Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...

Πήγαινε κάτω 
+20
kouki
tatijana
Ευάκι
viv_don
chicken
marlenna
NeNaKi
MariaM
vassiliki
Λίλη
florentiab
Kalliopi
ninaki
Lou.Sou.
blackrose
Nena
Κατερίνα
Elena30
αθηνακι
Νατάσα!
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:41 am

αθηνακι έγραψε:
και ναι!ξεκινησα διαιτα...ηρθε η ξαδερφη και μου εφερε το προγραμμα!!!!

αθηνα στειλτο κι απο δω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Λίλη
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 51

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:50 pm

το χαμομήλι περισσότερο με τσιτώνει παρά με χαλαρώνει.. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:32 pm

Λίλη❥ έγραψε:
το χαμομήλι περισσότερο με τσιτώνει παρά με χαλαρώνει.. scratch

κι εμενα ρε συ τι πραγμα ειναι αυτο? ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
vassiliki
Χαμηλών τόνων
vassiliki


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ηλικία : 47

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:36 pm

οτι η κουνιαδα μου ειναι πιο βλαμενη απο οτι νομιζα! μα να θελω να την συμπαθησω και να μη μ΄αφηνει???
ξεκατινιαστηκα παλι αλλα με εχει σκασει το ατομο! πφφφ... Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:38 pm

Αν συνεχίσω με αυτο το κολοάγχος θα καταλήξω σε τρελοκομείο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:48 pm

vassiliki έγραψε:
οτι η κουνιαδα μου ειναι πιο βλαμενη απο οτι νομιζα! μα να θελω να την συμπαθησω και να μη μ΄αφηνει???
ξεκατινιαστηκα παλι αλλα με εχει σκασει το ατομο! πφφφ... Mad

ωχ φανταζομαι.. Rolling Eyes Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1451435449

Νατάσα! έγραψε:
Αν συνεχίσω με αυτο το κολοάγχος θα καταλήξω σε τρελοκομείο!!!

κοιτα να χαλαρωσεις... Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 941308610 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1992828207
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:50 pm

Νατάσα! έγραψε:
ίνα"
[quote="Νατάσα!"]Αν συνεχίσω με αυτο το κολοάγχος θα καταλήξω σε τρελοκομείο!!!

κοιτα να χαλαρωσεις... Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 941308610 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1992828207


Πάλι αγκαλιά Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:11 pm

Νατάσα! έγραψε:
Νατάσα! έγραψε:
ίνα"
Νατάσα! έγραψε:
Αν συνεχίσω με αυτο το κολοάγχος θα καταλήξω σε τρελοκομείο!!!

κοιτα να χαλαρωσεις... Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 941308610 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1992828207


Πάλι αγκαλιά Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?


Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3329588199 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1477570116 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3329588199 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1477570116 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3329588199 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1477570116
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:13 pm

Κατερίνα έγραψε:
Νατάσα! έγραψε:
Νατάσα! έγραψε:
ίνα"
Νατάσα! έγραψε:
Αν συνεχίσω με αυτο το κολοάγχος θα καταλήξω σε τρελοκομείο!!!

κοιτα να χαλαρωσεις... Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 941308610 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1992828207


Πάλι αγκαλιά Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?


Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3329588199 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1477570116 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3329588199 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1477570116 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3329588199 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 1477570116



Χαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχ! Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 994550633 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3481957379
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:36 pm

Η καλύτερη σιγμη να κανείς γενική, είναι όταν θες να θαψεις το κεφάλι σου στο μαξιλαρι και να μείνεις όλη μέρα ξαπλα! Ο εκνευρισμος δίνει ενέργεια. Καληνυχτα... Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:30 pm

...Να είμαστε ευγνώμονες με ότι υγιές έχουμε φτιάξει μέχρι στιγμής στη ζωή μας… όσο απλό και να είναι, όσο συνηθισμένο και βαρετό και αν μας μοιάζει, όσο δεδομένο και αν φαίνεται, για κάποιους ανθρώπους αυτό μπορεί να είναι η τέλεια ζωή!

Στα μικρά, απλά και καθημερινά πραματάκια κρύβεται η ευτυχία.. να αγαπάς, μα πιο πολύ να αγαπιέσαι, να έχεις τον άνθρωπό σου, τα παιδιά σου δίπλα σου και να χουν όλοι την υγειά τους, να έχεις και συ την δικιά σου, φίλους γύρω σου, ανθρώπους που ξέρουν ότι Υπάρχεις, να έχεις μια στέγη πάνω απο το κεφάλι σου, ένα φαγητό στο πιάτο σου και ένα πάπλωμα να κουκουλωθείς.
Υπάρχουν άνθρωποι, δυστυχώς πολλοί πια, που αυτή τη στιγμή που μιλάμε μέσα απο τους υπολογιστές μας, δεν έχουν ούτε τα βασικά. Είναι στον δρόμο, πεινασμένοι, γυμνοί και μονάχοι, δεν τους γνωρίζει και δεν τους ψάχνει κανείς!

Δεν λέω ότι φταίμε εμείς, ούτε ότι πρέπει να λογοδοτήσουμε επειδή έγινε να είμαστε έτσι και εκείνοι αλλιώς. Λέω όμως, ότι πρέπει να κοιτάξουμε και λίγο έξω απο εμάς και να καταλάβουμε πως πρέπει μα είμαστε ευγνώμονες με όλα αυτά που ήδη έχουμε φτιάξει και μας φαντάζουν λίγα. Να μην μιζεριάζουμε επειδή δεν είναι 'ενθουσιώδη', δεν κάνουν ‘φασαρία’ γύρω μας, δεν είναι επιτεύγματα συναρπαστικά. Να μη θεωρούμε την οικογένεια μας ‘κλασική' και την ζωή μας μέσα σε αυτή συμβατική. Απο τη στιγμή που γενιόμαστε θεωρούμε την οικογένεια, τον γάμο, τα παιδιά κάτι το δεδομένο στη ζωή, αλλά δεν είναι. Δεδομένο ότι θα αγοράσουμε σπίτι, εξοχικό και αυτοκίνητο. Δεδομένο να έχεις κάθε μέρα στρωμένο το τραπέζι σου, δεδομένο και το να κοιμάσαι στα ζεστά.

Αυτό μου έμαθε η σημερινή δικιά μου μέρα...
...πάνω στη βόλτα μου, όταν είδα μια γυναίκα να απλώνει το πάπλωμά της στη γωνιά ενός εμπορικού. Το μόνο που είχε ήταν μια μπλέ σακούλα με φαγητό και ένα πάπλωμα... και τώρα την νύχτα στην Αθήνα έχει κρύο, πολύ κρύο...

Το κάτι παραπάνω είναι πάντα σπουδαίο να το αναζητάς και να επιδιώκεις να το αποκτήσεις, αλλά να ζείς ευχάριστα και αυτό που ήδη έχεις καταφέρει και να είσαι ....Ευγνώμον, γιατί για κάποιους ίσως 'αυτό' που εσυ ζείς, μπορεί να είναι το κάτι παραπάνω τους Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marlenna
Χαμηλών τόνων
marlenna


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Τόπος : στο δικό μου πλανήτη

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:09 pm

Αμα ειμαι κοματια και δεν εχω μαγειρεψει φαγητο που να μου αρεσει, ειμαι ικανη να μην φαω τιποτα ολη μερα, πρεπει να ξαγρυπνω , να κουραζομαι και να φτιαχνω οσπρια για να φυγουν τα κιλα... Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3183758151
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:20 pm

....μου θύμισε ότι... οι άντρες αμα μουλαρώνουν, γίνονται χειρότεροι και απο παιδιά... εγωιστές μέχρι αηδίας... και λόγια λόγια λόγια... όταν τσακώνεσαι μαζί τους, μπορείς να ακούσεις τα πιο βαριά λόγια.. μετά τα παίρνουν πίσω βέβαια, αλλά τι να το κάνεις... κουβέντες άσχημες που λέγονται και ειδικά από τους ανθρώπους που λατρεύεις, δύσκολα τις ξεχνάς!
Αι στο καλό μου πια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:07 pm

NeNaKi έγραψε:
....μου θύμισε ότι... οι άντρες αμα μουλαρώνουν, γίνονται χειρότεροι και απο παιδιά... εγωιστές μέχρι αηδίας... και λόγια λόγια λόγια... όταν τσακώνεσαι μαζί τους, μπορείς να ακούσεις τα πιο βαριά λόγια.. μετά τα παίρνουν πίσω βέβαια, αλλά τι να το κάνεις... κουβέντες άσχημες που λέγονται και ειδικά από τους ανθρώπους που λατρεύεις, δύσκολα τις ξεχνάς!
Αι στο καλό μου πια!

σε καταλαβαινω Νενακι μου! Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 994550633
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:26 pm

Οτι η ζωή είναι πολύ μικρή!!!Και δεν αξίζει να στενοχωριέμαι για το παραμικρό!!Οτι είναι να γίνει θα γίνει Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!


Αυτο ακριβώς:


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λίλη
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 51

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:49 pm

όταν βαριέμαι τελικά κάνω τα πιο τρελά πράγματα.. afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:55 pm

Λίλη έγραψε:
όταν βαριέμαι τελικά κάνω τα πιο τρελά πράγματα.. afro

χαχαχαχα κι εγω! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 3:18 pm

Ότι ακόμα κι αν ο ουρανός φαίνεται καθαρός,το επόμενο λεπτό μπορεί να ξεσπάσει μπορα. Κυριολεκτικά και μεταφορικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 3:19 pm

MariaM έγραψε:
Ότι ακόμα κι αν ο ουρανός φαίνεται καθαρός,το επόμενο λεπτό μπορεί να ξεσπάσει μπορα. Κυριολεκτικά και μεταφορικά. Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3620828361

σωστηη Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3620828361
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 3:23 pm

Πηγαινα για το γκοντναιτ αλλά πατηθηκε το κουυυυλ. Χαχαχσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 3:25 pm

MariaM έγραψε:
Πηγαινα για το γκοντναιτ αλλά πατηθηκε το κουυυυλ. Χαχαχσ

χαχαχαχχαχαχαχαχα ρε Μαρια βαζω κι εγω Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 3620828361 Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
chicken
Χαμηλών τόνων
chicken


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Τόπος : Γλυφάδα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 12:04 am

Η υπομονή, η ψυχραιμία & η συγνώμη τελικά είναι αρετές Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 12:06 am

να σηκωνω πλεον το χαλακι πριν κανει μπανιο ο διονυσης..μουλιασανε τα παντα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
florentiab
Χαμηλών τόνων
florentiab


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 12:37 am

viv_don έγραψε:
να σηκωνω πλεον το χαλακι πριν κανει μπανιο ο διονυσης..μουλιασανε τα παντα...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 12:59 am

.....η νυχτα που περασε βασικα μου εμαθε οτι ειναι πιο καλα να φευγει ο αντρας μου να πηγαινει στο κρεβατι της μικρης οταν αυτη ερχεται στο δικο μας παρα εγω!δε κοιμαμαι καλα σε αλλο κρεβατι εκτος απο το δικο μου! Sleep Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η μέρα της γυναίκας σήμερα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Λόγια της Ψυχής...-
Μετάβαση σε: