Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...

Πήγαινε κάτω 
+14
florentiab
viv_don
chicken
kouki
dallia
Λίλη
sasanath
Lou.Sou.
blackrose
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Nena
Κατερίνα
Νατάσα!
NeNaKi
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 4:32 pm

Lou.Sou. έγραψε:
NeNaKi έγραψε:

Η Παρθένος, πριν ξεκινήσουν, θα μετρήσει τους δώδεκα βατήρες για να σιγουρευτεί ότι έχουν όλοι ίσα μέτρα να διανύσουν και να μην κλέψει κανένας. Έτσι, τίμια και σοβαρά. Ξεκάθαρες δουλειές. Θα ανακαλύψει κάποια χιλιοστά διαφορών και θα κάνει φασαρία για την αδικία, για τα στημένα παιχνίδια, για τους κριτές που τα παίρνουν, για τους θεατές που δεν μιλάνε και κάθονται σαν ζώα, για τη βρωμιά και την ακαταστασία στο γήπεδο, μέχρι που θα γίνει αντιπαθής και θα της φωνάξουν οι άλλοι να το βουλώσει. Θα κάτσει στη μέση του γηπέδου και θα κλαψουρίζει για δικαιοσύνη ώσπου…



Οχι βρε!Σιγα μην κλαψουρισουμε εμεις!!!Απλα θα ακυρωθει ο αγωνας μεχρι να γινουν ολα οπως θελουμε bounce bounce

κλαψιαρα Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3578380869
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 4:50 pm

Δεν ειμαι κλαψιαρα εγω!Οι αλλοι στηνουν τους αγωνες...ασε που τα μεταλλια ειναι μεσα στην βρωμα.Τςτςτςτς No tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 5:02 pm

Φίλη Α΄ -Αχ τον αγαπώωωωωωω, δεν είναι υπέροχος;;;
Φίλη Β΄ -Τι ζώδιο είπαμε ότι είναι;;;
Κι αν πόσες φορές δεν κάνατε αυτήν την συζήτηση με τη φίλη σας...

Και ηδού η απάντηση...

Έρωτας και Ζώδια: Πέσιμο και Χωρισμός

Κριός
Πέσιμο: Ένα είναι σίγουρο για τον Κριό, άντρα ή γυναίκα. Δεν πάσχει από αυτοπεποίθηση.
Ένα κριάρι θα σε σταμπάρει από την αρχή, πάντα χαίρεται να διακρίνει τους θαυμαστές του. Θα σε προσεγγίσει, με κάτι σαν αυτό.” Πρόσεξα ότι εδώ και πολλή ώρα με καρφώνεις έντονα. Δεν σ αδικώ. Σήμερα είμαι ένας κούκλος.”

Ατάκα χωρισμού: «Το ξέρω, θα σου είναι πολύ δύσκολο. Θα σου λείπω, θα υποφέρεις και ενδεχομένως θα πέσεις και στα ναρκωτικά. Δεν γίνεται όμως αλλιώς. Φεύγω. Τώρα μπορείς να αυτοκτονήσεις για χάρη μου».


Ταύρος
Πέσιμο: Η ώρα θα κυλήσει αργά με έναν Ταύρο. Τις πρώτες 2 ώρες θα κοιτάζει. Μετά από κανένα 4ωρο θα κοιτάζει πιο έντονα. Πάνω στο 6ωρο θα έχει κλείσει το μαγαζί και θα έχεις πάει για ύπνο. Τελοσπάντων, όταν αποφασίζει να μιλήσει, τα λέει καλά.

Ατάκα χωρισμού: «Μήπως να το ξανακοιτούσαμε; Ίσως πρέπει να το ξανασκεφτούμε. Πάμε για κάνα καφέ να το ξανασυζητήσουμε;»


Δίδυμοι
Πέσιμο: Το πιο επικοινωνιακό ζώδιο όλου του ζωδιακού κύκλου. Το ότι θα έρθει να σου μιλήσει είναι σίγουρο. Απλά πριν θα κάνει μια στάση να χαιρετήσει κάτι φίλους από το στρατό, άλλη μια για μια ξαδέλφη που τυχαία συνάντησε στο δίπλα τραπέζι, άλλη μια για να πει ένα γεια στο μωρό στο bar και όταν τελικά έρθει θα πιάσει κουβέντα και με τις τρεις κολλητές σου, φτιάχνοντας κατάσταση και για τον αδερφό του.

Ατάκα χωρισμού: «Έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ τι είχα ξεχάσει. Α! Ναι. Χωρίζουμε. Ωχ, Φεύγω, θ' αργήσω στην προπόνηση».


Καρκίνος
Πέσιμο: Ο Καρκίνος δεν θάρθει. Τραβάει κόλλημα. Άμα θες πήγαινε εσύ.

Ατάκα χωρισμού: «Θέλω να σου πω κάτι. Το σκέφτομαι εδώ και δύο χρόνια, αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρος. Νομίζω ότι θέλω να χωρίσουμε. Ποια είναι η γνώμη σου;».


Λέων
Πέσιμο: Το λιονταράκι – και δη το αρσενικό -, δεν αγχώνεται. Πιθανών, σε έχει “πάρει” ήδη. Και εσένα και τη φίλη σου. Όσο για το θηλυκό... θα συμβουλευτεί το organizer του και θα του γρυλίσει να πλησιάσει.

Ατάκα χωρισμού: «Ακόμα εδώ είσαι εσύ; Δεν σε χώρισα πριν μια βδομάδα; Α! Δεν είσαι η Γωγώ; Sorry ρε συ τότε, χωρίζουμε.»


Παρθένος
Πέσιμο: Κανένας άνθρωπος που ανήκει στο ζώδιο της παρθένου, δεν θα έρθει έτσι απλά να σου μιλήσει. Κατά πάσα πιθανότητα, κάπου σε έχει ξαναδεί και από τότε μέχρι και σήμερα, οργανώνει τη στρατηγική του για να σε ρίξει.

Ατάκα χωρισμού: «Χωρίζουμε. Πλύνε τα πιάτα πριν φύγεις. Και όπως φεύγεις, πέτα και τα σκουπίδια.»


Ζυγός
Πέσιμο: Ο Ζυγός, θα σε χαλαρώσει τόσο με την κουβέντα που στο τέλος δεν θα ξέρεις αν θες να τον πιάσεις γκόμενο ή να πας μαζί του για ψυχανάλυση.

Ατάκα χωρισμού: «Βασικά, έχω παράλληλο δεσμό εδώ και 1,5 χρόνο. Δεν θέλω όμως να σε πιέσω. Πάρε το χρόνο σου και σκέψου.»


Σκορπιός
Πέσιμο: Ο Σκορπιός, αν είσαι με άλλο γκόμενο, θα τον κάνει κολλητό και στη συνέχεια θα “δηλητηριάζει” τη σχέση σιγά σιγά, μέχρι να τον παρακαλάς εσύ γονατιστή να σε δεχτεί. Ο πρώην γκόμενος σου αγνοείται.

Ατάκα χωρισμού: «Μπορεί να χωρίσαμε, μπορεί να πηγαίνω με άλλες, εσύ όμως δεν θα πας με κανέναν. Ποτέ.»


Τοξότης
Πέσιμο: Ο Τοξότης θα μιλήσει, θα μιλήσει πολύ. Θα σου τραγουδήσει, θα σε χορέψει, θα ανοίξει σαμπάνιες και κατά τις 3:00 το πρωί, θα φύγει-μόνος του-, να πάει να κοιμηθεί.

Ατάκα χωρισμού: «Έλα βρε, που να χωρίζουμε τώρα. Άστο. Αν ξαναβρεθούμε, κάποτε, το συζητάμε τότε.»


Αιγόκερως
Πέσιμο: Ο χρόνος είναι χρήμα. Να τι θα μπορούσε να πει, ένας αυθεντικός αιγόκερως: «Για να μην καθυστερούμε, έχω κλείσει ένα τραπέζι σε ένα εστιατόριο να φάμε. Μετά θα πιούμε ένα ποτό, μετά άλλο ένα στο σπίτι μου και μετά μας περιμένει η μάνα μου για να σε γνωρίσει».

Ατάκα χωρισμού: «Έχω ήδη επικοινωνήσει με τον δικηγόρο μου και η αίτηση διαζυγίου είναι έτοιμη πάνω στο τραπέζι για να την υπογράψεις.


Υδροχόος
Πέσιμο: Να ένας γνήσιος καλλιτέχνης! Θα σου μιλήσει για μουσική, θα σου μιλήσει για τα αστέρια, για τα χρώματα του ουρανού, για τον εξπρεσιονισμό και αφού σε πρήξει για κάνα 2ωρο, θα την πέσει στη φίλη σου.

Ατάκα χωρισμού:Μήνυμα στον τηλεφωνητή: «Αγάπη μου, πάω για σαφάρι στην Αφρική. Θα γυρίσω σε κάνα 6μηνο, οπότε μάλλον χωρίζουμε.»


Ιχθείς
Πέσιμο: Ένας ιχθύς, δεν θα στην πέσει έτσι απλά. Πρώτα θα σου στείλει λουλούδια από το γυφτάκι της γωνίας, μετά θα σου αφιερώσει το τραγούδι που παίζει και αφού θα είναι έτοιμος να σου απαγγείλει το ποίημα που μόλις έγραψε, εσύ ήδη θα τρέχεις να κρυφτείς από την ντροπή σου.»

Ατάκα χωρισμού: « Αντίο απόλυτη αγάπη. Αντίο μεγάλε έρωτα. Δεν έχω δάκρυα να κλάψω, δεν έχω λόγια να πω».

Δανεισμός:eros-erotas.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 5:06 pm

blackrose έγραψε:
ΠΑΡΘΕΝΟΣ 23 Αυγούστου - 22 Σεπτεμβρίου
... Τελειώνοντας: απολύμανση της λάμπας εκ νέου, φύλαγμα της παλιάς για πιθανή αξιοποίησή της, η καρέκλα στη θέση της, μετά από δύο ώρες όλα είναι στην εντέλεια και ο Λέοντας ασκόνιστος.

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 652857654

Μερσί που δεν σκόνησες το καινούριο μου και αυθεντικό D&G σακάκι... είσαι καλή, θα σε ξαναφωνάξω... χαχαχα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 5:14 pm

Lou.Sou. έγραψε:
...ασε που τα μεταλλια ειναι μεσα στην βρωμα.Τςτςτςτς No tongue

Ε τι κάθεσαι λοιπόν, τι με φόρεσες και το τσεμπέρι στο avatar σου, μου σήκωσες και τα μανίκια... πιάσε ένα ξεσκονόπανο και τρίβε... αντί να κλαψουρίζεις κάνε και κάτι χρήσιμο όσο εμείς θα τρέχουμε χαχαχαχαχα Razz



Αχχχχ.. μπα σε καλό μας... γέλασα σήμερα πολύ με δαύτα είναι η αλήθεια.. σε καλό να μας βγεί βρε παιδιά μου χαχα... ήρθε η ώρα όμως να αποχωρήσω και γω με το χαμόγελα βέβαια.
Καληνύχτα κοριτσάρες μου! Τα λέμε αύριο με το καλό Smile

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 5:45 pm

NeNaKi έγραψε:
Lou.Sou. έγραψε:
...ασε που τα μεταλλια ειναι μεσα στην βρωμα.Τςτςτςτς No tongue

Ε τι κάθεσαι λοιπόν, τι με φόρεσες και το τσεμπέρι στο avatar σου, μου σήκωσες και τα μανίκια... πιάσε ένα ξεσκονόπανο και τρίβε... αντί να κλαψουρίζεις κάνε και κάτι χρήσιμο όσο εμείς θα τρέχουμε χαχαχαχαχα Razz



Αχχχχ.. μπα σε καλό μας... γέλασα σήμερα πολύ με δαύτα είναι η αλήθεια.. σε καλό να μας βγεί βρε παιδιά μου χαχα... ήρθε η ώρα όμως να αποχωρήσω και γω με το χαμόγελα βέβαια.
Καληνύχτα κοριτσάρες μου! Τα λέμε αύριο με το καλό Smile


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα κι εγω γελασα ! σε καλο να μας βγει! φιλακια! Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3269726068
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 12:45 am

Νατάσα! έγραψε:
ΙΧΘΕΙΣ: «Ουράνιε Πατέρα, ετοιμάζομαι να κατεβάζω το 18ο ποτηράκι Ουίσκι για να πνίξω τον πόνο και τη θλίψη μου, έτσι θα το πιω στην υγειά, στην τιμή και τη δόξα σου!”

Μα τόσο μέσα να εχει πέσει πιά? Και μετα σου λένε να μην πιστευεις στα ζωδια!!
drunken drunken drunken drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 1:10 am

Nena έγραψε:
Νατάσα! έγραψε:
ΙΧΘΕΙΣ: «Ουράνιε Πατέρα, ετοιμάζομαι να κατεβάζω το 18ο ποτηράκι Ουίσκι για να πνίξω τον πόνο και τη θλίψη μου, έτσι θα το πιω στην υγειά, στην τιμή και τη δόξα σου!”

Μα τόσο μέσα να εχει πέσει πιά? Και μετα σου λένε να μην πιστευεις στα ζωδια!!
drunken drunken drunken drunken


Τι σου είναι το ζώδιο ε Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:07 pm

ΖΩΔΙΑ ΚΑΙ ΝΕΥΡΑ...


ΚΡΙΟΣ
Έχουν τον εκνευρισμό στο αίμα τους. Αυτό διότι ο πλανήτης Άρης είναι κυβερνήτης του ζωδίου σας. Η ανυπομονησία είναι στο αίμα τους. Πολλές φορές τα Κριάρια, είναι ιδιαίτερα εύθικτα και επιτίθενται σε κάθε «πρόκληση». Δεν είναι τυχαίο πως οι Κριοί γίνονται στρατιωτικοί, μηχανικοί, χειρούργοι, οδοντογιατροί. Είναι όμως άτομα τα οποία δεν ξέρεις πότε θα αντιδράσουν, πως θα αντιδράσουν και σε πιο ερέθισμα. Ιδιαίτερα επιρρεπής σε μικροατυχήματα.


ΤΑΥΡΟΣ
Ο θυμός των Ταύρων είναι ελεγχόμενος μέχρι να φτάσουν στο αμήν. Εάν όμως φτάσουν εκεί τότε??? αλλάξτε χώρα. Είναι από τα άτομα τα οποία έχουν τεράστια υπομονή, αλλά όταν σπάσουν τα όρια ανοχής και αντοχής τους, τότε γίνονται πραγματικά ταύροι σε υαλοπωλείο. Το κακό είναι ότι τα μαζεύουν μέσα τους και κάνουν μια έκρηξη μετά από αρκετό καιρό, με αποτέλεσμα να καταστρέφουν ότι έχουν χτίσει με κόπο. Όταν όμως ηρεμούν, πράγματι μετανιώνουν αλλά είναι αργά πλέον γιατί έχουν αφήσει μόνο συντρίμμια.


ΔΙΔΥΜΟΣ
Οι Δίδυμοι είναι υπερκινητικοί και έχουν έναν εκνευρισμό τον οποίο δεν μπορούν να τον εξηγήσουν. Όταν όμως πραγματικά τα πάρουν στο κρανίο, εκμεταλλεύονται το επικοινωνιακό τους χάρισμα και σε κάνουν αλοιφή σε φραστικό, πάντα, επίπεδο. Θίγονται με αρκετά περίεργα πράγματα, και συνήθως ξεσπούν με οδήγηση και δυνατή μουσική. Αν δείτε ποτέ κανέναν να φεύγει με το αυτοκίνητο ή την μηχανή με χίλια, τότε κατά 90% είναι Δίδυμος.


ΚΑΡΚΙΝΟΣ
Αρκετά παθητικοί και εσωστρεφείς, δεν βγάζουν σχεδόν ποτέ τα νεύρα τους προς τα έξω. Τα «καταπίνουν», σκάνε μόνοι τους και πολλές φορές αυτό έχει ως αποτέλεσμα να υποφέρουν από ψυχοσωματικές ασθένειες. Εμ??? όλη αυτή η ένταση κάπου πρέπει να βγει.


ΛΕΩΝ
Έχει την ικανότητα να εξωτερικεύει συναισθήματα και να εκφράζεται μ\' ένα ζεστό, όλο αυτοπεποίθηση και δημιουργικότητα τρόπο. Ευέξαπτος και γεμάτος πάθος, εκρήγνυται θυμίζοντας Βεζούβιο (σπανίως μεν, βοήθα Παναγιά μου αν τον πετύχεις έτσι δε). Όμως είναι γενναιόδωρος σε μεγάλο βαθμό και μπορεί να ξεχάσει όσο και να συγχωρήσει αυτούς που συχνά του έχουν κάνει κακό.


ΠΑΡΘΕΝΟΣ
Θεωρούνται από τα ήρεμα ζώδια του κύκλου. Γνωστοί τσιγκούνηδες, το πολύ-πολύ να σπάσουν κανένα ποτήρι στα νεύρα τους (φτηνό όμως, ε Σπάνια θα βρίσει με άσχημους χαρακτηρισμούς , ενώ ως εκτόνωση μπορεί να διαβάσει κάποιο βιβλίο, να ακούσει την μουσική της αρεσκείας του ή να πάει το σκυλί του βόλτα. Πάντως αν παρεκτραπεί, σίγουρα θα έρθει να ζητήσει συγνώμη.


ΖΥΓΟΣ
Ένα ζώδιο που προτιά να πληρώνει με το ίδιο νόμισμα. Τους έστησες, θα σε στήσουν. Τους απάτησες, θα σε απατήσουν. Όταν όμως σημάνουν τα τύμπανα του πολέμου δεν κάνουν υποχώρηση αλλά αναχώρηση, δηλαδή κοινώς την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια. Σπάνια το τραβάνε στα άκρα . Όταν συμβαίνει όμως αυτό είναι συνήθως σε σχέσεις και σε βάθος χρόνου, κάνοντας των άλλο να φύγει αυτός από μόνος του.


ΣΚΟΡΠΙΟΣ
Η προσωποποίηση του θυμού. Συνήθως έχουν μια ψυχρότητα, ενώ αν τους ρωτήσεις «τι έχεις;» θα σου απαντήσουν «τίποτα, κάτι δικά μου». Εκεί πρέπει να περιμένεις τον θυμό και την εκδίκηση. Έχουν βίαια ξεσπάσματα και πολλές φορές χτυπούν, βρίζουν ενώ ξεσπούν ακόμα και στον εαυτό Όταν δεν περνά το δικό τους γίνονται τρομερά εκδικητικοί, ακριβώς γιατί έχουν δική τους αντίληψη περί κόσμου.


ΤΟΞΟΤΗΣ
Έμφυτο χαρακτηριστικό τους να σπάνε τα νεύρα των άλλων. Ακολουθώντας ένα δικό τους τρόπο σκέψης μπορεί να στραβώσουν εκεί που δεν το περιμένεις και να τα κάνουν όλα ρημαδιό, ενώ αντίθετα εκεί που περιμένεις ότι θα γίνουν έξαλλοι απλά να σε κοιτούν σιωπηλοί. Εάν ξεπεράσουν τα όριά τους είναι ικανοί να βρίσουν και να κάνουν φασαρία χτυπώντας πράγματα γύρω τους.


ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ
Με χαρακτηριστικό τους την πειθαρχία και την υπευθυνότητα εκνευρίζονται όταν ο κόσμος γύρω τους λειτουργεί αντίθετα. Έχουν δική τους άποψη των πραγμάτων και του κόσμου γενικότερα και σπάνια αλλάζουν γνώμη. Τα ξεσπάσματά τους είναι σπάνια, αλλά τρομερά σε ένταση και δεν υπάρχει περίπτωση να συνεννοηθείς μαζί τους όταν είναι σε τέτοια κατάσταση. Κοινώς ανήκουν στην κατηγορία του «Ο γιατρός είπε να λέμε πάντα ναι και χωρίς χαμόγελο μην καταλάβουν ότι τους κοροϊδεύουμε».


ΥΔΡΟΧΟΟΣ
Θυμώνουν εύκολα, αλλά ευτυχώς για λίγο. Αν και η ένταση που βγάζουν είναι μεγάλη. Κυρίως όταν τους αμφισβητούν ή όταν νιώθουν ότι καταπιέζονται. Συμβουλή: όταν βλέπετε ένα τέτοιο ζώδιο να ξεκινάει να θυμώνει, αποσπάστε του την προσοχή στρέφοντας την συζήτηση σε άλλα θέματα μπας και γλιτώσετε την μουρμούρα.


ΙΧΘΥΣ
Παρόλη την συναισθηματικότητα που τους διακρίνει, θυμώνουν και μάλιστα με ευκολία. Συνήθως όμως την κρατούν μέσα τους, καθώς τα ψαράκια είναι πολύ εσωστρεφή, και έτσι κάνουν κακό στον ίδιο τους τον εαυτό. Υποφέρουν συχνά από πονοκεφάλους που προέρχονται κυρίως από καταπιεσμένα συναισθήματα. Αναγνωρίζουν την ειλικρινή συγνώμη και θεωρούν το επίμαχο ζήτημα λήξαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:17 pm

Αστεία Χαρακτηριστικά για τα 12 Ζώδια

Κριός 21/3 - 20/4
Ότι και να πει κανείς για εσάς είναι λίγο. Είστε συντηρητικοί. Δεν κάνετε τίποτα το εξωφρενικό για να μην σας παρεξηγήσουν. Είστε κότες. (Put the krios down... σλόουλιιι). Δεν υπάρχει κάτι που να μη σας φοβίζει ή να σας καταπιέζει. Ποτέ δε χρησιμοποιήσατε κάτι άλλο εκτός από τα Windows γιατί... φοβάστε. Από το να αντιμετωπίσετε το φόβο σας ή τον καταπιεστή σας προτιμάτε ένα όπλο να σας δείχνει... δεν μας χαλάει, αν θέλετε μπορείτε να αυτοκτονήσετε... μας είσαστε παντελώς άχρηστοι… και αντιπαθητικοί.

Ταύρος 21/4 - 20/5
Έχετε μεγάλη υπομονή... μόνο με τον εαυτό σας. Είστε χαζοί και για αυτό πιστεύετε ότι έχετε δίκιο. Σταματήστε επιτέλους να μιλάτε. Είσαστε ο περίγελος των γύρων σας. Αξιολύπητοι γιατί κοροϊδεύετε ακόμα και τον εαυτό σας (σήμερα διατήρησα το πρόγραμμα της δίαιτας... έφαγα μόνο 3 σουβλάκια για απογευματινό και για βραδινό αρκέστηκα στις 2 πίτσες ...οικογενειακές). Πιστεύετε ότι τα ξέρετε όλα...;

Δίδυμοι 21/5 - 21/6
Πόσο αντιπαθητικός μπορεί να είναι ένας δίδυμος; Η απάντηση είναι ΠΟΛΥ. Σας μισούμε και εσάς και το άλλο σας πρόσωπο που κρύβετε ηλιθιοδώς μέσα σας. Είστε η καβουρομάνα των ζωδίων. Αν τα λεφτά ήταν καβούρια θα ήσασταν πλούσιοι. Η σταθερή σας άποψη... δεν υπάρχει. Οι βλακείες που λέτε κάθε φορά θα ήταν καλό να τις κρατάτε για εσάς. Αυτοτρελαθείτε.

Καρκίνος 22/6 - 22/7
Κατανοήτε το πόνο των άλλων. Κορόϊδα... Κλέτε συνέχεια, δεν ξέρετε τι σας φταίει. Είσαστε άχρστοι και δεν έχετε σκοπό στη ζωή σας. Και να είχατε κάποιο στόχο αποκλείετε να τον πετυχαίνατε. Οι περισσότεροι Καρκίνοι που καταλήγουν στη φυλακή είναι αθώοι.

Λέων 23/7 - 23/8
Είστε ηγέτες. Κάτι που πιστεύετε μόνο εσείς αφού τα υπόλοιπα ζώδια σας έχουν γραμμένους. Κατσούφηδες και δε σηκώνετε κουβέντα. Ο Χίτλερ ήταν Λέων. Σταματήστε να χρησιμοποιείτε τη λέξει ''εγώ'' και ''είμαι''

Παρθένος 24/8 - 22/9
Έχετε πολλές ικανότητες. Μία από αυτές είναι να ξύνεστε όλη μέρα χωρίς να κάνετε τίποτα. Δουλειές που σας ταιριάζουν: πλούσιος, εφοπλιστής, εισοδηματίας, ξύστης, νυχτοφύλακας, στρωματατζής. Στο σεξ είσαστε παθητικός τύπος... χμ.

Ζυγός 23/9 - 22/10
Σπάταλοι. Κάποιες φορές χαλάτε πολλά λεφτά, κάποιες άλλες... περισσότερα. Η λέξη ''αποταμίευση'' σας είναι παντελώς άγνωστη. Μισείτε τους πλούσιους αν δεν είναι συγγενικά σας πρόσωπα. Αν διαπιστώσετε ότι ο φίλος σας αργεί στα ραντεβού του και ταυτόχρονα είναι ζυγός σημαίνει ότι η διαδρομή στο σπίτι του από το δωμάτιο του μέχρι τη εξώπορτα έχει πάρα πολλούς καθρέφτες...

Σκορπιός 23/10 - 22/11
Όσο κακοί και αν προσπαθείτε να είστε γνωρίζετε ότι μπορείτε και περισσότερο. Αν ήσασταν άλλο ζώδιο το μόνο που θα σας χαρακτήριζε θα ήταν το ζώδιο του γλιφτρολέων και ο χοίρος στο κινέζικο... γουρούνιαααα. Η δουλειά που σας ταιριάζει είναι του δήμιου, συκοφάντη, δολοφόνου. Το δεξί χέρι του Χίτλερ ήταν σκορπιός.

Τοξότης 23/11 - 21/12
Χαζοαισιόδοξοι. Διαφορετικά... καθυστερημένοι, ηλίθιοι. Αν δεν είσαστε μέθυσος είσαστε... αλκοολικός, ποτέ και τα δύο μαζί. Το ταλέντο σας είναι να μην έχετε σε τίποτα ταλέντο... αν είναι δυνατόν. Ο Αίνστάιν... νομίζατε..., δεν ήταν τοξότης, ο Πατακός από την άλλη, ήταν. Μην ανησυχείτε αν στεναχωρηθήκατε που διαβάσατε όλα αυτά για εσάς... σε λίγο δε πρόκειται να θυμάστε τίποτα. Το αλκοόλ θα τα έχει σβήσει από τη μνήμη σας.

Αιγόκερως 22/12 - 19/1
Ο περιπετειώδης χαρακτήρας σας δεν ''σταματιέται'' με τίποτα. Το μόνο που σας σταματά είναι αν ματώσει η μύτη σας μετά από το περιπετειώδες σκάλισμα της. Είσαστε αναιδείς καθίκια. Αν δεν ξύσετε τη μύτη σας θα ξύσετε το... αυτί σας.

Υδροχόος 20/1 - 19/2
Είσαστε εφευρετικοί. Βρίσκετε συνέχεια τρόπους για να μας σπάτε τα νεύρα. Γουστάρετε να σας δέρνουν, μαζόχες. Σας αρέσει να παίζετε με παζλ. Ο χώρος που συγκεντρώνεστε είναι... το ψυχιατρείο της γειτονιάς ή το πολύ πολύ στα κεντρικά σας, Δαφνί.

Ιχθείς 20/2 - 20/3
Ακολουθείτε το παράδειγμα των άλλων ζωδίων. Ακολουθείτε ότι σας λένε, είστε ηλίθοι. Ξύνετε τη μύτη σας, γουστάρετε να σας δέρνουν, είστε γουρούνια, μισείτε τους πλούσιους, σας αρέσει ο εαυτός σας. Σπάταλοι με τα λεφτά των άλλων, καβουρομάνες με τα δικά σας. Κάνετε ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΩΔΙΑ... ακολουθείστε τους κριούς και αυτοκτονήστε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:18 pm

ΔΙΔΥΜΟΣ
Οι Δίδυμοι είναι υπερκινητικοί και έχουν έναν εκνευρισμό τον οποίο δεν μπορούν να τον εξηγήσουν. Όταν όμως πραγματικά τα πάρουν στο κρανίο, εκμεταλλεύονται το επικοινωνιακό τους χάρισμα και σε κάνουν αλοιφή σε φραστικό, πάντα, επίπεδο. Θίγονται με αρκετά περίεργα πράγματα, και συνήθως ξεσπούν με οδήγηση και δυνατή μουσική. Αν δείτε ποτέ κανέναν να φεύγει με το αυτοκίνητο ή την μηχανή με χίλια, τότε κατά 90% είναι Δίδυμος.

σωστο
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 790027986 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 790027986 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 790027986 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 790027986 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 790027986 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 790027986

Δίδυμοι 21/5 - 21/6
Πόσο αντιπαθητικός μπορεί να είναι ένας δίδυμος; Η απάντηση είναι ΠΟΛΥ. Σας μισούμε και εσάς και το άλλο σας πρόσωπο που κρύβετε ηλιθιοδώς μέσα σας. Είστε η καβουρομάνα των ζωδίων. Αν τα λεφτά ήταν καβούρια θα ήσασταν πλούσιοι. Η σταθερή σας άποψη... δεν υπάρχει. Οι βλακείες που λέτε κάθε φορά θα ήταν καλό να τις κρατάτε για εσάς. Αυτοτρελαθείτε.

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
sasanath
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 13

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:46 pm

Υδροχόος 20/1 - 19/2
Είσαστε εφευρετικοί. Βρίσκετε συνέχεια τρόπους για να μας σπάτε τα νεύρα. Γουστάρετε να σας δέρνουν, μαζόχες. Σας αρέσει να παίζετε με παζλ. Ο χώρος που συγκεντρώνεστε είναι... το ψυχιατρείο της γειτονιάς ή το πολύ πολύ στα κεντρικά σας, Δαφνί.



Καταπληκτικό!Θα το πω στο Σταύρο γιατί πραγματικά μερικές φορές είναι απίστευτα εφευρετικός στο να μου σπάει τα νεύρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λίλη
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 51

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 10:29 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dallia
Χαμηλών τόνων
dallia


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 42

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:01 pm

*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
ΔΙΔΥΜΟΣ: Γιέ μου που πας;
-Μάνα, θα πάω με τα παιδιά στα καράβια, γουστάρω.

«Θεέ μου … ή μήπως Θεά; Ποιος είσαι; Τι είσαι; Πού είσαι; Με ποιον είσαι; Πόσοι από σας ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ; Δεν καταλαβαίνωωωωω!»


χαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχα θα με τρελανετε...... Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 652857654 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 652857654 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 652857654

χαχαχχαχαχαχα τελειο ε?????

Κατερινα δεν υπαρχουμε.... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Έχω λιώσει...... Ε ναι λοιπόν, είμαι περήφανη που είμαι κι εγώ δίδυμος!!! Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dallia στις Τετ Φεβ 29, 2012 2:08 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:04 pm

dallia έγραψε:
*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
ΔΙΔΥΜΟΣ: Γιέ μου που πας;
-Μάνα, θα πάω με τα παιδιά στα καράβια, γουστάρω.

«Θεέ μου … ή μήπως Θεά; Ποιος είσαι; Τι είσαι; Πού είσαι; Με ποιον είσαι; Πόσοι από σας ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ; Δεν καταλαβαίνωωωωω!»


χαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχα θα με τρελανετε...... Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 652857654 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 652857654 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 652857654

χαχαχχαχαχαχα τελειο ε?????

Κατερινα δεν υπαρχουμε.... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Έχω λιώσει...... Ε ναι λοιπόν, είμαι περήφανοι που είμαι κι εγώ δίδυμος!!! Razz


ειμαστε Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3620828361 ατομα τι να λεμε τωρα Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1992828207 jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:14 pm

Nena έγραψε:


Λέων 23/7 - 23/8
Είστε ηγέτες. Κάτι που πιστεύετε μόνο εσείς αφού τα υπόλοιπα ζώδια σας έχουν γραμμένους. Κατσούφηδες και δε σηκώνετε κουβέντα. Ο Χίτλερ ήταν Λέων. Σταματήστε να χρησιμοποιείτε τη λέξει ''εγώ'' και ''είμαι''


lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:16 pm

Λίλη έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


μαρεσει του σκορπιου του καρκινου του υδροχοου και του ιχθυ! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 3:43 pm

Ενίσταμαι! Αυτό το μοσκάρι που με βάλανε για ζώδιο, σας μοιάζει Βασιλιάς??? ΑΙΣΧΟΣ! Razz
Σαν Βίκινγκς είναι...
Το μπούτι κοτόπουλο στο χέρι και τα λίπη να τρέχουν μαζί με τα σάλια και να αρπάζει την νταρντανογυναίκα Χέλγκα απο δίπλα και να της δίνει γλωσσόφιλο.........Βάρβαρίλααααααααααα Καφρίλααααααααααααααααααααααα Ξύλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 3:45 pm

NeNaKi έγραψε:
Ενίσταμαι! Αυτό το μοσκάρι που με βάλανε για ζώδιο, σας μοιάζει Βασιλιάς??? ΑΙΣΧΟΣ! Razz
Σαν Βίκινγκς είναι...
Το μπούτι κοτόπουλο στο χέρι και τα λίπη να τρέχουν μαζί με τα σάλια και να αρπάζει την νταρντανογυναίκα Χέλγκα απο δίπλα και να της δίνει γλωσσόφιλο.........Βάρβαρίλααααααααααα Καφρίλααααααααααααααααααααααα Ξύλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο χαχαχα

ναι μαρη ενω τα δικα μας ειναι μες την ομορφια δεν ειδες?
afro afro afro afro afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 4:07 pm

Καλά μαρη και συ δεν βλέπς... Όλοι οι υπόλοιποι έχετε μια κάποια σιλουέτα, το δικό μου γιατί με τέτοια απαράδεκτη εμφάνιση έ???
Τι σκατά έφαγε, το ψυγείο ολόκληρο??? Για να μην πω για τα στάϊλινγκ.... τη βελέντζα είναι αυτή για πανωφόρι... τέτοια είχε η μαμά μου στο σαλόνι προ 25ετίας.. ακριβώς σε αυτό το ανοιχτό σκατουλί... δλδ έλεος.. που είναι η ο χρυσός χιτώνας, η κομψή χλαμύδα μου εεεεεεε... τα ποντίκια μου και οι κοιλιακοί μου φέτες εεεε…. η πλούσια καλοχτενισμένη μου χαίτη εεεεεε που μου το έβαλαν με κοτσίδες περτικαλί σαν την πίπη τη φακιδομύτη σε λαρτζ βερσιόν.... πουυυ οεοοοοο... και πάλι ΑΙΣΧΟΣ! :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 4:12 pm

NeNaKi έγραψε:
Καλά μαρη και συ δεν βλέπς... Όλοι οι υπόλοιποι έχετε μια κάποια σιλουέτα, το δικό μου γιατί με τέτοια απαράδεκτη εμφάνιση έ???
Τι σκατά έφαγε, το ψυγείο ολόκληρο??? Για να μην πω για τα στάϊλινγκ.... τη βελέντζα είναι αυτή για πανωφόρι... τέτοια είχε η μαμά μου στο σαλόνι προ 25ετίας.. ακριβώς σε αυτό το ανοιχτό σκατουλί... δλδ έλεος.. που είναι η ο χρυσός χιτώνας, η κομψή χλαμύδα μου εεεεεεε... τα ποντίκια μου και οι κοιλιακοί μου φέτες εεεε…. η πλούσια καλοχτενισμένη μου χαίτη εεεεεε που μου το έβαλαν με κοτσίδες περτικαλί σαν την πίπη τη φακιδομύτη σε λαρτζ βερσιόν.... πουυυ οεοοοοο... και πάλι ΑΙΣΧΟΣ! :p

και ναι! μονο ενας Λεων θα ειχε αυτες τις ενστασεις! χαχαχαχαχχαχαχα ρε Νενα εχω λιωσει!!!!!!!!!!!!!

θα σε παρω μια καινουργια χλαμυδα και ενα στεφανι για τα μαλλια!!!!!!!

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3329588199 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1477570116 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3329588199 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1477570116
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 4:39 pm

Κατερίνα έγραψε:
θα σε παρω μια καινουργια χλαμυδα και ενα στεφανι για τα μαλλια!!!!!!!

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3329588199 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1477570116 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3329588199 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1477570116

Ε βέβαια, λογικό.. που να βρεις λεφτά για χιτώνιο τόσα μέτρα που χρειάζομαι... για να τυλίξω μόνο τη μια γάμπα... στεφάνι στεφάνι και πολύ μου πέφτει...
αχχχχχ τι τραβάμε και μεις οι... τσουποτοίιιιιι... απο αύριο δίαιτα τα λιονταράαααακιααααα!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 4:41 pm

NeNaKi έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
θα σε παρω μια καινουργια χλαμυδα και ενα στεφανι για τα μαλλια!!!!!!!

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3329588199 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1477570116 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3329588199 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1477570116

Ε βέβαια, λογικό.. που να βρεις λεφτά για χιτώνιο τόσα μέτρα που χρειάζομαι... για να τυλίξω μόνο τη μια γάμπα... στεφάνι στεφάνι και πολύ μου πέφτει...
αχχχχχ τι τραβάμε και μεις οι... τσουποτοίιιιιι... απο αύριο δίαιτα τα λιονταράαααακιααααα!!!!


χαχαχαχαχα ρε Νενακι!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
chicken
Χαμηλών τόνων
chicken


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Τόπος : Γλυφάδα

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:57 pm

Όχι τώρα, πείτε εσείς που με ξέρετε, είναι αυτό αλήθεια????

ΥΔΡΟΧΟΟΣ
Θυμώνουν εύκολα, αλλά ευτυχώς για λίγο. Αν και η ένταση που βγάζουν είναι μεγάλη. Κυρίως όταν τους αμφισβητούν ή όταν νιώθουν ότι καταπιέζονται. Συμβουλή: όταν βλέπετε ένα τέτοιο ζώδιο να ξεκινάει να θυμώνει, αποσπάστε του την προσοχή στρέφοντας την συζήτηση σε άλλα θέματα μπας και γλιτώσετε την μουρμούρα.

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Νένα θα αρχίσω και εγώ να πιστεύω στα ζώδια Razz cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...   Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 12:08 am

Κατερίνα έγραψε:
NeNaKi έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
θα σε παρω μια καινουργια χλαμυδα και ενα στεφανι για τα μαλλια!!!!!!!

Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3329588199 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1477570116 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 3329588199 Τα Ζώδια με... άλλη ματιά... - Σελίδα 2 1477570116

Ε βέβαια, λογικό.. που να βρεις λεφτά για χιτώνιο τόσα μέτρα που χρειάζομαι... για να τυλίξω μόνο τη μια γάμπα... στεφάνι στεφάνι και πολύ μου πέφτει...
αχχχχχ τι τραβάμε και μεις οι... τσουποτοίιιιιι... απο αύριο δίαιτα τα λιονταράαααακιααααα!!!!


χαχαχαχαχα ρε Νενακι!!!!!!!!

αυτο ειναι αληθεια νενακι...διαιτα κατεπειγοντως θελουμε..
chicken έγραψε:
Όχι τώρα, πείτε εσείς που με ξέρετε, είναι αυτό αλήθεια????

σωπα καλε...παραπληροφορηση ειναι αυτο.εισαι το πιο ηρεμο τιγρακι που ξερω
ΥΔΡΟΧΟΟΣ
Θυμώνουν εύκολα, αλλά ευτυχώς για λίγο. Αν και η ένταση που βγάζουν είναι μεγάλη. Κυρίως όταν τους αμφισβητούν ή όταν νιώθουν ότι καταπιέζονται. Συμβουλή: όταν βλέπετε ένα τέτοιο ζώδιο να ξεκινάει να θυμώνει, αποσπάστε του την προσοχή στρέφοντας την συζήτηση σε άλλα θέματα μπας και γλιτώσετε την μουρμούρα.

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Νένα θα αρχίσω και εγώ να πιστεύω στα ζώδια Razz cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Μαύροι κύκλοι στα μάτια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Όσα φέρνει ο Άνεμος...-
Μετάβαση σε: