Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ

Πήγαινε κάτω 
+2
kouki
Nena
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 3:08 am

Αντιμετωπίζει και άλλη Lady πρόβλημα στο να ανεβασει φωτογραφιες στο φορουμ???
Απο χτες μου βγαζει το παρακάτω μηνυμα:

You must provide a valid auth token or dev key. see [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 3:49 am

και εγω τα ίδια!! Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μινα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 47

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:09 am

εμενα αυτο μου εβγαζε εχθες κ τελικα μπηκα στο mail μου (το ειχα δωσει παλιοτερα στο imageshack) και απο κει μηκα ανεβασα κ μετα πατησα το λινκ φια φορουμ...αλλαξε μαλλον ο τροπος γενικα δεν ειναι πρβλημα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:26 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

εμενα κανονικα μου τη βγαζει βρε παιδια... ακομη εχετε προβλημα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:33 am

τιποτα ακομη!!...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:38 am

μπηκα στο imageshack απτο google- και εκανα sign in ξανα.
οκ λοιπον! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 5:09 am

τεστ
δεν ανεβαζει απο το φορουμ

αν κανω λογαριαμο στο image shack θα πρεπει να κανω λογκ ον/ογφ καθε φορα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 6:36 am

για αρχη πατατε εδω


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

μετα εδω για να βρειτε τη φωτο απο το pc


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

εδω για να γινει το λινκ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

και τελος κανετε αντιγραφη το λινκ το μεσαιο

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]







Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 6:39 am

τεστινγκ ξανα

οχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 6:40 am

Νενα εγω μπηκα στο ιματζ σακ εκανα log in και εβαλα το πισι να απομνημονευσει τα στοιχεια μου για να μπαινει αυτοματα. τωρα πηγα απο το φορουμ στο θεμα 'εικονα της ημερας' κα ιτην ανεβασε κανονικα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 6:48 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

testinggggg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 6:49 am

Nena έγραψε:
τεστ
δεν ανεβαζει απο το φορουμ

αν κανω λογαριαμο στο image shack θα πρεπει να κανω λογκ ον/ογφ καθε φορα?
Προσωρινο πρόβλημα του σερβερ θα ήτανε κορίτσια. Συμβαίνει κάποιες φορές, αλλά επανέρχεται άλλες τόσες Smile Αυτά είναι κάποια απ' τα αρνητικά της δωρεάν φιλοξενίας σε δημόσιους σέρβερς Smile

Τα τελευταία 1-2 χρόνια το Imageshack άλλαξε την πολιτική του. Σε αναγκάζει να κάνεις λογαριασμό και να συνδεθείς σε αυτόν, για να χρησιμοποιήσεις το direct link της εικόνας που ανέβασες.
Μπορείς να αποφύγεις το συνεχές login με τον γνωστό τρόπο... να κλικάρεις την επιλογή της αυτόματης σύνδεσης κάθε φορά που επισκέπτεσαι το site. Εγώ έτσι το εχω και μπαίνω κατευθείαν. Είναι καλό να φορτώνεις τις εικόνες σου σε λογαριασμό σου, γιατί τις βάζει στο αρχείο σου και άρα μπορείς εύκολα να της βρεις ανα πάσα στιγμή και αν θέλεις να τις διαγράψεις ή να ξανακάνεις copy το link τους σε περίπτωση που τις ξανά χρειαστείς στο μέλλον Wink

Τώρα αν δεν θέλεις λογαριασμούς, υπάρχει και το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] που την βάζεις κανονικά στα χύμα. Το χρησιμοποιώ χρόνια και αυτό, καλό είναι. Μόνο που όταν οι εικόνες είναι χύμα, μετά από ένα διάστημα πχ 6 μήνες με 1 έτους, μπορεί να διαγραφούν απο το σύστημα για εξοικονόμηση χώρου και άρα να σταματήσει να εμφανίζεται κι εκεί που την έβαλες.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 6:53 am

kouki έγραψε:
Νενα εγω μπηκα στο ιματζ σακ εκανα log in και εβαλα το πισι να απομνημονευσει τα στοιχεια μου για να μπαινει αυτοματα. τωρα πηγα απο το φορουμ στο θεμα 'εικονα της ημερας' κα ιτην ανεβασε κανονικα Smile

Exclamation Η Καταλληλότερη επιλογή και για όσες στο μέλλον αντιμετωπίσουν παρόμοια προβλήματα με το ανέβασμα εικόνων Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 6:54 am

Ευχαριστουμε Νενακι. Δηλαδη να κάνω λογαριασμο στο image shack? ή να περιμενω να επανελθει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 6:55 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ξανα-μανα τεστινγκκκκκκκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 7:12 am

test test test

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



τελειο??????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ   Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 7:52 am

Καλύτερα λογαριασμό Νένα... είναι πιο πρακτικό, γρήγορο και σίγουρο!


Nena έγραψε:
test test test

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

τελειο??????????????????
Τι τεστάρισμα ήταν δαύτο μάνα μου... μας κόρωσες απογευματιάτικα... ουυυυυφφφ
Αχχχχχ λιώνωωωωωω Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ 1207439517

ΤΕΛΕΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!! Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ 3501387745
...Και ας φοράει adidas... εγώ είμαι της Νike, αλλά για σένα μόνο το παραβλέπω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πρόβλημα με ανεβασμα εικόνων στο φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποιοι ειναι οι διαχειριστες του φορουμ
» Για την ομαλή συνύπαρξη στο φόρουμ διαβάστε τα εξής

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :: Προβλήματα και Προτάσεις στο Ladies Forum-
Μετάβαση σε: