Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...

Πήγαινε κάτω 
+20
kouki
tatijana
Ευάκι
viv_don
chicken
marlenna
NeNaKi
MariaM
vassiliki
Λίλη
florentiab
Kalliopi
ninaki
Lou.Sou.
blackrose
Nena
Κατερίνα
Elena30
αθηνακι
Νατάσα!
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 9:44 am

Λοιπόν, εδώ θα γράφουμε τι εντυπώσεις μας άφησε η σημερινή μέρα, τι μας ''δίδαξε'' ....

Πρώτον, οτι είναι καλό να βγαίνεις και να γνωρίζεις νέες παρέες... Οτι απο όλους έχουμε κάτι να πάρουμε.. Ακόμα και απο την κοπέλα που διατυμπανίζει οτι δεν παίρνει προφυλάξεις έχω να μάθω.... Μαθαίνω οτι εγώ πρέπει να προσέχω και να σκέφτομαι πιο πολύ....


Εσείς Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 12:22 pm

...........οτι ο Κωνσταντινιδης εχει αθλιο προφιτερολ.....βαζει κανελλα στη σοκολατα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 1:48 pm

Εγώ τρελαίνομαι για το συνδυασμό σοκολάτα-κανέλλα. Επίσης μου αρέσει πολύ σοκολάτα-γαρύφαλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 2:26 pm

Αθηνά συμφωνώ!!Πρέπει να είναι πολύ χάλια η γεύση cyclops cyclops cyclops cyclops !!


Ελενααααααααααα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 2:43 pm

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...

πρεπει να κοιμαμαι το βραδυ... Sleep Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 1:41 am

Elena30 έγραψε:
Εγώ τρελαίνομαι για το συνδυασμό σοκολάτα-κανέλλα. Επίσης μου αρέσει πολύ σοκολάτα-γαρύφαλο!


να δοκιμασεις τοτε το προφιτερολ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 2:25 am

αθηνακι έγραψε:


να δοκιμασεις τοτε το προφιτερολ!!!!


Βρε να το δοκιμάσω αλλά τον Κωνσταντινίδη πού να τον βρω στη μαύρη ερημιά που με έφερε ο αχαϊρευτος;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 2:38 am

Elena30 έγραψε:
αθηνακι έγραψε:


να δοκιμασεις τοτε το προφιτερολ!!!!


Βρε να το δοκιμάσω αλλά τον Κωνσταντινίδη πού να τον βρω στη μαύρη ερημιά που με έφερε ο αχαϊρευτος;;;;

οταν με το καλο ερθεις Αθηνα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 7:08 am

ότι όλα τα ενδεχόμενα είναι ανοιχτά, ακόμα κι όταν λες "αποκλείεται".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 2:08 pm

Οτι οσο και να σου αρεσει ενα φαγητο, καλυτερα να μην τρως ενα καζανι λιγο πριν πας για ύπνο... pig
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 2:42 pm

[b]Πρέπει να εκτιμάμε το καθε υλικό και ψυχικό αγαθό που έχουμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 6:46 am

η μουσταρδα ειναι τελεια στο κοτοπουλο με πατατες... Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1009411952
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 5:36 am

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...

Οτι καποιοι πρεπει να μαθουν να εκτιμουν τον κοπο των αλλων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 7:33 am

Οτι οι πικλες δεν κανουν καλο αν εχεις ευαισθητο στομαχι...πονώ. Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 941308610
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ninaki
Χαμηλών τόνων
ninaki


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 44

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 7:43 am

μου έμαθε ότι είναι απλά μία μέρα σαν όλες τίς άλλες! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 9:42 am

οτι τις αργιες πρεπει να προμηθευομαι σοκολατα.. pig
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 9:49 am

Οτι όλα εδω πληρώνονται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 9:52 am

Νατάσα! έγραψε:
Οτι όλα εδω πληρώνονται!!!

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1451435449 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1451435449 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1451435449 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1451435449
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 9:53 am

οτι αυριο αρχιζω διαιτα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 9:58 am

Κατερίνα έγραψε:
Νατάσα! έγραψε:
Οτι όλα εδω πληρώνονται!!!

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1451435449 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1451435449 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1451435449 Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1451435449
]b]Ακριβώς Razz Razz Razz !!![/b]

αθηνακι έγραψε:
οτι αυριο αρχιζω διαιτα!!!


Αθηνά αύριο είναι Τρίτη drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken !!!Δίαιτα ξεκινάμε απο Δευτέρα Razz Razz Razz !!Αστο για την άλλη εβδομάδα Razz Razz Razz Razz !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:48 am

αθηνακι έγραψε:
οτι αυριο αρχιζω διαιτα!!!

Αν περιμένεις 2-3 μέρες να μπώ σε mood ξανα,την κάνουμε μαζί αγαπημένη!

Αν ξαναφάω μισό κιλό φασόλια μαυρομάτικα Καθαρά Δευτέρα σουτ μι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
florentiab
Χαμηλών τόνων
florentiab


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:57 am

Kalliopi έγραψε:
αθηνακι έγραψε:
οτι αυριο αρχιζω διαιτα!!!

Αν περιμένεις 2-3 μέρες να μπώ σε mood ξανα,την κάνουμε μαζί αγαπημένη!

Αν ξαναφάω μισό κιλό φασόλια μαυρομάτικα Καθαρά Δευτέρα σουτ μι...


Αθεόφοβη!!!! Μισό κιλό φασόλια;;;; Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 12:00 pm

Σχεδόν....Εχω σκάσει λέμε!!!!Κανω ανεφοδιασμό να έχω καβάντζα πριν ξαναρχίσω διαιτα... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 12:51 pm

Kalliopi έγραψε:
Σχεδόν....Εχω σκάσει λέμε!!!!Κανω ανεφοδιασμό να έχω καβάντζα πριν ξαναρχίσω διαιτα... Rolling Eyes

διαιτα ε? αυτη ειναι μια λεξη που πρεπει να βαλω στη ζωη μου Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... 1992828207
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...   Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι... Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:32 am

και ναι!ξεκινησα διαιτα...ηρθε η ξαδερφη και μου εφερε το προγραμμα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η μέρα της γυναίκας σήμερα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Λόγια της Ψυχής...-
Μετάβαση σε: