Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Η εικονα της ημέρας

Πήγαινε κάτω 
+12
Kalliopi
bell
Elena30
Μινα
kouki
NeNaKi
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
αθηνακι
Lou.Sou.
Κατερίνα
Νατάσα!
Nena
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 8:08 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Hellenic Airways ...xoxoxo Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalliopi
Χαμηλών τόνων
Kalliopi


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 41
Τόπος : Ιωάννινα!

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10, 2012 1:27 am

kouki έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Hellenic Airways ...xoxoxo Razz

ποια πτήση είναι και δεν την πετυχαίνω ποτέ;;;;;;; Shocked Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10, 2012 4:15 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10, 2012 4:15 am

Ωχ ζημια επαθα με τον γυρο ρε κουκι!ρε κουκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10, 2012 9:18 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10, 2012 9:45 am

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧ προβειο Νταλαρα???
δε μας ..... ρε νταλαρα χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10, 2012 12:06 pm

XAXAXAXXXAXAXAXXAXAX
lol! lol! lol! lol! lol!
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199

Γιατι ρε κοριτσια, αυτος ειπε οτι δεν ψηφισε ουτε τη γυναικα του, τοσο αντίθετος ειναι, λεει... scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 3:08 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυτή η φωτογραφία είναι πλέον μια απο τις πιο γνώριμες στο διαδίκτυο και σίγουρα οι περισσότερες θα την έχετε συναντήσει. Όμως, γνωρίζετε πως αυτής προηγούνται και κάποιες άλλες φωτογραφίες που διηγούνται την ιστορία του τετράχρονου Lucas και του τετράποδου καλύτερου του φίλου Juno;

O Λούκας είχε διαγνωστεί ότι πάσχει από το σύνδρομο Sanfilippo, μια ασθένεια που ονομάζεται και «παιδική ηλικία του Αλτσχάιμερ» και έχει προσδόκιμο ζωής μόλις 15 χρόνια και ο Τζούνο είναι ένα γερμανικό ποιμενικό, που ήταν προγραμματισμένο να πάει για ευθανασία, αλλά τελικά επιλέχτηκε τελευταία στιγμή απο τον πατέρα του Λούκας για να τον συντροφεύει στις πιο δύσκολες στιγμές του και να γίνει τελικά ο πιο πιστός του φίλος!

Μάθετε την ιστορία των δύο αυτών φίλων μέσα απο τις υπόλοιπες φωτογραφίες του άλμπουμ της ημέρας... Smile

Ρίξτε μια ματιά, πραγματικά αξίζει τον κόπο...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 3:14 pm

Νενακι αυτες οι ιστορίες ζωης ειναι πραγματικα μεγαλειώδεις.....

να βαλω μια φωτο που αποτυπώνει απόλυτα την πιθανη δικαιολογια που εχουν τα τρελιαρικα μουσούδια ετοιμη οταν κανουν ζημιες!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 3:31 pm

Και για να σας φτιάξω τη διάθεση για έναν όμορφο ύπνο... Δείτε αυτό.... χαχαχαχα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 3:40 pm

kouki έγραψε:
Νενακι αυτες οι ιστορίες ζωης ειναι πραγματικα μεγαλειώδεις.....

να βαλω μια φωτο που αποτυπώνει απόλυτα την πιθανη δικαιολογια που εχουν τα τρελιαρικα μουσούδια ετοιμη οταν κανουν ζημιες!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
χαχαχαχαχαχαααχαχαααα
Όταν ήμουν στο γυμνάσιο θυμάμαι τον δικό μου φιλαράκο. Πραγματικά ο καλύτερος μου φίλος ever!
Μια μέρα ήταν που είχαμε συνεννοηθεί να τον πάρει η μαμά μου μαζί της, αλλά τελικά άλλαξε γνώμη, αλλά κοιμόμουν και δεν μου το είπε, θεώρησε ότι θα τον έβλεπα και θα καταλάβαινα.
Ο άτιμος όμως, πήγε και χώθηκε πίσω απο το μπράτσο του καναπέ και απο την ώρα που ξύπνησα εγώ μέχρι και που ντύθηκα να φύγω δεν ξεμύτισε και δεν τον πήρα χαμπάρι. Ε μόλις γυρίσαμε, βρήκαμε δύο διακοσμητικές πορσελάνινες μεγάλες κούκλες που είχε η μαμά μου, κομμάτια και αυτός σαν κύριος καθισμένος σε μια γωνία με το ένα μάτι ανοιχτό σα να έλεγε " εγώ? Μα σας παρακαλώ πολύ, ούτε λόγος, εγώ τώρα ήρθα" χαχαχα
Μα δε βαριέσαι όμως.. να, αυτές τις στιγμές θυμάσαι τελικά Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 3:52 am

χαχαχαχα ετσι !!!
να δεις η μικρη μου τι συνωμοτικά δινει τσον σκυλο να καταστρεφει πραγματα στο σπιτι και αυτη ξεκαρδίζεται, και μολις τους πιανω στα πρασα- φωναζω μια
'ΕΠ! τι κανετε εσεις εδω?' και τον βλεπεις τον μουσουδια μου- γυρναει πλατη κάθεται (και καλα) αμεριμνος και κοιταει τον τοιχο -με υφος 'εγω δεν ξερω τιποτα, αυτη φταιει'! Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 4:36 am

kouki έγραψε:
χαχαχαχα ετσι !!!
να δεις η μικρη μου τι συνωμοτικά δινει τσον σκυλο να καταστρεφει πραγματα στο σπιτι και αυτη ξεκαρδίζεται, και μολις τους πιανω στα πρασα- φωναζω μια
'ΕΠ! τι κανετε εσεις εδω?' και τον βλεπεις τον μουσουδια μου- γυρναει πλατη κάθεται (και καλα) αμεριμνος και κοιταει τον τοιχο -με υφος 'εγω δεν ξερω τιποτα, αυτη φταιει'! Razz Razz


χαχαχαχαχχα Κουκι Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 2452488198
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 4:59 am

Lou.Sou. έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σωστη.... που την βρηκες κιωλας....
Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 3329588199
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 5:03 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




και καπως ετσι το μπλε μπουκέτο απο πουλάκια ακυρώνει την φράση 'στους δύο τρίτος δεν χωρεί'
cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 5:07 am

kouki έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




και καπως ετσι το μπλε μπουκέτο απο πουλάκια ακυρώνει την φράση 'στους δύο τρίτος δεν χωρεί'
cheers

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 30643714 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 30643714 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 30643714 Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 2424406019
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 6:30 am

Άμα είναι να το έχεις στο αίμα σου.....
Πάμε Saaaaalsaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

lol! lol! lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 7:05 am

NeNaKi έγραψε:
Άμα είναι να το έχεις στο αίμα σου.....
Πάμε Saaaaalsaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

lol! lol! lol!


αχαχαχαχα εχω λιωσει στο γελιο!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 8:31 am

kouki έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]




και καπως ετσι το μπλε μπουκέτο απο πουλάκια ακυρώνει την φράση 'στους δύο τρίτος δεν χωρεί'
cheers


Στην αρχη νομισα οτι ειναι καμπια!!τι καλα που καθονται μαζεμενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 9:42 am

χεχεχε


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 10:20 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
florentiab
Χαμηλών τόνων
florentiab


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 1:21 am

Lou.Sou. έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 2:28 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 6:04 am

Nena έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Αυτοχειρας? χαχαχχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η εικονα της ημέρας   Η εικονα της ημέρας - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 6:44 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αφιερωμενη στις γυναικες που κανουν χημειοθεραπειες....

γιατι οι πριγκιπισες ειναι παντα πριγκιπισες............ flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
 
Η εικονα της ημέρας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Λόγια της Ψυχής...-
Μετάβαση σε: