Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Τα χομπυ μας Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Τα χομπυ μας

Πήγαινε κάτω 
+5
Elena30
αθηνακι
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Μινα
Nena
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 2:42 am

Σιγουρα η καθημερινότητά μας ειναι γεμάτη -παιδιά, δουλεια, σπίτι- και ισως ο ελεύθερος χρόνος να αποτελει πολυτέλεια για τις περισσοτερες απο εμάς.
Πώς όμως χαλαρωνουμε όποτε βρισκουμε ελεύθερο χρόνο? Πώς ξελαμπικάρουμε μετα απο μια κουραστική ημέρα?
Εχουμε κάποιες ωρες αποκλειστικά για εμάς? Και πώς τις αξιοποιούμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μινα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 47

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 5:51 am

χομπυ.....λοιπον εχω σαν χομπυ το διαβασμα study το οποιο με χαλαρωνει πολυ και συνηθως διαβαζω το βραδυ....αφου εχουν κοιμηθει τα τεκνα...
αλλο προσφατο χομπυ μου ειναι η ζαχαροπαστα...φιαχνω κεικ κ τουρτες για να τα διακοσμω..περιμενω πως κ πως τα γενεθλια των παιδιων μου για να τους φιαξω την τουρτα τους Very Happy Very Happy

οπως βλεπετε ειμαι μεσα στην κινηση....ουτε λιγο γυμναστικη Basketball Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 6:20 am

Τα τελευταια 2 χρονια εχω αρχισει να διαβαζω διαφορα μυθιστορηματα αλλα το κακο με εμενα ειναι οτι δεν θα κρατησει για πολυ ακομα!!
βαριεμαι ευκολα!!!
πριν απο αυτο ειχα παρει ποδηλατο και εκανα σχεδον καθε μερα για μισο χρονο περιπου και πριν απο αυτο εκανα γουιν τσαν....
τωρα τι να σου πω! βγαλε ακρη... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 6:22 am

*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
Τα τελευταια 2 χρονια εχω αρχισει να διαβαζω διαφορα μυθιστορηματα αλλα το κακο με εμενα ειναι οτι δεν θα κρατησει για πολυ ακομα!!
βαριεμαι ευκολα!!!
πριν απο αυτο ειχα παρει ποδηλατο και εκανα σχεδον καθε μερα για μισο χρονο περιπου και πριν απο αυτο εκανα γουιν τσαν....
τωρα τι να σου πω! βγαλε ακρη... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τι ειναι το γουιν τσαν??διαβασμα και μπιριμπα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 6:35 am

αθηνακι έγραψε:
*ΜΑΡΙΑΝΑ* έγραψε:
Τα τελευταια 2 χρονια εχω αρχισει να διαβαζω διαφορα μυθιστορηματα αλλα το κακο με εμενα ειναι οτι δεν θα κρατησει για πολυ ακομα!!
βαριεμαι ευκολα!!!
πριν απο αυτο ειχα παρει ποδηλατο και εκανα σχεδον καθε μερα για μισο χρονο περιπου και πριν απο αυτο εκανα γουιν τσαν....
τωρα τι να σου πω! βγαλε ακρη... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τι ειναι το γουιν τσαν??διαβασμα και μπιριμπα!!!!

Χαχαχαχαχαχα... Very Happy Very Happy ελα ρε συ ειναι πολεμικες τεχνες!! αλλα ειναι λιγουλακι βαρετο...
παντως καιρο εχω να παιξω μπιριμπα... ασχετο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 6:42 am

Διάβασμα! Πολύ διάβασμα! Διαβάζω τα πάντα, οπουδήποτε, οποιαδήποτε ώρα της ημέρας!

Επίσης φαί! Πολύ φαί! Όλη τη μέρα, σε άπειρους συνδυασμούς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μινα
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 47

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 6:52 am

Elena30 έγραψε:
Διάβασμα! Πολύ διάβασμα! Διαβάζω τα πάντα, οπουδήποτε, οποιαδήποτε ώρα της ημέρας!

Επίσης φαί! Πολύ φαί! Όλη τη μέρα, σε άπειρους συνδυασμούς!

Ρε Ελενα τι διαβαζεις;;να ανταλλασαμε κανενα βιβλιο γιατι ειναι τελειως ασυμφορα...καθε εβδομαδα 20 ευρω...δεν παλευεται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 6:53 am

Elena30 έγραψε:
Διάβασμα! Πολύ διάβασμα! Διαβάζω τα πάντα, οπουδήποτε, οποιαδήποτε ώρα της ημέρας!

Επίσης φαί! Πολύ φαί! Όλη τη μέρα, σε άπειρους συνδυασμούς!

για το διαβασμα το εχουμε καταλαβει!!!!!!!φαινεται και απο το avatar σου!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chicken
Χαμηλών τόνων
chicken


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Τόπος : Γλυφάδα

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 6:56 am

Σαν χόμπι έχω το να μαζεύω βιβλία.
Μου αρέσει πάαααρα πολύ η μυρωδιά ενός παλαιού βιβλίου. Η υφή των σελίδων...

Επίσης, αν χρειαζόταν να διαλέξω θα έλεγα πως μου αρέσουν πολύ περισσότερο τα δερματόδετα απο τα απλά. Δεν έχω όμως πολλά απο αυτά -είναι και πιο δύσκολο να τα βρείς & είναι και πανάκριβα.
4-5 έχω καταφέρει να μαζέψω & τα φυλάω σα κόρη οφθαλμού!
Συνολικά τώρα, δεν έχω πάρα πολλά, σίγουρα λιγότερα απο 200, αλλά είμαι σε καλό δρόμο Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 7:04 am

Μινα έγραψε:


Ρε Ελενα τι διαβαζεις;;να ανταλλασαμε κανενα βιβλιο γιατι ειναι τελειως ασυμφορα...καθε εβδομαδα 20 ευρω...δεν παλευεται!!!


Να ανταλλάξουμε ρε κοριτσάκι αλλά πώς που εγώ είμαι στην εξορία του Αδάμ;;;; Ταχυδρομικώς; Άσε που δεν έχω πολλά βιβλία εδώ, τα περισσότερα τα δανείζομαι από τη βιβλιοθήκη.

αθηνακι έγραψε:


για το διαβασμα το εχουμε καταλαβει!!!!!!!φαινεται και απο το avatar σου!!!!!!!


Ενώ για το φαί δε φαίνεται καθόλου Athens!

Ευγενία, εντελώς πληροφοριακά και αν θες απαντάς, πόσο έχει ένα καλό, δερματόδετο βιβλίο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αθηνακι
Χαμηλών τόνων
αθηνακι


Αριθμός μηνυμάτων : 136
Ηλικία : 39
Τόπος : ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 7:14 am

τι να πω και εγω για το φαι....!!!!!που ειμαι διπλη.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chicken
Χαμηλών τόνων
chicken


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Τόπος : Γλυφάδα

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 7:38 am

Elena30 έγραψε:
2]Ευγενία, εντελώς πληροφοριακά και αν θες απαντάς, πόσο έχει ένα καλό, δερματόδετο βιβλίο;

Καλέ δεν τα αγοράζω, δύο μου χάρισε ένας θειος μου πριν πεθάνει (ήξερε οτι μου αρέσουν) & τα άλλα 3 είναι δώρο απο την κουμπάρα μου που έχει μαγαζί με τέτοια είδη & εκδοτικό οίκο (όχι απο τους πολύ μεγάλους)

Πάντως απο ότι έχω δει στο μαγαζί της κουμπάρας μου, μπορεί και ένα βιβλίο να κάνει 12.000 ευρώ. Υπάρχουν πάρα πολλές τιμές πάντως. Εγώ που έχω ας πούμε το "Άνθρωποι και Ποντίκια" που είναι πενηνταετίας δερματόδετο, έκανε περίπου 100 ευρώ. Φτηνό σχετικά Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elena30
Χαμηλών τόνων
Elena30


Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ηλικία : 38
Τόπος : Καβάλα

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 7:55 am

chicken έγραψε:
Εγώ που έχω ας πούμε το "Άνθρωποι και Ποντίκια" που είναι πενηνταετίας δερματόδετο, έκανε περίπου 100 ευρώ. Φτηνό σχετικά Very Happy

Έλα ρε! Μόνο;;;;;;Shocked Shocked Shocked καλή τιμή, αν σκεφτείς ότι ένα καινούργιο (όχι δερματόδετο, απλό) κάνει 20 ευρώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chicken
Χαμηλών τόνων
chicken


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Τόπος : Γλυφάδα

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 8:09 am

Elena30 έγραψε:
chicken έγραψε:
Εγώ που έχω ας πούμε το "Άνθρωποι και Ποντίκια" που είναι πενηνταετίας δερματόδετο, έκανε περίπου 100 ευρώ. Φτηνό σχετικά Very Happy

Έλα ρε! Μόνο;;;;;;Shocked Shocked Shocked καλή τιμή, αν σκεφτείς ότι ένα καινούργιο (όχι δερματόδετο, απλό) κάνει 20 ευρώ!

όχι όχι αυτό που έχω δεν είναι καινούριο, είναι το χαρισμένο.
Πάντως δεν είναι απλησίαστα. Απο την άλλη σκέψου πως μιλάμε για ένα μικρούλι βιβλιαράκι, νομίζω 150 σελίδων σε μέγεθος A5. Θεωρώ πως η κανονική του τιμή και όχι σαν δερματόδετο δεν θα ξεπερνούσε τα δέκα ευρώ, άρα έτσι όπως ακριβώς είναι η τιμή του δεκαπλασιάζεται.
Τώρα για ένα βιβλίο των 500 σελίδων κανονικού μεγέθους θεωρώ πως πάλι οι τιμές θα δεκαπλασιάζονται ή και πιο πάνω....
Άρα δεν νομίζω πως είναι απλησίαστα, αλλά είναι και μια πολυτέλεια, σωστά?
Δηλαδή αν δεν μου είχαν δωρίσει πέντε, δεν νομίζω να είχα ούτε καν δύο.. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatijana
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 60

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 8:19 am

Το χομπι μου ηταν να πηγαινω πολυ σινεμα...Απο βιβλια μου αρεσουν πολυ του steven King...Πριν γεννησω ακουγα μουσικη μετα μανιας.Τωρα οχι πολυ.Το μεγαλυτερο μου παθος ομως ειναι να μαζευω κερματα και χαρτονομισματα παλια και νεα ελληνικα και μη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 12:28 pm

ακριβο χομπυ Ευγενια Neutral Ωραιο μεν αλλα εξπενσιβ.
Ενα χομπυ ειχα τωρα που το σκεφτομαι το οποιο εχω σταματησει, τα περιοδικα. Διαβαζα πολλα μηνιαια κυριως, μοδας τα περισσοτερα. Αγοραζα πολλα καθε μηνα,σιγουρα ολα τα "μεγαλα" κ καποια ξενα -ακριβα τα ξενα γμτ!Γενικα με την μοδα ειχα κ εχω αγαπη.Αλλα τα εχω κοψει για οικονομικους λογους πρωτον κ δευτερον το ιντερνετ με καλυπτει σε αυτο Smile

Τατ καποια περιοδο περασα μια φαση με την λογοτεχνια τρομου Κινγκ,Λαβκραφτ,Mπαρκερ (Hellraiser...κλασσικο!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 11:22 pm

Κι εγω ειμαι πολυ του βιβλίου. Τα ποερισσοτερα δωρα που ανταλλάσσουμε με τον αντρα μου τα τελευταια χρόνια ειναι βιβλία. Βεβαια, η μονη στιγμη που μποω να κατσω να διαβασω ανενοχλητη ειναι το βραδυ πριν τον ύπνο, ή στην τουαλέτα study study

Επίσης ειμαι και του φτιαξίματος. Χειροτεχνία, παζλ, κοσμημα, χριστουγεννιατικα, γενικα διάφορα τζιντζιλι-μιντζιλι. Ανακάλυψα οτι για όση ωρα ασχολουμαι με κάτι, όση ωρα φτιάχνω, δεν σκέφτομαι τίποτε άλλο. Ειναι κι αυτο μια μορφη ψυχοθεραπειας. alien

Επίσης συλλέγω οτιδηποτε μπορει να συλλεχθει. Αλλα αυτο ειναι ολόκληρο κεφαλαιο.. cyclops cyclops cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackrose
Χαμηλών τόνων
blackrose


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 39

Τα χομπυ μας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα χομπυ μας   Τα χομπυ μας Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 6:32 am

tatijana έγραψε:
Το χομπι μου ηταν να πηγαινω πολυ σινεμα...Απο βιβλια μου αρεσουν πολυ του steven King...Πριν γεννησω ακουγα μουσικη μετα μανιας.Τωρα οχι πολυ.Το μεγαλυτερο μου παθος ομως ειναι να μαζευω κερματα και χαρτονομισματα παλια και νεα ελληνικα και μη.


Μοιαζουμε,εκτος απο τα βιβλια.....δεν διαβαζω......εχω γραψει ομως!!!Μου αρεσει πολυ να γραφω...Στα 17-18 ειχα γραψει καπου 200 σελιδες ενα βιβλιο.....ακομα σελιδες ειναι....μια ιστορια βγαλμενη απο το μυαλο μου με γεγονοτα της καθημερινης μας ζωης γυρω μας,ναρκωτικα,κακες παρεες,δραμα αστα!!!!!Το εχω σε ενα ντοσιε και που κ που το διαβαζω,το διορθωνω....ειχα ξεκινησει και αλλο,αλλα εμεινε στη μεση.....Καποια στιγμη θα το τελειωσω!Εγραφα γενικα στον ελευθερο χρονο μου,στιχακια,ποιηματακια,ιστοριες.......Πολυ μουσικη,πολυ ομως!!!Ροκακια,ξενα ελληνικα,μεταλ χαλαρα και πιο αγρια,μπαλαντες οτιδηποτε θα μου κατσει στην διαθεση........Καλε κανω και σερφινγκ χαχαχαχαχα στο ιντερνετ!!!!!!!!!!
Χαρτονομισματα εχω κι εγω και μαζευω οποτε βρω την ευκαιρια!
Γυμναστικη εκανα προ εγκυμοσυνων(οχι φανατικα ομως) και εδινα καποια χρηματα απο το μισθο μου καθε μηνα για να αφιερωνω χρονο στην αισθητικη μου,δηλαδη καμια θαλασσοθεραπεια,σοκολατοθεραπεια,χαμαμ,καθαρισμο σωμα-προσωπο.....ναι το παραδεχομαι τρελαινομαι για τετοια...(τωρα θα εχει η μπεμπουκα μου απο μενα περιποιηση!!!!!).......Κατα τ αλλα........εχουμε κανενα emοticon για το σσσσε...ξ????????????ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα χομπυ μας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Ωρα για καφέ!-
Μετάβαση σε: