουμ των παιδιων μας. Αν και παλι μας κοβω να το ριχνουμε στις μπυρες και να μην κανουμε τιποτα drunken drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2012 9:11 am

ε ναι αμα ειναι να μαζευτουμε θα πιουμε, οι φωτογραφιες μπορουν να περιμενουν! Smile

το ακουσατε φανταζομαι το περιστατικο στην Καβαλα με τα παιδακια που καηκαν ε; Crying or Very sad ακομη δεν μπορω να καταλαβω πως εγινε.. απο εχτες οταν ειναι αναμμενη η σομπα δεν κοιμαμαι καθολου!

καλο παραδεισο να εχουν τα παιδακια και πολυ προσοχη απο ολους μας Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
αθηνα!!!!
Χαμηλών τόνων
αθηνα!!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ηλικία : 39

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2012 10:32 am

καλησπέρα!!!!ρε όλες συνενοημένες είμαστε με τις φώτο?????έχω εμφανίσει ελάχιστες!!!!τις έχω περασμένες στο λαπτοπ αλλά δεν έχω εμφανίσει παραπάνω από 50!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 10, 2012 1:16 pm

Αυτή η ιδέα σου η τελευταία πολύ μ' άρεσε Νένα. Όχι οι φωτογραφίες ... το άλλο με το "πίνειν" cheers cheers
Την τελευταία φορά που πήγα φωτογραφία πλήρωσα 75 ευρώ κι αυτό ειδική τιμή γιατί συμφωνούσαμε με το φωτογράφο τα της βάφτισης. Και πριν από αυτές είχα δώσει 2 βδομάδες πριν άλλα 40. Και φυσικά δεν είπα στον άντρα μου ότι έδωσα πάνω από 100 ευρώ μαζεμένα μόνο για φωτογραφίες που προς το παρόν κυλιούνται εδώ κι εκεί γιατί δε νομίζω ότι με σώζει τίποτα. Είμαι κι εγώ από τις καλές συζύγους...χαχαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mamamatina
Χαμηλών τόνων
mamamatina


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 43
Τόπος : Νίκαια

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Δεκ 11, 2012 11:29 pm

Καλημέρααααααααααααααααα!!!!!!!!!
Πάλι είχα μέρες να μπω και πάλι το αφήσατε το θεματάκι. Πού είστε καλέ????
Τεσπα, Δεσποινάκι, κάπου είδα ότι έλεγες πώς τα προλάβαίνω. Τα μισά κάνω. Την Εύα ρώτα. Μιλάμε δεν έχω λόγια. Προλαβαίνει τα πάντα. Είναι ο άσπρος σίφουνας. Εγώ δεν είμαι τπτ μπροστά της.
Τα φιλιά μου σε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνα!!!!
Χαμηλών τόνων
αθηνα!!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ηλικία : 39

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤετ Δεκ 12, 2012 1:49 am

Καλημέρα!!!Καλέ που είστε όλες???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13, 2012 10:17 am

mamamatina έγραψε:
Καλημέρααααααααααααααααα!!!!!!!!!
Πάλι είχα μέρες να μπω και πάλι το αφήσατε το θεματάκι. Πού είστε καλέ????
Τεσπα, Δεσποινάκι, κάπου είδα ότι έλεγες πώς τα προλάβαίνω. Τα μισά κάνω. Την Εύα ρώτα. Μιλάμε δεν έχω λόγια. Προλαβαίνει τα πάντα. Είναι ο άσπρος σίφουνας. Εγώ δεν είμαι τπτ μπροστά της.
Τα φιλιά μου σε όλες!

Έχω ήδη εκφράσει τον θαυμασμό μου σε κείνη στο "είμαι μαμά". Πραγματικά, είναι σούπερ μαμά.
Κι εγώ για πρώτη φορά αφήνω μισές δουλειές μέσα στο σπίτι. Και να σκεφτείς ότι έχω και βοήθεια. Το σίδερο και ενίοτε και το φαγητό τα κάνει η μητέρα μου. Ευτυχώς βοηθάει πολύ ο άντρας μου. Ναι μεν γκρινιάζω ότι τον έχω μέσα στα πόδια διαρκώς αλλά κάνει και πολλές δουλειές. Του αρέσει πολύ και το μαγείρεμα, επομένως όπως κατάλαβες, μια η μάνα μου και μια ο άντρας μου έχω σχεδόν ξεμπερδέψει από το φαγητό.
Αλήθεια θηλάζεις κιόλας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13, 2012 11:44 pm

Καλημερα
Μη μιλατε καλε για δουλειες νοικοκυριου, σκιαζομαι. Εγω αν μπορουσα να μην κανω απολυτως τίποτα απο household δεν θα ειχα και ιδιαιτερο προβλημα. Τα κανω επειδη πρεπει. Το μαγειρεμα το εχουμε παρει εναλλαξ τις καθημερινες με τη μανα μου, όπου εκεινη κανει τα πιο "ζορικα" φαγητα κι εγω τη βγαζω καθαρη με κανενα μακαρονι, ρυζι, ή ρεβυθι, άιντε λαζανια ή ατζεμ στο τσακιρ κέφι (μονο σε γιορτες και αργιες και κατοπιν παραγγελιας) tongue

Ιδου και η διαφημιση του μπαζαρ της Κυριακης.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Εχει παρει φωτια ο απαυτος μου λεμεεεε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14, 2012 2:34 am

Επίσης, την Ευα τη θυμαμαι απο το ειμαι μαμα και πραγματικα μου εκανε εντυπωση πώς τα προλαβαινε, με δυο παιδια, εργαζομενη και μαλιστα και με βαρδιες. Και τωρα που εχει και τριτο παιδι, δεν ξερω πώς τα καταφερνει! Αξια!

Εγω επι τρεις μερες σκεφτομαι αν θα πρεπει να εξετασω σοβαρα το ενδεχόμενο του να σκεφτω οτι ισως και να θεωρησω πως πρεπει να κατεβασω και να πλυνω τις κουρτινες για τα Χριστουγεννα... scratch scratch Μετα απο ενδελεχη σκεψη αποφασισα να μην το κανω. Η επίσημη αιτιολογηση ειναι οτι ο καιρος ειναι τοσο απροβλεπτος που μαλλον δεν θα μου στεγνωσουν μεχρι τις γιορτες. Μεταξυ μας, νομιζω οτι και 40 κελσιου να ειχε, παλι δεν θα το εκανα. tongue tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

Δεσποινα δες αυτο:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Δυσκολη μερα θα μου πεις.. Θα πανε ατομα απο το δικο μας συλλογο τανγκο, εμεις δεν θα μπορεσουμε δυστυχως. Νομιζω οτι διοργανωνεται καθε χρονο εδω και καποια χρονια, οποτε ευελπιστουμε να μπορεσουμε να παμεκαι να χορευουμε του χρονου. Και να χορεψουμε κι αξιοπρεπως!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 3574287973 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 4161351509 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 30 3574287973
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πες ό,τι θες #2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 30 από 30Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Ωρα για καφέ!-
Μετάβαση σε: