Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+14
Despina
vassiliki
florentiab
mamamatina
NeNaKi
Νατάσα!
tatijana
kouki
blackrose
Lou.Sou.
Ευάκι
Κατερίνα
Nena
marinaki <3 <3
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10, 2012 1:08 pm

LOY SOY ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΑ ΣΛΙΠΑΚΙΑ ΜΙΑ ΧΡΗΣΗΣ ΜΕ ΔΥΧΤΑΚΙ, ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΒΑΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΕΒΑΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ,ΑΝ ΜΠΩΡΕΙΣ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΤ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΙΓΚΑΡΗ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΧΩΡΑΝΕ,ΟΧ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΥΖΑΜΕΣ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ 3 ΣΕΤ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Κ ΕΝΑ ΝΥΧΤΙΚΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΟΠΟ Κ ΦΕΝΟΤΑΝ Κ ΟΛΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΑΚΝΕΙ ΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΜΠΑΑΑΑΑ.......ΓΡΑΨΕ ΟΤΑΝ ΜΠΩΡΕΙΣ,,,,Α ΕΠΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑΞΑ ΗΜΕΡΟΜΕΝΙΑ ΜΠΕΝΩ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΗΗ,ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΟΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ,ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΑΠΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 2:36 am

Φυσικά και θα τα καταφέρεις! Άκου λέειι....
Μαρινάκι μου όμορφο με το καλό σου εύχομαι και την επόμενη φορά που θα μας γράφεις να μας λές το κλασικό "επιτέλους κοιμήθηκε και σας ήρθα..." χαχα να σας έχουμε πακετάκι και τους δυό σας κοντά μας Very Happy
Όλα θα πάνε μια χαρά, όπως όλα ξεκίνησαν κι έτσι.
Πω πω, πως πέρασαν 10 μήνες βρε παιδί μου... πότε ήταν που προσπαθούσες να μείνεις έγκυος και μεις προσπαθούσα με να σε βοηθήσουμε να βρείς τις μέρες σου και απο την άλλη να σε εμψυχώσουμε ότι θα τα καταφέρεις την επόμενη φορά.. θυμάσαι? Και τότε φοβόσουν! Φοβόσουν ότι δε θα έμενες έγκυος ποτέ, ότι κάτι είχες και να που έμεινες και έτσι θα γίνει και τώρα... θα μπεις στην κλινική σου και θα φέρεις στον κόσμο το παιδάκι σου μια χαρά!

Με το καλό μάτια μου... να γίνεις σύντομα μια ακόμα τρισευτυχισμένη μανούλα και... μετά απο εσάς, να χαρούμε και μείς το πρώτο νεογέννητο του φόρουμ μαςςςςςςς!!! Very Happy

Καλή επιτυχία αγάπη μου Very Happy
Σε ζηλεύωωωωωωωω… εύχομαι του χρόνου να κοντεύω και γώ να γίνω μανούλα αχχχχ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mamamatina
Χαμηλών τόνων
mamamatina


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 43
Τόπος : Νίκαια

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 2:38 am

Έλα Μαρινάκι, καλημέρα!Μπαίνω κι εγώ σφήνα γιατί έχω τρείς καισαρικές στο Έλενα. Να σε ρωτήσ ω, σε ποιον όροφο πας? Αν πας 5ο δεν επιτρέπουν ρούχα για το νινί, παρά μόνο αυτά που θα του βάλεις βγαίνοντας και κάνα καλτσάκι. Αν πάς 4ο ή 6ο, θέλει ρουχαλάκια, φανελάκια δλδ, φορμάκια και πάλι καλτσάκια. Τα βρακάκια δίχτυ στα φαρμακεία τα έχουν.Είναι φθηνα. Αν δεν θες να φορτώσεις τη βαλίτσα, πάρε από το φαρμακείο που είναι απέναντι από το μαιευτήριο. Τώρα για τον καθετήρα συνήθως την πρώτη ημέρα τον έχουνε. Αφου θα γεννήσεις πρωί, το άλλο πρωί που θα περάσει η γιατρός σου θα στον βγάλει. Τώρα εγώ στο δεύτερο, Είχα αποκτήσει και μία οικιότητα με τον γιατρό, και επειδή δεν τον ήθελα άλλο τον καθετήρα έδωσε εντολή στις νοσοκόμες και μου τον έβγαλαν το βράδυ. 8 η ώρα το πρωί είχα γεννήσει. Πάντως δεν είναι τίποτα. Και με τον καθετήρα, μόλις νοιώσεις εσύ εντάξει, θα σε βοηθήσει κάποιος δικός σου να σηκωθείς και να κάνεις βήματα όσα μπορείς. Έτσι θα κυκλοφορησουν τα αέρια στον οργανισμό. Δεν θυμάμαι τί άλλο. Τρίτη και Πέμπτη κάνουν μαθήματα στις μανούλες για την περιποίηση του μωρού και διάφορα άλλα χρήσιμα. Λογικά την Πέμπτη θα το παρακολουθήσεις. Πέμπτη απόγευμα έχω ραντεβού για υπέρηχο. Αν θες, περνάω να σε δώ. Ότι άλλο θες γράψε, να σου απαντήσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 12:18 pm

νενακη μου χιλια ευχαριστω οπωσ παντα πολυ γλυκια,πωσ δεν τα θυμαμαιιιιι ολα κ σασ ευχαριστω απο τα βαθη τησ καρδιασ μου που εισασταν κοντα μου κ μου λυναται τησ αποριουλεσ μου κ ειδηκα τωρα σασ εχω ποιο πολυ αναγκη οσο τπτ αλλο,ουμμμμμ το μπεμπινη μου δηλδ θα σασ κανει ποδαρικοοοοοοοοοοο τι ωραιααααααα.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 12:20 pm

ΜΑΜΑΜΑΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΦΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ Η ΣΕ ΔΙΚΛΗΝΟ Η ΜΟΝΟΚΛΕΙΝΟ ΘΑ ΠΑΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΥΤΗ ΑΚΟΜΑ ΟΠΟΤΕ,ΕΚΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ.....Α ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΝ ΟΥΡΟΚΑΘΕΤΗΡΑ,,,,ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΗΗ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΑΜΕ ΑΝ ΘΕΣ ΠΕΡΝΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ.....ΑΝ Κ ΔΝΕ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΤΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΠΑΩ,ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 12 ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 4:35 pm

marinaki <3 <3 έγραψε:
LOY SOY ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΑ ΣΛΙΠΑΚΙΑ ΜΙΑ ΧΡΗΣΗΣ ΜΕ ΔΥΧΤΑΚΙ, ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΒΑΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΕΒΑΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ,ΑΝ ΜΠΩΡΕΙΣ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΤ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΙΓΚΑΡΗ ΜΕΧΡΙ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΧΩΡΑΝΕ,ΟΧ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΥΖΑΜΕΣ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ 3 ΣΕΤ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Κ ΕΝΑ ΝΥΧΤΙΚΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΟΠΟ Κ ΦΕΝΟΤΑΝ Κ ΟΛΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΑΚΝΕΙ ΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Η ΜΠΑΑΑΑΑ.......ΓΡΑΨΕ ΟΤΑΝ ΜΠΩΡΕΙΣ,,,,Α ΕΠΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑΞΑ ΗΜΕΡΟΜΕΝΙΑ ΜΠΕΝΩ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΗΗ,ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΟΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ,ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΑΠΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ

Σλιπακια μιας χρησης εχουν στα φαρμακεια. Μαλιστα το φαρμακειο απεναντι απο το Ελενα εχει σιγουρα.
Σου ξαναλεω παρε τηλ κ ρωτα για τα ρουχα του μωρου,για πετσετα μπανιου του μωρου κ δικη σου-το εκανα μεγαλο για να μη σου ξεφυγει Razz . Αν σου πουν να μην φερεις τπτ τοτε μονο τα ρουχα για την εξοδο θα παρεις,και χοντρη κουβερτουλα οταν το βγαλετε γιατι θα εχει ψοφοκρυο.
Ρωτα και για πανες του μωρου.Γιατι με την κριση δεν ξερω τι παρεχουν πια...
Για σενα θα παρεις:

1. Νυχτικο (για μια μερα θα το χρειαστεις μεχρι να βγει ο καθετηρας-μετα φορας τις πυζαμες σου)
2.Εσωρουχα
3.Σερβιετες λοχειας tena (εχει στο σουπερ μαρκετ,ενα πακετακι ειναι αρκετο)
4.Σερβιετες κανονικες
5.Αν σου πουν να φερεις πετσετα μπανιου κ προσωπου.
6.Φορτιστη για το κινητο cyclops
7.ενα σαπουνι χαμομηλι για να πλενεσαι "κατω"

Για τον γιο σου
1.(Αν σου πουν) ρουχακια
2.(Παλι αν σου πουν) τουλαχιστον 2 πετσετες μπανιου
3.Ρουχα για την εξοδο,λογω κρυου και ενα βαμβακερο σκουφακι εστω καλο ειναι να εχεις.Χοντρες κουβερτουλες (απο το μαιευτηριο μεχρι το αμαξι να ειναι ζεστο).
4.Παρε και καποια κρεμα για την αλλαγη της πανας (sudocrem )
5.2-3 Πανες αγκαλιας, αυτα τα τετραγωνα βαμβακερα πανακια για να τον εχει κ ο μπαμπας αγκαλια,να μην ακουμπαει πανω του.(εχει κ στο jumbo)

Μαρινακι αυτα νομιζω ειναι ολα,τα βασικα δλδ.

Μεσα στο Ελενα εχει ζεστη.Εγω εσκαγα! Φλεβαρη γεννησα την μικρη και ειχε κρυο εξω,αλλα μεσα ιδρωνα συνεχως -περα απο την ζεστη ηταν και απο τις ορμονες.
Να θυμασαι να μην ντυνεις βαρια το μωρο σου.Θα σκεφτεσαι οτι "ενα ρουχο χρειαζεσαι εσυ,ενα π[αραπανω για το μωρο ".

Ρωτησες ποσες μερες καθεσαι μεσα στο Ελενα , 4 μερες ειναι.Ειτε κανεις καισαρικη ειτε φυσιολογικο τοκετο.Θα μποουσες να βγεις και την επομενη με το ΟΚ του γυναικολογου σου αλλα δεν θα το επετρεπαν οι παιδιατροι.Κοινως...μενεις μεσα για να ελεγχουν το μωρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 4:45 pm

mamamatina έγραψε:
Να σε ρωτήσ ω, σε ποιον όροφο πας? Αν πας 5ο δεν επιτρέπουν ρούχα για το νινί, παρά μόνο αυτά που θα του βάλεις βγαίνοντας και κάνα καλτσάκι. Αν πάς 4ο ή 6ο, θέλει ρουχαλάκια, φανελάκια δλδ, φορμάκια και πάλι καλτσάκια. Τα βρακάκια δίχτυ στα φαρμακεία τα έχουν.Είναι φθηνα. Αν δεν θες να φορτώσεις τη βαλίτσα, πάρε από το φαρμακείο που είναι απέναντι από το μαιευτήριο. Τώρα για τον καθετήρα συνήθως την πρώτη ημέρα τον έχουνε. Αφου θα γεννήσεις πρωί, το άλλο πρωί που θα περάσει η γιατρός σου θα στον βγάλει. Τώρα εγώ στο δεύτερο, Είχα αποκτήσει και μία οικιότητα με τον γιατρό, και επειδή δεν τον ήθελα άλλο τον καθετήρα έδωσε εντολή στις νοσοκόμες και μου τον έβγαλαν το βράδυ. 8 η ώρα το πρωί είχα γεννήσει. Πάντως δεν είναι τίποτα. Και με τον καθετήρα, μόλις νοιώσεις εσύ εντάξει, θα σε βοηθήσει κάποιος δικός σου να σηκωθείς και να κάνεις βήματα όσα μπορείς. Έτσι θα κυκλοφορησουν τα αέρια στον οργανισμό. Δεν θυμάμαι τί άλλο. Τρίτη και Πέμπτη κάνουν μαθήματα στις μανούλες για την περιποίηση του μωρού και διάφορα άλλα χρήσιμα. Λογικά την Πέμπτη θα το παρακολουθήσεις. Πέμπτη απόγευμα έχω ραντεβού για υπέρηχο. Αν θες, περνάω να σε δώ. Ότι άλλο θες γράψε, να σου απαντήσουμε.

Μπραβο ρε Ματινα ,τα ξεχασα τα μαθηματα!
Οπως τα λες ειναι με τους οροφους.Οποτε καλυτερα να παρει ρουχα μαζι της γιατι δεν ξερει σιγουρα σε ποιον οροφο θα βρει δωματιο.
Τον καθετηρα στο 2ο κ εγω την ιδια μερα τον εβγαλα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mamamatina
Χαμηλών τόνων
mamamatina


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 43
Τόπος : Νίκαια

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 10:19 pm

Καλημέρα!!! Οκ το ποστ, αλλά 2,45 am????? Question Τί κάνεις καλέ ξύπνια τέτοια ώρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 1:10 am

mamamatina έγραψε:
Καλημέρα!!! Οκ το ποστ, αλλά 2,45 am????? Question Τί κάνεις καλέ ξύπνια τέτοια ώρα?

Εχω αυπνιες ρε Ματινα!Ασε που ειναι οι μονες ωρες χωρις ΚΑΝΕΝΑ πανω απο το κεφαλι μου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 10:22 pm

Μαρινακι σημερα το βραδυ μπαινεις? ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1111137949 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1111137949 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1111137949
Με το καλο σου ευχομαι!!! Ανυπομονω να ακουσω νεα γι αυτο το μωρο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
florentiab
Χαμηλών τόνων
florentiab


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 1:12 am

Με το καλό Μαρινάκι!
Ολα θα πάνε καλά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 1:52 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΝΤΕ ΚΑΝΕΝΑ 2ΩΡΟ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ Κ Μ ΕΠΙΑΣΕ Κ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ Κ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ ,Κ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΞΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΕΚ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΩΡΑ....ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ Κ ΑΥΡΙΟΟΟΟΟΟΟ Η ΜΕΓΑΛΗ Κ ΑΠΙΘΑΝΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΑ Κ ΛΕΩ Κ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΥΨΟΥΝ Η ΚΛΟΤΣΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΡΕΙΧΝΕΙ,Κ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΡΙΧΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΑΝΕ ΣΒΟΥΡΕΣ.....ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ ,ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΟΜΩΣ ΓΤ 8 ΩΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ Κ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΩΡΑ ΑΓΩΝΙΑ ΠΟΠΟ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 4281251122 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 4281251122 ΗΡΘΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΙΣΩ ΤΩΝ ΕΡΩΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ,ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥ... ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2038714500
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mamamatina
Χαμηλών τόνων
mamamatina


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 43
Τόπος : Νίκαια

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 2:05 am

Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! Μην ανησυχείς για την ώρα και μην αγχώνεσαι γιατί παίρνουν σειρά οι γιατροί. Εγώ το δεύτερο και το τρίτο ήμουν εκεί από την προηγούμενη και με ετοίμασαν το πρωί. Στον γυιό μου μπήκα πρώτη. 8 η ώρα. Στην κόρη μου πήγε 11 για να μπώ.
Άντε κοριτσάκι. κοντεύει ο μπέμπης!!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3269726068 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3269726068 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3269726068
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 2:16 am

mamamatina έγραψε:
Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! Μην ανησυχείς για την ώρα και μην αγχώνεσαι γιατί παίρνουν σειρά οι γιατροί. Εγώ το δεύτερο και το τρίτο ήμουν εκεί από την προηγούμενη και με ετοίμασαν το πρωί. Στον γυιό μου μπήκα πρώτη. 8 η ώρα. Στην κόρη μου πήγε 11 για να μπώ.
Άντε κοριτσάκι. κοντεύει ο μπέμπης!!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3269726068 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3269726068 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3269726068
EYXARISTΩΩΩΩΩΩ ΜΑΤΙΝΑΚΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 2:36 am

Με το καλο κουκλιτσα!!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1163352708 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1163352708 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1163352708
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassiliki
Χαμηλών τόνων
vassiliki


Αριθμός μηνυμάτων : 55
Ηλικία : 47

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 2:37 am

μαρινα με το καλο! ολα καλα να πανε και για σενα και για τον μπεμπουλινο σου!
κι εμενα η αδερφη μου αυριο εχει γενεθλια κι ειναι απο τα καλυτερα παιδια!
αντε σε λιγες ωρες θα εχεις το μωρακι σου. τι ωραιο πραγμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 4:01 am

Άντε γλυκούλα μου, ήρθε η ώρα! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3677605671
Με το καλό και αύριο θα κρατάς στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου, θα ζείς μοναδικές στιγμές, αυτές που μια γυναίκα περιμένει όλη την ζωή να ζήσει και μείς θα είμαστε ακόμα εδώ να γράφουμε τα δικά μας και απλά να ζούμε τη μέρα μας.... πόσο σε ζηλεύω!(με την καλή έννοια πάντα Smile) Αλλάζουμε???? Very Happy

Όλα θα πάνε καλά Μαρινάκι μου... Ζήσε την στιγμή... θα σου μείνει για πάντα ως η πιο ευτυχισμένη..... Να το καλώς δεχτείς το μικράκι σου και να είναι γερό και χαμογελαστό ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1289819823

Θα τα πούμε στον γυρισμό... cheers Very Happy cheers

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 10:23 am

Κοριτσαρα μου σε σκεφτομαι πολυ σημερα,ολα καλα να σου πανε και αυριο θα ζησεις το πιο γαματο συναισθημα της ζωης σου!!!Πολλα πολλα φιλακια και με εναν γερο κουκλο!!!
Ποτε περασε ο καιρος και γεννας ουτε που το καταλαβα ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 11:21 am

Μαρινακι η ωρα εφτασε!!!!! cheers
με το καλο κοριτσαρα!!!!!!
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3259419540
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 2:13 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ..ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΑΩ ΜΑΙΕΥΤΙΡΙΟ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗ ΝΟΜΙΖΩΩΩΩ ΑΝ Κ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ,ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΕΥΤΙΚΑΤΕ ΠΦ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΜΕΝΗ Κ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ ΑΝΑΜΙΚΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 2:30 am

Με το καλό Μαρινάκι!
Όλα θα πάνε καλά θα δεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 3:23 am

με το καλό Μαρινάκι <3<3
μη φοβάσαι τίποτα!!! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3677605671
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 4:26 am

Μαρινακι με το καλο!Σε σκεφτομαστε και περιμενουμε νεα σας!Η Παναγια μαζι σας!Φιλακια πολλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 5:21 am

blackrose έγραψε:
Μαρινακι με το καλο!Σε σκεφτομαστε και περιμενουμε νεα σας!Η Παναγια μαζι σας!Φιλακια πολλα!

Άντε Κλειούλα μου, με το καλό και στα δικά σου... να έρθει εκείνη η ευτυχισμένη ώρα!
Τον πρώτο Άντρακλα του φόρουμ τον υποδεχόμαστε σήμερα.... άντε να πάρεις και συ σειρά, να υποδεχτούμε και την Γυναικάρα μας, να έχει ταίρι Very Happy

Με το καλό εγκυούλες μου να καλωσορίσετε τα παιδάκια σας χαμογελαστά, υγιή και κουκλάκια!!! cheers Very Happy ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1507922814
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!   ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 5:28 am

NeNaKi έγραψε:
blackrose έγραψε:
Μαρινακι με το καλο!Σε σκεφτομαστε και περιμενουμε νεα σας!Η Παναγια μαζι σας!Φιλακια πολλα!

Άντε Κλειούλα μου, με το καλό και στα δικά σου... να έρθει εκείνη η ευτυχισμένη ώρα!
Τον πρώτο Άντρακλα του φόρουμ τον υποδεχόμαστε σήμερα.... άντε να πάρεις και συ σειρά, να υποδεχτούμε και την Γυναικάρα μας, να έχει ταίρι Very Happy

Με το καλό εγκυούλες μου να καλωσορίσετε τα παιδάκια σας χαμογελαστά, υγιή και κουκλάκια!!! cheers Very Happy ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1507922814

θελουμε πολλα μωρα στο φορουμ περιμενουμε και το Νενακι τζουνιορ ε? ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 3677605671 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 1111137949 ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!! - Σελίδα 2 2485742442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
 
ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ :: Μωρά,παιδιά και μαμάδες-
Μετάβαση σε: