Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Καλημέρα πέρα ως πέρα.....

Πήγαινε κάτω 
+21
kouki
elena_
tatijana
florentiab
Despina
Ευάκι
MariaM
ninaki
Kalliopi
Nena
Elena30
NeNaKi
marlenna
chicken
Lou.Sou.
blackrose
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Κατερίνα
αθηνακι
Λίλη
Νατάσα!
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 4:25 am

marlenna έγραψε:
καλημερα! μολις εμαθα... Shocked Rolling Eyes οτι ειμαι μια κοινη θνητη, εγω νομιζα οτι ειμαι μια Θεά, ντροπη σας να με προσγειωνετε ετσι! tongue

χαχα καλημερα marlena στο χερι σου ειναι να γινεις μια βασιλομητωρ εξοχοτατη! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 4:30 am

Καλημέρα, μαζί με μια καλησπέρα κι απο μένα, γιατί άργησα να σας κουβαληθώ σήμερα Very Happy

Χαχαχαχα εγώ πάλι θα ήθελα να μείνω για πάντα με τα μπικουτί και τον καφέ στο χέρι... παντοφλίτσες, νυχτικάκι.... το λατρεύω αυτο το emoticon χαχαχαχα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 4:32 am

Lou.Sou. έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ωωωω!!αγαπω εμοτικονςςςς!

bounce bounce bounce ...λαχανιασα



Σταμάτα καλέ να χοροπηδάς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 4:40 am

NeNaKi έγραψε:
Καλημέρα, μαζί με μια καλησπέρα κι απο μένα, γιατί άργησα να σας κουβαληθώ σήμερα Very Happy

Χαχαχαχα εγώ πάλι θα ήθελα να μείνω για πάντα με τα μπικουτί και τον καφέ στο χέρι... παντοφλίτσες, νυχτικάκι.... το λατρεύω αυτο το emoticon χαχαχαχα


Νενακι Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 4103906420 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 3259419540
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 5:04 am

Elena30 έγραψε:
Lou.Sou. έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ωωωω!!αγαπω εμοτικονςςςς!

bounce bounce bounce ...λαχανιασα



Σταμάτα καλέ να χοροπηδάς!

Πώς αλλιως θα με προσεξεις?!Πανω απο το βιβλιο οοοολη μερα πρεπει να γινω aerobic queen για να με δεις!!!

Basketball εισαι για ενα διπλο? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 10:26 pm

Καλημέρα κοριτσάκια μου Very Happy Very Happy Very Happy !!!Τι κάνετε?Κοιμόσαστε ε Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?Μόνο εγω ξύπνησα απο τις 7:30 και γυρνάω σαν την άδικη κατάρα cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 11:14 pm

Καλημερα κι εδω.
bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 12:23 am

καλημερα!!!!!!!!!τι κανετε???οι κορες μου την εχουν δει Πικασο απο το πρωι και εγω βαριεμαι απιστευτα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 1:50 am

αθηνακι έγραψε:
καλημερα!!!!!!!!!τι κανετε???οι κορες μου την εχουν δει Πικασο απο το πρωι και εγω βαριεμαι απιστευτα!!!!
Τα εργα πουλιουνται ή πηγαινουν μαζι με το σπιτι (τοιχογραφια πχ...)? tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 2:24 am

Nena έγραψε:
αθηνακι έγραψε:
καλημερα!!!!!!!!!τι κανετε???οι κορες μου την εχουν δει Πικασο απο το πρωι και εγω βαριεμαι απιστευτα!!!!
Τα εργα πουλιουνται ή πηγαινουν μαζι με το σπιτι (τοιχογραφια πχ...)? tongue

ευτυχως εχουν αφοσιωθει μονο στα μπλοκ ζωγραφικης τους!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 2:25 am

καλημερα κι απο μενα!!!!!!!! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 12:12 am

Kαλημερααα!!!
Καλα κουλουμα κουκλες pig farao albino jocolor


Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 652857654
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 12:21 am

Καλημέρα κοριτσάκια!!Καλά κούλουμα!!!Καλό χαρταετό jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor geek geek geek geek geek !!!Να περάσουμε όμορφα flower flower flower flower !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 12:55 am

Καλημερα! Καλή Σαρακοστη να εχουμε!
Λεμε να πάμε για χαρταετο, η μερα ειναι κάπως μουντη, αλλά δεν βρέχει. Οποτε μάλλον δεν το γλιτωνουμε!
geek geek geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 1:07 am

Nena έγραψε:
Καλημερα! Καλή Σαρακοστη να εχουμε!
Λεμε να πάμε για χαρταετο, η μερα ειναι κάπως μουντη, αλλά δεν βρέχει. Οποτε μάλλον δεν το γλιτωνουμε!
geek geek geek geek


Καλημέρα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!Δεν το γλιτώνετε τον χαρταετό Razz Razz Razz Razz !!!και στα βουνά και στα λαγκάδια όμως θα έχει λάσπες ρε Surprised !!!Ελατε εδω απέναντι απο το σπίτι μου που έχει μεγάλη παιδική χαρά Razz Razz Razz Razz !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 1:26 am

καλημερα!!!!!!!!!καλη σαρακοστη!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 1:35 am

αθηνακι έγραψε:
καλημερα!!!!!!!!!καλη σαρακοστη!!!!!!!!!


Καλημέρα Αθηνούλα!!!Επίσης!!!Καλά να περάσετε Very Happy Very Happy Very Happy !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 2:07 am

Καλημέρα!Καλά να περάσετε σήμερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 2:53 am

Γειαα!
Σε λιγο θα ερθουν κατι φιλοι απο εδω κ ειπα να μπω για ενα γεια Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ninaki
Χαμηλών τόνων
ninaki


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 44

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 2:57 am

Καλη σας μέρα και καλή σαρακοστή!!! Σήμερα έχει και η μικρή μου γενέθλια αλλά λόγω γαστρεντερίτιδας...δεν το γιορτάζουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ninaki
Χαμηλών τόνων
ninaki


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 44

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 2:57 am

Καλη σας μέρα και καλή σαρακοστή!!! Σήμερα έχει και η μικρή μου γενέθλια αλλά λόγω γαστρεντερίτιδας...δεν το γιορτάζουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 2:59 am

Lou.Sou. έγραψε:
Γειαα!
Σε λιγο θα ερθουν κατι φιλοι απο εδω κ ειπα να μπω για ενα γεια Smile



Γεια!!Καλά να περάσετε Very Happy Very Happy Very Happy !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 3:00 am

ninaki έγραψε:
Καλη σας μέρα και καλή σαρακοστή!!! Σήμερα έχει και η μικρή μου γενέθλια αλλά λόγω γαστρεντερίτιδας...δεν το γιορτάζουμε!!!

Χρονια σας πολλα Very Happy Να την χαιρεστε!
Ποτε τελειωνουν αυτες οι ρημαδο-ιωσεις πια???!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 3:00 am

Νατάσα! έγραψε:
Lou.Sou. έγραψε:
Γειαα!
Σε λιγο θα ερθουν κατι φιλοι απο εδω κ ειπα να μπω για ενα γεια Smile



Γεια!!Καλά να περάσετε Very Happy Very Happy Very Happy !!

Ευχαριστω κοριτσι, και σεις το ιδιο ευχομαι! Πειναω τωραααααα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 3:03 am

Lou.Sou. έγραψε:
ninaki έγραψε:
Καλη σας μέρα και καλή σαρακοστή!!! Σήμερα έχει και η μικρή μου γενέθλια αλλά λόγω γαστρεντερίτιδας...δεν το γιορτάζουμε!!!

Χρονια σας πολλα Very Happy Να την χαιρεστε!
Ποτε τελειωνουν αυτες οι ρημαδο-ιωσεις πια???!!!!

εβαλε και τα καταλληλα εμοτικον η Κτερινα
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 3170402924 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 3170402924 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 3170402924 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 2 3071200969
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλημέρα πέρα ως πέρα.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα πέρα ως πέεερα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Ωρα για καφέ!-
Μετάβαση σε: