Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!

Πήγαινε κάτω 
+4
nasia
Κατερίνα
viv_don
blackrose
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 3:43 pm

Ανοιγω αυτο το θεμα για να διηγηθουμε ασχημα περιστατικα και καταστασεις που μας εκαναν να δουμε "αλλιως" καποια πραγματα στη ζωη μας και ξεκιναω εγω να σας αφηγηθω την ισως πιο τρομακτικη εμπειρεια που εχω ζησει ποτε!!! affraid


Λοιπον......πριν 2 χρονια .....

Οι βαλιτσες ετοιμες,τα εισητηρια στην τσαντα και ολοταχως για αεροδρομιο Μακεδονια......Προορισμος μας το αεροδρομιο Σαρλ ντε Γκωλ στο Παρισι!!!

Ολα κυλησαν απλα υπεροχα,περασαμε τελεια...μεχρι που 1 βδομαδα μετα εφτασε η ωρα της επιστροφης μας στην Ελλαδα.....
Ομως τιποτα δεν μας προειδεαζε για το τι θα ακολουθουσε.....!
Ωρα πτησης (Ελλαδος), 23:00........και η καθυστερηση ξεκινησε και μας βρηκε μεχρι τις 00:00(...μεσανυχτα....)....ωσπου και ξεκινησε η επιβιβαση μας στο αεροπλανο!Εταιρια:Γαλλικων αερογραμμων...

Ολα ωραια και ολα καλα ....το γκρουπακι μας ηταν χαλαρο..και μεσα απο κουβεντουλα και ανεμελια κατα τις 00:45 ξεκιναει η αναχωρηση..........Παιρνουμε φορα....καιιιι.....βουρ στον αερα!!!!!!!!

Να σημειωσω πως εχω ταξιδεψει απειρες φορες με αεροπλανο και παντα θεωρουσα τετοια ταξιδια ευχαριστα και απολυτα ασφαλη....
Το ταξιδι μας Παρισι-Μακεδονια θα ειχε (οπως ξεραμε) διαρκεια 3 ωρες!


Λοιπον...ολα καλα,ολα ωραια....η ωρα πηγε 01:30 και οι αεροσυνοδοι αρχισαν να σερβιρουν τα φαγητα.....!!
Ειχε κοτοπουλο νεροβραστο με φασολακια..μπλιαξξξξξ...γλυκακι κτλ....ε τσιμπησαμε λιγακι και λεμε με τον αντρουλη ωρα για χαλαρωση...μεχρι να φτασουμε!!!

Ετσι και καναμε ...καθησαμε αναπαυτικα,οι αεροσυνοδοι ηδη ειχαν αρχισει να μαζευουν τα φαγωσιμα...και οι περισσοτεροι επιβατες ημασταν σε φαση χαλαρωσης!!!
Ο αντρας μου κοιμοταν στον ωμο μου.....εγω λαγοκοιμομουν...σηκωνω το βλεμμα μου κοιταζω το ρολοι μου ...ωρα 02:10......κλεινω τα ματια μου..........και ξαφνικα.....νιωθω ενα τρεμουλο.....το τρεμουλο εγινε βουη και η βουη εγινε ο εφιαλτης που μολις ξεκιναγε!!!!!!!!!!

Σηκωνω το κεφαλι μου και βλεπω αστραπιαια τις αεροσυνοδους να τρεχουν στια καθισματα τους και εναν πανικο να ξεκιναει!!!!!!!
Το αεροπλανο ξαφνικα αρχισε να ανεβοκατεβαινει,ξυπναω τον αντρα μου σε δευτερα ολα αυτα!!!!
-Ξυπνα λεω!!!!Τι γινεται????!!!! affraid affraid
Κοιταζε δεξια αριστερα!!!!!!χλωμιασε..!!!!
Το αεροπλανο αρχισε να περνει κατηφορικη κλιση να τρεμει ΟΛΟΚΛΗΡΟ και να καταλαβαινεις οτι δεν υπαρχει ελεγχος σε αυτο και πως μαλλον κατι πολυ σοβαρο συμβαινει!!!!!!
Πηρε τετοια κλιση που ειχαμε τα χερια μας ακουμπησμενα στα μπροστινα καθισματα απο την πιεση που ασκουνταν!!!!!!!!!

Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΑΝΙΚΟΣ!!!!!!
affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Ενα αεροπλανο να ουρλιαζει !!!!Παιδακια να κλαινε!!!!!!!! Κανενας να μην βγαζει ανακοινωση!!!
Ηταν μια κινηματογραφικη σκηνη απολυτου τρομου!!!!!!! affraid affraid affraid

Το αεροπλανο ειχε παρει κλιση προς τα κατω και συγχρονως επεφτε αποτομα σε υψος που οποιος δεν προλαβαινε να δεθει θα ειχε χτυπησει!!!! affraid


Επιβατες αρχισαν να λενε τα "Πατερ ημων"!!!!! affraid

pale Το χερι μου ειχε γινει ενα με το χερι του αντρα μου!!!!!.......Παναγια μου ελεγα!!!! pale

Ολο αυτο το μαρτυριο δεν ελεγε να τελειωσει μεχρι που πραγματικα σας μιλαω και ανατριχιαζω......ολος αυτος ο πανικος επισκιαστηκε απο μια ανεξηγητη σιωπη,λες και ολοι περιμεναμε το χειροτερο!!!!!Λες και οι ελπιδες τελειωναν!!Λες και ξαφνικα καποιος πατησε το διακοπτη και οι φωνες σταματησαν!!!!!!!!!
Ηταν η στιγμη που εικονες περνανε απο το μυαλο σου,που σκεφτεσαι τι προλαβες να ζησεις,τι δεν προλαβες να ζησεις και τα ατομα που αγαπας οτι ισως να μην τα ξαναδεις ποτε...Και ολα αυτα απλα σε κλασματα δευτερολεπτου περνανε απο μπραστα σου,ολα αυτα σε κανουν να νιωσεις ποσο σπουδαιο ειναι να ζεις τις στιγμες!!!!!Και μεσα μου σκεφτηκα..<<...Δεν εγινα μαμα,δεν εζησα πολυ αδυνατον να ηρθε το τελος!!>>.


Ισα που προλαβα να δω απο το παραθυρο μου Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3501387745 ,απο σκοταδι αρχισα να διακρινω φωτα .....τοσο υψος χασαμε και ολο αυτο για περιπου 5 συνεχομενα λεπτα τα οποια φανηκαν αιωνας!!!!!!!!!!!! affraid

Ομως.. καπου εκει μετα απο την σιωπη...ηρθε η σωτηρια!!!! Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3647889958
Ξαφνικα το αεροπλανο ανακτησε το υψος του.......κανενας δεν μας ανακοινωσε κατι.....τοτε αρχισαν τα δακρυα ανακουφισης και η αγωνια της αφιξης!!!!!!Κοιταζομασταν ολοι μεταξυ μας και δεν ανταλλαζαμε λεξη...... pale

Ωσπου 02:50 ωρα Ελλαδος φτασαμε πανω απο την Θεσσαλονικη και ημασταν ετοιμοι για προσγειωση.... Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 1207439517
ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ "ΠΑΤΗΣΑΜΕ' ΣΤΟ ΕΔΑΦΟς ΔΑΚΡΥΣΑ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ!!!!!!!!!!!! pale

Παρολα αυτα,ενα 3ωρο ταξιδι κατεληξε 2ωρο για αγνωστη αιτια....Παρολα αυτα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μας ενημερωσε τι εφταιξε ,τι εγινε και κανενας δεν μας καθησυχασε για τιποτα......Το μονο που θυμαμαι ηταν η αποχωρηση απο το αεροπλανο και ενας "μουγγος" αποχαιρετισμος απο τους αεροσυνοδους!!!!! pale

Ολοι μας με ενα μεγαλο σοκ!!!!!Ολοι με αποριες!!!Αλλα ολοι με ανακουφιση!!!!!
Τελικα ποτε δεν μαθαμε τι εφταιξε.......εκεινο το βραδυ ειχε 9 μποφορ.....και η νυχτα ηταν καθε αλλο παρα γλυκεια......Απο εκεινο το βραδυ μεσα μου αλλαξαν τα παντα για τα αεροπλανα.....καθε φορα που ανεβαινω ειμαι ενα με το καθισμα και ενα με την προσευχη μου...πραγματικα δεν ξερω πως θα το ξεπερασω ποτε αυτο....και ο αντρας μου προσπαθει να ειναι κουλ αλλα οσο και να το παλευει ,φαινεται ενας φοβος στο βλεμμα του!!!! Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4102688671
Ευχομαι καποτε να το ξεπερασω........................
pale pale pale

Εχετε περασει κατι τοσο τρομακτικο στη ζωη σας?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 9:49 pm

πω πωωωωωωω ανατριχιαστικο ρε συ...
οχι δεν εχω περασει κατι τοσο τρομακτικο εκτος αν πιανετε το καραβι στο allou fun park που κατουρηθηκα απο τον φοβο μου. Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 05, 2012 11:47 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked
Βρε Κλειω σε διαβαζα και ηταν λες και το ζουσα..πωπω! οχι τετοια εμπειρια δεν εχω ... Η δικη μου εμπειρια ειναι λιγο πιο light απο τη δικη σου αλλα με εκανε να εχω φοβια με τις ανηφορες.. πηγαιναμε για λυκαβηττο σε συναυλια των πυξ λαξ και μολις ειχε πρωτο παρει το αυτοκινητο ο αδερφος μου. καθοταν μπροστα ο αντρας μου και πισω εγω με τη νυφη μου και ψαχναμε να παρκαρουμε, οταν βρεθηκαμε σε μια ανηφορα τρομερα αποτομη.. Μπροστα μας ειχε αμαξι σταματημενο και ετσι σταματησαμε κι εμεις. Το αμαξι εσβησε και μετα προσπαθωντας να το βαλει μπρος ο αδερφος μου μας επαιρνε πισω τα λαστιχα να στριφογυρνανε και το αμαξι να μην προχωραει, ξαφνικα αρχισαμε να πηγαινουμε πισω βλεποντας οτι ερχοτανε κι αλλο αμαξι , κυριολεκτικα σε μια φαση λεμε θα ερθουμε καπακι αυτο ητανε.. τελικα πηρε μπρος το αυτοκινητο μετα απο καποια λεπτα και το ανεβασε αυτο ομως που εζησα με εκανε να εχω φοβια στις ανηφορες μιλαμε δεν εχω ξαναζησει τετοιο πραγμα affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 2:49 am

Πραγματικα,εχω παθει φοβια με τα αεροπλανα και θελω να την ξεπερασω!!!!Ηταν λες και γυριζαμε ταινια!!!Το καλοκαιρι που πηγα Κυπρο να δειτε....ουτε εφαγα ουτε ηπια νερο....μονο στο γυρισμο....μου λεει ο αντρας μου,τι θα πιεις? Και λεω:- Μια μπυρα!!!!!!....και ασπρο πατο!!!χαχαχαχαχα (καλα γελαω τωρα!!) Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 790027986 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 790027986 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 790027986
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasia
Χαμηλών τόνων
nasia


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 45

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ...   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 3:38 am

Η ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!
ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΝΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΜΕΡΑ! ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΒΡΕΧΕ!
ΜΕΝΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΜΕ ΑΥΛΗ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΤΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΠΡΕΛΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΧΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ!
ΠΑΡΟΛΗ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΤΟ ΚΕΦΙ ΕΙΧΕ ΑΝΑΨΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ!
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΚΩΜΜΟΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΜΑΚΙΓΙΑΖ!
ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΠΗΓΑ ΠΑΛΙ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!
Ο ΓΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 7, ΕΝΩ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΓΗΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΙΣ 7.30!!!!
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!
ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΡΓΟΠΟΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟΣ, ΟΠΩΣ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΑΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ! Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΑ!
ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Κ ΕΚΛΕΓΑ ΕΝΩ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΘΥΜΟ!
ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ!
ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ, ΣΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΘΟΝΤΑΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ!
ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΦΑΝΤΑ!
ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΤΗΚΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΟΘΗΚΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΕ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΝ, ΟΧΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ!!!
ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ.
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΖΕΨΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΚΛΕΓΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ. Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ " ΠΕΤΡΑ ", ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΟΙΑΖΕ, ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΥΣ ΤΡΩΩ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ.

ΑΥΤΗ ΛΟΙΠΟΝ ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andith
Χαμηλών τόνων
andith


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 42
Τόπος : Λευκωσία

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 3:49 am

nasia έγραψε:
Η ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!
ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΝΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΜΕΡΑ! ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΒΡΕΧΕ!
ΜΕΝΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΜΕ ΑΥΛΗ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΤΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΠΡΕΛΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΧΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ!
ΠΑΡΟΛΗ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΤΟ ΚΕΦΙ ΕΙΧΕ ΑΝΑΨΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ!
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΚΩΜΜΟΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΜΑΚΙΓΙΑΖ!
ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΠΗΓΑ ΠΑΛΙ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!
Ο ΓΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 7, ΕΝΩ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΓΗΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΙΣ 7.30!!!!
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!
ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΡΓΟΠΟΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟΣ, ΟΠΩΣ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΑΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ! Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΑ!
ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Κ ΕΚΛΕΓΑ ΕΝΩ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΘΥΜΟ!
ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ!
ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ, ΣΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΘΟΝΤΑΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ!
ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΦΑΝΤΑ!
ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΤΗΚΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΟΘΗΚΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΕ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΝ, ΟΧΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ!!!
ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ.
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΖΕΨΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΚΛΕΓΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ. Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ " ΠΕΤΡΑ ", ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΟΙΑΖΕ, ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΥΣ ΤΡΩΩ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ.

ΑΥΤΗ ΛΟΙΠΟΝ ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!

Ε καλα κ αυτοι τι θυμωσαν τοσο πολυ, μιση ωρα αργησες οχι τρεις!!εβρεχε κιολας, οτιδηποτε θα μπορουσε να ειχε συμβει!Ελεος με τους ανεγκεφαλους!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 3:55 am

καλε Νασια σιγα το πολυ που αργησες πια! τοσο πολυ θυμωσαν?
κι εγω αργησα 20 λεπτα τη μερα του γαμου μου αλλα απο τη μακιγιεςζ η οποια ηταν τοτε φιλη μου κι εβαψε πρωτα τις αλλες φιλες μας κ τελευταια ηρθε σε μενα Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 3:57 am

nasia έγραψε:
Η ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΓΑΜΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!
ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΕΝΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΜΕΡΑ! ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΕΒΡΕΧΕ!
ΜΕΝΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΜΕ ΑΥΛΗ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΤΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΠΡΕΛΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΧΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ!
ΠΑΡΟΛΗ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΤΟ ΚΕΦΙ ΕΙΧΕ ΑΝΑΨΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ!
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΚΩΜΜΟΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΜΑΚΙΓΙΑΖ!
ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΠΗΓΑ ΠΑΛΙ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!
Ο ΓΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ 7, ΕΝΩ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΓΗΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΤΥΧΕ ΚΑΤΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΣΤΙΣ 7.30!!!!
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑ ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!
ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΡΓΟΠΟΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟΣ, ΟΠΩΣ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΡΙΖΑΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ! Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΑ!
ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Κ ΕΚΛΕΓΑ ΕΝΩ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΘΥΜΟ!
ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ!
ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ, ΣΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΘΟΝΤΑΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ!
ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΦΑΝΤΑ!
ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΤΗΚΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΟΘΗΚΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΕ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΝ, ΟΧΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ!!!
ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΟΥΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΙΓΑ.
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΖΕΨΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΚΛΕΓΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ. Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ " ΠΕΤΡΑ ", ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΟΙΑΖΕ, ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ!
ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΥΣ ΤΡΩΩ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ.

ΑΥΤΗ ΛΟΙΠΟΝ ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!


Ε τωρα τι να πεις,εχω παει σε γαμο που η νυφη αργησε και 1 ωρα και κανενας δεν ειπε τιποτα,επρεπε να κρατηθουν εστω και να ελεγαν τα παραπονα τους μετα το γαμο...τι να πεις. Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3501387745
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasia
Χαμηλών τόνων
nasia


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 45

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 4:21 am

Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ.
Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΕΙ!
ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!
ΘΑ ΠΩ ΜΙΑ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΓΑΜΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 4:54 am

nasia έγραψε:
Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ.
Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΕΙ!
ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΟΥ!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΛΗΓΩΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!
ΘΑ ΠΩ ΜΙΑ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΓΑΜΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.

η αληθεια ειναι οτι εκεινη η μερα ειναι πολυ σημαντικη γιατι την ονειρευεσαι απο μικρη και θες να ειναι ολα τελεια, αλλα ενταξει μη το κρατας
μεσα σου παει περασε τωρα υπαρχουν και χειροτερα..εχω παει εγω σε βαφτιση που μολις ειπε ο παππας το ονομα εγινε χαμος πιαστηκανε στα χερια..αστα!
ο πεθερος σου γιατι δεν σε συμπαθει τι του εχεις κανει? μηπως να πηγαινες να ανοιγες θεμα στις πεθεροκαταστασεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 6:43 am

Κατερίνα σε φαντάζομαι και εχω σκάσει στα γέλια!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Κορίτσια συγνώμη για το άσχετο όμως αλήθεια γέλασα πολύ με την Κατ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!


Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 7:13 am

Καλα τι να πρωτο πω!
Βlackrose πραγματικα νομιζα οτι μου ερμηνευες καμια ταινια!Αυτο που εζησες δεν υπαρχει!!!!Ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα ολο αυτο.
Nasia ενταξει δηλαδη ελεος. Ουτε για τα ματια του κοσμου δεν μπορουσαν να μεινουν?Μην στεναχωριεσαι με αυτους. Εσυ να εισαι καλα και θα γυρισει ο τροχος!
Εγω δεν μπορω να πω οτι ειχα ασχημες εμπειριες... Βασικα με εχουν τρακαρει απο πισω μια φορα μια γυναικα η οποια μου ειπε οτι "απλως δεν με ειδε!!!" Εγω ημουν σταματημενη και περιμενα να βγει ενας απο το στενο και εκεινη ηρθε απο πισω και μπαπ!!! Ειχε και 2 παιδια μεσα τα οποια δεν καθοντουσαν στο καθησμα.(το ενα βραθηκε μπροστα) Αλλα ηρθε η αστυνομια και τελειωσαν ολα. Εγω γελαω βεβαια με ολο αυτο. (μαλλον θα φταιει οτι ειμαι διδυμος...)
Και μια φορα στην Ιταλια που ειμασταν εσκασε το λαστιχο ενος νταλικερη και πατησαμε τα κομματια με το αμαξι μας και πεταχτηκε ενα κομματι στην πορτα μου. Παλι καλα που δεν ηρθε πιο ψηλα...
Αλλα οπως ειπα τα θυμαμαι και γελαω...
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4281251122
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 1:34 pm

Νατάσα! έγραψε:
Κατερίνα σε φαντάζομαι και εχω σκάσει στα γέλια!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Κορίτσια συγνώμη για το άσχετο όμως αλήθεια γέλασα πολύ με την Κατ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!


Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3329588199


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4102688671 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4102688671 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4102688671 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4102688671 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4102688671 Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4102688671
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
bell
Χαμηλών τόνων
bell


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Τόπος : Ελλάς

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 11:29 pm

blackrose έγραψε:
Ανοιγω αυτο το θεμα για να διηγηθουμε ασχημα περιστατικα και καταστασεις που μας εκαναν να δουμε "αλλιως" καποια πραγματα στη ζωη μας και ξεκιναω εγω να σας αφηγηθω την ισως πιο τρομακτικη εμπειρεια που εχω ζησει ποτε!!! affraid


Λοιπον......πριν 2 χρονια .....

Οι βαλιτσες ετοιμες,τα εισητηρια στην τσαντα και ολοταχως για αεροδρομιο Μακεδονια......Προορισμος μας το αεροδρομιο Σαρλ ντε Γκωλ στο Παρισι!!!

Ολα κυλησαν απλα υπεροχα,περασαμε τελεια...μεχρι που 1 βδομαδα μετα εφτασε η ωρα της επιστροφης μας στην Ελλαδα.....
Ομως τιποτα δεν μας προειδεαζε για το τι θα ακολουθουσε.....!
Ωρα πτησης (Ελλαδος), 23:00........και η καθυστερηση ξεκινησε και μας βρηκε μεχρι τις 00:00(...μεσανυχτα....)....ωσπου και ξεκινησε η επιβιβαση μας στο αεροπλανο!Εταιρια:Γαλλικων αερογραμμων...

Ολα ωραια και ολα καλα ....το γκρουπακι μας ηταν χαλαρο..και μεσα απο κουβεντουλα και ανεμελια κατα τις 00:45 ξεκιναει η αναχωρηση..........Παιρνουμε φορα....καιιιι.....βουρ στον αερα!!!!!!!!

Να σημειωσω πως εχω ταξιδεψει απειρες φορες με αεροπλανο και παντα θεωρουσα τετοια ταξιδια ευχαριστα και απολυτα ασφαλη....
Το ταξιδι μας Παρισι-Μακεδονια θα ειχε (οπως ξεραμε) διαρκεια 3 ωρες!


Λοιπον...ολα καλα,ολα ωραια....η ωρα πηγε 01:30 και οι αεροσυνοδοι αρχισαν να σερβιρουν τα φαγητα.....!!
Ειχε κοτοπουλο νεροβραστο με φασολακια..μπλιαξξξξξ...γλυκακι κτλ....ε τσιμπησαμε λιγακι και λεμε με τον αντρουλη ωρα για χαλαρωση...μεχρι να φτασουμε!!!

Ετσι και καναμε ...καθησαμε αναπαυτικα,οι αεροσυνοδοι ηδη ειχαν αρχισει να μαζευουν τα φαγωσιμα...και οι περισσοτεροι επιβατες ημασταν σε φαση χαλαρωσης!!!
Ο αντρας μου κοιμοταν στον ωμο μου.....εγω λαγοκοιμομουν...σηκωνω το βλεμμα μου κοιταζω το ρολοι μου ...ωρα 02:10......κλεινω τα ματια μου..........και ξαφνικα.....νιωθω ενα τρεμουλο.....το τρεμουλο εγινε βουη και η βουη εγινε ο εφιαλτης που μολις ξεκιναγε!!!!!!!!!!

Σηκωνω το κεφαλι μου και βλεπω αστραπιαια τις αεροσυνοδους να τρεχουν στια καθισματα τους και εναν πανικο να ξεκιναει!!!!!!!
Το αεροπλανο ξαφνικα αρχισε να ανεβοκατεβαινει,ξυπναω τον αντρα μου σε δευτερα ολα αυτα!!!!
-Ξυπνα λεω!!!!Τι γινεται????!!!! affraid affraid
Κοιταζε δεξια αριστερα!!!!!!χλωμιασε..!!!!
Το αεροπλανο αρχισε να περνει κατηφορικη κλιση να τρεμει ΟΛΟΚΛΗΡΟ και να καταλαβαινεις οτι δεν υπαρχει ελεγχος σε αυτο και πως μαλλον κατι πολυ σοβαρο συμβαινει!!!!!!
Πηρε τετοια κλιση που ειχαμε τα χερια μας ακουμπησμενα στα μπροστινα καθισματα απο την πιεση που ασκουνταν!!!!!!!!!

Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΑΝΙΚΟΣ!!!!!!
affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Ενα αεροπλανο να ουρλιαζει !!!!Παιδακια να κλαινε!!!!!!!! Κανενας να μην βγαζει ανακοινωση!!!
Ηταν μια κινηματογραφικη σκηνη απολυτου τρομου!!!!!!! affraid affraid affraid

Το αεροπλανο ειχε παρει κλιση προς τα κατω και συγχρονως επεφτε αποτομα σε υψος που οποιος δεν προλαβαινε να δεθει θα ειχε χτυπησει!!!! affraid


Επιβατες αρχισαν να λενε τα "Πατερ ημων"!!!!! affraid

pale Το χερι μου ειχε γινει ενα με το χερι του αντρα μου!!!!!.......Παναγια μου ελεγα!!!! pale

Ολο αυτο το μαρτυριο δεν ελεγε να τελειωσει μεχρι που πραγματικα σας μιλαω και ανατριχιαζω......ολος αυτος ο πανικος επισκιαστηκε απο μια ανεξηγητη σιωπη,λες και ολοι περιμεναμε το χειροτερο!!!!!Λες και οι ελπιδες τελειωναν!!Λες και ξαφνικα καποιος πατησε το διακοπτη και οι φωνες σταματησαν!!!!!!!!!
Ηταν η στιγμη που εικονες περνανε απο το μυαλο σου,που σκεφτεσαι τι προλαβες να ζησεις,τι δεν προλαβες να ζησεις και τα ατομα που αγαπας οτι ισως να μην τα ξαναδεις ποτε...Και ολα αυτα απλα σε κλασματα δευτερολεπτου περνανε απο μπραστα σου,ολα αυτα σε κανουν να νιωσεις ποσο σπουδαιο ειναι να ζεις τις στιγμες!!!!!Και μεσα μου σκεφτηκα..<<...Δεν εγινα μαμα,δεν εζησα πολυ αδυνατον να ηρθε το τελος!!>>.


Ισα που προλαβα να δω απο το παραθυρο μου Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3501387745 ,απο σκοταδι αρχισα να διακρινω φωτα .....τοσο υψος χασαμε και ολο αυτο για περιπου 5 συνεχομενα λεπτα τα οποια φανηκαν αιωνας!!!!!!!!!!!! affraid

Ομως.. καπου εκει μετα απο την σιωπη...ηρθε η σωτηρια!!!! Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 3647889958
Ξαφνικα το αεροπλανο ανακτησε το υψος του.......κανενας δεν μας ανακοινωσε κατι.....τοτε αρχισαν τα δακρυα ανακουφισης και η αγωνια της αφιξης!!!!!!Κοιταζομασταν ολοι μεταξυ μας και δεν ανταλλαζαμε λεξη...... pale

Ωσπου 02:50 ωρα Ελλαδος φτασαμε πανω απο την Θεσσαλονικη και ημασταν ετοιμοι για προσγειωση.... Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 1207439517
ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ "ΠΑΤΗΣΑΜΕ' ΣΤΟ ΕΔΑΦΟς ΔΑΚΡΥΣΑ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ!!!!!!!!!!!! pale

Παρολα αυτα,ενα 3ωρο ταξιδι κατεληξε 2ωρο για αγνωστη αιτια....Παρολα αυτα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μας ενημερωσε τι εφταιξε ,τι εγινε και κανενας δεν μας καθησυχασε για τιποτα......Το μονο που θυμαμαι ηταν η αποχωρηση απο το αεροπλανο και ενας "μουγγος" αποχαιρετισμος απο τους αεροσυνοδους!!!!! pale

Ολοι μας με ενα μεγαλο σοκ!!!!!Ολοι με αποριες!!!Αλλα ολοι με ανακουφιση!!!!!
Τελικα ποτε δεν μαθαμε τι εφταιξε.......εκεινο το βραδυ ειχε 9 μποφορ.....και η νυχτα ηταν καθε αλλο παρα γλυκεια......Απο εκεινο το βραδυ μεσα μου αλλαξαν τα παντα για τα αεροπλανα.....καθε φορα που ανεβαινω ειμαι ενα με το καθισμα και ενα με την προσευχη μου...πραγματικα δεν ξερω πως θα το ξεπερασω ποτε αυτο....και ο αντρας μου προσπαθει να ειναι κουλ αλλα οσο και να το παλευει ,φαινεται ενας φοβος στο βλεμμα του!!!! Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! 4102688671
Ευχομαι καποτε να το ξεπερασω........................
pale pale pale

Εχετε περασει κατι τοσο τρομακτικο στη ζωη σας?????


Το αεροπλανο αρχισε να περνει κατηφορικη κλιση να τρεμει ΟΛΟΚΛΗΡΟ ......

Από ΄κει μετά διάβαζα με κομένη την ανάσα! Στέγνωσε το στόμα μου από την αγωνια! Υδρώσανε τα χέρια μου! pale Φαντάζομαι εσύ που το έζησες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!   Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!! Icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 1:39 pm

Μακαρι να ξεπερασω την φοβια που μπηκε καλα στο πετσι μου!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ασχημες...και τρομακτικες εμπειρειες στη ζωη μας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Όσα φέρνει ο Άνεμος...-
Μετάβαση σε: