Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Καλημέρα πέρα ως πέρα.....

Πήγαινε κάτω 
+21
kouki
elena_
tatijana
florentiab
Despina
Ευάκι
MariaM
ninaki
Kalliopi
Nena
Elena30
NeNaKi
marlenna
chicken
Lou.Sou.
blackrose
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Κατερίνα
αθηνακι
Λίλη
Νατάσα!
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:55 am

Nena έγραψε:
αθηνακι έγραψε:

ελα να μπουμε ολες σε ομαδικο προγραμμα διαιτας............!!!!!
Περιλαμβάνει και ζυγισμα αυτο??? Ή απλα διαπιστωνουμε την πρόοδό μας φορωντας τα παλια μας ρουχα και βλέποντας σε ποιο σημειο ξηλώνονται???
Διοτι εγω εχω να ζυγιστω απο τοτε που γεννησα τον Θοδωρη. Θα κλεισω 2 χρονια όπου να'ναι... elephant

μην ανεβαινεις σε ζυγαρια τοτε....υπολογιζε με τα ρουχα......!!!!!!
εγω ανεβηκα.....επαθα σοκ και ειπα να αρχισω τη διαιτα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:31 am

καλημερα!!!!!! ναι κοιμηθηκα σημερα!!!!!!
ειμαι κι εγω μεσα για τη διαιτα! Αθηνα ξεκιναμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:46 am

μιας που μιλατε για διαιτα να σας πω οτι σε 10 μερες μπαινω στον 6ο και εβαλα μονο 3 κιλα!!!!!!!!!!!χοχοχοχο ετσι και βγω απο την κλινικη με το τζινακι μου θα τρελαθω!!!
να κανετε συχνα και μικρα γευματα κοριτσια,μου το ελεγαν και δε το πιστευα!!!!αλλα ειπα αφου ο γιατρος μου συνεργαζεται με διατροφολογο ας ακουσω τι εχει να μου πει κι αυτη η γυναικα και σωθηκα!αν βαλω 9 σε ολη την εγκυμοσυνη οπως υπολογιζω θα τα χασω με τη μια!τι αλλο να ζητησω η ερμη εγκυμονουσα?!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:49 am

Ευάκι έγραψε:
μιας που μιλατε για διαιτα να σας πω οτι σε 10 μερες μπαινω στον 6ο και εβαλα μονο 3 κιλα!!!!!!!!!!!χοχοχοχο ετσι και βγω απο την κλινικη με το τζινακι μου θα τρελαθω!!!
να κανετε συχνα και μικρα γευματα κοριτσια,μου το ελεγαν και δε το πιστευα!!!!αλλα ειπα αφου ο γιατρος μου συνεργαζεται με διατροφολογο ας ακουσω τι εχει να μου πει κι αυτη η γυναικα και σωθηκα!αν βαλω 9 σε ολη την εγκυμοσυνη οπως υπολογιζω θα τα χασω με τη μια!τι αλλο να ζητησω η ερμη εγκυμονουσα?!

μπραβο Ευακι κι εγω στις εγκυμοσυνες δεν πηρα πολλα..στη δευτερη ειδικα καθολου..

εμενα με πιανει μανια με το γλυκο ρε συ.. δεν μενοιαζει να κανω διαιτα και να τρωω ψητα και σαλατες ..με πιανει στερηση στο γλυκο... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:58 am

Kαλησπερα περα ως περα!!!
Λοιπον!
Πηγαμε στο εμβρυολογο και μας εκανε doppler!
Oλα πολυ καλα και η καρδουλα και τα αγγεια και η αναπτυξη φυσιολογικη και η μπουμπου ειναι 1300 γραμμαρια!!!!!!!!!
Ο πλακουντας εγινε πλεον προσθιος υψηλος!!!!
Ολα τα νεα δηλαδη καλα και χαρουμενα~!!!

Εγω ειμαι +9 κιλα ειναι μια χαρα ειπε ,αφου μπαινω στον 8ο μηνα!Αλλα 2 λεω να βαλει η μπεμπα και αλλο κανα δυο εγω θα ειμαι μεσα στα φυσιολογικα πλαισια!
Την υπολογισε μεχρι να γεννηθει γυρω στα 3 με 3.200 !!

Αυτα τα ολιγα και χαρουμενα!

Εδω εχουμε ηλιο και κρυαδα!!!!!Αλλα ηλιοοοοο!!!!Μου αρσει ο ηλιος!!!!!!!!!!!!!Το κρυο απαπαπαπα δεν το μπορωωωωωωωω Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 790027986 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 790027986 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 790027986
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:00 am

blackrose έγραψε:
Kαλησπερα περα ως περα!!!
Λοιπον!
Πηγαμε στο εμβρυολογο και μας εκανε doppler!
Oλα πολυ καλα και η καρδουλα και τα αγγεια και η αναπτυξη φυσιολογικη και η μπουμπου ειναι 1300 γραμμαρια!!!!!!!!!
Ο πλακουντας εγινε πλεον προσθιος υψηλος!!!!
Ολα τα νεα δηλαδη καλα και χαρουμενα~!!!

Εγω ειμαι +9 κιλα ειναι μια χαρα ειπε ,αφου μπαινω στον 8ο μηνα!Αλλα 2 λεω να βαλει η μπεμπα και αλλο κανα δυο εγω θα ειμαι μεσα στα φυσιολογικα πλαισια!
Την υπολογισε μεχρι να γεννηθει γυρω στα 3 με 3.200 !!

Αυτα τα ολιγα και χαρουμενα!

Εδω εχουμε ηλιο και κρυαδα!!!!!Αλλα ηλιοοοοο!!!!Μου αρσει ο ηλιος!!!!!!!!!!!!!Το κρυο απαπαπαπα δεν το μπορωωωωωωωω Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 790027986 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 790027986 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 790027986

μπραβο Κλειω τελεια τα νεα! μια χαρα θα ειναι η μικρη μπουμπου σκετη..!!!!! Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 1111137949
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:07 am

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 2038714500
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:19 am

Ευάκι έγραψε:
μιας που μιλατε για διαιτα να σας πω οτι σε 10 μερες μπαινω στον 6ο και εβαλα μονο 3 κιλα!!!!!!!!!!!χοχοχοχο ετσι και βγω απο την κλινικη με το τζινακι μου θα τρελαθω!!!
να κανετε συχνα και μικρα γευματα κοριτσια,μου το ελεγαν και δε το πιστευα!!!!αλλα ειπα αφου ο γιατρος μου συνεργαζεται με διατροφολογο ας ακουσω τι εχει να μου πει κι αυτη η γυναικα και σωθηκα!αν βαλω 9 σε ολη την εγκυμοσυνη οπως υπολογιζω θα τα χασω με τη μια!τι αλλο να ζητησω η ερμη εγκυμονουσα?!

Ναι ε;
Και εγώ η φακλάνα έβαλα 4 και δεν έχω κλείσει το α' τρίμηνο καλά-καλά.
"Που πάμε ρε; Που πάμε;"
Αχ, βαχ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:22 am

ασε κατερινα το γλυκο ειναι μεγαλος πονος!κι εγω τρελαινομαι!δωσε μου παυλιδης με γεμιση φραουλα ή μπανανα και παρε μου την ψυχη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:25 am

Κατερίνα έγραψε:
καλημερα!!!!!! ναι κοιμηθηκα σημερα!!!!!!
ειμαι κι εγω μεσα για τη διαιτα! Αθηνα ξεκιναμε?

εγω ξεκινησα......μακαρονια με μια κουταλια τυρι!!!!!χωρις ψωμι και σταγονα κοκα!!!!!!

Ευάκι έγραψε:
μιας που μιλατε για διαιτα να σας πω οτι σε 10 μερες μπαινω στον 6ο και εβαλα μονο 3 κιλα!!!!!!!!!!!χοχοχοχο ετσι και βγω απο την κλινικη με το τζινακι μου θα τρελαθω!!!
να κανετε συχνα και μικρα γευματα κοριτσια,μου το ελεγαν και δε το πιστευα!!!!αλλα ειπα αφου ο γιατρος μου συνεργαζεται με διατροφολογο ας ακουσω τι εχει να μου πει κι αυτη η γυναικα και σωθηκα!αν βαλω 9 σε ολη την εγκυμοσυνη οπως υπολογιζω θα τα χασω με τη μια!τι αλλο να ζητησω η ερμη εγκυμονουσα?!

οντως αυτο ειναι!!!!και εγω στην εγκυμοσυνη πηρα απο 5 κιλα!αλλα ετρωγα ανα 4 ωρες!!!!στανταρακι!!!!

blackrose έγραψε:
Kαλησπερα περα ως περα!!!
Λοιπον!
Πηγαμε στο εμβρυολογο και μας εκανε doppler!
Oλα πολυ καλα και η καρδουλα και τα αγγεια και η αναπτυξη φυσιολογικη και η μπουμπου ειναι 1300 γραμμαρια!!!!!!!!!
Ο πλακουντας εγινε πλεον προσθιος υψηλος!!!!
Ολα τα νεα δηλαδη καλα και χαρουμενα~!!!

Εγω ειμαι +9 κιλα ειναι μια χαρα ειπε ,αφου μπαινω στον 8ο μηνα!Αλλα 2 λεω να βαλει η μπεμπα και αλλο κανα δυο εγω θα ειμαι μεσα στα φυσιολογικα πλαισια!
Την υπολογισε μεχρι να γεννηθει γυρω στα 3 με 3.200 !!

Αυτα τα ολιγα και χαρουμενα!

Εδω εχουμε ηλιο και κρυαδα!!!!!Αλλα ηλιοοοοο!!!!Μου αρσει ο ηλιος!!!!!!!!!!!!!Το κρυο απαπαπαπα δεν το μπορωωωωωωωω Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 790027986 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 790027986 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 790027986


μπραβο!!!!υπεροχα νεα!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 5:16 am

κλειω τελεια τα νεα σας!!!ενα φιλακι στη μπουμπου κι απο εμενα!!!και παρακαλω ρουφηχτο!!!!μολις βγει να της το δωσεις,μην το ξεχασεις!!!!!!!!!!!! Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 4103906420
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 5:18 am

Ευάκι έγραψε:
κλειω τελεια τα νεα σας!!!ενα φιλακι στη μπουμπου κι απο εμενα!!!και παρακαλω ρουφηχτο!!!!μολις βγει να της το δωσεις,μην το ξεχασεις!!!!!!!!!!!! Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 4103906420

πως περασε το only ε? εσυ Ευακι ποσο εισαι τωρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 5:25 am

ονλυ 135 μερες κατερινακι.........ονλυ............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 5:26 am

Ευάκι έγραψε:
ονλυ 135 μερες κατερινακι.........ονλυ............

ενταξει δεν ειναι πολλες..! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 5:27 am

Ευάκι έγραψε:
ονλυ 135 μερες κατερινακι.........ονλυ............

πωπωωω!ποτε περασε ο καιρος καλεεε?!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:09 am

Κατερίνα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
ονλυ 135 μερες κατερινακι.........ονλυ............

ενταξει δεν ειναι πολλες..! Wink

δεν ειναι πολλεεεεεεεεεεεεες???????????θα με τρελανεις??????????με το μισο καλοκαιρι μεσα??????????χωρις μπανιο στη θαλασσα??????????????

Lou.Sou. έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
ονλυ 135 μερες κατερινακι.........ονλυ............

πωπωωω!ποτε περασε ο καιρος καλεεε?!!!!

ειδες πως περναει???μαρη τρελοκερκυραια εσυ εισαι?ή η λιτσα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:15 am

Ευάκι ψάααααααξε ψάαααααααααααξε δεν θα το βρείς Razz Razz Razz Razz Razz !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:20 am

λοιπον ακουστε τι εκανα σημερα που βαριομουνα: ειναι να πληρωσω το ασφαλιστηριο του σπιτιου-υποχρεωτικος ορος του δανειου-αυτο το μηνα και καθε χρονο ηταν 361 ευρω.ε παιρνω τωρα τηλεφωνο και της λεω της κοπελιτσας οτι δε μου εστειλαν ακομη το ασφαλιστηριο και δε ξερω ποσο ειναι το ποσό και μου λεει 361 οπως περυσι.και της λεω κι εγω κοψε κατι γιατι ο μισθος μου φετος δεν αντεχει να σου δωσει 361 οπωςπερυσι και αρχισε τα μα και μου και κατι τετοια και της λεω ακου να δεις,ζω στην εποχη του ιντερνετ πλεον αν κανω 5 τηλεφωνηματα μεσα στις επομενες 3 ωρες θα βρω τουλαχιστον 300 ευρω να κανει το ασφαλιστηριο γι'αυτο διαλεξε τι κανουμε.και μου λεει θα σας κανω σιγουρα εκπτωση 15%(306 ευρω δλδ) και θα ζητησω εγκριση για 20%(288ευρω δλδ) και θα σας ενημερωσω αυριο!ειδατε πως συννενοηθηκαμε ξαφνικα?γιατι να τους τα χαριζω 75 ευρω καθε χρονο?βρε ουστ!!!!εννοειται οτι δεν θα αλλαξει το κεφαλαιο ευθυνης τους!!!ε μα οχι ρε κοριτσια να μας κοβουν απο παντου και να πληρωνουμε εμεις σαν τους μαλακες αγογγυστα τα παντα!θα μου πεις 75ευρω,σωθηκες?οχι δε σωθηκα αλλα 75 το σπιτι απο 35 το καθε αμαξι να τα τα 150.ε 150 ευρω ρε παιδια ειναι τα μπουφαν και τα αθλητικα των παιδιων μου!για να μην πω και απο 2 ζευγαρια φορμες αν ψαχτω σε στοκαδικα!
το εχω ξανακανει αυτο οταν ψαχναμε προικα για το μωρο της αδερφης μου,ελεγε ο αλλος 230 ευρω και του λεω 130 κι αμα σ'αρεσει αλλιως παω στον κλωτσοτηρα στην καρδιτσα αυριο και παιρνω το ιδιο ακριβως με 115!ε τι να εκανε ο ανθρωπος μας το αφησε 130!
πολυ γουσταρω κατι τετοια!μηπως να το κανω χομπι το αθλημα??????
χοχοχοχοχο
μαρη νατασσα η λιτσα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν ειμαι και τοοοοοοοοοοοσο χαζη!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:30 am

Ευάκι έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
ονλυ 135 μερες κατερινακι.........ονλυ............

ενταξει δεν ειναι πολλες..! Wink

δεν ειναι πολλεεεεεεεεεεεεες???????????θα με τρελανεις??????????με το μισο καλοκαιρι μεσα??????????χωρις μπανιο στη θαλασσα??????????????

Lou.Sou. έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
ονλυ 135 μερες κατερινακι.........ονλυ............

πωπωωω!ποτε περασε ο καιρος καλεεε?!!!!

ειδες πως περναει???μαρη τρελοκερκυραια εσυ εισαι?ή η λιτσα???

δεν ειμαι ουτε τρελλη ουτε Κερκυραια Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:36 am

Ευάκι έγραψε:
λοιπον ακουστε τι εκανα σημερα που βαριομουνα: ειναι να πληρωσω το ασφαλιστηριο του σπιτιου-υποχρεωτικος ορος του δανειου-αυτο το μηνα και καθε χρονο ηταν 361 ευρω.ε παιρνω τωρα τηλεφωνο και της λεω της κοπελιτσας οτι δε μου εστειλαν ακομη το ασφαλιστηριο και δε ξερω ποσο ειναι το ποσό και μου λεει 361 οπως περυσι.και της λεω κι εγω κοψε κατι γιατι ο μισθος μου φετος δεν αντεχει να σου δωσει 361 οπωςπερυσι και αρχισε τα μα και μου και κατι τετοια και της λεω ακου να δεις,ζω στην εποχη του ιντερνετ πλεον αν κανω 5 τηλεφωνηματα μεσα στις επομενες 3 ωρες θα βρω τουλαχιστον 300 ευρω να κανει το ασφαλιστηριο γι'αυτο διαλεξε τι κανουμε.και μου λεει θα σας κανω σιγουρα εκπτωση 15%(306 ευρω δλδ) και θα ζητησω εγκριση για 20%(288ευρω δλδ) και θα σας ενημερωσω αυριο!ειδατε πως συννενοηθηκαμε ξαφνικα?γιατι να τους τα χαριζω 75 ευρω καθε χρονο?βρε ουστ!!!!εννοειται οτι δεν θα αλλαξει το κεφαλαιο ευθυνης τους!!!ε μα οχι ρε κοριτσια να μας κοβουν απο παντου και να πληρωνουμε εμεις σαν τους μαλακες αγογγυστα τα παντα!θα μου πεις 75ευρω,σωθηκες?οχι δε σωθηκα αλλα 75 το σπιτι απο 35 το καθε αμαξι να τα τα 150.ε 150 ευρω ρε παιδια ειναι τα μπουφαν και τα αθλητικα των παιδιων μου!για να μην πω και απο 2 ζευγαρια φορμες αν ψαχτω σε στοκαδικα!
το εχω ξανακανει αυτο οταν ψαχναμε προικα για το μωρο της αδερφης μου,ελεγε ο αλλος 230 ευρω και του λεω 130 κι αμα σ'αρεσει αλλιως παω στον κλωτσοτηρα στην καρδιτσα αυριο και παιρνω το ιδιο ακριβως με 115!ε τι να εκανε ο ανθρωπος μας το αφησε 130!
πολυ γουσταρω κατι τετοια!μηπως να το κανω χομπι το αθλημα??????
χοχοχοχοχο
μαρη νατασσα η λιτσα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν ειμαι και τοοοοοοοοοοοσο χαζη!!!!!!!!!!!

δεν εχεις αδικο! ξερεις τι παραθυρακια υπαρχουν και δεν τα ψαχνουμε? πρεπει να καταλαβουν οτι τελειωσανε τα ψεμματα ..οπου μας συμφερει απο δω και μπρος.. αντε να πεσουν λιγο οι τονοι..

κερκυραια δεν ειναι η Σωτηρια καλε? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:37 am

Lou.Sou. έγραψε:

δεν ειμαι ουτε τρελλη ουτε Κερκυραια Razz Razz
Σε αυτο εγγυωμαι κι εγω. Κερκυραια δεν ειναι.
bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:40 am

Κατερίνα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
λοιπον ακουστε τι εκανα σημερα που βαριομουνα: ειναι να πληρωσω το ασφαλιστηριο του σπιτιου-υποχρεωτικος ορος του δανειου-αυτο το μηνα και καθε χρονο ηταν 361 ευρω.ε παιρνω τωρα τηλεφωνο και της λεω της κοπελιτσας οτι δε μου εστειλαν ακομη το ασφαλιστηριο και δε ξερω ποσο ειναι το ποσό και μου λεει 361 οπως περυσι.και της λεω κι εγω κοψε κατι γιατι ο μισθος μου φετος δεν αντεχει να σου δωσει 361 οπωςπερυσι και αρχισε τα μα και μου και κατι τετοια και της λεω ακου να δεις,ζω στην εποχη του ιντερνετ πλεον αν κανω 5 τηλεφωνηματα μεσα στις επομενες 3 ωρες θα βρω τουλαχιστον 300 ευρω να κανει το ασφαλιστηριο γι'αυτο διαλεξε τι κανουμε.και μου λεει θα σας κανω σιγουρα εκπτωση 15%(306 ευρω δλδ) και θα ζητησω εγκριση για 20%(288ευρω δλδ) και θα σας ενημερωσω αυριο!ειδατε πως συννενοηθηκαμε ξαφνικα?γιατι να τους τα χαριζω 75 ευρω καθε χρονο?βρε ουστ!!!!εννοειται οτι δεν θα αλλαξει το κεφαλαιο ευθυνης τους!!!ε μα οχι ρε κοριτσια να μας κοβουν απο παντου και να πληρωνουμε εμεις σαν τους μαλακες αγογγυστα τα παντα!θα μου πεις 75ευρω,σωθηκες?οχι δε σωθηκα αλλα 75 το σπιτι απο 35 το καθε αμαξι να τα τα 150.ε 150 ευρω ρε παιδια ειναι τα μπουφαν και τα αθλητικα των παιδιων μου!για να μην πω και απο 2 ζευγαρια φορμες αν ψαχτω σε στοκαδικα!
το εχω ξανακανει αυτο οταν ψαχναμε προικα για το μωρο της αδερφης μου,ελεγε ο αλλος 230 ευρω και του λεω 130 κι αμα σ'αρεσει αλλιως παω στον κλωτσοτηρα στην καρδιτσα αυριο και παιρνω το ιδιο ακριβως με 115!ε τι να εκανε ο ανθρωπος μας το αφησε 130!
πολυ γουσταρω κατι τετοια!μηπως να το κανω χομπι το αθλημα??????
χοχοχοχοχο
μαρη νατασσα η λιτσα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν ειμαι και τοοοοοοοοοοοσο χαζη!!!!!!!!!!!

δεν εχεις αδικο! ξερεις τι παραθυρακια υπαρχουν και δεν τα ψαχνουμε? πρεπει να καταλαβουν οτι τελειωσανε τα ψεμματα ..οπου μας συμφερει απο δω και μπρος.. αντε να πεσουν λιγο οι τονοι..

κερκυραια δεν ειναι η Σωτηρια καλε? scratch

ναι καλε η σωτηρια ειναι αλλα δε καταλαβαινα αν το "Sou" ειναι απο το σωτηρια!οκ μετα το'πιασα!το "Lou" ειναι απο το λιτσα!παλι λαθος κανω? cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:43 am

Ευάκι έγραψε:


ναι καλε η σωτηρια ειναι αλλα δε καταλαβαινα αν το "Sou" ειναι απο το σωτηρια!οκ μετα το'πιασα!το "Lou" ειναι απο το λιτσα!παλι λαθος κανω? cyclops

η lou sou ειναι η Λιτσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:47 am

Κατερίνα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:


ναι καλε η σωτηρια ειναι αλλα δε καταλαβαινα αν το "Sou" ειναι απο το σωτηρια!οκ μετα το'πιασα!το "Lou" ειναι απο το λιτσα!παλι λαθος κανω? cyclops

η lou sou ειναι η Λιτσα!

σας μερσω κυρια διαχειριστρια γιατι αν περιμενα απο τις αλλες θα με κοροιδευαν για μερες!!!!!!!!ναι νατ για σενα μιλαω!!!! Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:49 am

Ευάκι έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:


ναι καλε η σωτηρια ειναι αλλα δε καταλαβαινα αν το "Sou" ειναι απο το σωτηρια!οκ μετα το'πιασα!το "Lou" ειναι απο το λιτσα!παλι λαθος κανω? cyclops

η lou sou ειναι η Λιτσα!

σας μερσω κυρια διαχειριστρια γιατι αν περιμενα απο τις αλλες θα με κοροιδευαν για μερες!!!!!!!!ναι νατ για σενα μιλαω!!!! Razz Razz Razz Razz

η Λιτσα φταιει με το ψευδωνυμο που πηγεκ κι εβαλε

bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
 
Καλημέρα πέρα ως πέρα.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα πέρα ως πέεερα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Ωρα για καφέ!-
Μετάβαση σε: