Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Οι παραξενιές μας!!!

Πήγαινε κάτω 
+7
chicken
andith
Λίλη
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
blackrose
Nena
Νατάσα!
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:06 am

Λοιπόν ξεκινώ Razz Razz Razz !!!
Μια απο τις πολλές Razz !!Κάθε φορά που πάω τουαλέτα έστω και για τσισάκια αμέσως μετά το καζανάκι ρίχνω χλωρίνη!!!Ο άντρας μου ο καημένος δεν προλαβαίνει να βγεί και τρέχω σαν την τρελή με την χλωρίνη Razz !!Και φυσικά μου φωνάζει οτι δεν πάω καλά Razz !!
Δεν υπάρχει περίπτωση να φύγω απο το σπίτι και να μην είναι συμμαζεμένο!!!Εχω κόλλημα Very Happy !!!
Δεν πατάμε ΠΟΤΕ με τα παππούτσια μέσα!!!
Κοιμάμαι το χειμώνα με κουβέρτα πάπλωμα και κάτω κουβερτάκι!Το καλοκαίρι το ίδιο χωρίς πάπλωμα Embarassed !!
Δεν βγάζω ποτέ την βέρα μου!
Νομίζω οτι κάτι έχω συνέχεια!Απο κατάθλιψη μέχρι εγκυμοσύνη Razz !!
Η ανοιχτή μεριά της μαξιλαροθήκης να κοιτάει πάντα προς τα μέσα!
Δεν ακομπάμε ποτέ το κρεβάτι με τα ρούχα που φοράμε εξω!Εννοείτε πως πέρα απο τις πυτζαμούλες δεν αφήνουμε κάτι άλλο πάνω!
Πλένουμε τα χέρια μας με το που θα μπούμε στο σπίτι!
Σιχαίνομαι να πιω νερό σε ποτήρι έξω σε καφετέρια ενω τον καφέ και το ποτό τα πίνω άνετα!
Μόλις αρχίσει να νυχτώνει κατεβάζω τα παντζούρια!
Οταν γυρνάμε απο έξοδο πρίν αλλάξω βγάζω σκουλαρίκια ρολόι κτλ!
Στο σχολείο ειδικά αν κάποια πάρει σοκολάτα ή μπισκότα ή κάτι τέλοσπάντων και με κεράσει αν δεν πάρω εγω πρώτη και έχει βάλει άλλος το χέρι του δεν παίρνω!!Με ξέρουν και δεν με παρεξηγούν Razz !!
Στο σχολείο πάλι...οταν βγαίνουμε για διάλειμμα δεν ανοίγω ΠΟΤΕ την πόρτα για να βγούμε στην αυλή για τσιγάρο και ούτε οταν είναι να μπούμε!!Τα κορίτσια πολλές φορές μου κάνουν καζούρα και δεν ανοίγουν και καθόμαστε έξω μέχρι να φιλοτιμηθεί κάποιος Razz !
Στο σχολείο πάλι.. Razz αν τύχει και πιάσει κάποιος τον καφέ μου για να τον πάει παραπέρα ας πούμε σιχαίνομαι και τον πετάω Embarassed !
Σιχαίνομαι απίστευτα το φτύσιμο!!!Οταν πλένω τα δόντια μου αναγουλιάζω!
Πρέπει πάντα οταν τρώω να έχω χυμό ή αναψυκτικό!Αλλιώς δεν πίνω ούτε νερό!
Το χαρτί υγείας θέλω να είναι πάντα με την μεριά που το τραβάμε προς τα έξω!
Κάθε φορά που θα κάνουμε μπάνιο χρησιμοποιούμε καθαρή πετσέτα!
Αλλάζω πετσέτα προσώπου στο μπάνιο κάθε πρωί με το πρωινό πλύσιμο(μούτρα-δόντια Embarassed )
Οταν τελειώνουμε το φαγητό και μαζεύω τα πιάτα με χαρτοπετσέτα αδειάζω τα υπολείματα σε ενα πιάτο και μετα τα βάζω για πλύσιμο!Μου την δίνει απίστευτα να τα βάζω έτσι για πλύσιμο!
Κάτι αλλο δεν θυμάμαι Embarassed Embarassed Embarassed Razz Razz Razz !Βέβαια είχα κι'αλλες τις οποίες με λίγη προσπάθεια τις έκοψα Wink Wink Wink Wink !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:16 am

Παράξενη??? Μουά? Ζαμαι!!
Μόνο χαριτωμένες ιδιοτροπίες εχω. Πχ.

Ο καφες μου πρέπει να εχει κουταλακι μέσα. Παντα. Ακόμα κι εξω όταν παραγγέλνω καφε ζηταω "γερμανικο, μετριο, γάλα, με ένα κουταλακι μέσα". Ειμαι ικανη να μην ακουμπησω τον καφε μου αν δεν εχει κουταλακι.

Οι πετσέτες διπλώνονται με συγκεκριμένο τρόπο και μπαίνουν με συγκεκριμένο προσανατολισμο στο ντουλάπι.

Η ανοιχτή πλευρα της μαξιλαροθήκης πρέπει να κοιτάει στην έξω πλευρα του κρεβατιου.

Δεν εχω συγκεκριμένη πλευρα στο κρεβατι. Τωρα κοιμαμαι στη δεξιά πλευρα, αλλά σε κανενα μηνα μπορει και να αλλάξω.

Τον νεροχυτη τον ξεπλένουμε ΠΑΝΤΑ, ειδικα μετα το πλύσιμο των δοντιών.

Δεν μπορω να πετάω κουτια στα σκουπίδια που να ειναι ολόκληρα - είχε τα σκίζω ωστε να ειναι φλατ, είτε τα παραγεμίζω με άλλα σκουπίδια. Πχ το κουτακι του αναψυκτικού θα το τσαλακώσω μεχρι δακρύων. Το κουτι του νεσκαφε θα το γεμίσω με σκουπίδια μεχρι να σκάσει, πριν το πεταξω. Κοινώς εχω μια ψυχωση με τον κενο χωρο στα σκουπίδια.

Ποτέ δεν σηκώνω το τηλέφωνο απο το πρωτο χτύπημα, ακομα κι αν ειμαι διπλα του, το αφήνω να χτυπήσει τουλάχιστον 2 φορές.

Έχω συγκεκριμένο τρόπο που τυλίγω τις κάλτσες, τον οποίο τον έμαθα και στον Αλέξανδρο, και με βοηθάει. Μάλιστα, μονο αυτος θέλει να διπλώνει τις καλτσες!

Όταν κοιμάμαι ειμαι τυλιγμένη με το σεντονι/πάπλωμα/κουβέρτα. Δεν μπορω να υπάρχει κενο και να μπαίνει αερας, ειδικα τωρα το χειμώνα νομιζω οτι δεν ειμαι καθολου σκεπασμένη.

Γενικά με ενοχλουν τα κοσμήματα και ειναι το πρωτο πράγμα που βγάζω οταν μπαίνω στο σπιτι μετα από έξοδο. Ειδικά το ρολόι. Εχω κοιμηθει με μακιγιάζ, με τα ρουχα, με τζιν, με καλσον, με σουτιέν, με οτι θες, αλλά ΠΟΤΕ με ρολόι.

Θα επανέλθω με περισσοτερα, με καλεί το καθήκον τωρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:39 am

Νατάσα! έγραψε:
Κάθε φορά που πάω τουαλέτα έστω και για τσισάκια αμέσως μετά το καζανάκι ρίχνω χλωρίνη!!!
Κι εγω!!!Αλλα εχω παρει και το Dettol πολυκαθαριστικο και ΚΑΘΕ φορα που παει για πιπι ο αντρας δεν βαζει στοχο 100%,το παλευει δεν λεω!!!!Την εχω καταψεκασει τη λεκανη !!Οπως και το νιπτηρα τον θελω "γυαλι"!

Νατάσα! έγραψε:
Δεν υπάρχει περίπτωση να φύγω απο το σπίτι και να μην είναι συμμαζεμένο!!!
Δεν βγάζω ποτέ την βέρα μου!
Το χαρτί υγείας θέλω να είναι πάντα με την μεριά που το τραβάμε προς τα έξω!
Κάθε φορά που θα κάνουμε μπάνιο χρησιμοποιούμε καθαρή πετσέτα!
Μια απο τα ιδια!!!! bounce Laughing bounce

Nena έγραψε:
Οι πετσέτες διπλώνονται με συγκεκριμένο τρόπο και μπαίνουν με συγκεκριμένο προσανατολισμο στο ντουλάπι.
Ετσι κι εγω!!! Μα αδελφες ψυχες ειμαστε ολες???? Rolling Eyes

Nena έγραψε:
Ποτέ δεν σηκώνω το τηλέφωνο απο το πρωτο χτύπημα, ακομα κι αν ειμαι διπλα του, το αφήνω να χτυπήσει τουλάχιστον 2 φορές.
χαχαχα Κι εγω!!! geek

Nena έγραψε:
Όταν κοιμάμαι ειμαι τυλιγμένη με το σεντονι/πάπλωμα/κουβέρτα. Δεν μπορω να υπάρχει κενο και να μπαίνει αερας, ειδικα τωρα το χειμώνα νομιζω οτι δεν ειμαι καθολου σκεπασμένη.
Κι εγω!!!!! Razz


Και προσθετω:

Παντα ακομη και ξενυχτισμενη να ειμαι ,θα ξεμακιγιαριστω.Δεν μπορω να κοιμηθω με τιποτα αν νιωθω οτι ειμαι βαμμενη!!!!! What a Face

What a Face Αλλαζω και 3 φορες την ημερα καλτσακια,ακομη και αν ειμαι ολη μερα σπιτι! Το ιδιο εχω μαθει και στον αντρα μου!!!What a Face

Οταν θα ειμαι μονη και θα βαλω να δω ταινια,θα κανω πιο πολλες διακοπες(pause) και απο τις διαφημισεις του STAR!!! What a Face

Αφηνω παντα ενα φωτιστικο δαπεδου που εχω, αναμμενο μερα νυχτα !!! What a Face

Κοιμαμαι παντα απο την δεξια μερια του κρεβατιου! What a Face


Εχω κι αλλα ,αλλα δεν μου ερχονται ....για την ωρα.... What a Face What a Face What a Face



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 5:32 am

Πες μου απο που να αρχισω και που να τελειωσω???????
Θα πω μονο ενα οτι οταν κοιμαμαι θελω το σεντονι απο κατω και η πιτζαμα μου να ειναι ισια να μην ειναι τσαλακωμενη γιατι τρελενομαι..... και με αυτο που σκεπαζομαι πρεπει να ειναι μεχρι τα ματια μου!οχι πλατουλα εξω!!! χαχαχαχαχαχχα

Το μονο παντως που μπορω να πω ειναι κουραγιο στους αντρες μας και χαρας την υπομονη τους!!!!!!

Οι παραξενιές μας!!! 4281251122 Οι παραξενιές μας!!! 4281251122 Οι παραξενιές μας!!! 4281251122 Οι παραξενιές μας!!! 4281251122 Οι παραξενιές μας!!! 4281251122 Οι παραξενιές μας!!! 4281251122
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λίλη
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 51

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 10:13 am

Βάζω συνέχεια κρέμα στα χέρια μου,χωρίς να έχω ξηροδερμία.απλά βάζω.
Χειμώνα-καλοκαίρι θέλω να σκεπάζομαι μέχρι τ'αυτιά.. geek
Δε θέλω να αγγίζει κανείς την κούπα μου!
Έχω εμμονή με τα κλειστά καπάκια στα σαμπουάν,τα αφρόλουτρα,τις κρέμες,τα αρώματα.Δε θέλω να μένουν ανοιχτά!
Τα βιβλία στη βιβλιοθήκη τοποθετημένα σωστά χωρίς να εξέχει κάποιο ούτε ένα χιλιοστό από τα υπόλοιπα!
Έχω τρελό κόλλημα κι όταν γράφω τα γράμματα πρέπει να είναι στην ίδια ευθεία κι από πάνω κι από κάτω.Όλοι με ρωτάνε αν χρησιμοποιώ χάρακα για να γράψω! rabbit
Κοιμάμαι πάντα με καλτσάκια!
Στη ντουλάπα οι κρεμάστρες πρέπει να κοιτάνε προς την ίδια μεριά.
Δεν ακουμπάω βαμβάκι! Στο νοσοκομείο για να το πιάσω φοράω γαντάκι!
Κοιτάω τις πινακίδες απ΄τα αυτοκίνητα και κάνω συνειρμούς με τα γράμματα!
Όταν μου χαιδεύουν τα μαλλιά κοιμάμαι,το ίδιο και όταν μου τρίβουν την πλατούλα!Και το ζητάω συνέχεια...
Κι άλλες 346789098 παραξενιές που βαριέμαι να γράψω. bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:30 pm

Κρεμαστρες! τι μου ειπες τωρα!
Στη ντουλάπα μου εχω στα αριστερα τα φορέματα και τις μπλούζες και στα δεξια τα πουκάμιασα, τα παντελόνια και τις φούστες. Οι κρεμάστρες που ειναι στα αριστερα κοιτάνε προς τα δεξια, με το γαντζακι στραμμένο προς τα μέσα, και οι κρεμάστρες που ειναι στα δεξιά κοιτάνε αριστερα, επίσης με το γαντζάκι προς τα μέσα. Στο κέντρο υπάρχει κενο (κάτι σαν τη διακεκομμένη γραμμη των δρόμων)..

Με τις πινακίδες των αυτοκινήτων βρισκω ημερομηνίες, γενεθλια, τα τελευταια 4 νουμερα κινητων κτλ κτλ.

Δεν μπορω να μου χαιδεύουν τα μαλλιά, ανατριχιάζω. afro

Εχω κατηγοριοποιησει τα βιβλια στη βιβλιοθηκη, αλλά επειδη εχω παρει αρκετα καινουρια και δεν χωράνε, τα εχω βάλει όπως όπως και πραγματικά ειναι μαρτυριο για τα ματια μου να τα βλέπω σε λάθος ραφι! study

Και θα επανελθω bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andith
Χαμηλών τόνων
andith


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 42
Τόπος : Λευκωσία

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:51 pm

Χμ, παραξενιες ε??
Απλωνω τα ρουχα με συγκεκριμενη σειρα και συγκεκριμενο τροπο, δεν αφηνω κανεναν αλλο να το κανει γιατι δεν μπορω να τα βλεπω απλωμενα λαθος και τους αλλαζω θεση!(κατι το οποιο ειναι τραγικο γιατι ειμαι πολυ ακαταστατη γενικοτερα, απο που προηλθε αυτος ο ψυχαναγκασμος δεν ξερω!)
Θελω και γω κουταλακι στον καφε μου και δεν θελω να τον ακουμπαει κανεις μεχρι να πιω και την τελευταια σταγονα, η μαμα μου μου τον μαζευει συνεχεια γιατι νομιζει(καθε φορα!ελεος)οτι τον εχω πιει γιατι εχει λιγο μεσα και με κανει τρελη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Εχω κιαλλα σιγουρα, αλλα προς το παρον κανω τη παπια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:58 pm

Αααααα, αααα, βρηκα κι άλλο. Τρωω τη φέτα λεμόνι που βάζουν στα διάφορα ποτα. Πού ειναι το κακο, θα μου πειτε, πολλοι το κάνοουν.. Ναι, αλλά εγω τρώω και τις φέτες λεμόνι απο τα ποτα των αλλονωνΕ...
Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chicken
Χαμηλών τόνων
chicken


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Τόπος : Γλυφάδα

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:02 pm

andith έγραψε:
Χμ, παραξενιες ε??
Απλωνω τα ρουχα με συγκεκριμενη σειρα και συγκεκριμενο τροπο, δεν αφηνω κανεναν αλλο να το κανει γιατι δεν μπορω να τα βλεπω απλωμενα λαθος και τους αλλαζω θεση!(κατι το οποιο ειναι τραγικο γιατι ειμαι πολυ ακαταστατη γενικοτερα, απο που προηλθε αυτος ο ψυχαναγκασμος δεν ξερω!)
Θελω και γω κουταλακι στον καφε μου και δεν θελω να τον ακουμπαει κανεις μεχρι να πιω και την τελευταια σταγονα, η μαμα μου μου τον μαζευει συνεχεια γιατι νομιζει(καθε φορα!ελεος)οτι τον εχω πιει γιατι εχει λιγο μεσα και με κανει τρελη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Εχω κιαλλα σιγουρα, αλλα προς το παρον κανω τη παπια!


και τα δύο τα κάνω!
Το σεντόνι όμως με τις δικές μου παραξενιές θα το γράψω αύριο Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 10:30 pm

καλα λες και διαβαζω τον εαυτο μου μιλαμε!καταρχας να πω στην λιλη οτι καλα κανεις και βαζει ενυδατικη στα χερια!αν δεν εβαζες θα ειχες σιγουρα ξηροδερμια!!!αμα πλενεις 50 φορες τη μερα με betadine τα χερια σου πολυ θελει?
γραφω κι εγω τις δικες μου!
οταν βαριεμαι-θυμωνω-αγχωνομαι καθαριζω!αλλα οχι τα κλασσικα!τα κλασσικα τα κανω καθε 3-4 μερες!καθαριζω τα πολυφωτα,τους τοιχους,το επιπλο μπανιου,το φαρμακειο,το ψυγειο,οτι να'ναι!μπορει δλδ να ερθεις σπιτι μου να εχω ασκουπιστα αλλα ο φουρνος,ο βραστηρας,το ψυγειο,τα πολυφωτα να αστραφτουν!!! cyclops
κοιμαμαι με τις καλτσες(καθαρες) τις οποιες καποια στιγμη μεσα στον υπνο μου βγαζω αλλα δε τις βγαζω εξω απο το παπλωμα,τις κραταω καπου αναμεσα στα ποδια μου για να μην ειναι κρυες το πρωι που θα τις φορεσω!!!
οι κρεμαστρες στη ντουλαπα κοιτουν προς τα μεσα και η πλατη των ρουχων ειναι παντα προς τα αριστερα!
το χαρτι υγειας ειναι προς τα πανω αυτο το τμημα που τραβαμε,αν παω σε σπιτι που το εχουν αλλιως το διορθωνω!
κοβω συνεχεια τα νυχια μου και δε τα βαφω γιατι εχω την εντυπωση οτι αν μαγειρεψω με τα νυχια βαμμενα και μετα καπου ειναι γρατζουνισμενη η βαφη οτι επεσε μεσα στο φαι κομματι της!
κοβω και τα νυχια της ανηψιας μου γιατι η αδερφη μου δε μπορει κι εγω νευριαζω αμα βλεπω μωρα γρατζουνισμενα απο τα ιδια τους τα νυχια!
πριν παω για υπνο πρεπει απαραιτητως η κουζινα να αστραφτει!αμα σηκωθω το πρωι κι εχω ενα βουνο πιατα να με περιμενει δε μπορω,με πιανει πονοκεφαλος!
για να σκουπισω πρεπει να ειναι ολα τα πραματα στη θεση τους,δε μπορω να σκουπιζω και να σταματαω να συμμαζεψω το παζλ-το παιχνιδι-την παντοφλα!και τιναζω τα στρωματα 1 φορα τη βδομαδα οταν αλλαζω και σεντονια!
μ'αρεσει το σιδερωμα αλλα μισω το σφουγγαρισμα!
εχω κι αλλα αλλα δε θα ξεδιπλωσω ολα μου τα ταλεντα σημερα!θα με περασετε για τρελη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grammatiki
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 11

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:52 am

ας γραψω καποιες που μου ερχονται τωρα και αν ειναι θα επανελθω και με αλλες.πρωτον οταν ειναι να καπνισω πρεπει να εχω παντα κατι να πινω εκτος απο νερο που δεν υπολογιζεται.δηλαδη καφε αναψυκτικο κατι αλλιως δε μπορω να καπνισω αναγουλιαζω.οποτε πλενω τα δοντια μου αναγουλιαζω με την οδοντοκρεμα.καθε πρωι που ξυπναω για να παω στη δουλεια οι κινησεις ειναι μηχανικες και με ακριβεια.δηλαδη θα ξυπνησω θα αερισω το σαλονι για να ειναι ο αερας καθαρος οταν ξυπνησει το μωρο θα βαφτω θα κλεισω το παραθυρο και θα ετοιμαστω να φυγω.αυτα μυο ερχονται προς το παρον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 4:40 am

βρε κοριτσακια ολες εδω?αχαχχαχαχ
λοιπονννννννννννν

δεν μπορω να ακουω ανθρωπο να μασαει,να βηχει ,να κανει γενικως θορυβους.ειμαι παρα πολυ ιδιοτροπη!!!

Δεν μπορω να μου λενε τι να κανω αρρωσταινω.
δεν μπορω να μου επιβαλλονται αρρωσταινω

Γενικα με το σπιτι δεν ειμαι παραξενη.

Δεν μπορω να ακουω τον αντρα μου να ρουφαει τον καπνο ...εκει και αν αρρωσταινω.

ειμαι φουλ προβληματικη

καλησπερα σας.

τιτικα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grammatiki
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 11

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 5:00 am

viv_don έγραψε:
βρε κοριτσακια ολες εδω?αχαχχαχαχ
λοιπονννννννννννν

δεν μπορω να ακουω ανθρωπο να μασαει,να βηχει ,να κανει γενικως θορυβους.ειμαι παρα πολυ ιδιοτροπη!!!

Δεν μπορω να μου λενε τι να κανω αρρωσταινω.
δεν μπορω να μου επιβαλλονται αρρωσταινω

Γενικα με το σπιτι δεν ειμαι παραξενη.

Δεν μπορω να ακουω τον αντρα μου να ρουφαει τον καπνο ...εκει και αν αρρωσταινω.

ειμαι φουλ προβληματικη

καλησπερα σας.

τιτικα???

επισης να προσθεσω οτι με τρελαινει καποιοι ανθρωποι οταν τρωνε που τρωνε το στομα ανοιχτο και κανει ενα ιδιαιτερο ηχο το στοματακι τους.ενα πραγμα σαν κατσικα ας πουμε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grammatiki
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 11

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 5:00 am

grammatiki έγραψε:
viv_don έγραψε:
βρε κοριτσακια ολες εδω?αχαχχαχαχ
λοιπονννννννννννν

δεν μπορω να ακουω ανθρωπο να μασαει,να βηχει ,να κανει γενικως θορυβους.ειμαι παρα πολυ ιδιοτροπη!!!

Δεν μπορω να μου λενε τι να κανω αρρωσταινω.
δεν μπορω να μου επιβαλλονται αρρωσταινω

Γενικα με το σπιτι δεν ειμαι παραξενη.

Δεν μπορω να ακουω τον αντρα μου να ρουφαει τον καπνο ...εκει και αν αρρωσταινω.

ειμαι φουλ προβληματικη

καλησπερα σας.

τιτικα???

επισης να προσθεσω οτι με τρελαινει καποιοι ανθρωποι οταν τρωνε που τρωνε το στομα ανοιχτο και κανει ενα ιδιαιτερο ηχο το στοματακι τους.ενα πραγμα σαν κατσικα ας πουμε Very Happy

βιβη εσυ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 5:02 am

ε ναι λοιπον εγω..σε ξετρυπωσα αχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααχ Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grammatiki
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 11

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 5:04 am

χαχαχαχαχαχαχα σιγα μην σου ξεφευγε.τι κανεις ανεμοδαρμενο πλασμα;ακομη κουνιεσαι ή δεν εχεις προβλημα με τα πλοια;γιατι εγω με 8 μποφορ ακομη θα κουνιομουν και θα ξερναγα. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
viv_don
Χαμηλών τόνων
viv_don


Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ηλικία : 50
Τόπος : galaro-zakinthos

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 5:09 am

ρε ασε σου λεω ...δραμα η φαση για ολους..μονο ο διονυσακης λυσσαγε...αρρωστο?ναιιιιιιιιιιιιιιιι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grammatiki
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 11

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 5:14 am

viv_don έγραψε:
ρε ασε σου λεω ...δραμα η φαση για ολους..μονο ο διονυσακης λυσσαγε...αρρωστο?ναιιιιιιιιιιιιιιιι

χαχαχαχαχα τελειος ειναι ο γιος σου απλα τελειος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dallia
Χαμηλών τόνων
dallia


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 42

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 12:26 pm

1) Δεν μπορώ να μιλήσω το πρωί σε κανέναν! Θέλω το χρόνο μου. Με αφήνεις και όταν νιώσω ότι μπορώ .... αρχίζω την πάρλα και δεν σταματάω!!!

2) Μιλάω πολύ. Πολλές φορές ακατάπαυστα. Αφού πολλές φορές όταν πηγαίναμε εκδρομές με τους γονείς μου ο πατέρας μου μου έταζε χιλιάρικα αν βγάλω το σκασμό μέχρι να φτάσουμε. Φυσικά το βούλωνα κι έπαιρνα πάντα τα χιλιάρικα!! Razz Razz

3) Προτιμώ τον εξ αρχής κρύο καφέ με παγάκια πάντα. Αν πιω ζεστό , μόλις φτάσει στο μισό που έχει κρυώσει κιόλας το πετάω, με αηδιάζει δε μπορώ να το πιω.

4) Όταν καθαρίζω μπάνιο, νεροχύτη , σπίτι γενικά δεν θέλω να κυκλοφορεί κανένας! Αλλά αυτό δεν γίνεται... Sad Κι αυτός ο άντρας μου τάμα το έχει όταν καθαρίζω το μπάνιο να θέλει να πάει τουαλέτα είτε για πιπί , είτε για ότι άλλο!!! Laughing

5) Πίνω πάντα κόκα κόλα και πάρα πολύ! Δεν μου αρέσει η συσκευασία του 1 1/2 λίτρου ειδικά όταν είναι ανοιγμένη και ξεθυμασμένη! Θέλω να την ανοίξω και να την πιω επι τόπου. Αν είναι ανοιγμένη απλά την αγνοώ. Επιπλέον κοιτάω ημερομηνία λήξης στις συσκευασίες. Αν έχουν λίγο χρόνο κατανάλωσης δεν τις αγοράζω γιατί έχουν αλλοιωθεί μέσα στη συσκευασία! Καρατσεκαρισμένο κορίτσια!

6) Μου την σπάει απίστευτα ο ήχος που κάνουν πολλοί μετά το φαγητό με σκοπό να καθαρίσουν τα δόντια τους με το σάλιο τους! Είναι κάτι σαν ένα τραβηγμένο τσιιιρρρρ.... Μου ανάβει τα λαμπάκια... Evil or Very Mad Twisted Evil

Έχω κι άλλες ... αλλά δεν μου έρχονται τώρα σίγουρα αν θυμηθώ καμιά άλλη θα επανέλθω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dallia
Χαμηλών τόνων
dallia


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 42

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 12:33 pm

Και διαβάζοντας κι άλλες ομοιοπαθούσες είμαι πολύ χαρούμενη που δεν είμαι η μόνη που έχω αυτήν την παραξενιά με το πως τρώνε μερικοί άνθρωποι , τους θορύβους που κάνουν ή το ελεεινό όλων στο τραπέζι που τρώμε να ρουφάνε την μύτη τους! Αηδιαστικότατο!! Μπλιαχ!! No No No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 12:44 pm

Οσο διαβάζω θυμάμαι Razz Razz Razz !!

Λοιπόν..Το πρωί αν δεν πιω καφέ είμαι μέσα στα νεύρα!!Εστω και μια γουλίτσα!!

Αυτο για το φαγητό κτλ ωραία εννοούνται!Επίσης τρελένομαι οταν τρώνε και ανοίγουν τη στοματάρα για να μιλήσουν!!!!Ελεος δηλαδή!

Δεν μπορώ να εχω κάποιον δίπλα μου που είναι γριπωμένος γιατι φοβάμαι οτι θα με κολλήσει και δεν αντέχω να βήχουν κοντά μου!!

Δεν αντέχω αυτους που ρίχνουν ροχάλες!Και μόνο που το λέω μπορώ άνετα να ξεράσω!!

Ωρες ώρες απορώ πως διάλεξα αυτο το επάγγελμα!(Νοσηλεύτρια)
Η αλήθεια είναι πως δεν ήμουν τόσο πολύ σάικο Razz Razz !


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andith
Χαμηλών τόνων
andith


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 42
Τόπος : Λευκωσία

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:33 pm

Νατάσα! έγραψε:


Δεν αντέχω αυτους που ρίχνουν ροχάλες!Και μόνο που το λέω μπορώ άνετα να ξεράσω!!

Ωρες ώρες απορώ πως διάλεξα αυτο το επάγγελμα!(Νοσηλεύτρια)
Η αλήθεια είναι πως δεν ήμουν τόσο πολύ σάικο Razz Razz !




χαχαχα!!γιατι καλε ποιος θα σου ριξει ροχαλες?σου εμεινε απο το λυκειο?Τα αγορια μας το εκαναν αυτο το αηδιαστικο πραγμα στο λυκειο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andith
Χαμηλών τόνων
andith


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ηλικία : 42
Τόπος : Λευκωσία

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 1:37 pm

dallia έγραψε:
Και διαβάζοντας κι άλλες ομοιοπαθούσες είμαι πολύ χαρούμενη που δεν είμαι η μόνη που έχω αυτήν την παραξενιά με το πως τρώνε μερικοί άνθρωποι , τους θορύβους που κάνουν ή το ελεεινό όλων στο τραπέζι που τρώμε να ρουφάνε την μύτη τους! Αηδιαστικότατο!! Μπλιαχ!! No No No

Να ρουφανε ή να φυσανε?Εγω τη ρουφαω το απλο φσσ, γιατι παντα οταν τρωω τρεχει η μυτη μου χειμωνα καλοκαιρι και παντα κραταω χαρτομαντηλο,οταν τρωω σουπα δε μεγαλο προβλημα,τη φυσαω(αλλα οχι στο τραπεζι παω πιο κει!)
Εγω γενικα δεν αηδιαζω ευκολα, δε με νοιαζει τι κανει ο αλλος οταν τρωω, ουτε τι λεει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:16 pm

andith έγραψε:
Νατάσα! έγραψε:


Δεν αντέχω αυτους που ρίχνουν ροχάλες!Και μόνο που το λέω μπορώ άνετα να ξεράσω!!

Ωρες ώρες απορώ πως διάλεξα αυτο το επάγγελμα!(Νοσηλεύτρια)
Η αλήθεια είναι πως δεν ήμουν τόσο πολύ σάικο Razz Razz !




χαχαχα!!γιατι καλε ποιος θα σου ριξει ροχαλες?σου εμεινε απο το λυκειο?Τα αγορια μας το εκαναν αυτο το αηδιαστικο πραγμα στο λυκειο!


Ααααααααχ!!Αντι μη γελάς!!Εχω μεγάλο πρόβλημα με αυτο!!!Στο δρόμο παππούδες,βλαμένα 18χροαν κτλ!!Μου έρχετε να τους σπάσω τα κεφάλια!!Τόσο πολύ!!!Δεν πειράζει που σε λέω Αντι ε?Με βόλεψε Very Happy !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dallia
Χαμηλών τόνων
dallia


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 42

Οι παραξενιές μας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι παραξενιές μας!!!   Οι παραξενιές μας!!! Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 4:25 am

andith έγραψε:
dallia έγραψε:
Και διαβάζοντας κι άλλες ομοιοπαθούσες είμαι πολύ χαρούμενη που δεν είμαι η μόνη που έχω αυτήν την παραξενιά με το πως τρώνε μερικοί άνθρωποι , τους θορύβους που κάνουν ή το ελεεινό όλων στο τραπέζι που τρώμε να ρουφάνε την μύτη τους! Αηδιαστικότατο!! Μπλιαχ!! No No No

Να ρουφανε ή να φυσανε?Εγω τη ρουφαω το απλο φσσ, γιατι παντα οταν τρωω τρεχει η μυτη μου χειμωνα καλοκαιρι και παντα κραταω χαρτομαντηλο,οταν τρωω σουπα δε μεγαλο προβλημα,τη φυσαω(αλλα οχι στο τραπεζι παω πιο κει!)
Εγω γενικα δεν αηδιαζω ευκολα, δε με νοιαζει τι κανει ο αλλος οταν τρωω, ουτε τι λεει.

Έτσι όπως το λες το διακριτικό δεν με ενοχλεί οκ , μην είμαι παράλογη!! Εγώ λέω γι'αυτούς ( συγκεκριμένα έχω κάποιον στο άμεσο οικογενειακό περιβάλλον) που ρουφάει με μανία μιλάμε μέχρι να σε φτάσει σε σημείο να κάνεις εμετό ένα πράγμα και δε φτάνει μόνο αυτό σχολιάζει και το κάνει και αναπαράσταση!! Ήμαρτον!! No


Επίσης και τις ροχάλες τις σιχαίνομαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οι παραξενιές μας!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Όσα φέρνει ο Άνεμος...-
Μετάβαση σε: