Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Το όνειρο που είδα σήμερα...

Πήγαινε κάτω 
+4
Nena
MariaM
Κατερίνα
Μυρτώ
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 6:32 pm

...δεν μπορώ να πω πως ήταν από τα καλύτερα που έχω δει. Έχω δεί και χειρότερα βέβαια, αλλά και σε αυτό δεν πήγαινε πίσω. Με λέει κυνηγούσαν κάτι... ζόμπι!!! Shocked affraid Αλλά πως το έπαθα εγώ αυτό που συνήθως ο μόνιμος εφιάλτης μου, κυριολεκτικά, είναι πως δίνω εξετάσεις;;; confused
Όλα άρχισαν από τη χθεσινοβραδυνή ιδέα του άντρα μου να δούμε μαζί μια ταινία. Τι πιο απλό και τρυφερό να ξεκινά η βραδιά ήρεμα και χουχουλιάρικα μαζί με τον αγαπημένο για ένα δύωρο μερικής αποχαύνωσης... για να καταλήξει σε ένα εύκολο και γλυκήτατο ύπνο... (έτσι υπολόγιζα τουλάχιστον) Sleep
Το πώς καταλήξαμε να βλέπουμε την ταινία "το κακό" (όποια την έχει δει, θέλω σχόλια) και σα να μην έφτανε αυτό, να συνεχίζουμε να βλέπουμε και τη συνέχεια αυτής "το κακό 2, στην εποχή των ηρώων" δεν μπορώ να το εξηγήσω. Ένα ξέρω, εγώ δεν διάλεξα αυτή την ταινία πάντως. Μην τα πολυλογώ το περιεχόμενο και των 2 ταινιών ήταν τα ζόμπι που είχαν καταλάβει την Αθήνα (ναι, καλά ακούσατε, είναι ελληνική παραγωγή και μάλιστα με διακρίσεις στο εξωτερικό Surprised scratch ) και μια ομάδα κανονικών ανθρώπων να προσπαθεί να επιβιώσει σκοτώνοντας όσα βρει μπροστά της... Βαθυστόχαστο έργο και με ισχυρά νοήματα, όπως καταλαβαίνετε. Να σημειώσω εδώ πως στο 2ο μέρος έπαιζε ο Τότσικας, ο Αυγουστίδης, ο Χρανιώτης κ. α. γνωστοί ηθοποιοί! Αυτό το γεγονός νομίζω ήταν που με παρέσυρε και συνέχισα τη θέαση... cyclops
Τελοσπάντων, όταν τελείωσε το υπερθέαμα είπα να κοιμηθώ ήσυχα κι ωραία, διότι ομολογουμένως και οι 2 ταινίες διόλου τρομακτικές δεν ήσαν. Παρόλα ταύτα όμως εγώ στον ύπνο μου έβλεπα πως ήμουν μέρος της ταινίας και μάλιστα μαζί με τους λίγους κυνηγημένους σώους ανθρώπους που είχαν απομείνει στην Αθήνα! Μια τρεχάλα, μια αγωνία και ένας διαρκής φόβος... θα τους ξεφύγω; θα γλιτώσω; μα τι σκοτάδια είναι αυτά; που εξαφανίστηκαν οι υπόλοιποι; ουφ, δεν αντέχω άλλο τρέξιμο! Ξεπατώθηκα!!!
Όταν ξύπνησα είχα μια άσχημη αίσθηση και δεν μπορούσα να καταλάβω το γιατί... ε, μετά ήταν που θυμήθηκα το όνειρο και ακόμη πιο μετά τις ταινίες.... Mad
Ελπίζω σήμερα να δω κάτι πιο ήρεμο ή έστω πιο επιμορφωτικό βρε αδελφέ...
Το όνειρο που είδα σήμερα... 2890175113 και όνειρα γλυκά! Το όνειρο που είδα σήμερα... 636435941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 11:56 pm

Μυρτω σε νιωθω.. Βλεπω κι εγω ονειρα υπερπαραγωγη..εχτες δεν ειδα κατι αλλα προχτες εβλεπα πως επεσε στη γη μετεωριτης και σκοτωσε τη μικρη μου κορη... κλαμααααα κλαμααα?? να κλαιω εγω στον υπνο μου και να μου λεει ο αντρας μου "ελα σταματα πρεπει να βρουμε τροπο να επιβιωσουμε γιατι τωρα ερχεται το τσουναμι.." οση ωρα προσπαθουσαμε λεει να βρουμε που να παμε εγω δεν σταματησα να κλαιω.. μοναδικη μου σκεψη το μικρο, ηθελα να πεθανω στον υπνο μου να με παρει το τσουναμι... τελικα γλυτωσαμε και μετα το κλαμα ηταν περισσοτερο γιατι θα ζουσα χωρις το ενα μου παιδακι..πολυ κλαμα Sad Sad Sad Sad Μολις ξυπνησα και καταλαβα πως ηταν ονειρο σηκωθηκα και πηγα κοιταξα τα παιδια..Καθησα και τα κοιταγα που κοιμοτανε τοσο γλυκα Το όνειρο που είδα σήμερα... 2452488198 Αμαν αυτα τα ονειρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 4:55 am

Κατερίνα έγραψε:
Μυρτω σε νιωθω.. Βλεπω κι εγω ονειρα υπερπαραγωγη..εχτες δεν ειδα κατι αλλα προχτες εβλεπα πως επεσε στη γη μετεωριτης και σκοτωσε τη μικρη μου κορη... ..Καθησα και τα κοιταγα που κοιμοτανε τοσο γλυκα Το όνειρο που είδα σήμερα... 2452488198 Αμαν αυτα τα ονειρα!

Εμένα Κατερίνα μου μου αρέσει πολύ να βλέπω όνειρα και να τα θυμάμαι αφότου ξυπνήσω. Είναι σα να παρακολούθησα τσάμπα σινεμά όλη τη νύχτα. Για να φανταστείς μερικές φορές όταν ξυπνήσω και κοπεί το όνειρο στη μέση, ξανακοιμάμαι για να δω τη συνέχεια! Απλά το προχθεσινό όνειρό μου ήταν νέα κατηγορία ονείρων-τρόμου που δεν είχα ξαναδεί ως τώρα και μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Θρίλερ-όνειρα βλέπω αραιά και που, ιδιαίτερα όταν έχω άγχος, αλλά τρόμου ποτέ!
Τα όνειρα άλλωστε είναι κι ένας τρόπος έκφρασης/εκτόνωσης του υποσυνείδητού μας πιστεύω...
Όσο για τον μετεωρίτη μην ανησυχείς... απ΄ότι διάβασα πρόσφατα η NASA τον περιμένει να μας έρθει στις 5 Φεβρουαρίου 2040!!! Υπάρχουν βεβαια υποψίες οτι μπορεί να μας επισκευτεί ως το 2023, αλλά ως τότε έχουμε αρκετό καιρό... δε νομίζεις;
flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 1:26 pm

Μυρτώ έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
Μυρτω σε νιωθω.. Βλεπω κι εγω ονειρα υπερπαραγωγη..εχτες δεν ειδα κατι αλλα προχτες εβλεπα πως επεσε στη γη μετεωριτης και σκοτωσε τη μικρη μου κορη... ..Καθησα και τα κοιταγα που κοιμοτανε τοσο γλυκα Το όνειρο που είδα σήμερα... 2452488198 Αμαν αυτα τα ονειρα!

Εμένα Κατερίνα μου μου αρέσει πολύ να βλέπω όνειρα και να τα θυμάμαι αφότου ξυπνήσω. Είναι σα να παρακολούθησα τσάμπα σινεμά όλη τη νύχτα. Για να φανταστείς μερικές φορές όταν ξυπνήσω και κοπεί το όνειρο στη μέση, ξανακοιμάμαι για να δω τη συνέχεια! Απλά το προχθεσινό όνειρό μου ήταν νέα κατηγορία ονείρων-τρόμου που δεν είχα ξαναδεί ως τώρα και μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Θρίλερ-όνειρα βλέπω αραιά και που, ιδιαίτερα όταν έχω άγχος, αλλά τρόμου ποτέ!
Τα όνειρα άλλωστε είναι κι ένας τρόπος έκφρασης/εκτόνωσης του υποσυνείδητού μας πιστεύω...
Όσο για τον μετεωρίτη μην ανησυχείς... απ΄ότι διάβασα πρόσφατα η NASA τον περιμένει να μας έρθει στις 5 Φεβρουαρίου 2040!!! Υπάρχουν βεβαια υποψίες οτι μπορεί να μας επισκευτεί ως το 2023, αλλά ως τότε έχουμε αρκετό καιρό... δε νομίζεις;
flower flower flower


χαχαχαχχα κι εγω ξανακοιμαμαι για να συνεχισω το ονειρο οταν ειναι καλο!!!!!! ετσι ειπε η ΝΑΣΑ ? πως μου ξεφυγε εμενα αυτο που το λενε? εμεις οκ δεν με νοιαζει αλλα τα παιδακια μας?? Το όνειρο που είδα σήμερα... 3578380869 ασε μη δω το βραδυ κι αλλο ονειρο! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 12:56 am

Ο άντρας μου σήμερα δούλευε τάχα στην πολεμική αεροπορία και επειδή είχαν άσκηση και θα αργουσε... έστειλε έναν πιλότο να με πάει στο κρεοπωλειο με το αεροπλάνο να πάρω κιμα... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 7:43 am

MariaM έγραψε:
Ο άντρας μου σήμερα δούλευε τάχα στην πολεμική αεροπορία και επειδή είχαν άσκηση και θα αργουσε... έστειλε έναν πιλότο να με πάει στο κρεοπωλειο με το αεροπλάνο να πάρω κιμα... lol!

Το όνειρο που είδα σήμερα... 3329588199 Το όνειρο που είδα σήμερα... 3329588199 Το όνειρο που είδα σήμερα... 3329588199
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 10:36 am

MariaM έγραψε:
Ο άντρας μου σήμερα δούλευε τάχα στην πολεμική αεροπορία και επειδή είχαν άσκηση και θα αργουσε... έστειλε έναν πιλότο να με πάει στο κρεοπωλειο με το αεροπλάνο να πάρω κιμα... lol!

Το όνειρο που είδα σήμερα... 1207439517 Τελικά δεν μας είπες... τον κιμά τι τον έκανες;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 10:50 am

Κατερίνα έγραψε:
Μυρτώ έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
Μυρτω σε νιωθω.. Βλεπω κι εγω ονειρα υπερπαραγωγη..εχτες δεν ειδα κατι αλλα προχτες εβλεπα πως επεσε στη γη μετεωριτης και σκοτωσε τη μικρη μου κορη... ..Καθησα και τα κοιταγα που κοιμοτανε τοσο γλυκα Το όνειρο που είδα σήμερα... 2452488198 Αμαν αυτα τα ονειρα!

Εμένα Κατερίνα μου μου αρέσει πολύ να βλέπω όνειρα και να τα θυμάμαι αφότου ξυπνήσω. Είναι σα να παρακολούθησα τσάμπα σινεμά όλη τη νύχτα. Για να φανταστείς μερικές φορές όταν ξυπνήσω και κοπεί το όνειρο στη μέση, ξανακοιμάμαι για να δω τη συνέχεια! Απλά το προχθεσινό όνειρό μου ήταν νέα κατηγορία ονείρων-τρόμου που δεν είχα ξαναδεί ως τώρα και μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Θρίλερ-όνειρα βλέπω αραιά και που, ιδιαίτερα όταν έχω άγχος, αλλά τρόμου ποτέ!
Τα όνειρα άλλωστε είναι κι ένας τρόπος έκφρασης/εκτόνωσης του υποσυνείδητού μας πιστεύω...
Όσο για τον μετεωρίτη μην ανησυχείς... απ΄ότι διάβασα πρόσφατα η NASA τον περιμένει να μας έρθει στις 5 Φεβρουαρίου 2040!!! Υπάρχουν βεβαια υποψίες οτι μπορεί να μας επισκευτεί ως το 2023, αλλά ως τότε έχουμε αρκετό καιρό... δε νομίζεις;
flower flower flower


χαχαχαχχα κι εγω ξανακοιμαμαι για να συνεχισω το ονειρο οταν ειναι καλο!!!!!! ετσι ειπε η ΝΑΣΑ ? πως μου ξεφυγε εμενα αυτο που το λενε? εμεις οκ δεν με νοιαζει αλλα τα παιδακια μας?? Το όνειρο που είδα σήμερα... 3578380869 ασε μη δω το βραδυ κι αλλο ονειρο! Rolling Eyes


Τώρα δε θυμάμαι ακριβώς που, αλλά ήταν σε σοβαρό site υποτίθεται...
Η αλήθεια είναι πως εγώ ακόμα δεν έχω παιδιά οπότε δε με πιάνουν τέτοιες ανησυχίες... Βέβαια αν είναι να πάμε από μετεωρίτη, θα πάμε όλοι μαζί μια και καλή χωρις να μπορούμε να το αλλάξουμε, οπότε δε νομίζω πως θα έπρεπε να μας αποσχολεί το θέμα... αν και τελικά δεν πιστεύω πως θα τη γλυτώσουμε τόσο εύκολα εδώ που τα λέμε Το όνειρο που είδα σήμερα... 790027986
Το συμπέρασμα; Δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας τέτοιος ώστε να μας χαλάει τα όμορφα όνειρά μας Το όνειρο που είδα σήμερα... 636435941 Το όνειρο που είδα σήμερα... 636435941 Το όνειρο που είδα σήμερα... 636435941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 11:59 am

Μυρτώ έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
Μυρτώ έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
Μυρτω σε νιωθω.. Βλεπω κι εγω ονειρα υπερπαραγωγη..εχτες δεν ειδα κατι αλλα προχτες εβλεπα πως επεσε στη γη μετεωριτης και σκοτωσε τη μικρη μου κορη... ..Καθησα και τα κοιταγα που κοιμοτανε τοσο γλυκα Το όνειρο που είδα σήμερα... 2452488198 Αμαν αυτα τα ονειρα!

Εμένα Κατερίνα μου μου αρέσει πολύ να βλέπω όνειρα και να τα θυμάμαι αφότου ξυπνήσω. Είναι σα να παρακολούθησα τσάμπα σινεμά όλη τη νύχτα. Για να φανταστείς μερικές φορές όταν ξυπνήσω και κοπεί το όνειρο στη μέση, ξανακοιμάμαι για να δω τη συνέχεια! Απλά το προχθεσινό όνειρό μου ήταν νέα κατηγορία ονείρων-τρόμου που δεν είχα ξαναδεί ως τώρα και μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Θρίλερ-όνειρα βλέπω αραιά και που, ιδιαίτερα όταν έχω άγχος, αλλά τρόμου ποτέ!
Τα όνειρα άλλωστε είναι κι ένας τρόπος έκφρασης/εκτόνωσης του υποσυνείδητού μας πιστεύω...
Όσο για τον μετεωρίτη μην ανησυχείς... απ΄ότι διάβασα πρόσφατα η NASA τον περιμένει να μας έρθει στις 5 Φεβρουαρίου 2040!!! Υπάρχουν βεβαια υποψίες οτι μπορεί να μας επισκευτεί ως το 2023, αλλά ως τότε έχουμε αρκετό καιρό... δε νομίζεις;
flower flower flower


χαχαχαχχα κι εγω ξανακοιμαμαι για να συνεχισω το ονειρο οταν ειναι καλο!!!!!! ετσι ειπε η ΝΑΣΑ ? πως μου ξεφυγε εμενα αυτο που το λενε? εμεις οκ δεν με νοιαζει αλλα τα παιδακια μας?? Το όνειρο που είδα σήμερα... 3578380869 ασε μη δω το βραδυ κι αλλο ονειρο! Rolling Eyes


Τώρα δε θυμάμαι ακριβώς που, αλλά ήταν σε σοβαρό site υποτίθεται...
Η αλήθεια είναι πως εγώ ακόμα δεν έχω παιδιά οπότε δε με πιάνουν τέτοιες ανησυχίες... Βέβαια αν είναι να πάμε από μετεωρίτη, θα πάμε όλοι μαζί μια και καλή χωρις να μπορούμε να το αλλάξουμε, οπότε δε νομίζω πως θα έπρεπε να μας αποσχολεί το θέμα... αν και τελικά δεν πιστεύω πως θα τη γλυτώσουμε τόσο εύκολα εδώ που τα λέμε Το όνειρο που είδα σήμερα... 790027986
Το συμπέρασμα; Δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας τέτοιος ώστε να μας χαλάει τα όμορφα όνειρά μας Το όνειρο που είδα σήμερα... 636435941 Το όνειρο που είδα σήμερα... 636435941 Το όνειρο που είδα σήμερα... 636435941


Το όνειρο που είδα σήμερα... 30643714 Το όνειρο που είδα σήμερα... 30643714 Το όνειρο που είδα σήμερα... 30643714 Το όνειρο που είδα σήμερα... 30643714
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 1:37 am

Από τις λίγες φορες που θυμαμαι τα ονειρά μου, γιατι κοιμαμαι σαν σακι.
Χτεσινοβραδυνο. Ή μάλλον πρεπει να το ειδα κατα τα ξημερωματα.

Ημασταν, λέει, διακοπές σε θερετρο της άπω ανατολής, κάτι σαν Σιγκαπόυρη? Μπανγκοκ? Πουκέ?? Κάπου κατα κει. Και ημασταν ορισμενες απο εδω, καμια 10ρια απο το φορουμ, τις οποιες μπορει να να μην εχω δει ποτε στο προσωπο που λέει ο λογος. Και μαζι μας ηταν και ο Γουορικ του CSI-LV (οκ, χτες ειδα CSI-LV, κατανοητος ο λογος που ηταν κ αυτος στο ονειρο).
Ξαπλωναμε στην παραλια, σε καπλωστρες, πιναμε και τα μοχιτακια και τις μαργαριτες μας, χλιδη σας λέω. Ξαφνου αρχιζουν να περνανε απο πανω μας βομβαρδιστικά αεροπλάνα και να βομβαρδιζουν περιοχη λιγο πιο κάτω απο εμας. Ειναι λιγο σαν σκηνη απο το Περλ-Χαρμπορ και τις Σειρηνες στο Αιγαιο, μια μιξη των δυο, τη στιγμη που ειναι στην παραλία και περνανε τα αεροπλάνα απο πανω τους. Βομβαρδιζανε την περιοχη πιο κάτω, φαινοντουσαν καπνοι, φωτιες, ακουγοντουσαν φωνες, αλλά εμεις απτόητες συνεχιζαμε το μπανιο μας, αφου δεν επεφταν πάνω μας οι βομβες.. (ασχολίαστο).. Shocked
Μεχρι που ηρθε ενας με ελικοπτερο, σταθηκε πάνω απο τα κεφαλια μας, και εριξε μια προειδοποιητική, για να χεστουμε λιγο επάνω μας. Και μας ειπε (ναι, ειχε και μικροφωνο για να ακουγεται) να πάρουμε κάτι, εναν κουβα, μια πετσετα, μια τσαντα, και να την βαλουμε δίπλα μας, για να τη χρησιμοποιησει σαν στοχο. Κατι σαν τη σκοποβολη του Γερμανου στη Λιστα του Σιντλερ. Μιλάμε ενιωθα τον τρομο στον ύπνο μου ( affraid affraid ). Κάτι μου ειπε ο Γουορικ εκεινη την ωρα, οτι αυτος στο ελικοπτερο δεν εχει καλο σημάδι, και οτι το καλυτερο ειναι να κρατησουμε τον κουβα/πετσετα ακριβώς πάνω στο πρόσωπό μας, διοτι αυτος θα αστοχησει στον στοχο που στοχευει.
Εκεινη τη στιγμή χτυπάει το κινητο αυτουνου που ηταν μεσα στο ελικοπτερο, κι ηταν η γυναικα του/η γκομενά του, και κάτι του ειπε, κι αυτος αρχισε να χαζογελάει, και αποφασισε να μη μας σκοτωσει. Κι εφυγε. scratch
Και ξυπνάω στο καπακι που λετε, και σκεφτομαι τι ακρβως σημαινε τουτο που ειδα.. Προσπαθω να συνδέσω χτεσινα γεγονοτα με το ονειρο..
Από τις λίγες φορές που πραγματικά τρομαξα στον ύπνο μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 3:41 am

Nena έγραψε:
Από τις λίγες φορες που θυμαμαι τα ονειρά μου, γιατι κοιμαμαι σαν σακι.
Χτεσινοβραδυνο. Ή μάλλον πρεπει να το ειδα κατα τα ξημερωματα.

Ημασταν, λέει, διακοπές σε θερετρο της άπω ανατολής, κάτι σαν Σιγκαπόυρη? Μπανγκοκ? Πουκέ?? Κάπου κατα κει. Και ημασταν ορισμενες απο εδω, καμια 10ρια απο το φορουμ, τις οποιες μπορει να να μην εχω δει ποτε στο προσωπο που λέει ο λογος. Και μαζι μας ηταν και ο Γουορικ του CSI-LV (οκ, χτες ειδα CSI-LV, κατανοητος ο λογος που ηταν κ αυτος στο ονειρο).
Ξαπλωναμε στην παραλια, σε καπλωστρες, πιναμε και τα μοχιτακια και τις μαργαριτες μας, χλιδη σας λέω. Ξαφνου αρχιζουν να περνανε απο πανω μας βομβαρδιστικά αεροπλάνα και να βομβαρδιζουν περιοχη λιγο πιο κάτω απο εμας. Ειναι λιγο σαν σκηνη απο το Περλ-Χαρμπορ και τις Σειρηνες στο Αιγαιο, μια μιξη των δυο, τη στιγμη που ειναι στην παραλία και περνανε τα αεροπλάνα απο πανω τους. Βομβαρδιζανε την περιοχη πιο κάτω, φαινοντουσαν καπνοι, φωτιες, ακουγοντουσαν φωνες, αλλά εμεις απτόητες συνεχιζαμε το μπανιο μας, αφου δεν επεφταν πάνω μας οι βομβες.. (ασχολίαστο).. Shocked
Μεχρι που ηρθε ενας με ελικοπτερο, σταθηκε πάνω απο τα κεφαλια μας, και εριξε μια προειδοποιητική, για να χεστουμε λιγο επάνω μας. Και μας ειπε (ναι, ειχε και μικροφωνο για να ακουγεται) να πάρουμε κάτι, εναν κουβα, μια πετσετα, μια τσαντα, και να την βαλουμε δίπλα μας, για να τη χρησιμοποιησει σαν στοχο. Κατι σαν τη σκοποβολη του Γερμανου στη Λιστα του Σιντλερ. Μιλάμε ενιωθα τον τρομο στον ύπνο μου ( affraid affraid ). Κάτι μου ειπε ο Γουορικ εκεινη την ωρα, οτι αυτος στο ελικοπτερο δεν εχει καλο σημάδι, και οτι το καλυτερο ειναι να κρατησουμε τον κουβα/πετσετα ακριβώς πάνω στο πρόσωπό μας, διοτι αυτος θα αστοχησει στον στοχο που στοχευει.
Εκεινη τη στιγμή χτυπάει το κινητο αυτουνου που ηταν μεσα στο ελικοπτερο, κι ηταν η γυναικα του/η γκομενά του, και κάτι του ειπε, κι αυτος αρχισε να χαζογελάει, και αποφασισε να μη μας σκοτωσει. Κι εφυγε. scratch
Και ξυπνάω στο καπακι που λετε, και σκεφτομαι τι ακρβως σημαινε τουτο που ειδα.. Προσπαθω να συνδέσω χτεσινα γεγονοτα με το ονειρο..
Από τις λίγες φορές που πραγματικά τρομαξα στον ύπνο μου...

Σήμαινε: "κόψε το βαρύ φαγήτο και το CSI πριν το ύπνο" (αν και δε θα με πείραζε να δω και εγώ το Γούορικ στον ύπνο μου)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 3:47 am

Νενα ονειρο υπερπαραγωγη!! και με ωραιους πρωταγωνιστες Το όνειρο που είδα σήμερα... 3620828361

εγω εχτες ειδα παλι πως εμαθα πως ειμαι εγκυος παλι και ειπα "οχι ρε γαμωτο τοσο γρηγορα πωπω πως γενναμε παλι? " Το όνειρο που είδα σήμερα... 3501387745
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 3:48 am

Εγώ πάλι είδα ότι το κοριτσάκι μου πήγε σε ένα γαλλικό σχολείο όπου εκείνη την ώρα δεν είχαν μάθημα και ήταν όλοι έξω από τις αίθουσες και οι δάσκαλοι ή καθηγητές κάθονταν όλοι έξω και μιλούσαν με τους μαθητές τους οι οποίοι ήταν όλοι μεγαλύτεροι από την Ειρήνη. ,
Εγώ την παρακολουθούσα από μακρυά μην τυχόν και την πειράξει ή κοροιδέψει κανείς. Πλησίασε μία δασκάλα η οποία μάθαινε να κάνουν ποδήλατο τα παιδιά με κλειστές τις γροθιές του. Εκεί τα πήρα και πλησίασα και προσπαθούσα να πω στην Ειρήνη να κάνει ποδήλατο πιάνοντας κανονικά το τιμόνι και με διέκοψε πάλι η δασκάλα και μου έλεγε "Νο, no, " ότι τα παιδιά πρέπει να μάθουν ποδήλατο και με κλειστές τις χούφτες (όλα αυτά υποτίθεται στα γαλλικά).
Και κάπου εκεί πρέπει να ξύπνησα γιατί δε θυμάμαι τι έγινε παρακάτω.
Μπορείτε να μου πείτε τι σημαίνει αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 3:51 am

Despina έγραψε:
Εγώ πάλι είδα ότι το κοριτσάκι μου πήγε σε ένα γαλλικό σχολείο όπου εκείνη την ώρα δεν είχαν μάθημα και ήταν όλοι έξω από τις αίθουσες και οι δάσκαλοι ή καθηγητές κάθονταν όλοι έξω και μιλούσαν με τους μαθητές τους οι οποίοι ήταν όλοι μεγαλύτεροι από την Ειρήνη. ,
Εγώ την παρακολουθούσα από μακρυά μην τυχόν και την πειράξει ή κοροιδέψει κανείς. Πλησίασε μία δασκάλα η οποία μάθαινε να κάνουν ποδήλατο τα παιδιά με κλειστές τις γροθιές του. Εκεί τα πήρα και πλησίασα και προσπαθούσα να πω στην Ειρήνη να κάνει ποδήλατο πιάνοντας κανονικά το τιμόνι και με διέκοψε πάλι η δασκάλα και μου έλεγε "Νο, no, " ότι τα παιδιά πρέπει να μάθουν ποδήλατο και με κλειστές τις χούφτες (όλα αυτά υποτίθεται στα γαλλικά).
Και κάπου εκεί πρέπει να ξύπνησα γιατί δε θυμάμαι τι έγινε παρακάτω.
Μπορείτε να μου πείτε τι σημαίνει αυτό;

σιγουρα κατι εχει να κανει με την κορη σου και οχι κακο το οτι προσπαθουσες να της δειξεις πως να κανει ποδηλατο θεωρω πως ειναι οτι τη βοηθας σε κατι...το ποδηλατο και γενικα τα οχηματα ειναι δυναμη κι εσυ της εδινες δυναμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10, 2012 11:59 pm

Το όνειρο που είδα σήμερα... 3647889958 Κορίτσια καλημέρα! Σήμερα είδα ένα όνειρο που μου άρεσε πολύ κι αν δεν έπρεπε να σηκωθώ, θα καθόμουν να δω και τη συνέχεια. Ήμασταν κοντά στο σπίτι μου και περιμέναμε να πάμε ημερήσια εκδρομή. Πρέπει να πηγαίναμε γυμνάσιο διότι ο ενθουσιασμός που είχα στο όνειρό μου ήταν ίδιος με εκείνης της ηλικίας. Καθώς περίμενε όλη η τάξη μου τα πουλμαν να έρθουν μου έρχεται η φαεινή ιδέα να πεταχτώ στο σπίτι μου 2-3 πραγματάκια ακόμα απαραίτητα για την εκδρομή, π.χ. κάτι σαγιονάρες, ένα μπλουζάκι ακόμα και το μαγιώ μου (όχι δε μας επέτρεπαν στο γυμνάσιο να κάνουμε μπάνιο στις εκδρομές, αλλά δικό μου είναι το όνειρο κι άμα θέλω κάνω και νεροτσουλίθρα Razz ). Τι άγχος ήταν αυτό μέχρι να μαζέψω τα πράγματά μου. Φοβόμουν μήπως καθυστερήσω και χάσω την εκδρομή. Κι όλο και κάτι άλλο θυμόμουν που ήθελα να πάρω μαζί μου κι έψαχνα να το βρω και πέρναγε ο χρόνος, ώσπου η κολλητή μου ήρθε σπίτι μου να με καθησυχάσει πως έχω ακόμα χρόνο. Και πάνω που ξεκινήσαμε με τη φίλη μου να γυρίσουμε πίσω στο υπόλοιπο πλήθος που περίμενε, χτύπησε το ξυπνητήρι... Το όνειρο που είδα σήμερα... 4102688671 Όταν ξύπνησα βέβαια σκέφτηκα πως είχα ξεχάσει την πετσέτα θαλάσσης για να σκουπιστώ... αλλά μάλλον δεν είχε κανένα νόημα πια... scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 6:32 am

Μυρτώ έγραψε:
Το όνειρο που είδα σήμερα... 3647889958 Κορίτσια καλημέρα! Σήμερα είδα ένα όνειρο που μου άρεσε πολύ κι αν δεν έπρεπε να σηκωθώ, θα καθόμουν να δω και τη συνέχεια. Ήμασταν κοντά στο σπίτι μου και περιμέναμε να πάμε ημερήσια εκδρομή. Πρέπει να πηγαίναμε γυμνάσιο διότι ο ενθουσιασμός που είχα στο όνειρό μου ήταν ίδιος με εκείνης της ηλικίας. Καθώς περίμενε όλη η τάξη μου τα πουλμαν να έρθουν μου έρχεται η φαεινή ιδέα να πεταχτώ στο σπίτι μου 2-3 πραγματάκια ακόμα απαραίτητα για την εκδρομή, π.χ. κάτι σαγιονάρες, ένα μπλουζάκι ακόμα και το μαγιώ μου (όχι δε μας επέτρεπαν στο γυμνάσιο να κάνουμε μπάνιο στις εκδρομές, αλλά δικό μου είναι το όνειρο κι άμα θέλω κάνω και νεροτσουλίθρα Razz ). Τι άγχος ήταν αυτό μέχρι να μαζέψω τα πράγματά μου. Φοβόμουν μήπως καθυστερήσω και χάσω την εκδρομή. Κι όλο και κάτι άλλο θυμόμουν που ήθελα να πάρω μαζί μου κι έψαχνα να το βρω και πέρναγε ο χρόνος, ώσπου η κολλητή μου ήρθε σπίτι μου να με καθησυχάσει πως έχω ακόμα χρόνο. Και πάνω που ξεκινήσαμε με τη φίλη μου να γυρίσουμε πίσω στο υπόλοιπο πλήθος που περίμενε, χτύπησε το ξυπνητήρι... Το όνειρο που είδα σήμερα... 4102688671 Όταν ξύπνησα βέβαια σκέφτηκα πως είχα ξεχάσει την πετσέτα θαλάσσης για να σκουπιστώ... αλλά μάλλον δεν είχε κανένα νόημα πια... scratch

lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤρι Μαρ 20, 2012 5:02 am

Ασχετο, αλλά τωρα που το θυμηθηκα ειπα να το βαλω.
Μια φορα ειχα δει οτι κερατωνα τον αντρα μου με εναν τυπο, τον οποίο όμως τον ειχα μονο για γουτσου-γουτσου. Βασικα, δεν έκανα σεξ με τον άλλον, απλα καθοομασταν αγκαλια και φιλιομασταν, όπως καναμε δηλαδη οταν τα ειχαμε με καποιον στο λυκειο, τετοια φάση. Αλλά στο μυαλο μου, ηταν λες και τον ειχα κερατωσει τον αντρα μου.
Και δεν θυμαμαι τη φατσα του άλλου ρε γαμωτο.
cyclops cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤρι Μαρ 20, 2012 7:44 am

Nena έγραψε:
Ασχετο, αλλά τωρα που το θυμηθηκα ειπα να το βαλω.
Μια φορα ειχα δει οτι κερατωνα τον αντρα μου με εναν τυπο, τον οποίο όμως τον ειχα μονο για γουτσου-γουτσου. Βασικα, δεν έκανα σεξ με τον άλλον, απλα καθοομασταν αγκαλια και φιλιομασταν, όπως καναμε δηλαδη οταν τα ειχαμε με καποιον στο λυκειο, τετοια φάση. Αλλά στο μυαλο μου, ηταν λες και τον ειχα κερατωσει τον αντρα μου.
Και δεν θυμαμαι τη φατσα του άλλου ρε γαμωτο.
cyclops cyclops

Φιλί

Είναι σύμβολο της αγάπης και του έρωτα οπότε είτε δίνεις είτε παίρνεις φιλί, θα έχεις αύξηση στα εισοδήματά σου. Αν φιλάς παιδί, θα πετύχεις σε κάτι δύσκολο, ενώ αν φιλάς κάποιον υποκριτικά, θα αρρωστήσεις. Φιλί με κάποιον εχθρό, σημαίνει συμφιλίωση. Αν δείτε στ’ όνειρο σας να φιλιούνται, σημαίνει επανασύνδεση της οικογένειας και ικανοποιητική εργασία
Αν δείτε πως φιλούσατε τη μητέρα σας, θα επιτύχετε στις διαπραγματεύσεις σας και θα εκτιμηθείτε από τους φίλους σας. Το να δείτε πως φιλούσατε τον αδελφό σας ή την αδελφή σας, προμηνά πως θα δοκιμάσετε μεγάλη ευχαρίστηση.
Αν φιλούσατε τον αγαπημένο (ή την αγαπημένη) σας, σημαίνει κίνδυνο που προέρχεται από ανήθικες συναναστροφές. Αν φιλούσατε αγνώστους, χρειάζεται προσοχή στις πεποιθήσεις σας.
Για τους παντρεμένους, το να ονειρευτούν ότι φιλιούνται σημαίνει αρμονία και ήρεμη οικογενειακή ζωή.
Για μια νέα κοπέλα, το να ονειρευτεί ότι ο αγαπημένος της φιλάει κάποιον άλλη, σημαίνει ότι οι ελπίδες της για γάμο θα διαψευσθούν.

Νενα μονο αυτο βρηκα για να σε βοηθησω.. bounce bounce bounce bounce bounce flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤρι Μαρ 20, 2012 9:57 am

Και εγώ θυμήθηκα τώρα μια φορά που είδα στον ύπνο μου ότι μου ζήτησε ραντεβού ο Brandon Flowers και με φίλησε. Δεν μπορώ να θυμηθώ τι του απάντησα αλλά όταν ξύπνησα ήμουν πολύ χαρούμενη...
Το μανάρι μου!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 5:20 am

Λοιπόν, κορίτσια νομίζω έχω υπερβεί το όριο αντοχής ωρών που περνώ μπροστά στον υπολογιστή και το κατάλαβα αυτό από το όνειρο που είδα χτες. Ήμουν λέει μαζί με τον άντρα μου μπροστά στον υπολογιστή μου που είχε οθόνη αφής και κάτι κοιτάγαμε και σχολιάζαμε. Σε μια στιγμή ακριβώς στο κέντρο της οθόνης είδα μια κουκίδα που νόμιζα πως ήταν λεκκές, οπότε βάλθηκα να τον καθαρίσω με το δάχτυλό μου. Κι εκεί ήταν που κατάλαβα πως αυτό που νόμιζα για λεκκέ ήταν χαλασμένα pixel στην οθόνη μου και με έπιασε μια στεναχώρια... μα μια στεναχώρια... Άσε που τώρα που το ξανασκέφτομαι θα κάτσω να εξέγξω την οθόνη μου (που δεν είναι αφής) μην έχει κάποιο πρόβλημα... Λέτε να ήταν προφητικό το όνειρο; geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΤρι Μαρ 27, 2012 2:56 am

Μυρτώ έγραψε:
Λοιπόν, κορίτσια νομίζω έχω υπερβεί το όριο αντοχής ωρών που περνώ μπροστά στον υπολογιστή και το κατάλαβα αυτό από το όνειρο που είδα χτες. Ήμουν λέει μαζί με τον άντρα μου μπροστά στον υπολογιστή μου που είχε οθόνη αφής και κάτι κοιτάγαμε και σχολιάζαμε. Σε μια στιγμή ακριβώς στο κέντρο της οθόνης είδα μια κουκίδα που νόμιζα πως ήταν λεκκές, οπότε βάλθηκα να τον καθαρίσω με το δάχτυλό μου. Κι εκεί ήταν που κατάλαβα πως αυτό που νόμιζα για λεκκέ ήταν χαλασμένα pixel στην οθόνη μου και με έπιασε μια στεναχώρια... μα μια στεναχώρια... Άσε που τώρα που το ξανασκέφτομαι θα κάτσω να εξέγξω την οθόνη μου (που δεν είναι αφής) μην έχει κάποιο πρόβλημα... Λέτε να ήταν προφητικό το όνειρο; geek

οχι δεν νομιζω πως ειναι προφητικο μη σκας! χαχαχα

εγω παντως ξερω πως το φιλι ειναι ανταμωση..πολλες φορες οταν βλεπω στον υπνο μου οτι φιλαω καποιον μετα τον βλεπω κι ολας.. εκτος απο ενα ατομο που ειναι πολυ μακρια μου και παντα στο ονειρο δεν με φιλαει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 3:04 pm

Ειδα....Οτι η Τατιανα ηταν εγκυοςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!Συντομα ερχεταιιιιιιιιιιιιιιι Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30, 2012 5:47 am

ειδα τον πεθερο μου ο οποιος εχει πεθανει οτι ηρθε να μου ευχηθει για τα γενεθλια μου και μου εφερε τουρτα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΚυρ Μάης 06, 2012 12:02 pm

Χτες γενικα εβλέπα τον Robbie Williams, δεν θυμαμαι τι εκανε, πού ηταν, πώς και γιατι, απλα θυμαμαι εντονα οτι ηταν αυτος.

Σημερα εβλεπα οτι ειχα, λεει, να παω σε ενα γαμο, κι εβαλα ενα φορεμα με τιραντες, και ειχα ξεχασει να ξυρισω τις μασχαλες μου. cyclops cyclops cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μυρτώ
Χαμηλών τόνων
Μυρτώ


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 45
Τόπος : Νυρεμβέργη

Το όνειρο που είδα σήμερα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το όνειρο που είδα σήμερα...   Το όνειρο που είδα σήμερα... Icon_minitimeΣαβ Μάης 19, 2012 12:00 am

Γάμο ακού και θυμήθηκα το δικό μου όνειρο. Ήταν να πάω στο γάμο μιας φίλης μου. Ταξίδεψα λοιπόν ως την Αθήνα για το Σαββατοκύριακο με πολύ στρες διότι άφησα πολύ δουλειά πίσω μου. Το αποτέλεσμα ήταν ότι τη Δευτέρα που ετοιμαζόμουν για να πάω στο αεροδρόμιο (για να γυρίσω πίσω), διαπίστωσα πως ξέχασα να πάω στο γάμο (που ήταν την Κυριακή). Τι φρίκη!!! Ευτυχώς όταν ξύπνησα διαπίστωσα πως η μέρα του γάμου δεν είχε έρθει ακόμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το όνειρο που είδα σήμερα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τι θα φαμε σημερα?
» Η μέρα της γυναίκας σήμερα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Όσα φέρνει ο Άνεμος...-
Μετάβαση σε: