Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Δελτίο ταυτότητας μέλους

Πήγαινε κάτω 
+20
chicken
kouki
xristinaki2216
elena_
Λίλη
Despina
MariaM
andith
florentiab
Ευάκι
ninaki
Kalliopi
αθηνακι
blackrose
Elena30
viv_don
Lou.Sou.
Νατάσα!
Κατερίνα
Nena
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δελτίο ταυτότητας μέλους    Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 02, 2012 11:32 am

Όνομα -
Τατχιανα

Ηλικια (προαιρετικη)-
32

Ζωδιο (ωροσκοπο, σεληνη, Αφροδιτη, Αρη και Δια αν ξερετε, να δουμε αν ταιριαζουμε) -
Υδροχοακι με αιγωκερω?Νομιζω..

Τόπος διαμονής -
Γεννημα θρεμμα Αθηναια αλλα πλεον μονιμη κατοικος Σαλονικας.

Οικ. κατασταση (για να ξερουμε αν δικαιουστε το επίδομα ) -
Ανυπαντρη μαμα ενος ομορφονιου..

Επάγγελμα/Σπουδές? -
Μάνα, μητέρα, μαμά κι εκτος απο αυτα,εχω τελειωσει ΙΕΚ γραμματεας διευθυνσης.

Σκυλια/γατια/ιγκουανα?? -
Μπαααα..

Χομπυ -
-Ταξίδια [με το μυαλο]
-Σινεμα
-Μουσικουλα
-Διάβασμα
Και φυσικα να οδηγωωωωω..


Θέμα συζητησης που βρισκεις ευχάριστο -
Αναλογα...Κουτσομπολιο?Καλο ειναι κι αυτο!

Θέμα συζητησης που μάλλον θα σε βγάλει απο τα ρουχα σου? -
Οταν μου αναφερεις την "πεθερα"

Παράξενη συνήθεια?
Δε νομιζω να εχω..

Έκφραση που χρησιμοποιείς συχνα?
Ρε μαλακα
Γαμω...κτλ..
Κι αλλα πολλα

Αγαπημένο εμότικον απο δίπλα?
What a Face Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 1992828207 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 1451435449 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 1597335954 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 1289819823 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 1004938809
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δελτίο ταυτότητας μέλους    Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 02, 2012 1:12 pm

Όνομα -
Στην Ξάνθη με φωνάζουν Έλενα, σε Αθήνα και Κρήτη Νένα και στο ιντερνετ Νενάκι Very Happy

Ηλικία (προαιρετική)-
34 και είμαι ίσως από τους λίγους που ανυπομονώ να φτάσω τα 35… λατρεύω την ημέρα των γενεθλίων μου… είναι κάθε φορά μια έκπληξη Very Happy

Ζώδιο (ωροσκόπο, σελήνη, Αφροδίτη, Άρη και Δια αν ξέρετε, να δούμε αν ταιριάζουμε) -
Λέων με ωροσκόπο Σκορπιό και δε συμμαζεύετε!

Τόπος διαμονής -
Γεννήθηκα Καβάλα, μεγάλωσα Ξάνθη, μένω Αττική και επιδιώκω να καταλήξω το συντομότερο στον μεγάλο μου έρωτα, το Ναύπλιο!

Οικ. κατάσταση (για να ξέρουμε αν δικαιούστε το επίδομα Razz ) -
Παντρεμένη με πολιτικό γάμο (ο θρησκευτικός ακόμα αγνοείτε… δε μας ξύνει και πολύ...)

Επάγγελμα/Σπουδές? -
Η καλή νοικοκυρά... / Σπουδές στους υπολογιστές.. 4 χρόνια Πληροφορική και άλλα 2 Δίκτυα... Ηράκλειο Κρήτης και Πειραιά.

Σκυλια/γατια/ιγκουανα?? -
Έχω αδυναμία στα σκυλιά! Υπήρξαν οι καλύτεροι μου φίλοι στο παρελθόν, γιατί δεν με πρόδωσαν ποτέ.. μέχρι το τέλος! Τώρα τα οικονομικά έσφιξαν και ένα ζώο έχει της ίδιες ανάγκες με ένα παιδί, δεν υιοθετείς για να λες ότι έχεις... θέλει φροντίδα, φαγητό... έξοδα και μιας και ένα παιδάκι είναι στα άμεσα σχέδια μας, μεταξύ των δύο προηγείται το παιδί, με την ελπίδα πως σύντομα όλα θα καλυτερέψουν και την οικογένεια μας θα συμπληρώσει μια τετράποδη ψυχή Smile

Χόμπι -
Ο υπολογιστής μου πρώτ’ από όλα, η μουσικούλα μου, τα επιτραπέζια και BUZZ TRIVIA GAMEEEEEEE με κατάλληλη παρεούλα φυσικά.

Θέμα συζήτησης που βρίσκεις ευχάριστο -
Τα πάντα, αρκεί να είναι η κατάλληλη στιγμή για συζήτηση… να έχω τη διάθεση, καλή παρέα και όταν οι στιγμές το ζητούν… το κρασάκι μου Smile

Θέμα συζήτησης που μάλλον θα σε βγάλει από τα ρούχα σου? -
Και πάλι εξαρτάται από την τροπή που θα δώσει κάποιος σε αυτή, το ύφος του και τις εκφράσεις του. Κυρίως όμως, όταν κάποιος υποστηρίζει οτιδήποτε χωρίς επιχειρήματα.

Παράξενη συνήθεια?
Έχω κόλλημα με την τάξη… όχι, δεν παθαίνω αμόκ με την ακαταστασία, απλά κάποια πράματα που είναι τακτοποιημένα by default στο σπίτι πχ τα κάδρα, τα διακοσμητικά, τα μαγνητάκια στο ψυγείο, το σκαμπό, τα αντικείμενα δηλαδή που εξ’ αρχής έχουν μπει σε κάποια θέση, θέλω να συνεχίσουν πιστά να βρίσκονται εκεί και με τον συγκεκριμένο τρόπο πχ. Αμα ξέρω ότι ένας πίνακας είναι έστω και στο ελάχιστο στραβός στον τοίχο, μπορεί και να μην κοιμηθώ όλο το βράδυ αν δεν τον βάλω ακριβώς στην θέση του. Πιστέψτε με, είναι φρίκη!

Έκφραση που χρησιμοποιείς συχνά?
Αγαπούλα..
Καλά μαρή…
Το’ χω, το’χω…

Αγαπημένο εμότικον απο δίπλα?
bounce Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 1518102080
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 2445049866
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didumomama
Χαμηλών τόνων
didumomama


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δελτίο ταυτότητας μέλους    Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 2:31 am

Όνομα -
Φωτεινή

Ηλικια (προαιρετικη)-
28

Ζωδιο (ωροσκοπο, σεληνη, Αφροδιτη, Αρη και Δια αν ξερετε, να δουμε αν ταιριαζουμε) -
Αιγόκερος με ωροσκόπο Ιχθύ;Κάπως το είχα ψάξει παλιότερα...

Τόπος διαμονής -
Ηράκλειο Κρήτης!!!

Οικ. κατασταση (για να ξερουμε αν δικαιουστε το επίδομα Razz ) -
Παντρεμένη και έχω δύο κούκλες κορούλες που όπου να'ναι κλείνουν τα 5!!!

Επάγγελμα/Σπουδές? -
οικιακά τώρα αλλά κάποτε, σαν όνειρο το θυμάμαι, είχα τελειώσει υπολογιστές....

Σκυλια/γατια/ιγκουανα?? -
Τίποτα τώρα αλλά παλιά είχα ένα σκυλάκι τον Ερμή που το χάσαμε....

Χομπυ -
Κινηματογράφος αλλά ποιος πάει πλέον με τα μικρά και διάβασμα...

Θέμα συζητησης που βρισκεις ευχάριστο -
Οτιδήποτε αρκεί να είμαι με καλή παρέα.... Αλλά και ότι αφορά τα παιδάκια μου!

Θέμα συζητησης που μάλλον θα σε βγάλει απο τα ρουχα σου? -
Δεν νομίζω να τα παίρνω με κάποιο θέμα συγκεκριμένα αλλά ίσως με το συνομιλητή μου αν μου το παίξει κάπως.

Παράξενη συνήθεια?
Σίγουρα έχω πολλές αλλά τώρα δεν μου έρχεται κάτι...

Έκφραση που χρησιμοποιείς συχνα?
Άννα, Βαγγελιώ θα χτυπήσετε και πολλά παρεμφερή....

Αγαπημένο εμότικον απο δίπλα?
Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 1199265026 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 4103906420 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 2038714500 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 1531943470 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 1451435449 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 994550633 Δελτίο ταυτότητας μέλους  - Σελίδα 2 3219161228
Και πολλά άλλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δελτίο ταυτότητας μέλους
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Συστηθείτε μας...με το δεξί!-
Μετάβαση σε: