Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 6:54 am

Οι διαχειριστές του φόρουμ έχουνε κάνει όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις, για να μπορούν τα μέλη να προσαρτούνε στα μηνύματα τους υπογραφές. Αυτές μπορούν να περιέχουν είτε κείμενα, είτε εικόνες, είτε Tickers.

Αν παρ’ όλα αυτά, το πρόβλημα μη εμφάνισης της υπογραφής σας επιμένει, τότε μόνο ένας λόγος μπορεί να ευθύνεται και έχει να κάνει με τις προσωπικές σας ρυθμίσεις.
Προκειμένου να διορθωθεί το πρόβλημα, ακολουθείστε τα παρακάτω βήματα:

1) α. Πηγαίνετε στο <Προφίλ> σας και επιλέξτε την καρτέλα <Επιλογές>.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



β. Στην επιλογή <Να προσαρτάται πάντα η υπογραφή μου : >, τσεκάρετε το <Ναι> και Πατήστε <Υποβολή>.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Στη συνέχεια…

2) α. Πηγαίνετε σε οποιοδήποτε θέμα και πατήστε το κουμπί <PostReply>, για να δημιουργήσετε μια νέα απάντηση-μήνυμα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



β. Κάτω από το πλαίσιο όπου συντάσσεται το μήνυμα, υπάρχει μια μπάρα με την ονομασία <Επιλογές>, όπου στα δεξιά της περιέχει ένα σηματάκι <+>. Πατήστε το για να εμφανιστεί το πτυσσόμενο μενού της.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



γ. Από τις επιλογές που θα εμφανιστούν, θα πρέπει να τσεκάρετε αυτήν της <Προσάρτηση υπογραφής (η υπογραφή μπορεί να αλλάξει από το Προφίλ)>.
Δημιουργείστε το μήνυμα σας και πατήστε <Αποστολή>, για να αποθηκευτούν οι επιλογές.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Αυτό δεν χρειάζεται να το κάνετε κάθε φορά… αρκεί να οριστεί μια.
Δυστυχώς όμως, αν θέλετε η υπογραφή σας να φανεί και σε όσα μηνύματα γράψατε πριν ορίσετε αυτή την επιλογή, θα πρέπει να πάτε στο καθένα από εκείνα τα μηνύματα ξεχωριστά, να πατήσετε το <Edit> και να τσεκάρετε αυτήν την επιλογή εκ νέου.
Έτσι είναι ορισμένο by default από το template του φόρουμ και δεν ευθύνονται δικές μας ρυθμίσεις… δυστυχώς!

Εκ μέρους της Διαχειρίσεως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 8:28 am

Εμενα μου λεει οτι πρεπει να περασει μια βδομαδα που θα ειμαι ενεργη η κατι τετοιο τελος παντων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 8:56 am

tatijana έγραψε:
Εμενα μου λεει οτι πρεπει να περασει μια βδομαδα που θα ειμαι ενεργη η κατι τετοιο τελος παντων.

Τάτη, μπορείς να το κοιτάξεις και να μου πείς πως ακριβώςτο λέει... στα αγγλικά φαντάζομαι, για να το ψάξω στην βάση τους?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 9:20 am

Περιμενε να το ξανα κανω και θα σου πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 9:24 am

Τωρα δε μου το βγαζει αυτο το μηνυμα... What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 9:25 am

Ωωωωωωωωωωωωωω...Μπηκε η υπογραφη μου!!!
Αμ χαπι ναου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 9:36 am

Εντάξει, αφου λύθηκε κανένα πρόβλημα Very Happy

Πάντως, ως προς ενημέρωση σας, μόλις τώρα διάβασα πως καμιά φορά κάποια φόρουμς εξ ' ορισμού τους έχουν περιορισμούς στο πότε θα εμφανίζονται οι υπογραφές... μια κοινή επιλογή είναι μετά απο 7 μέρες παραμονής στο φόρουμ και τουλάχιστον 10 μηνύματα.
Αλλά εδώ δεν είδαμε πουθενά αυτή τη ρύθμιση...
Οπότε, υποθέτω πως είτε συμπλήρωσες τον αριθμό μηνυμάτων, γι΄αυτό και σου εμφανίστηκε, είτε απλά τώρα έπιασε η επιλογή σου να εμφανίζεται Wink

Ααααα και να πούμε πως όταν βάζουμε τικεράκια, επιλέγουμε πάντα έκδοση για ΒΒCODE. Η ΗΤΜL είναι απενεργοποιημένη και οπότε ότι και να βάλατε θα σας εμφανίσει το απόλυτο τίποτα ή απλά τον κώδικά σας αυτούσιο.

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΕ ΥΓΕΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΑΤΑΚΟΥΛΙΝΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΤΙ ΛΑΜΠΕΡΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 9:43 am

Ευχαριστω μωρο μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sophie1989
Χαμηλών τόνων
sophie1989


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 35
Τόπος : αιγαλεω

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 10:03 am

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? 1199265026
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?   Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω? Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 11:59 am

Δλδ...πιο σαφεις οδηγιες δεν εχω δει Surprised Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δεν εμφανίζεται η Υπογραφή μου, τι πρέπει να κάνω?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :: Προβλήματα και Προτάσεις στο Ladies Forum-
Μετάβαση σε: