Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...

Πήγαινε κάτω 
+20
kouki
tatijana
Ευάκι
viv_don
chicken
marlenna
NeNaKi
MariaM
vassiliki
Λίλη
florentiab
Kalliopi
ninaki
Lou.Sou.
blackrose
Nena
Κατερίνα
Elena30
αθηνακι
Νατάσα!
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 1:41 am

Οτι ξεκιναει μια δυσκολη ψυχολογικα μερα για μενα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 3:10 am

οτι αμα συνεχίσω να διπλώνομαι σαν σαλιγκάρι στο κρεβατι θα ξυπναω σαν όρθιο γ@μωτο την επόμενη....... cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 02, 2012 3:45 am

πρεπει να ξεπατωνω τον διονυσακη για να κοιμαται ολη νυχτα..και τα μυαλα στα καγκελα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 12:18 am

η μερα που μολις εφυγε μου εμαθε πως οσο κι αν μ'αρεσει να αστραφτει το σπιτι πρεπει να χαμηλωσω τους τονους.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonia32
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 18
Τόπος : Πειραιας

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 1:49 am

οι καινουριες κουρτινες ειναι πολυ ακριβες τελικα!! αλλα τις πηρα γτ 4 χρονια δεν αλλαξα! και φυσικα μου εμαθε αυτο που ειπε η βιβη!!! χαχα!! ξεπατωνω το μικρο για να κοιμαται lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tonia32@gmail.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 4:33 am

Οτι όποτε με πιανει η μανια να μην εχω άπλυτα ρουχα, και πλακώνομαι στα πλυντηρια, μετα το μετανιωνω διοτι εχω ενα τονο ασιδερωτα..
Να μου το θυμηθειτε, αυτα (τα ασιδερωτα) τα κοιμιάζουν μεταξυ τους και αναπαραγονται..
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 994550633
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 4:46 am

Θέλουν να μας εξοντώσουν οριστικά... Πήραν πρέφα ότι όλοι χρησιμοποιούμε Φυσικό Αέριο, για να ζεστάνουμε το κοκαλάκι μας και έβαλαν χέρι και σε αυτό (ΠΑΡΑΝΟΜΑ μεν , αλλά σε αυτόν τον τόπο...)
Πρόσθεσαν τέλη κατανάλωσης και αύξησαν την τιμή του!
Σε ένα διαμέρισμα 80τμ, με κατανάλωση 108 ώρες για 2 μήνες(δλδ καύση περίπου 2 ώρες την ημέρα, γιατί το αφήνουμε μόνιμα ανοιχτό στους 21 βαθμούς) και να πληρώνεις 125,00/μήνα... κλέφτες!

Δεν μου τ' ακουμπάς στο πετρέλαιο?? Ε θα πεθάνεις αλλιώς!
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonia32
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 18
Τόπος : Πειραιας

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 7:23 am

NeNaKi έγραψε:
Θέλουν να μας εξοντώσουν οριστικά... Πήραν πρέφα ότι όλοι χρησιμοποιούμε Φυσικό Αέριο, για να ζεστάνουμε το κοκαλάκι μας και έβαλαν χέρι και σε αυτό (ΠΑΡΑΝΟΜΑ μεν , αλλά σε αυτόν τον τόπο...)
Πρόσθεσαν τέλη κατανάλωσης και αύξησαν την τιμή του!
Σε ένα διαμέρισμα 80τμ, με κατανάλωση 108 ώρες για 2 μήνες(δλδ καύση περίπου 2 ώρες την ημέρα, γιατί το αφήνουμε μόνιμα ανοιχτό στους 21 βαθμούς) και να πληρώνεις 125,00/μήνα... κλέφτες!

Δεν μου τ' ακουμπάς στο πετρέλαιο?? Ε θα πεθάνεις αλλιώς!
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

να αυτα ακουω και χαιρομαι που εβαλα ενεργιακο τζακι! τρελη οικονομια!! αν βεβαια ξεχασω τα 3,000 που σκασαμε για να το βαλουμε! αλλα πετρελαιο δε χρησιμοποιω κ ησυχασα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tonia32@gmail.com
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 9:19 am

Nena έγραψε:
Οτι όποτε με πιανει η μανια να μην εχω άπλυτα ρουχα, και πλακώνομαι στα πλυντηρια, μετα το μετανιωνω διοτι εχω ενα τονο ασιδερωτα..
Να μου το θυμηθειτε, αυτα (τα ασιδερωτα) τα κοιμιάζουν μεταξυ τους και αναπαραγονται..
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 994550633

νενα το στεφανι μου μου πηρε δωρο την τεταρτη στεγνωτηριο και μεχρι στιγμης εχω ξετρελαθει σου λεω!ολη τη βδομαδα ενα σεντονι εβγαλα ασιδερωτο κι αυτο γιατι εχει λαστιχο και πατσαβουριασε μεσα στο στεγνωτηριο και 1 μπλουζα της ελενης!ολα αφρατα και απαλα!

antonia32 έγραψε:
NeNaKi έγραψε:
Θέλουν να μας εξοντώσουν οριστικά... Πήραν πρέφα ότι όλοι χρησιμοποιούμε Φυσικό Αέριο, για να ζεστάνουμε το κοκαλάκι μας και έβαλαν χέρι και σε αυτό (ΠΑΡΑΝΟΜΑ μεν , αλλά σε αυτόν τον τόπο...)
Πρόσθεσαν τέλη κατανάλωσης και αύξησαν την τιμή του!
Σε ένα διαμέρισμα 80τμ, με κατανάλωση 108 ώρες για 2 μήνες(δλδ καύση περίπου 2 ώρες την ημέρα, γιατί το αφήνουμε μόνιμα ανοιχτό στους 21 βαθμούς) και να πληρώνεις 125,00/μήνα... κλέφτες!

Δεν μου τ' ακουμπάς στο πετρέλαιο?? Ε θα πεθάνεις αλλιώς!
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!

να αυτα ακουω και χαιρομαι που εβαλα ενεργιακο τζακι! τρελη οικονομια!! αν βεβαια ξεχασω τα 3,000 που σκασαμε για να το βαλουμε! αλλα πετρελαιο δε χρησιμοποιω κ ησυχασα!

αληθεια κανει οικονομια ε?κι εμεις λεγαμε να βαλουμε αλλα ειπαμε μην και παρουμε καμια μεταθεση το καλοκαιρι και το τζακι καθεται μονο του κι εμεις σε κανα ξερονησι καιμε πετρελαιο και κλαιμε και τα 3000!αν δε παρουμε μεταθεση θα δουμε μαλλον θα βαλουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonia32
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 18
Τόπος : Πειραιας

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 9:32 am

ευα μου αν το αποφασισετε αξιζει. το μονο που πρεπει να περνουμε ξυλα απο το καλοκαιρι γτ τωρα με τις βροχες ειναι βρεγμενα και κανει μια ωρα να αναψει! Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 4102688671
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tonia32@gmail.com
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 5:15 am

πρεπει οπωσδηποτε να σταματησω να τρωω elephant
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 8:03 am

Πρεπει να κάνω μπάνιο σημερα. Μερες το μελεταω....
afro Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 4102688671
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04, 2012 9:30 am

Nena έγραψε:
Πρεπει να κάνω μπάνιο σημερα. Μερες το μελεταω....
afro Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 4102688671
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chicken
Χαμηλών τόνων
chicken


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Τόπος : Γλυφάδα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 12:42 pm

Nena έγραψε:
Πρεπει να κάνω μπάνιο σημερα. Μερες το μελεταω....
afro Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 4102688671

Α δικιά μου είσαι εσύ Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 636605398 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 636605398 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 1477570116
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 1:16 pm

Οι πολλές φράουλες βαρυστομαχιάζουν.. pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig No No No No No No No No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 5:18 pm

chicken έγραψε:
Nena έγραψε:
Πρεπει να κάνω μπάνιο σημερα. Μερες το μελεταω....
afro Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 4102688671

Α δικιά μου είσαι εσύ Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 636605398 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 636605398 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 1477570116

Κοίτα που θα γίνουμε και μπόλικες τελικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 12:09 am

πρεπει να αρχισω να κανω λιστα για το σουπερ μαρκετ Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 3:05 am

Οτι ειμαι older.
Οτι μάλλον δεν ειμαι wiser.
Και οτι ειμαι fatter σιγουρα, μετα το κρασι, την μπυρα και την τεραστια σοκολατα που εφαγα, για να πάνε κάτω τα φαρμάκια.....
pig pig pig Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 4102688671 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 4102688671
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 4:24 am

Nena έγραψε:
Οτι ειμαι older.
Οτι μάλλον δεν ειμαι wiser.
Και οτι ειμαι fatter σιγουρα, μετα το κρασι, την μπυρα και την τεραστια σοκολατα που εφαγα, για να πάνε κάτω τα φαρμάκια.....
pig pig pig Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 4102688671 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 4102688671

Πες μας και κατι νέο... Αυτά συμβαίνουν σε όλες μας... οπότε μην ανησυχείς, δεν είσαι η μοναδική fatter σε αυτόν τον κόσμο...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 3041000194
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 06, 2012 2:04 pm

Υπάρχουν ακόμα σπάνιοι άνθρωποι που αξίζουν το θαυμασμό μας... Με κάτι τέτοιους η αληθινή φιλία απλά συμβαίνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 06, 2012 8:35 pm

...υπαρχει πολυ καφριλα εκει εξω Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 3501387745
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Απρ 07, 2012 6:46 am

ποσο ωραια ειναι να εισαι με ατομα που αγαπας,συμπαθεις....που περνας καλα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 11:27 am

Τιποτα δεν εμαθα σημερα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 11:57 am

Ουτε εγω εμαθα κάτι σημερα, αλλα επιβεβαιωσα αυτα που ηδη ηξερα. Κάτι ειναι κι αυτο
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 3620828361 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 3620828361
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 9:24 am

...οτι η βαφη αυγων δυσκολα βγαινει απο τα χερια What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η μέρα της γυναίκας σήμερα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Λόγια της Ψυχής...-
Μετάβαση σε: