Ladies Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ladies Forum

Eνα φόρουμ, μια παρέα... γένους Θηλυκού!
 
ΑρχικήΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Πες οτι θες #3
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό didumomama Κυρ Ιαν 13, 2013 11:51 pm

» Παιχνιδι με 3 λεξεις
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Μια Φορά κι Έναν Καιρό...
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 14, 2012 9:09 am

» Πες ό,τι θες #2
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Δεκ 14, 2012 7:12 am

» Μιλαμε για Ροκ (και ποπ)...η συνεχεια
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Δευ Δεκ 10, 2012 1:06 pm

» Δοκιμασμένες συνταγες
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Despina Σαβ Δεκ 08, 2012 1:29 pm

» Τα Ζώδια με... άλλη ματιά...
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:46 am

» Τι θα φαμε σημερα?
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Δεκ 07, 2012 3:20 am

» Το ερωτηματολόγιο του Προυστ - θα απαντήσετε?
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Elena30 Κυρ Δεκ 02, 2012 11:41 am

» Πρωτότυπα δωράκια,τούρτες από πανες.
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 5:54 am

» Ηρθα και εγω..
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό nena@dimitris Κυρ Δεκ 02, 2012 4:18 am

» μια πρωτη γνωριμια!!!
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Παρ Νοε 30, 2012 7:50 am

» Ότι αγγίζεις, είναι η Ψυχή μου...
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 5:24 am

» Γλυκά με ζαχαρόπαστα by Μίνα
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 4:54 am

» Αγαπημένες ταινίες
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Παρ Νοε 30, 2012 3:17 am

» Η μέρα που μόλις έφυγε μου έμαθε οτι...
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Παρ Νοε 30, 2012 3:16 am

» Δωρεάν πάνες σε 16.000 οικογενειες
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Νοε 29, 2012 11:27 pm

» Χριστούγεννα 2012
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό αθηνα!!!! Πεμ Νοε 29, 2012 11:13 pm

» Ξυλόσομπα ναι η οχι
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 1:09 pm

» Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Νοε 29, 2012 10:37 am

» Ανέκδοτα....
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Μυρτώ Πεμ Νοε 29, 2012 6:11 am

» Καλώς ήρθατε
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 5:47 am

» Το όνειρο που είδα σήμερα...
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Πεμ Νοε 29, 2012 4:51 am

» Χαριστικα Παζαρια-Αλληλεγγυο εμποριο-Τραπεζες χρονου κ.α.
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Πεμ Μάης 10, 2012 7:05 am

» Η εικονα της ημέρας
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Nena Πεμ Μάης 10, 2012 12:27 am

» Οχι που θα γλιτώνατε!!!!!!!
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Lou.Sou. Δευ Απρ 30, 2012 4:57 am

» Τα παιδιά σας τρώνε σαλάτα?
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Κυρ Απρ 22, 2012 12:30 am

» Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΕΛΟΥΔΙΟΥ ΜΟΥ!!
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Κατερίνα Σαβ Απρ 21, 2012 2:14 am

» ΤΣΑ!!ηρθα και εγω!!
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:32 pm

» κοψιμο πανας.
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό ninaki Παρ Απρ 20, 2012 12:30 pm


 

 Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας

Πήγαινε κάτω 
+9
elena_
NeNaKi
Despina
Lou.Sou.
Νατάσα!
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Κατερίνα
Elena30
Nena
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 11:48 am

Nena έγραψε:


Δεν ξέρω ρε συ, επειδη αυτος δεν ηταν βουλευτης. Μου φαινεται προσπαθεια αποπροσανατολισμου της κοινης γνώμης. Θα μας πρηξουν για καμια βδομαδα και μετα θα πουν "Και τι έγινε που ένας επιχειρηματίας εβγαλε τα λεφτά του έξω?". Τόσοι και τόσοι το κάνουν. Τζαμπα ντορος και καλά για βουλευτη, για να καταλήξουμε στο τέλος στο οτι δεν ειναι παράνομο.

αυτο που ειπες το ειπε τωρα και ο Λαζοπουλος.. δεν ξερω αν το ειδατε κοριτσια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:24 pm

Δειτε το κοριτσια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


1. Go to the google homepage and sign into your account.
2. Click the dropdown menu next to your name in the upper-right hand corner of your screen.
3. Click accounts settings
4. Find the "Services section"
5. Under "Services" there is a sub-section that reads "View, enable, disable web history." Click the link next to it that reads: "Go to Web History."
6. Click on "Remove all Web History"
When you click on "Remove all Web History," a message appears that says " Web History is Paused." What this means is that while Google will continue gathering and storing information about your web history it will make all data anonymous, that is, Google will not associate your Web History information with your online accounts and will therefore be unable to send you customized search results.
Google's ability to gather personalized information about you by assigning data to your Gmail and YouTube accounts will remain "Paused" till you click "Resume."

Read more: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:26 pm

Εβγαλε λεφτα εξω ο αντρας της Ντορας?Γιατι?Υπαρχει περιπτωση να ακουμπησει κανεις τον Μητσοτακη κ το σοϊ του??!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*ΜΑΡΙΑΝΑ*
Ντροπαλή
*ΜΑΡΙΑΝΑ*


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 38
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:45 pm

Lou.Sou. έγραψε:
Εβγαλε λεφτα εξω ο αντρας της Ντορας?Γιατι?Υπαρχει περιπτωση να ακουμπησει κανεις τον Μητσοτακη κ το σοϊ του??!!!


Χαχαχαχαχαχααχαχαχα ελα μου ντε.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:48 pm

Λιτσα εννοεις το G-Mail?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:37 pm

Nena έγραψε:
Λιτσα εννοεις το G-Mail?

Ναι Nena δινεις τον κωδικο σου κ αρχιζεις το "σβησιμο". Μετα τις αλλαγες που θα κανει ο γουγλης δεν θα ειναι δυνατη η διαγραφη του ιστορικου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:43 pm

εγω που εχω hotmail?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:16 pm

Lou.Sou. έγραψε:
Nena έγραψε:
Λιτσα εννοεις το G-Mail?

Ναι Nena δινεις τον κωδικο σου κ αρχιζεις το "σβησιμο". Μετα τις αλλαγες που θα κανει ο γουγλης δεν θα ειναι δυνατη η διαγραφη του ιστορικου.

Το εκανα ηδη. εγω δεν εχω κωδικο στο Gmail, εχει όμως ο αντρας μου και του εκανα τη χαρη να του διαγραψω το ιστορικο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NeNaKi
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 247

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 5:51 pm

Lou.Sou. έγραψε:
Δειτε το κοριτσια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

1. Go to the google homepage and sign into your account.
2. Click the dropdown menu next to your name in the upper-right hand corner of your screen.
3. Click accounts settings
4. Find the "Services section"
5. Under "Services" there is a sub-section that reads "View, enable, disable web history." Click the link next to it that reads: "Go to Web History."
6. Click on "Remove all Web History"
When you click on "Remove all Web History," a message appears that says " Web History is Paused." What this means is that while Google will continue gathering and storing information about your web history it will make all data anonymous, that is, Google will not associate your Web History information with your online accounts and will therefore be unable to send you customized search results.
Google's ability to gather personalized information about you by assigning data to your Gmail and YouTube accounts will remain "Paused" till you click "Resume."

Read more: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

DONE!

Έχω δύο λογαριασμούς και αποστολή εξετελέσθη και για τους δύο. Μήνυμα εστάλη και στον άντρα μου στο γραφείο.. έχει επίσης gmail!

Κορυφή το ενημερωτικό σου δελτίο Λου... στο παρά τσάκ προλάβαμε χεχεχε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:22 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Τον θυμάστε στη θεία μου τη χίπισσα;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elena_
Χαμηλών τόνων



Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 37
Τόπος : Άρτα

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:21 pm

Ροζαλία: Η ωραιότερη μούμια του κόσμου, ετών 2!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://changedyourlife.blogspot.com/
kouki
Χαμηλών τόνων
kouki


Αριθμός μηνυμάτων : 98

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 2:29 pm

Ο πρώτος Ευρωπαίος δάσκαλος με σύνδρομο Down
I love you
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ευάκι
Χαμηλών τόνων
Ευάκι


Αριθμός μηνυμάτων : 87

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:09 pm

kouki έγραψε:
Ο πρώτος Ευρωπαίος δάσκαλος με σύνδρομο Down
I love you
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

συγκινηθηκα τοσο πολυ............ I love you μπραβο του και μπραβο στους γονεις που δεν εκρυψαν τον κοσμο απο αυτο το παιδι και του εδωσαν ολα τα εφοδια για να κανει τον κοσμο μας καλυτερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bell
Χαμηλών τόνων
bell


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Τόπος : Ελλάς

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 11:41 pm

Despina έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Τον θυμάστε στη θεία μου τη χίπισσα;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γέλιο εκατομμυρίων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νατάσα!
Ντροπαλή
Νατάσα!


Αριθμός μηνυμάτων : 362
Ηλικία : 35

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 1:40 am

]b]VIDEO: Συγκλονιστική ομιλία της Άννας Βαγενά στην Βουλή

Να αγιάσει το στόμα της!!!


[/b]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 2:32 am

Νατάσα! έγραψε:
]b]VIDEO: Συγκλονιστική ομιλία της Άννας Βαγενά στην Βουλή
Να αγιάσει το στόμα της!!!
[/b]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ρισπεκτ, τι άλλο να πω.



Η οικονομική κρίση, μεταξυ πολλών, μπορει να παιζει και ρολο στην αυξηση των παλίνδρομων κυησεων, οι οποίες εχουν σχεδον τριπλασιαστει μέσα σε ένα εξάμηνο.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Despina
Χαμηλών τόνων
Despina


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 49
Τόπος : Κομοτηνή

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 5:17 am

Τοπικά νέα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

και μαντέψτε: το εργοστάσιο αυτό είναι δίπλα στο δικό μας. Αυτό που δούλευα πριν ένα μήνα. Συνάδελφος από εκεί με ενημερωσε ότι η αστυνομία ακόμα κάνει γύρους στο τετράγωνο και έχει πάει και διαπραγματευτής για να πείσει τον οπλοφόρο να αφήσει τους ομήρους.

Γιατί νομίζω ότι αυτή η κατάσταση θα επαναλαμβάνετε από εδώ και πέρα και θα βλέπουμε συχνά τέτοια;
Ιδέα μου είναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κατερίνα
Φορτσάτη
Κατερίνα


Αριθμός μηνυμάτων : 787
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα (δυτικά προάστια)

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 6:06 am

συγκλονιστικη η Αννα Βαγενα! πρεπει να βαλω εμοτικον ρισπεκτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ladiesforum.forumgreek.com
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 9:06 am

Mείωση της τάξεως του 22% σε όλα τα επιδόματα του ΟΑΕΔ από τις 12 Μαρτίου


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 9:08 am

Despina έγραψε:
Τοπικά νέα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

και μαντέψτε: το εργοστάσιο αυτό είναι δίπλα στο δικό μας. Αυτό που δούλευα πριν ένα μήνα. Συνάδελφος από εκεί με ενημερωσε ότι η αστυνομία ακόμα κάνει γύρους στο τετράγωνο και έχει πάει και διαπραγματευτής για να πείσει τον οπλοφόρο να αφήσει τους ομήρους.

Γιατί νομίζω ότι αυτή η κατάσταση θα επαναλαμβάνετε από εδώ και πέρα και θα βλέπουμε συχνά τέτοια;
Ιδέα μου είναι;

ωχ Θεε μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 9:13 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

" ...Ούτε ένα σεντ από τα 130 δισεκατομύρια ευρώ του σχεδίου δεν θα πάει στον ελληνικό λαό. Το ελληνικό κράτος θα πάρει τα λεφτά για να ξεπληρώσει τα χρέη του στις γερμανικές, γαλλικές και ελληνικές τράπεζες. Η δήθεν βοήθεια δε δίνεται στον ελληνικό λαό, αλλά στις ευρωπαϊκές τράπεζες."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 9:17 am

NeNaKi έγραψε:


Έχω δύο λογαριασμούς και αποστολή εξετελέσθη και για τους δύο. Μήνυμα εστάλη και στον άντρα μου στο γραφείο.. έχει επίσης gmail!

Κορυφή το ενημερωτικό σου δελτίο Λου... στο παρά τσάκ προλάβαμε χεχεχε[/color]
[/size]

Στο παρατσακ δε λες τπτ Νενακι!

kouki έγραψε:
Ο πρώτος Ευρωπαίος δάσκαλος με σύνδρομο Down
I love you
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Μακαρι να ανοιξει ο δρομος γι αυτους τους ανθρωπους....για να δουμε θα μπορεσουν ποτε να μπουν τα παιδια με αυτισμο στις ταξεις των σχολειων?Σε ολες τις ταξεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 11:42 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αλλη μια δημοκρατικη παρεμβαση αλα Ρωσικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lou.Sou.
Ντροπαλή
Lou.Sou.


Αριθμός μηνυμάτων : 405
Ηλικία : 47
Τόπος : Αλλου

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 02, 2012 5:09 am

"Αυτό το απόσπασμα από το ντοκιμαντέρ "Μαθήματα από τους Βίκινγκς" της σειράς ντοκιμαντέρ Εξάντας, δείχνει εύγλωττα και με χιούμορ την απαξίωση του πολιτικού συστήματος της Ισλανδίας. Ο διάσημος κωμικός της χώρας Γιον Γκνάρ έβαλε καταμεσής της κρίσης υποψηφιότητα για τις δημοτικές εκλογές. Ίδρυσε κόμμα με ανθρώπους χωρίς πολιτικό παρελθόν και το ονόμασε το "Καλύτερο Κόμμα". Οι προεκλογικές του υποσχέσεις ήταν μια σάτιρα της ισλανδικής πολιτικής σκηνής και περιελάμβαναν μεταξύ άλλων "δωρεάν πετσέτες σε όλες τις πισίνες" και "μια πολική αρκούδα στο ζωολογικό κήπο του Ρέικιαβικ". Την ημέρα των εκλογών και αντίθετα με όλες τις προβλέψεις οι Ισλανδοί τον ανέδειξαν δήμαρχο της πρωτεύουσας, στέλνοντας άλλο ένα ηχηρό μήνυμα στους πολιτικούς όλων των παραδοσιακών κομμάτων. Απολαύστε το! "

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nena
Ντροπαλή
Nena


Αριθμός μηνυμάτων : 428
Ηλικία : 47
Τόπος : Golden City

Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας   Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 02, 2012 5:14 am

Εξαπλώνεται και ηδη εχει συναντησει αντιδράσεις, φυσικά απο τους "μεγάλους"

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ειδησεογραφικό δελτίο ημέρας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η εικονα της ημέρας
» Δελτίο ταυτότητας μέλους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ladies Forum :: ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ :: Όσα φέρνει ο Άνεμος...-
Μετάβαση σε: