Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Πες ό,τι θες #2

Πήγαινε κάτω 
+28
τουρτιτσα
florentiab
tatijana
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Μινα
Despina
lgeorgara
vassiliki
Λίλη
mamamatina
Kalliopi
αθηνακι
andith
kouki
Ευάκι
cassiani
marinaki <3 <3
didumomama
blackrose
elena_
Νατάσα!
viv_don
Elena30
NeNaKi
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Κατερίνα
Lou.Sou.
Nena
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:21 am

Νατάσα! έγραψε:
Καλησπέρα σε ολες εκτος απο την Κατερίνα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!Η μαμά μου είπε να μην μιλώ σε αγνώστους!!!Οι υπόλοιπες κοινές θνητές τι κάνουμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?

χαχαχχαχαχαχαχα Νατ τι να κανω? να μη γραφω? ελα μιλα μου Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2584031210 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198

blackrose έγραψε:
Καλησπερα και απο μενα Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 1531943470

γεια σου ζουζουνιαρα τι κανεις? τι εφαγες σημερα?



cassiani έγραψε:
Γεια σας κούκλες μου.Τι κάνετε?Εμείς όλο το Σαββατο ήμασταν βόλτα και χορτάσαμε πολύ παιχνίδι και ήλιο όπως και σήμερα.Έφτιαξε και λίγο η ψυχολογία μου.Εσείς τι νέα? sunny


καλησπερα Κασσιανη! καλα εκανες κοριτσαρα ! βοηθαει και ο καιρος! πως πας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:24 am

καλησπερα!!!μετα το κοινη θνητη ειναι το λαιδη?ετσι απλα?με 500 μηνυματακια?αν το ακουσει αυτο η αντζελα θα σε παρει και θα σε σηκωσει κατερινακι προσεχε!!!!παραδοξως οι διπλα γυρισαν στις 5παρα και μπηκαν αθορυβα σπιτι τους φαινεται ακουστηκαν τα καντηλια μας σημερα το πρωι και βγαλαν το σκασμο!ε ρε κατι μηνυσεις που θα πεσουν!θα τους φερω αστυνομια που θα παει συννεφο!παλιομαλακες..........
εγω κοιμηθηκα λιγο το μεσημερακι και στανιαρα λιγακι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cassiani
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 11

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:26 am

Χτές και σήμερα αρκετά καλά ευτυχώς.Περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω τον υπέρηχο να δούμε αν όλα είναι καλά και αν καταφέρουμε να δούμε αν είναι μπέμπα ή μπέμπης. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:29 am

Ευάκι έγραψε:
καλησπερα!!!μετα το κοινη θνητη ειναι το λαιδη?ετσι απλα?με 500 μηνυματακια?αν το ακουσει αυτο η αντζελα θα σε παρει και θα σε σηκωσει κατερινακι προσεχε!!!!παραδοξως οι διπλα γυρισαν στις 5παρα και μπηκαν αθορυβα σπιτι τους φαινεται ακουστηκαν τα καντηλια μας σημερα το πρωι και βγαλαν το σκασμο!ε ρε κατι μηνυσεις που θα πεσουν!θα τους φερω αστυνομια που θα παει συννεφο!παλιομαλακες..........
εγω κοιμηθηκα λιγο το μεσημερακι και στανιαρα λιγακι!

χαχαχαχαχαχχα Ευακι και που να δεις και τους υπολοιπους τιτλους!!!!

ξερεις το ωραριο ε ? το χειμωνα απο τις 7 μεχρι τις 10 το βραδυ..για να το υπενθυμισεις στους γειτονες! αησιχτηρ δηλαδη..εχω κι εγω θεμα..κι εμενα δεν ειναι αγνωστοι Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:34 am

cassiani έγραψε:
Χτές και σήμερα αρκετά καλά ευτυχώς.Περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω τον υπέρηχο να δούμε αν όλα είναι καλά και αν καταφέρουμε να δούμε αν είναι μπέμπα ή μπέμπης. I love you

αντε ωραια κοριτσαρα! να κανω μια προβλεψη??? κοριτσι λεω εχεις παλι cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
cassiani
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 11

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:37 am

Κατερίνα έγραψε:
cassiani έγραψε:
Χτές και σήμερα αρκετά καλά ευτυχώς.Περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω τον υπέρηχο να δούμε αν όλα είναι καλά και αν καταφέρουμε να δούμε αν είναι μπέμπα ή μπέμπης. I love you

αντε ωραια κοριτσαρα! να κανω μια προβλεψη??? κοριτσι λεω εχεις παλι cheers

Και εγώ έτσι νομίζω αλλά θέλω να ελπίζω και για αγόρι.Εμ πως να το κάνουμε θέλω και εγώ η δόλια μάνα ένα τσουτσουνάκι. Rolling Eyes Αλλά μάλλον θα αρκεστώ στους ανιψιούς μου. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:42 am

Νατάσα! έγραψε:
...Η μαμά μου είπε να μην μιλώ σε αγνώστους!!!Οι υπόλοιπες κοινές θνητές τι κάνουμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?

Η μαμά σου μαρ' συ σε είπε να μην μιλάς σε αγνώστους, όχι σε ανθρώπους ανωτέρας κοινωνικής τάξεως Razz
Και επειδή, όπως το κόβω η Κατερίνα θα αγγίξει πρώτη το στέμμα, για ξαναρώτα την γλυκιά μαμά σου... "μαμά, γνώρισα μια Βασίλισα, να κάνω παρέα?", να δούμε τι θα σε πει Razz

Αλλά έτσι είναι... Έχει ο καιρός γυρίσματα... μόλις αλλάξεις και συ το μαλλί θα μας ξεχάσεις εμάς τις υπόλοιπες κοινές θνητές... δεν θέλεις πολύ, κοντοζυγώνεις... είναι γλυκιά η δόξα του τιτλου! queen Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:53 am

Νατάσα! έγραψε:
Καλησπέρα σε ολες εκτος απο την Κατερίνα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!Η μαμά μου είπε να μην μιλώ σε αγνώστους!!!Οι υπόλοιπες κοινές θνητές τι κάνουμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?

Αφου ρε Κουμπι δεν μπορεις αν δεν τις μιλας.... Δεν σε ξερω εγω? Θα σκασεις!!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:54 am

cassiani έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
cassiani έγραψε:
Χτές και σήμερα αρκετά καλά ευτυχώς.Περιμένω να περάσουν οι μέρες να κάνω τον υπέρηχο να δούμε αν όλα είναι καλά και αν καταφέρουμε να δούμε αν είναι μπέμπα ή μπέμπης. I love you

αντε ωραια κοριτσαρα! να κανω μια προβλεψη??? κοριτσι λεω εχεις παλι cheers

Και εγώ έτσι νομίζω αλλά θέλω να ελπίζω και για αγόρι.Εμ πως να το κάνουμε θέλω και εγώ η δόλια μάνα ένα τσουτσουνάκι. Rolling Eyes Αλλά μάλλον θα αρκεστώ στους ανιψιούς μου. I love you

ναι εχεις δικιο..κι εγω ετσι σκεφτομουνα αλλα οταν εκανα κοριτσι με βολεψε, δεν πηρα τιποτα τωρα με την κριση... Wink μπορει να εχεις και μπεμπαρο!!!!! κατσε να δουμε!!! να μας πεις ε? flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:57 am

Κατερίνα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
καλησπερα!!!μετα το κοινη θνητη ειναι το λαιδη?ετσι απλα?με 500 μηνυματακια?αν το ακουσει αυτο η αντζελα θα σε παρει και θα σε σηκωσει κατερινακι προσεχε!!!!παραδοξως οι διπλα γυρισαν στις 5παρα και μπηκαν αθορυβα σπιτι τους φαινεται ακουστηκαν τα καντηλια μας σημερα το πρωι και βγαλαν το σκασμο!ε ρε κατι μηνυσεις που θα πεσουν!θα τους φερω αστυνομια που θα παει συννεφο!παλιομαλακες..........
εγω κοιμηθηκα λιγο το μεσημερακι και στανιαρα λιγακι!

χαχαχαχαχαχχα Ευακι και που να δεις και τους υπολοιπους τιτλους!!!!

ξερεις το ωραριο ε ? το χειμωνα απο τις 7 μεχρι τις 10 το βραδυ..για να το υπενθυμισεις στους γειτονες! αησιχτηρ δηλαδη..εχω κι εγω θεμα..κι εμενα δεν ειναι αγνωστοι Rolling Eyes

ποιες 10!!!μεχρι τις 4.30 τα χαραματα ειχαν κοσμο και μετα ως τις 6παρα μαλλωναν μεταξυ τους...κι εμενα ρε κατερινιω δεν ειναι αγνωστοι!μεσοτοιχια ειμαστε!μονο αυτοι κι εμεις ειμαστε στο κτιριο!λιγη ντροπη βρε παιδια...............λιγος σεβασμος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 7:58 am

*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
Αφου ρε Κουμπι δεν μπορεις αν δεν τις μιλας.... Δεν σε ξερω εγω? Θα σκασεις!!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199

Να και η επιβαίωση... Μπράβο ρε συ Μαριάννα! Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 1959178313 Πες τα, πες τα που τα ξέρεις και με ντοκουμέντα!
Μια φορά ήπια Live καφέ μαζί της και μου την είπε μετά πως δεν μιλούσα πολύ... ε πότε να μιλήσω.. μήπως με άφησε καθόλου.. το γλωσσάδικο! ήταν και πρωί πρωί... χαχαχαχα

Άσχετο, ήρθε η ώρα... πάω να σιδερώσω και να ετοιμάσω βαλίτσα! Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 674388228
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:01 am

Γεια χαραααααααααααααα
Ειδαμε ωραια μερα, και ειπαμε να παμε καμια βολτα μεχρι τη θαλασσα, ντυσαμε και τα μωρα σαν κρεμμυδια, και ενω ο μμικρος καραγουσταρε, του Αλεξ αρχισε να του ξινιζει το ενα και να του βρωμαει το αλλο.
Νυσταζε, ηταν κουρασμενος, πονουσε κτλ κτλ, και φυγαμε αρον αρον.
Τουλαχιστον χαρηκε ο μικρος λιγο, που ειναι κλεισμενο μεσα το πουλι μυο τοσο καιρο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:10 am

Ευάκι έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
καλησπερα!!!μετα το κοινη θνητη ειναι το λαιδη?ετσι απλα?με 500 μηνυματακια?αν το ακουσει αυτο η αντζελα θα σε παρει και θα σε σηκωσει κατερινακι προσεχε!!!!παραδοξως οι διπλα γυρισαν στις 5παρα και μπηκαν αθορυβα σπιτι τους φαινεται ακουστηκαν τα καντηλια μας σημερα το πρωι και βγαλαν το σκασμο!ε ρε κατι μηνυσεις που θα πεσουν!θα τους φερω αστυνομια που θα παει συννεφο!παλιομαλακες..........
εγω κοιμηθηκα λιγο το μεσημερακι και στανιαρα λιγακι!

χαχαχαχαχαχχα Ευακι και που να δεις και τους υπολοιπους τιτλους!!!!

ξερεις το ωραριο ε ? το χειμωνα απο τις 7 μεχρι τις 10 το βραδυ..για να το υπενθυμισεις στους γειτονες! αησιχτηρ δηλαδη..εχω κι εγω θεμα..κι εμενα δεν ειναι αγνωστοι Rolling Eyes

ποιες 10!!!μεχρι τις 4.30 τα χαραματα ειχαν κοσμο και μετα ως τις 6παρα μαλλωναν μεταξυ τους...κι εμενα ρε κατερινιω δεν ειναι αγνωστοι!μεσοτοιχια ειμαστε!μονο αυτοι κι εμεις ειμαστε στο κτιριο!λιγη ντροπη βρε παιδια...............λιγος σεβασμος...

Ωχ! Σε καταλαβαινω! Εμεις οταν μπηκαμε καναμε περιπου 2 μερες μεχρι να τελειωσουμε και με το παραμικρο ερχοταν η διπλανη και μου εκανε παρατηρηση!!! Εντωμεταξυ αυτη εχει 2 παιδια ( το ενα ειναι 8 και το αλλο 13) και καθε μερα απο το πρωι και το μεσημερι και το βραδυ μαλωνουν. Εγω δεν πηγα ομως ποτε να της πω τιποτα αν και θα επρεπε και λεω θα επρεπε γιατι αυτη ηξερε οτι μετακομιζαμε και δεν μπορουσε 2 μερες να κανει υπομονη??? Ενω εγω ξερω οτι οταν εχεις παιδια ειναι λογικο να κανουν φασαρια. Αυτο εχει 2 χρονια περιπου και δεν της εχω πει ποτε τιποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:12 am

Nena έγραψε:
Γεια χαραααααααααααααα
Ειδαμε ωραια μερα, και ειπαμε να παμε καμια βολτα μεχρι τη θαλασσα, ντυσαμε και τα μωρα σαν κρεμμυδια, και ενω ο μμικρος καραγουσταρε, του Αλεξ αρχισε να του ξινιζει το ενα και να του βρωμαει το αλλο.
Νυσταζε, ηταν κουρασμενος, πονουσε κτλ κτλ, και φυγαμε αρον αρον.
Τουλαχιστον χαρηκε ο μικρος λιγο, που ειναι κλεισμενο μεσα το πουλι μυο τοσο καιρο..

Ειδες τελικα βγηκες...
και εμεις στην κεραμωτη πηγαμε!Σημερα ηταν τελεια!!!!
sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:51 am

καλησπέρα γκέρλς!!!

τι κανετε? Νενα να χαιρεσαι τον Θοδωρή σου!!! βολταρατε σημερα?
αντε να τελειωνουμε με τα κρυα μπας και ξεμυτισουμε λιγο- μας εφαγε το μεσα- τι χειμωνας ηταν κ αυτος !

μεγαλωσε κ η μερα και παιρνω τα πανω μου... Very Happy Very Happy
βολταραμε και εμεις σημερα στον ηλιο σαν τις φώκιες λιαστηκαμε χεχε

καναμε και το παρτακι μας χθες! και παλι σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας! cheers


σημειωση--> το φβ δεν μου ανοιγει τπτ- ουτε μηνυματα ουτε να γραψω στον τοιχο κανενος- τι πραμα κ αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:52 am

Τι κάνετεεεεεεεεεεεε alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien ?

Κούμπιιιιιιι που είσαι No No No No No No No No ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:54 am

Κούκι τι κάνεις?Πως περάσατε χθες στο πάρτυ σας?Η φούσκαααααααααααααααα Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2038714500 ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:58 am

Ευάκι έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
καλησπερα!!!μετα το κοινη θνητη ειναι το λαιδη?ετσι απλα?με 500 μηνυματακια?αν το ακουσει αυτο η αντζελα θα σε παρει και θα σε σηκωσει κατερινακι προσεχε!!!!παραδοξως οι διπλα γυρισαν στις 5παρα και μπηκαν αθορυβα σπιτι τους φαινεται ακουστηκαν τα καντηλια μας σημερα το πρωι και βγαλαν το σκασμο!ε ρε κατι μηνυσεις που θα πεσουν!θα τους φερω αστυνομια που θα παει συννεφο!παλιομαλακες..........
εγω κοιμηθηκα λιγο το μεσημερακι και στανιαρα λιγακι!

χαχαχαχαχαχχα Ευακι και που να δεις και τους υπολοιπους τιτλους!!!!

ξερεις το ωραριο ε ? το χειμωνα απο τις 7 μεχρι τις 10 το βραδυ..για να το υπενθυμισεις στους γειτονες! αησιχτηρ δηλαδη..εχω κι εγω θεμα..κι εμενα δεν ειναι αγνωστοι Rolling Eyes

ποιες 10!!!μεχρι τις 4.30 τα χαραματα ειχαν κοσμο και μετα ως τις 6παρα μαλλωναν μεταξυ τους...κι εμενα ρε κατερινιω δεν ειναι αγνωστοι!μεσοτοιχια ειμαστε!μονο αυτοι κι εμεις ειμαστε στο κτιριο!λιγη ντροπη βρε παιδια...............λιγος σεβασμος...

ετσι κι εμεις με τους απο πανω μας ο οποιος ειναι αδελφος του αντρα μου και ΜΕΓΑΛΟΣ χριστιανος.. αυτος και οι υπολοιποι.. ειναι 50 ατομα περιπου που μαζευονται και καλα για προσευχες και τετοια και οποιος γιορταζει απο αυτους η γιορτη γινεται σε αυτο το σπιτι.. δηλαδη καθε βδομαδα εχουν παρτυ..και τσιριζουν ρε συ .. μιλαμε για τσιριδες τωρα οχι αστεια.. κατα τις 2 που κλεινει η μουσικη αρχιζουν και τραβανε επιπλα και καρεκλες.. ασε σου λεω

kouki έγραψε:
καλησπέρα γκέρλς!!!

τι κανετε? Νενα να χαιρεσαι τον Θοδωρή σου!!! βολταρατε σημερα?
αντε να τελειωνουμε με τα κρυα μπας και ξεμυτισουμε λιγο- μας εφαγε το μεσα- τι χειμωνας ηταν κ αυτος !

μεγαλωσε κ η μερα και παιρνω τα πανω μου... Very Happy Very Happy
βολταραμε και εμεις σημερα στον ηλιο σαν τις φώκιες λιαστηκαμε χεχε

καναμε και το παρτακι μας χθες! και παλι σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας! cheers


σημειωση--> το φβ δεν μου ανοιγει τπτ- ουτε μηνυματα ουτε να γραψω στον τοιχο κανενος- τι πραμα κ αυτο?

γεια σου Κουκι μου!!!! το ευχαριστηθηκε η μαγουλιτσα? το εσβησε το κερακι της?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 9:12 am


κολλησα με τα τικερακια! χοχο

πολυ ωραια ηταν και τις 2 μερες- γιατι και την Παρασκευη σβησαμε κεράκια- βεεεεεβαια- το εργο παιχτηκε 2 φορες να το φχαριστηθουμε ρε παιδι μου!!!
η μικρη μου ειναι αστερι!
και ομολογω οτι και εγω και ο αντρας μου εχουμε παθει ενα μικρο σοκ, γιατι απο χθες- (τυχαιο να το πω?) το μωρο συμπεριφερεται καπως διαφορετικα- σαν να εκανε ενα κλικ και κανει μαζεμενα πολλα πραγματα που δεν τα εκανε πριν- το μωρο γινεται παιδακι και εχει 2 μερες που μενουμε με το στομα ανοιχτο.....
πωπω

(παω να την ταισω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 9:15 am

Αχ μωρέ Κούκι I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you !!!Το κουκιδάκι μεγαλώνει Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 2452488198 !!!!!Το ψυχουλίνι μου μωρέ Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 4012727264 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 4012727264 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 4012727264 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 4012727264 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 4012727264 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 4012727264 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 4012727264 !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 9:23 am

NeNaKi έγραψε:
*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
Αφου ρε Κουμπι δεν μπορεις αν δεν τις μιλας.... Δεν σε ξερω εγω? Θα σκασεις!!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 3329588199

Να και η επιβαίωση... Μπράβο ρε συ Μαριάννα! Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 1959178313 Πες τα, πες τα που τα ξέρεις και με ντοκουμέντα!
Μια φορά ήπια Live καφέ μαζί της και μου την είπε μετά πως δεν μιλούσα πολύ... ε πότε να μιλήσω.. μήπως με άφησε καθόλου.. το γλωσσάδικο! ήταν και πρωί πρωί... χαχαχαχα

Άσχετο, ήρθε η ώρα... πάω να σιδερώσω και να ετοιμάσω βαλίτσα! Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 674388228

Χαχαχαχαχαχα και να φανταστεις οτι εχουμε αλλη μια φιλη με την κουμπι που μιλαει το ιδιο πολυ και οταν ειμαι με αυτες θα παρω σιγουρα 2 χαπακια στο χαλαρο.......

Νατασακι μου..... οπως λεμε ομορφαντρα μου..... χαχαχαχαχαχαχχαα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 9:32 am

*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
Ειδες τελικα βγηκες...
και εμεις στην κεραμωτη πηγαμε!Σημερα ηταν τελεια!!!!
sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny

Μπααα, στο Τιμαρι πηγαμε, μη ρωτας γιατι δεν πηγαμε κεραμωτη, στην αρχη σκεφτηκα οτι θα φυσάει στη θαλασσα και καλυτερα να μην παμε, και μετα απο σκέψη καταλήξαμε στο Τιμάρι.. Λογική μηδέν!

kouki έγραψε:
καλησπέρα γκέρλς!!!
τι κανετε? Νενα να χαιρεσαι τον Θοδωρή σου!!! βολταρατε σημερα?
αντε να τελειωνουμε με τα κρυα μπας και ξεμυτισουμε λιγο- μας εφαγε το μεσα- τι χειμωνας ηταν κ αυτος !
μερσί!
Και ναι, αντε να ερθει το καλοκαιρι, να σταματησουν οι μυξες, τα μπουκώματα, τα συναχια, και όλα όσα πάνε πακέτο με το κρύο..

kouki έγραψε:

μεγαλωσε κ η μερα και παιρνω τα πανω μου... Very Happy Very Happy
ναι ρε συ, προχτες που γυρνουσα απο το μαθημα σκεφτομουν οτι άλλες φορες ηταν νυχτα στις 6 το απογευμα, τωρα ειναι μια χαρα μερα!


kouki έγραψε:

κολλησα με τα τικερακια! χοχο

πολυ ωραια ηταν και τις 2 μερες- γιατι και την Παρασκευη σβησαμε κεράκια- βεεεεεβαια- το εργο παιχτηκε 2 φορες να το φχαριστηθουμε ρε παιδι μου!!!
η μικρη μου ειναι αστερι!
και ομολογω οτι και εγω και ο αντρας μου εχουμε παθει ενα μικρο σοκ, γιατι απο χθες- (τυχαιο να το πω?) το μωρο συμπεριφερεται καπως διαφορετικα- σαν να εκανε ενα κλικ και κανει μαζεμενα πολλα πραγματα που δεν τα εκανε πριν- το μωρο γινεται παιδακι και εχει 2 μερες που μενουμε με το στομα ανοιχτο.....
πωπω
(παω να την ταισω)
ναι ρε συ, ετσι τα κάνουν, αποτομα και τρελλαινεσαι!
Ο Θοδωρης πλέον λέει το ονομά του (κατόρθωμα για διχρονο παιδι, ε? tongue tongue )
"Πώς σε λένε?"
"Ντιντη"
...
Μα Ντιντη??? Ντιντη?????????????? Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 4102688671
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 9:42 am

καλησπερα κοριτσιαααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 10:12 am

viv_don έγραψε:
καλησπερα κοριτσιαααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

καλησπερα Βιβη!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 10:33 am

νενα αν σε παρηγορει ο κωνσταντινος μου ελεγε οτι τον λενε ντιντη μεχρι τα 3μισι χρονια του...........την ιδια φρικη εφαγα κι εγω...ε μα ντιντη???????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πες ό,τι θες #2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 30Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Ωρα για καφέ!-
Μετάβαση σε: