Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 πες οτι θες..

Πήγαινε κάτω 
+30
mamamatina
grammatiki
didumomama
Kalliopi
vassiliki
sasanath
elena_
Ευάκι
Despina
MariaM
florentiab
ninaki
viv_don
Μινα
marinaki <3 <3
sophie1989
menoulaki
barbie heli
blackrose
kouki
Nena
Lou.Sou.
andith
tatijana
Elena30
αθηνακι
NeNaKi
Νατάσα!
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Κατερίνα
34 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
menoulaki
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 51

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 4:13 pm

αμαν ρε παιδακι μου φετος σας πηρε και σας σηκωσε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad σας καληνυχτω και θα τα πουμε αυριο.... πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1199265026 πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1163352708
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 4:15 pm

menoulaki έγραψε:
αμαν ρε παιδακι μου φετος σας πηρε και σας σηκωσε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad σας καληνυχτω και θα τα πουμε αυριο.... πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1199265026 πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1163352708

αστα ρε Μενη!!!!!! καληνυχτα φιλια στα παιδια! πες οτι θες..  - Σελίδα 7 4103906420 πες οτι θες..  - Σελίδα 7 2552916854 πες οτι θες..  - Σελίδα 7 2552916854
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 11:12 pm

Καλημερα περα για περα

Καλα περασαμε χτες, μου ειχε λειψει ρε σεις η φάση του να περπατας και να μη χωρας να περασεις απο την πολυκοσμία. Χαμος στο ισιωμα στην Ξανθη χτες, και βεβαιως βεβαιως ευχαριστηθηκαμε και το κωλοπιάσιμο στο μπαρ, διοτι πληρωσαμε τον που*** για σαλαμι.. 10-15 ευρω εισοδο σε ολα τα μπαρακαι, με τα οποια 10 ευρω παιρνεις ΕΝΑ μονο ποτο. Και αυτο που πηραμε χτες ηταν μπυρα βαρελισια, και τα ποτηρια ηταν λιγο μεγαλυτερα απο σφηνακι. tongue

Άλλη φορα θα παιρνουμε μπυρες απο το περιπτερο και θα καθομστε στην πλατεια. Πωωωω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andith
Χαμηλών τόνων
andith


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 42
Τόπος : Λευκωσία

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 11:33 pm

tatijana έγραψε:
Μολις συνηδητοποιησα οτι ειμαι η μονη χωρισμενη εδω μεσα,χαχαχ...

Η μανα μου καπου εχει παει με τον γιο μου κ εχει κλειστο το κινητο κ δε ξερω που ειναι...
Που ειναι οεο?????? affraid

Καλημερα!!!
Οχι βρε τατι ειμαι κ γω εδω!!!(μισοχωρισμενη, αλλα το ιδιο κανει!!)
Χτες κοιμηθηκα απο τις 9:30!!Ελεος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 2:29 am

Νενα δες στο απο τη θετικη του πλευρα..ξεσκασες λιγακι..

Ανδριανα μη μιλας για υπνο θλω να κοιμηθω και να σηκωθω σε μια εβδομαδα..

η μεγαλη μου χτυπαει 39αρια ω ναι θα παμε παλι στο γιατρο σημερα...φοβαμαι για τη γριππη των χοιρων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 2:32 am

Κατερίνα έγραψε:

η μεγαλη μου χτυπαει 39αρια ω ναι θα παμε παλι στο γιατρο σημερα...φοβαμαι για τη γριππη των χοιρων

ποσες μερες?γιατι δεν την πας στο νοσοκομειο να της κανουν εξεταση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 2:35 am

αθηνακι έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:

η μεγαλη μου χτυπαει 39αρια ω ναι θα παμε παλι στο γιατρο σημερα...φοβαμαι για τη γριππη των χοιρων

ποσες μερες?γιατι δεν την πας στο νοσοκομειο να της κανουν εξεταση?

εχω ραντεβου με το γιατρο και θα τον ρωτησω αν πρεπει να την παω..φοβαμαι να την παω απο την αλλη γιατι μπορει να ειναι μια απλη ιωση και να κολλησει χειροτερα εκει μεσα.. ο γιατρος δεν θα καταλαβει αν ειναι? εχει καλη διαθεση και ειναι η 3η μερα που κανει πυρετο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 2:46 am

Κατερίνα έγραψε:
αθηνακι έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:

η μεγαλη μου χτυπαει 39αρια ω ναι θα παμε παλι στο γιατρο σημερα...φοβαμαι για τη γριππη των χοιρων

ποσες μερες?γιατι δεν την πας στο νοσοκομειο να της κανουν εξεταση?

εχω ραντεβου με το γιατρο και θα τον ρωτησω αν πρεπει να την παω..φοβαμαι να την παω απο την αλλη γιατι μπορει να ειναι μια απλη ιωση και να κολλησει χειροτερα εκει μεσα.. ο γιατρος δεν θα καταλαβει αν ειναι? εχει καλη διαθεση και ειναι η 3η μερα που κανει πυρετο

ο γιατρος μπορει να εχει και αυτος μονο υποψια!πρεπει να κανει εξεταση για να διαγνωστει........3 μερες ακατεβατο 39αρι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 3:18 am

αθηνακι έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
αθηνακι έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:

η μεγαλη μου χτυπαει 39αρια ω ναι θα παμε παλι στο γιατρο σημερα...φοβαμαι για τη γριππη των χοιρων

ποσες μερες?γιατι δεν την πας στο νοσοκομειο να της κανουν εξεταση?

εχω ραντεβου με το γιατρο και θα τον ρωτησω αν πρεπει να την παω..φοβαμαι να την παω απο την αλλη γιατι μπορει να ειναι μια απλη ιωση και να κολλησει χειροτερα εκει μεσα.. ο γιατρος δεν θα καταλαβει αν ειναι? εχει καλη διαθεση και ειναι η 3η μερα που κανει πυρετο

ο γιατρος μπορει να εχει και αυτος μονο υποψια!πρεπει να κανει εξεταση για να διαγνωστει........3 μερες ακατεβατο 39αρι?

οχι ακατεβατο..πεφτει ο πυρετος και παιρνει τα πανω της..μετα το 6ωρο ξανα τα ιδια και κουρνιαζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Μινα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 47

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 3:25 am

Καλησπερα κοριτσια
κ εμενα η Ρια εκανε τωρα πυρετο....η ιωση που κυκλοφορει τωρα κανει υψηλο πυρετο,αααα κ πινει κ αντιβιωση..κανονικα δεν θα επρεπε να μην ανεβασει πυτερο ρε κοριτσια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 3:30 am

Μινα, αν ειναι ιωση η αντιβίωση δεν έχει αποτέλεσμα.
Αν ειναι μικρόβιο, η αντιβίωση καταπολεμά το μικρόβιο, αλλά όχι τον πυρετο, ο οποίος λογικά θα υποχωρησει όταν φυγει εντελώς το μικρόβιο απο το σωμα. Από την άλλη, ενδέχεται να εεχει θεραπευθει απο τη μια λοιμωξη, αλλά να κόλλησε νέο μικρόβιο.
Εχω την εντυπωση οτι εδω και ένα μηνα ειμαστε όλοι άρρωστοι, δεν μπορουμε να συνελθουμε ρε σεις... Εμεις μεχρι να ορθοποδήσουμε απο τη μια αρρωστια, μας ερχόταν η άλλη. Μια εγω, μια ο άντραςμου, μια ο μικρός, μια ο μεγάλος, και σε οποιουσδήποτε συνδυασμους αυτων των 4 ατόμων ανα δύο, ανα τρία, και ακομα ανα 4. Ελεος δηλάδη!!! pale pale pale pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 3:35 am

Μινα έγραψε:
Καλησπερα κοριτσια
κ εμενα η Ρια εκανε τωρα πυρετο....η ιωση που κυκλοφορει τωρα κανει υψηλο πυρετο,αααα κ πινει κ αντιβιωση..κανονικα δεν θα επρεπε να μην ανεβασει πυτερο ρε κοριτσια;

εμενα επινε αντιβιωση για ωτιτιδα και με το που σταματησε την αλλη μερα πυρετο..ιωση στην ιωση.. του χρονου ειμαστε για εμβολιο..και τα 2. Μινα ποσο πυρετο? αχ ρε τα εχει γονατισει τα παιδακια!

Nena έγραψε:
Μινα, αν ειναι ιωση η αντιβίωση δεν έχει αποτέλεσμα.
Αν ειναι μικρόβιο, η αντιβίωση καταπολεμά το μικρόβιο, αλλά όχι τον πυρετο, ο οποίος λογικά θα υποχωρησει όταν φυγει εντελώς το μικρόβιο απο το σωμα. Από την άλλη, ενδέχεται να εεχει θεραπευθει απο τη μια λοιμωξη, αλλά να κόλλησε νέο μικρόβιο.
Εχω την εντυπωση οτι εδω και ένα μηνα ειμαστε όλοι άρρωστοι, δεν μπορουμε να συνελθουμε ρε σεις... Εμεις μεχρι να ορθοποδήσουμε απο τη μια αρρωστια, μας ερχόταν η άλλη. Μια εγω, μια ο άντραςμου, μια ο μικρός, μια ο μεγάλος, και σε οποιουσδήποτε συνδυασμους αυτων των 4 ατόμων ανα δύο, ανα τρία, και ακομα ανα 4. Ελεος δηλάδη!!! pale pale pale pale

ναι ετσι ειναι ..ο χειροτερος μηνας για τις ιωσεις.. θελω καλοκαιρι!!!! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Μινα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 47

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 3:39 am

αχ δεν ξερω Νενα μαλλον κατι θα μας ψεκαζουν τα γουρουνια για να μας ξεκανουν Question What a Face

η μοναδικη που την εχω γλυτωσει ειμαι εγω...σκυλι αποδειχθηκα κ η μικρη μου εχει κανει 2 φορες πυρετο κ μια ωτιτιδα!Η μεγαλη μου εχει αρρωστησει αρκετα φετος κ ο αντρας μου που ειχε να αρρωστησει πολλα χρονια 2 φορες ταβλιαστηκε φετος scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μινα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 47

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 3:41 am

Κατερίνα έγραψε:
Μινα έγραψε:
Καλησπερα κοριτσια
κ εμενα η Ρια εκανε τωρα πυρετο....η ιωση που κυκλοφορει τωρα κανει υψηλο πυρετο,αααα κ πινει κ αντιβιωση..κανονικα δεν θα επρεπε να μην ανεβασει πυτερο ρε κοριτσια;

εμενα επινε αντιβιωση για ωτιτιδα και με το που σταματησε την αλλη μερα πυρετο..ιωση στην ιωση.. του χρονου ειμαστε για εμβολιο..και τα 2. Μινα ποσο πυρετο? αχ ρε τα εχει γονατισει τα παιδακια!

Nena έγραψε:
Μινα, αν ειναι ιωση η αντιβίωση δεν έχει αποτέλεσμα.
Αν ειναι μικρόβιο, η αντιβίωση καταπολεμά το μικρόβιο, αλλά όχι τον πυρετο, ο οποίος λογικά θα υποχωρησει όταν φυγει εντελώς το μικρόβιο απο το σωμα. Από την άλλη, ενδέχεται να εεχει θεραπευθει απο τη μια λοιμωξη, αλλά να κόλλησε νέο μικρόβιο.
Εχω την εντυπωση οτι εδω και ένα μηνα ειμαστε όλοι άρρωστοι, δεν μπορουμε να συνελθουμε ρε σεις... Εμεις μεχρι να ορθοποδήσουμε απο τη μια αρρωστια, μας ερχόταν η άλλη. Μια εγω, μια ο άντραςμου, μια ο μικρός, μια ο μεγάλος, και σε οποιουσδήποτε συνδυασμους αυτων των 4 ατόμων ανα δύο, ανα τρία, και ακομα ανα 4. Ελεος δηλάδη!!! pale pale pale pale

ναι ετσι ειναι ..ο χειροτερος μηνας για τις ιωσεις.. θελω καλοκαιρι!!!! Rolling Eyes
στο 38.4 της εδωσα αντιπυρετικο..τωρα ποσο θα εφτανε δεν ξερω pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 4:04 am

τωρα γυρισαν απο το γιατρο..ειναι χαλια ο λαιμος γιαυτο σηκωνει πυρετο.. αντιβιωση claripen spiropent και αντιπυρετικα και στο 3ωρο αν χρειαστει.. η γριππη των χοιρων εχει τα ιδια συμπτωματα αλλα σε πιο βαρια μορφη και το παιδι δεν εχει καθολου διαθεση..ειπε να μην την παμε σχολειο για κανα 20ημερο!!!!
περαστικα σας Μινα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Μινα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 47

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 4:59 am

Κατερίνα έγραψε:
τωρα γυρισαν απο το γιατρο..ειναι χαλια ο λαιμος γιαυτο σηκωνει πυρετο.. αντιβιωση claripen spiropent και αντιπυρετικα και στο 3ωρο αν χρειαστει.. η γριππη των χοιρων εχει τα ιδια συμπτωματα αλλα σε πιο βαρια μορφη και το παιδι δεν εχει καθολου διαθεση..ειπε να μην την παμε σχολειο για κανα 20ημερο!!!!
περαστικα σας Μινα!!!!

ευχαριστουμε πολυ κ εσας περαστικα σαςπες οτι θες..  - Σελίδα 7 4103906420
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 5:00 am

Μινα έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
τωρα γυρισαν απο το γιατρο..ειναι χαλια ο λαιμος γιαυτο σηκωνει πυρετο.. αντιβιωση claripen spiropent και αντιπυρετικα και στο 3ωρο αν χρειαστει.. η γριππη των χοιρων εχει τα ιδια συμπτωματα αλλα σε πιο βαρια μορφη και το παιδι δεν εχει καθολου διαθεση..ειπε να μην την παμε σχολειο για κανα 20ημερο!!!!
περαστικα σας Μινα!!!!

ευχαριστουμε πολυ κ εσας περαστικα σαςπες οτι θες..  - Σελίδα 7 4103906420

ευχαριστωωω πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1199265026 πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1531943470

ειδες που γραφτηκε και η Μενη? πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1597335954
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 7:58 am

Αρχισε να βρεχει......

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 8:05 am

Καλησπέρα κοπέλες!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?

Καλως μας ήρθαν και οι νέες κοπέλες Very Happy !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 8:20 am

καλησπερα!!!!
Πως να ειμαστε????

βρεχει..... Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μινα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 47

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 8:37 am

Κατερίνα έγραψε:
Μινα έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
τωρα γυρισαν απο το γιατρο..ειναι χαλια ο λαιμος γιαυτο σηκωνει πυρετο.. αντιβιωση claripen spiropent και αντιπυρετικα και στο 3ωρο αν χρειαστει.. η γριππη των χοιρων εχει τα ιδια συμπτωματα αλλα σε πιο βαρια μορφη και το παιδι δεν εχει καθολου διαθεση..ειπε να μην την παμε σχολειο για κανα 20ημερο!!!!
περαστικα σας Μινα!!!!

ευχαριστουμε πολυ κ εσας περαστικα σαςπες οτι θες..  - Σελίδα 7 4103906420

ευχαριστωωω πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1199265026 πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1531943470

ειδες που γραφτηκε και η Μενη? πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1597335954

οχι δεν το ειδα....που ειναι η τρελη;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 8:55 am

Μινα έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
Μινα έγραψε:
Κατερίνα έγραψε:
τωρα γυρισαν απο το γιατρο..ειναι χαλια ο λαιμος γιαυτο σηκωνει πυρετο.. αντιβιωση claripen spiropent και αντιπυρετικα και στο 3ωρο αν χρειαστει.. η γριππη των χοιρων εχει τα ιδια συμπτωματα αλλα σε πιο βαρια μορφη και το παιδι δεν εχει καθολου διαθεση..ειπε να μην την παμε σχολειο για κανα 20ημερο!!!!
περαστικα σας Μινα!!!!

ευχαριστουμε πολυ κ εσας περαστικα σαςπες οτι θες..  - Σελίδα 7 4103906420

ευχαριστωωω πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1199265026 πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1531943470

ειδες που γραφτηκε και η Μενη? πες οτι θες..  - Σελίδα 7 1597335954

οχι δεν το ειδα....που ειναι η τρελη;;

αμε αμε! εγραψε κι ολας Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 9:01 am

*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
καλησπερα!!!!
Πως να ειμαστε????

βρεχει..... Sad Sad Sad


Και τι στενοχωριέσαι ρε?Μήπως και δεν μπορείς να πετάξεις αύριο χαρταετό Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 9:03 am

Αν αγαπας κατι αστο ελευθερο. Αν επιστρεψει ειναι δικο σου. Αν δεν επιστρεψει δεν ηταν ποτε δικο σου. αλλα..... αν καθεται στο σαλονι σου, χρησιμοποιει το τηλεκοντρολ σου, ανακατωνει τα πραγματα σου, τρωει το φαγητο σου, μιλαει στο τηλεφωνο σου , δανειζεται το αυτοκινητο σου , παιρνει τα λεφτα σου και δεν φαινεται να συνειδητοποιει οτι το εχεις αφησει ελευθερο τοτε προφανως ή το εχεις παντρευτει ή το εχεις γεννησει.....


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πες οτι θες..    πες οτι θες..  - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 9:04 am

Νατάσα! έγραψε:
*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
καλησπερα!!!!
Πως να ειμαστε????

βρεχει..... Sad Sad Sad


Και τι στενοχωριέσαι ρε?Μήπως και δεν μπορείς να πετάξεις αύριο χαρταετό Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?


Ναι....... πως θα κρατησω τον χαρταετο μου μες στην βροχη???? χαχαχαχαχαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πες οτι θες..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 30Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Ωρα για καφέ!-
Μετάβαση σε: