Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Πες ό,τι θες #2

Πήγαινε κάτω 
+28
τουρτιτσα
florentiab
tatijana
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Μινα
Despina
lgeorgara
vassiliki
Λίλη
mamamatina
Kalliopi
αθηνακι
andith
kouki
Ευάκι
cassiani
marinaki <3 <3
didumomama
blackrose
elena_
Νατάσα!
viv_don
Elena30
NeNaKi
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Κατερίνα
Lou.Sou.
Nena
32 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 3:09 am

Μολις τωρα ειδα στις ειδησεις που στο Αιγαλαιω ηταν ο Σαμαρας για τις προεκλογικες τους μαλακιες και ηταν κοσμακις εκει και κουνουσαν τα σημαιακια τους,ρε αλλαζει ο Ελληνας?Και ταν αρκετος νεος κοσμος...Οτι ναναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 4:29 am

Καλησπερα! Κανω ενα long break απο το σιδερωμα. 1 σιδερωνω 5 καθομαι.....δεν το μπορωωωωωω!!! Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
τουρτιτσα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 10

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 5:23 am

καλησπερα κοριτσια.δεν πολυμπαινεται εδω.γιατι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 10:16 am

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ,ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΣ 11 ΩΡΑ ΕΙΧΑΝ ΤΕΡΜ Α ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΑΝΕ ΦΩΝΑΖΑΝΕ ΟΥΡΛΙΑΖΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΚΕΙ Η ΦΑΣΑΡΙΑ,ΤΡΙΖΑΝΕ ΤΑ ΠΑΤΟΜΑΤΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ,ΠΗΓΕ 12-1-2-3-3'30 Ε ΛΕΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟ ΑΛΛΟ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΤΙ ΝΑ ΔΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΡ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΟΡΟΦΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΙΚΟΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΟΝ 2' ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Κ ΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΦΩΝΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΩ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΣΠΑΣΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΦΗΤΟΙΤΕΣ Κ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ Κ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΤΗΛΦ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ Κ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΠΝΗ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΣΟΚΛΑΝΙΑΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ Η ΜΙΣΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Κ Η ΑΛΛΗ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ,ΕΙΧΑΝ Κ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΛΦ Κ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΤΣΑΚΟΝΕΤΑΙ ΜΝ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΜΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΤΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΜΕ,Κ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΕ 4 Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΙΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΗΛΦ Κ ΕΥΤΗΧΩΣ ΗΡΘΕ Κ ΣΤΑΜΑΤΙΣΑΝ ,ΕΓΩ ΜΟΛΛΙΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΛΕΩ ΓΜΤ@@ ΤΗ ΓΚΑΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΣΚΑΣΤΕ ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ .....ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΩΡΑ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΑΝΕΣΤΗΤΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΧΤΥΠΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΛΕΙΠΕ,Η ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΙΚΟΙΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΙΛΑΜΕ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΕΙΡΕ ΟΜΩΣ,ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ,ΕΛΠΙΖΩ ΕΣΥΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 11:26 am

τουρτιτσα έγραψε:
καλησπερα κοριτσια.δεν πολυμπαινεται εδω.γιατι?

καλησπερα ωρε τουρτιτσα! τι εννοεις?

marinaki <3 <3 έγραψε:
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ,ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΣ 11 ΩΡΑ ΕΙΧΑΝ ΤΕΡΜ Α ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΑΝΕ ΦΩΝΑΖΑΝΕ ΟΥΡΛΙΑΖΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΚΕΙ Η ΦΑΣΑΡΙΑ,ΤΡΙΖΑΝΕ ΤΑ ΠΑΤΟΜΑΤΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ,ΠΗΓΕ 12-1-2-3-3'30 Ε ΛΕΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟ ΑΛΛΟ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΤΙ ΝΑ ΔΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΡ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΟΡΟΦΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΙΚΟΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΟΝ 2' ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Κ ΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΦΩΝΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΩ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΣΠΑΣΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΦΗΤΟΙΤΕΣ Κ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ Κ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΤΗΛΦ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ Κ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΠΝΗ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΣΟΚΛΑΝΙΑΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ Η ΜΙΣΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Κ Η ΑΛΛΗ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ,ΕΙΧΑΝ Κ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΛΦ Κ ΕΡΧΕΤΕ Κ ΤΣΑΚΟΝΕΤΑΙ ΜΝ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΜΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΤΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΜΕ,Κ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΕ 4 Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΙΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΗΛΦ Κ ΕΥΤΗΧΩΣ ΗΡΘΕ Κ ΣΤΑΜΑΤΙΣΑΝ ,ΕΓΩ ΜΟΛΛΙΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΛΕΩ ΓΜΤ@@ ΤΗ ΓΚΑΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΣΚΑΣΤΕ ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ .....ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΩΡΑ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΑΝΕΣΤΗΤΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΧΤΥΠΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΛΕΙΠΕ,Η ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΙΚΟΙΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΙΛΑΜΕ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΕΙΡΕ ΟΜΩΣ,ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ,ΕΛΠΙΖΩ ΕΣΥΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,

πω μαρινακι πακετο! κανονικα ενημερωνει κανεις τους υπολοιπους ενοικους οταν κανει γιορτη.Δεν βαραμε νταουλια οποτε γουσταρουμε Mad η πεθερα....κλασσικη πεθερα Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 3501387745
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 11:34 am

ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΜΕΓΑΛΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΤΡΕΛΑ!!!! Mad Mad Mad ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΙΡΙΣΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΛΕΙΠΕ!ΑΣΕ ΤΡΕΜΩ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ,Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΦΟΡΤΟΝΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΚ ΛΕΩ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΕΦΥΓΕ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΦΥΓΕ Κ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ,ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΜΕΧΡΙ Κ 2-3 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΔευ Απρ 09, 2012 3:20 am

marinaki <3 <3 έγραψε:
ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΜΕΓΑΛΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΤΡΕΛΑ!!!! Mad Mad Mad ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΙΡΙΣΤΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ ΜΑΛΛΟΝ ΕΛΕΙΠΕ!ΑΣΕ ΤΡΕΜΩ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ,Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΦΟΡΤΟΝΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΚ ΛΕΩ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΕΦΥΓΕ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΦΥΓΕ Κ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ,ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 12 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΜΕΧΡΙ Κ 2-3 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ

Μαρινακι μου θα περασει η πρωτη μερα μονοι σας τα δυο σας και θα δεις οτι μια χαρα τα καταφερνεις! Και παραπανω μερες να σου παρει παλι ΟΚ,οπως ολες μας. Καλυτερα να εχεις την ηρεμια σου και να εισαι ξενυχτισμενη.
Και μενα η πεθερα δεν ηθελε να ξυπναει ο αντρας μου το βραδυ να βοηθαει με το μωρο...και μου σπαγε τα νευρα φυσικα.Οταν ησυχασαμε απο τις παρεμβολες της μια χαρα κυλησαν ολα! Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 3269726068
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΔευ Απρ 09, 2012 6:36 am

A, ναι, αυτο όλες το εχουν, ακομα κι αν ειναι καλες πεθερες, όλες χολοσκάνε μη τυχον και κουραστει ο κανακάρης. Μωρο έκανε ο κανακάρης, δεν αγόρασε κουκλα... Αναμενομενο ειναι μανταμ οτι θα κουραστει!
Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 4102688671 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 4102688671
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΔευ Απρ 09, 2012 11:12 pm

Μεραααα ladies!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤρι Απρ 10, 2012 2:01 am

Lou.Sou. έγραψε:
Μεραααα ladies!
καλημεραααααααααα περα ως περα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤρι Απρ 10, 2012 10:50 am

marinaki <3 <3 έγραψε:
Lou.Sou. έγραψε:
Μεραααα ladies!
καλημεραααααααααα περα ως περα
πω πω τι όμορφα χειλακια είναι αυτα! Φτου να μη βασκαθει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤρι Απρ 10, 2012 12:00 pm

Ναι ρε Μαρινακι, γλυκας ειναι!!
Θελω κι άλλοοοοοοοοοο...
scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 2:23 am

Γεια σας κοριτσια...
flower flower flower flower flower
Ολα καλα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 2:27 am

geia sas κοριτσιααααααααα.. Very Happy Very Happy

Σας ευχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και να περασετε supeeer Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 2:31 am

viv_don έγραψε:
geia sas κοριτσιααααααααα.. Very Happy Very Happy

Σας ευχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και να περασετε supeeer Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Καλα πασχα και σε εσενα... Ευχομαι να εχει και καλο καιρο...
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy flower flower flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 2:57 am

δεν το βλεπω αλλα οκ!!κατι θα κανουμε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 3:11 am

Γεια σας κοριτσια ... καλη Ανασταση και καλο Πασχα να εχουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 4:21 am

Nena έγραψε:
Ναι ρε Μαρινακι, γλυκας ειναι!!
Θελω κι άλλοοοοοοοοοο...
scratch scratch

Nα σου φτιαξω ενα απο φελτ? What a Face
Αν κ το αληθινο πιο φτηνα θα ερθει!! Evil or Very Mad

Καλησπερα σε ολες.Οποιες θα λειψετε Καλο Πασχα και Καλη Ανασταση ευχομαι.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 5:07 am

χαλκού γκερλς,τι καμνετε;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 5:29 am

tatijana έγραψε:
χαλκού γκερλς,τι καμνετε;;;

Καλα Τατιανα μου. Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 1199265026 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 1199265026
Εσυ?? Το ζουζουνι σου τι κανει? Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 4103906420 Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 4103906420
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 8:15 am

Lou.Sou. έγραψε:
Nena έγραψε:
Ναι ρε Μαρινακι, γλυκας ειναι!!
Θελω κι άλλοοοοοοοοοο...
scratch scratch

Nα σου φτιαξω ενα απο φελτ? What a Face
Αν κ το αληθινο πιο φτηνα θα ερθει!! Evil or Very Mad

Καλησπερα σε ολες.Οποιες θα λειψετε Καλο Πασχα και Καλη Ανασταση ευχομαι.
...

Μωρο απο φελτ??? Λες ε?? Δεν θα κλαιει κιολας, ουτε δοντια θα βγαζει.. Θα μπορω να το χρησιμοποιώ για να καθαριζω και το φουρνο cyclops cyclops

Εφτιαξα 2 πασχαλινα αυγουλακια-στολιδια, απο φελιζολ. Ειδικα το δευτερο που εφτιαξα μου αρεσε ΠΑΡΑ πολυ. Οταν τελειωσει το γαμωντιβιντι της καμερας, θα μπορεσω να βαλω και φωτος να δειτε την τεχνη μου..

Εχωσα τον αντρα μου σημερα για να καθαρισει την τουαλετα. Ειναι μια βρωμικη δουλεια, αλλα καποιος πρεπει να την κάνει. Ε, ας την κανει ο αντρας μου. Και νομιζω πως θα τον χωνω να την καθαριζει καθε βδομαδα. Suspect Λαμπικο την εκανε Very Happy

Δουλειες τελος!!! Αυριο βαφουμε αυγα και φτιαχνουμε τσουρεκια.

Αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MariaM
Χαμηλών τόνων
MariaM


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 42
Τόπος : Χαλκιδα

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 5:50 am

Χρονιά πολλά με υγεία!
Χριστός ανεστη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mamamatina
Χαμηλών τόνων
mamamatina


Αριθμός μηνυμάτων : 80
Ηλικία : 43
Τόπος : Νίκαια

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 1:49 am

Kαλησπέρα!! Γύρισα από το κατσικοχώρι!!! Χρόνια πολλά!! Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 4161351509
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 7:37 am

χριστος ανεστη!!!χρονια πολλα!!!!ελπιζω να περασατε καλα!!!!!! εμεις περασαμε πολυ ωραια!!! και του χρονου με υγεια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marinaki <3 <3
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 35

Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πες ό,τι θες #2   Πες ό,τι θες #2 - Σελίδα 23 Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 10:32 am

χρονια πολλα χρηστοσ ανεστησ με υγεια κ αν ειμαστε καλα ολεσ με τησ οικογενειεσ μασ,πωσ περασατε χθεσ ψησατε ,εχω μερεσ να μπω ελπιζω να ειστε ολεσ καλα φιλεσ μου πολλα φιλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πες ό,τι θες #2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 23 από 30Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Ωρα για καφέ!-
Μετάβαση σε: