Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+14
Despina
vassiliki
florentiab
mamamatina
NeNaKi
Νατάσα!
tatijana
kouki
blackrose
Lou.Sou.
Ευάκι
Κατερίνα
Nena
marinaki <3 <3
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 5:37 am

Κατερίνα έγραψε:
NeNaKi έγραψε:
blackrose έγραψε:
Μαρινακι με το καλο!Σε σκεφτομαστε και περιμενουμε νεα σας!Η Παναγια μαζι σας!Φιλακια πολλα!

Άντε Κλειούλα μου, με το καλό και στα δικά σου... να έρθει εκείνη η ευτυχισμένη ώρα!
Τον πρώτο Άντρακλα του φόρουμ τον υποδεχόμαστε σήμερα.... άντε να πάρεις και συ σειρά, να υποδεχτούμε και την Γυναικάρα μας, να έχει ταίρι Very Happy

Με το καλό εγκυούλες μου να καλωσορίσετε τα παιδάκια σας χαμογελαστά, υγιή και κουκλάκια!!! cheers Very Happy ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 1507922814

θελουμε πολλα μωρα στο φορουμ περιμενουμε και το Νενακι τζουνιορ ε? ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 3677605671 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 1111137949 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 2485742442

χαχαχαχα αμέεεε... περιμένω να καλοκαιριάσει και βουρ θα πέσω με τα μούτρα στην δουλειά Razz

Μόνο στην πάρλα μη μου μοιάσει, δεν θα το αντέξω χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 11:43 am

Αχ Νενακι μου,να ερθει και η σειρα σου ευχομαι,οπως και της Νατασουλας μας!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 4281251122

Παντως κοριτσια να με θυμαστε,εγω εκεινη την μερα την βλεπω σαν ονειρο,δε ξερω,αλλα την βλεπω σαν ενα ονειρο που ηταν απιαστο και οταν ερθει εκεινη η μερα,θα κλαιω οοοοοολη μερα να το ξερετε!Θα κλαιω απο ευτυχια μεχρι να στερεψω!!

Ελπιζω να μαθουμε νεα απτο Μαρινακι συντομα,να μας περιγραψει τι εζησε...ευχομαι να πηγαινουν ολα καλα και να αναρρωσει γρηγορα!Περιμενω νεα της!

....Αχ,μετραω μερες πια....κοριτσια μου αλλες 5-6 εβδομαδες εμειναν.Ελπιζω να ανταμοιφθω αυτη τη φορα κι εγω! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 4012727264
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 12:44 am

blackrose έγραψε:
Αχ Νενακι μου,να ερθει και η σειρα σου ευχομαι,οπως και της Νατασουλας μας!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 4281251122

Παντως κοριτσια να με θυμαστε,εγω εκεινη την μερα την βλεπω σαν ονειρο,δε ξερω,αλλα την βλεπω σαν ενα ονειρο που ηταν απιαστο και οταν ερθει εκεινη η μερα,θα κλαιω οοοοοολη μερα να το ξερετε!Θα κλαιω απο ευτυχια μεχρι να στερεψω!!

Ελπιζω να μαθουμε νεα απτο Μαρινακι συντομα,να μας περιγραψει τι εζησε...ευχομαι να πηγαινουν ολα καλα και να αναρρωσει γρηγορα!Περιμενω νεα της!

....Αχ,μετραω μερες πια....κοριτσια μου αλλες 5-6 εβδομαδες εμειναν.Ελπιζω να ανταμοιφθω αυτη τη φορα κι εγω! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 4012727264

A ρε Κλειω .... ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 1199265026


Nenaki στο ευχομαι!!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 3269726068
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 12:50 am

Το Μαρινάκι γέννησε!
Μίλησε με μια κοπέλα μαζί της και το ανακοίνωσε στο Είμαι μαμά φόρουμ.
Όλα πήγαν καλά.
Δεν είδε ακόμα τον μπέμπη επειδή είχε ολικη νάρκωση και περιμένουν να δουν τι θα τους πούνε οι γιατροί (αν θα χρειαστεί άμεσα εγχείρηση ή όχι).
Σήμερα θα πάει να δει τον μπέμπη που γεννήθηκε 3120 γρ.
Να τους ζήσει ο μπέμπης και πάντα τα καλύτερα να του έρχονται στη ζωή!
Τα κατάφερες τελικά Μαρινάκι! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 12:51 am

Despina έγραψε:
Το Μαρινάκι γέννησε!
Μίλησε με μια κοπέλα μαζί της και το ανακοίνωσε στο Είμαι μαμά φόρουμ.
Όλα πήγαν καλά.
Δεν είδε ακόμα τον μπέμπη επειδή είχε ολικη νάρκωση και περιμένουν να δουν τι θα τους πούνε οι γιατροί (αν θα χρειαστεί άμεσα εγχείρηση ή όχι).
Σήμερα θα πάει να δει τον μπέμπη που γεννήθηκε 3120 γρ.
Να τους ζήσει ο μπέμπης και πάντα τα καλύτερα να του έρχονται στη ζωή!
Τα κατάφερες τελικά Μαρινάκι! Very Happy

Μια χαρα !Μπραβο το κοριτσι! cheers Ολα καλα να πανε ευχομαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 4:20 am

blackrose έγραψε:
..Παντως κοριτσια να με θυμαστε,εγω εκεινη την μερα την βλεπω σαν ονειρο,δε ξερω,αλλα την βλεπω σαν ενα ονειρο που ηταν απιαστο και οταν ερθει εκεινη η μερα,θα κλαιω οοοοοολη μερα να το ξερετε!Θα κλαιω απο ευτυχια μεχρι να στερεψω!!
..
Κι εμεις θα κλαιμε μαζι σου Κλειω! Κι εμεις μαζι σου!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 1163352708

Μπραβο στο Μαρινακι! Να τους ζησει ο μπεμπης!

Τι κανετε κατα τα άλλα??? Εγω περιμένω μια φιλη σημερα το βραδυ!! Θα το καψουμε λεμεεεε
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 3620828361 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 3620828361
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 2:58 am

Μαρινακι να σου ζησει ο μπεμπης!!!!!!!! cheers ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 1163352708
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 6:18 am

Μαρινάκι <3<3
να σας ζήσει ο μπέμπης και καλή λοχεία να εχεις!! cheers cheers ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 2874751912
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 6:56 am

μαρινακι να σου ζησει ο μπεμπαρος!!!να ειναι παντα τυχερος και γερος στη ζωη του!χαρηκα με τα νεα σας!καλη λοχεια και σε σενα! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 17, 2012 12:34 pm

Να σου ζήσει Μαρινάκι! Να είναι καλά και ευτυχισμένο το ζουζουνάκι σου! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 18, 2012 5:14 am

ΓΥΡΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΠΙΤΙ....ΤΟ ΜΩΡΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ Κ ΑΠΟ ΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ Ε[ΕΜΒΑΣΗ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΤ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ....ΑΧ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΖΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ,ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΗ ,Κ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΦΟΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ,Κ ΤΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΓΤ ΤΡΕΦΕΤΕ ΜΕ ΟΡΟ,ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΜΟΛΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΜΕ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ,Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ Κ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΖΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 18, 2012 6:46 am

marinaki <3 <3 έγραψε:
ΓΥΡΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΠΙΤΙ....ΤΟ ΜΩΡΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ Κ ΑΠΟ ΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ Ε[ΕΜΒΑΣΗ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΤ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ....ΑΧ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΖΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ,ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΗ ,Κ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΦΟΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ,Κ ΤΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΓΤ ΤΡΕΦΕΤΕ ΜΕ ΟΡΟ,ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΜΟΛΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΜΕ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ,Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ Κ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΖΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ

να ξεκουραστεις μαρινακι μου!πρεπει να ξεκουραζεσαι και να τρως καλα!χαιρομαι που παει καλα ο μπεμπης!σε λιγες μερες θα τον εχεις αγκαλιτσα και θα τα θυμασαι σαν ενα μακρινο κακο ονειρο!ολα θα πανε καλα!τα φιλια μου και την αγαπη μου και στους 2 σας!!! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 18, 2012 1:25 pm

marinaki <3 <3 έγραψε:
ΓΥΡΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΠΙΤΙ....ΤΟ ΜΩΡΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ Κ ΑΠΟ ΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ Ε[ΕΜΒΑΣΗ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΤ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ....ΑΧ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΖΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ,ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΗ ,Κ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΦΟΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ,Κ ΤΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΓΤ ΤΡΕΦΕΤΕ ΜΕ ΟΡΟ,ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΜΟΛΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΜΕ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ,Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ Κ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΖΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ

Μαρινακι κουραγιο,θα ειστε αγκαλια σε λιγο. Να σου ζησει και παλι ο γιοκας σου ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 2452488198
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 21, 2012 7:05 am

marinaki <3 <3 έγραψε:
ΓΥΡΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΠΙΤΙ....ΤΟ ΜΩΡΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ Κ ΑΠΟ ΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗ Ε[ΕΜΒΑΣΗ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΤ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ....ΑΧ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΖΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ,ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΗ ,Κ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΦΟΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ,Κ ΤΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΓΤ ΤΡΕΦΕΤΕ ΜΕ ΟΡΟ,ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΜΟΛΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΜΕ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ,Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ Κ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΖΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ

Να σου ζησει ο μπεμπης Μαρινακι μου ολα θα πανε καλα κανε λιγο υπομονη !!! φιλακια πολλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 23, 2012 1:10 am

Μαρινακι σου γραψαμε κ στο πες οτι θες,αλλα να σου γραψω και εδω,ευχομαι να πανε ολα καλα!να τον παρετε σπιτι τον γιοκα σας,να ειναι γερος και δυνατος! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 1199265026
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 10:45 pm

βρε κοριτσια κανενα νεο απο το μαρινακι εχουμε???????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28, 2012 10:57 am

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΟΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΥΤΕΣΤΕ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΩΝΑΣΕΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΠΟΘΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΙΔΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΥΤΟΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΛΙΓΑ ΚΙΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΠΟΛΥ,,ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΘΥΛΑΖΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ Κ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ,,ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΟΝΕΙΡΟ,ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28, 2012 7:57 pm

αχ βρε μαρινακι μου τι καλα!ενα μπαλονακι δεν ειναι τιποτα!ολα καλα θα πανε!κανε μια σφιχτη αγκαλιτσα στον μπεμπη και δωσε ενα φιλακι στη μαμα του απο μενα! I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
florentiab
Χαμηλών τόνων
florentiab


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28, 2012 10:55 pm

πάλι καλά Μαρινάκι!
εύχομαι να τελειώσει σύντομα η περιπέτεια του μωρού σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28, 2012 11:24 pm

Μαρινακι αντε να τελειωνετε κ με αυτο!Να ηρεμησετε! Σε σκεφτομαστε να το ξερεις,εχεις ολη την θετικη μας ενεργεια Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 2:18 am

Μαρινάκι όλα τέλεια θα πάνε! Μη φοβάσαι, ο μπέμπης σου μια χαρά θα τα πάει! Σε σκεφτόμαστε όλες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 5:26 am

ολα καλα θα πανε Μαρινακι μου θα περασει κι αυτο σε σκεφτομαστε και οτι χρειαστεις ειμαστε εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
τουρτιτσα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 10

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 6:18 am

μαρινακι γλυκο καταρχην να σου ζησει ο γιος,γερος και καλοτυχος να ειναι.ολα θα πανε καλα,θα τα καταφερει το παληκαρι σου.εχεις την θετικη μας ενεργεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 11:05 am

κοριτσια τι κανετε!ευχαριστω πολυ για ολα <3 αυτοσ ειναι ο αντρασ μου ο μικροσ το εβαλα για λιγο να τον δειτε κ θα την βγαλω παλι την φωτο,δεν φενεται καθαρα γτ εχω μαπα κινητο rabbit ,εμεις καλα παμε συνηθησα κ εγω λιγο τωρα,με το γαλα εχουμε ενα θεμα του δινω κ μπιμπερο κ δεν πιανει απο μενα αγχονομε γι αυτο!!ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ!!εσας τα μωρα στην γλωσσα ειχαν ενα πως να το πω τωρα σαν δεσιμο που το κοβει ο παιδιατρος,εμενα μαλλον εχει μου το ειπε η μαμα κ η πεθερα,...σας φιλω ολες κ ευχαριστω πολυ για της ευχες σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 11:21 am

Καλέ τι όμορφος ζούζουνος είναι αυτός;;; Να σας ζήσει κοριτσάκι μου! Όλα να πάνε τέλεια από εδώ και πέρα! Τον καπαρώνω από τώρα για γαμπρό αν κάνω εγώ την κόρη, καλά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ :: Μωρά,παιδιά και μαμάδες-
Μετάβαση σε: