Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Καλημέρα πέρα ως πέρα.....

Πήγαινε κάτω 
+21
kouki
elena_
tatijana
florentiab
Despina
Ευάκι
MariaM
ninaki
Kalliopi
Nena
Elena30
NeNaKi
marlenna
chicken
Lou.Sou.
blackrose
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Κατερίνα
αθηνακι
Λίλη
Νατάσα!
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Λίλη
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 51

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 12:52 am

Καλημέρα Λίτσα,Νίνα,Δέσποινα,Έλενα,Χριστίνα,Μίνα και Αλίκη! sunny
Καλημέρα και σε όλες τις υπόλοιπες που είναι off! cat
Όλα καλά? Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 3259419540
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:07 am

Καλημέρα σε όλες!Τι κάνετε;;;Περαστικά στα αρρωστάκια!
Δε φτάνει που σηκώθηκα στραβωμένη,είδα οτι χιονίζει και αποτελειώθηκα η ξανθιά!Το τι νεύρα έχω δεν περιγράφεται...Αναρωτιέμαι ποιος θα είναι ο τυχερός που θα πετάξει καμιά ατακα...Ετσι να εκτονωθώ λίγο!(live εννοώ,χοχο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:13 am

Καλημερα
Η μανα του φανταρου σας χαιρετα.
Οκ, φανταρους δεν εχω ακομα, αλλα εχω αρρωστους αντρες. Το ιδιο κλαιγονται.
Η μερα ειναι αδιαφορα, ουτε χιονι, ουτε βροχη ουτε ζεστη. Μονο κτυο. ΠΟΛΥ κρυο.
Καλη μερα να εχουμε όλες μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:16 am

καλημερα!!!!!!!!τι κανετε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:22 am

Νένα εννοείς και τους 3 αρρωστους ταυτόχρονα;;;Αν είναι να αρχίσω να γυαλίζω το παράσημο ανδρείας να στο στείλω!!!!

Γιούχου Αθηνά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:26 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:28 am

Kalliopi έγραψε:
Νένα εννοείς και τους 3 αρρωστους ταυτόχρονα;;;Αν είναι να αρχίσω να γυαλίζω το παράσημο ανδρείας να στο στείλω!!!!

Γιούχου Αθηνά!

Στο περίπου. Ο αντρας μου ειναι συνεχεια συναχωμένος μα ρινιτιδες που εχουν εξαρση αυτην την εποχη.
Ο μικρος ειναι μπουκωμένος, ευτυχως χωρις πυρετο.
Και ο Αλεξ εκανε ενα ωραιο 39ρι σημερα.
Ετσι μου ερχεται να αρρωστησω κι εγω, πιο πολυ για να κάθομαι και να με φροντιζουν, αλλά επειδη αυτο ΔΕΝ προκειται να γινει, λέω να μεινω υγιης.
Μεχρι να χασω τα μυαλα μου geek geek geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:35 am

Ουφ έλεος με τις ιώσεις!!!Εχω το μικρό με λαρυγγίτιδα,αλλα ευτυχώς ο μεγάλος είναι οκ γιατί θα έπαιρνα τα βουνα...Στο 37,3 ετοιμάζεται να κάνει διαθήκη....Σε νιώθω συντρόφισσα...

Επίσης μόλις συνειδητοποίησα οτι ο καπνός πήγε 4,30...Να ακόμα ένας λόγος να μου γίνουν τα νεύρα βοκαμβίλιες...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:37 am

Καλημερα!
Δεν μ αφηνουν να κανω ρουπι τα τεκνα.Περαστικα ρε Νενα και καλα κουραγια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:46 am

Περαστικά στα αρρωστούλικα και όχι μαμάδες μην αρρωστήσετε.
Εμένα κάτι με τριγυρνάει και αισθάνομαι χάλια.
Ελπίζω να μ΄αφήσει σύντομα αυτό που με τριγυρνάει.
Τελικά ΚΑΙ σήμερα με το φεύγουμε από Κομοτηνή (γύρω στις 7:30) αρχίζει να χιονίζει (όπως και χθες).
Φυσικά χιόνι εμείς δεν είδαμε αλλά ενημερώθηκα ότι χιόνιζε συνεχώς μέχρι πριν από λίγο και τα έχει ασπρίσει όλα. Ήταν να έρθει ο παλιός μας ο δι/ντής από τη ΒΙ.ΠΕ Κομοτηνής στην Ξάνθη και δε μπορεί γιατί η βιομηχανική αποκλείστηκε και περιμένουν εκχιονιστικό Shocked .
Άραγε θα υπάρχει καθόλου χιόνι μέχρι τις 17:00 που επιστρέφουμε ή πάλι δε θα δούμε άσπρη μέρα;
Στην Ξάνθη εντωμεταξύ ΤΙΠΟΤΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:53 am

Kalliopi έγραψε:
Ουφ έλεος με τις ιώσεις!!!Εχω το μικρό με λαρυγγίτιδα,αλλα ευτυχώς ο μεγάλος είναι οκ γιατί θα έπαιρνα τα βουνα...Στο 37,3 ετοιμάζεται να κάνει διαθήκη....Σε νιώθω συντρόφισσα...

Επίσης μόλις συνειδητοποίησα οτι ο καπνός πήγε 4,30...Να ακόμα ένας λόγος να μου γίνουν τα νεύρα βοκαμβίλιες...

Περαστικά σας κι εσας..

Καλε, θα αρχισουμε να καπνιζουμε τα ραδικια στο τέλος. Τον μαϊντανο. Τη ρίγανη.
Προχτες που κατεβηκα στη λαική είχε ενα ειδος τσαγιου που λεγόταν "φουντα" Question Question
Με επιασαν κατι γελια, ρεζιλι εγινα, αλλά το αγορασα, και οταν το ειπα στον αντρα μου με ρωτησε "Φουντα?? Καπνιζεται κιολας?"
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 1992828207 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 1992828207 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 1992828207
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:54 am

Καλημέρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:03 am

Ποσο πηγε ο καπνος?!!!! Ευτυχως κανουμε 6 τσιγαρα κ οι δυο την μερα με τον συζυγο...αλλιως θα κλαιγαμε!
Και αλλα αρρωτσα παιδακια? ιΝΑΦ ΠΙΑ!πΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:08 am

Nena έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
Ουφ έλεος με τις ιώσεις!!!Εχω το μικρό με λαρυγγίτιδα,αλλα ευτυχώς ο μεγάλος είναι οκ γιατί θα έπαιρνα τα βουνα...Στο 37,3 ετοιμάζεται να κάνει διαθήκη....Σε νιώθω συντρόφισσα...

Επίσης μόλις συνειδητοποίησα οτι ο καπνός πήγε 4,30...Να ακόμα ένας λόγος να μου γίνουν τα νεύρα βοκαμβίλιες...

Περαστικά σας κι εσας..

Καλε, θα αρχισουμε να καπνιζουμε τα ραδικια στο τέλος. Τον μαϊντανο. Τη ρίγανη.
Προχτες που κατεβηκα στη λαική είχε ενα ειδος τσαγιου που λεγόταν "φουντα" Question Question
Με επιασαν κατι γελια, ρεζιλι εγινα, αλλά το αγορασα, και οταν το ειπα στον αντρα μου με ρωτησε "Φουντα?? Καπνιζεται κιολας?"
Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 1992828207 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 1992828207 Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 1992828207

Πες το ψέματα....
Τσάι,ε;Δεν ακούγεται κακό!χοχοχ!let me know!!! Razz
Σαν το ανεκδοτο με τις 2 μαμάδεςπου συζητούν πόσο καπνίζουν οι γιοι τους...Λέει η μία εμένα ο γιος μου κάνει 1 πακέτο την ημέρα.Και απαντά η άλλη:Α μπα,ο δικός μου προσπαθεί να κάνει οικονομία!Φωναζει 3-4 φίλους και κάνυν 1 όλοι μαζί!χοχοχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:11 am

Ρε συ Λίτσα πως το καταφέρνεις;;;2 θέλω με τον πρωινο καφέ μονο η θεριακλου.... cyclops
Ευτυχως δεν καπνίζει ο αντρας μου και το μπαλαντζαρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ninaki
Χαμηλών τόνων
ninaki


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 44

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:13 am

Kalliopi έγραψε:
Ρε συ Λίτσα πως το καταφέρνεις;;;2 θέλω με τον πρωινο καφέ μονο η θεριακλου.... cyclops
Ευτυχως δεν καπνίζει ο αντρας μου και το μπαλαντζαρω...
Αρή δυό-δυό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:14 am

Καπνιζουνε ενα όλοι μαζι, ε?? χαχαχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Εγω κάνω ενα το πρωι, κι ενα ΑΝ ΤΥΧΕΙ το απογευμα. Σημερα δεν καταφερα να κάνω τσιγάρο ακομα. Και κανενα μην που ημανε αρρωστο και μπουκωμένο, δεν εκανα σχεδον κανενα. Το πακετο που πηρα πριν ενα μηνα, τωρα εχει 2 τσιγαρα μεσα. Και τα περισσοτερα τα κάπνισα το Σαββατο που βγηκαμε.

Τα μωρα μου καθονται ησυχα ησυχα, παιζουν, εχω και τον Μπομπ τον Σφουγγαρακη να παιζει στο μπακ-γκράουντ, αλλά δεν βλέπουν, ασχολουνται ησυχα ησυχα με ενα παζλ.
Φτου φτου φτου φτου φτου.. silent silent silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ninaki
Χαμηλών τόνων
ninaki


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 44

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:17 am

Εγώ το έκοψα!!!!!!! Αλλά άν έρθει καμία πελάτισσα σπίτι θα κάνω τράκα!!! χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mamamatina
Χαμηλών τόνων
mamamatina


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 43
Τόπος : Νίκαια

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:20 am

Καλημέρα κι από μένα!!!! Και όσο για τις ιώσεις, πιο χάλια δεν γίνεται!!!! Θα πάει Μάιος για να συνέλθουμε!Περαστικά σε όλες και σε όλα τα μικρούλια κυρίώς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 3:50 am

Αλικάκι έγραψε:
Ευχαριστώ.Νίνα!!Να'σαι καλά!!
Έψαξα λιγάκι αλλά δεν ξέρω την τύφλα μου...τι να ψάξω ακριβώς..χιχιχιχ!!!!

Aλικακι στο προφιλ σου στις επιλογες και εκει που λεει
Να ενημερώνομαι πάντα για απαντήσεις :
Να αποστέλλεται email όταν κάποιος απαντά στην Θ.Ενότητα που δημοσιεύσαμε. Η επιλογή αυτή μπορεί να αλλάζει κατά βούληση κάθε φορά που δημοσιεύουμε μήνυμα
θα πατησεις οχι..

καλημερα σε ολες σημερα εχω νευρα απο το πρωι δεν ειχα ιντερνετ και πηρα τη hol να το ρυθμισει Twisted Evil

κοριτσια με τις ιωσεις γινεται χαμος!!!!! υπαρχει μεγαλη εξαρση με πολυ πυρετο..οσες εχετε παιδακια στο σχολειο κρατηστε τα λιγο στο σπιτι .. καλημερες και παλι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Αλικάκι
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 12

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:38 pm

Καλημερούδια!!!! Very Happy
Κατερίνα,ευχαριστώ!Το έκανα!Μπορείς,επίσης, να μου πεις,σε παρακαλώ, πώς δεν θα μου έρχονται στο μέιλ μου μηνύματα από το φέις???Επίσης πώς σβήνω τα μηνύματα που υπάρχουν ήδη????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chicken
Χαμηλών τόνων
chicken


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Τόπος : Γλυφάδα

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:48 pm

Καλημέραααααα και καλό μήναααααα!!!!!!! cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αλικάκι
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 12

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:50 pm

Καλό μήνα!!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:53 pm

καλημερουδια!!!!!!!καλο μηνα!!!!!!!τι κανετε???
τι τρωμε σημερα ρε κοριτσια??????????? scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα πέρα ως πέρα.....   Καλημέρα πέρα ως πέρα..... - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:56 pm

καλημερα κοριτσακια και καλο μηνα.
οσες γιορταζουν χρονια πολλα.

σημερα μακαρονια με κιμα Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλημέρα πέρα ως πέρα.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπέρα πέρα ως πέεερα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Ωρα για καφέ!-
Μετάβαση σε: